Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
  • (2 üye yorumu)
G
Gizem
« Sezin hoca hem müzikal birikimi hem de teknik birikimi çok yüksek... Devamını oku »
G
Gizem
« Sezin hoca hem müzikal birikimi hem de teknik birikimi çok yüksek bir hoca. Aldığı eğitimler bunu kanıtlıyor zaten. Öğrencisine yaklaşımı gerçekten harika. Bu kadar yetkin bir piyano hocası kesinlikle Superprof olmayı hakediyor! »
₺125/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Sezin tarafından verilen ders biçimleri
  • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
  • Öğretmenin evinde
  • Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
  • Briç
Seviyeler
  • Tüm seviyeler

Deneyimli müzik öğretmeninden bireysel piyano ve şan dersi için ilana tıklamanız yeterli

Ders işleme yöntemi

Dersleri 1 saat (60 dakika) öğrenciyle birebir alanına yönelik etkili bir biçimde alıştırmalar ve çalışmalarla yapıyorum. Klasik metodların dışına çıkarak değişik yöntemlerle öğretiyorum.

Eğitim

2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu’nun sınavlarını kazanarak müzik eğitimime sayın Atilla Çağdaş Değer ve Çiğdem Aytepe ile birlikte başladım. Aynı zamanda Sayın Mehmet Serkan Umuztaş ile piyano derslerine, İpek Boylu Arıkan ile işitme, kulak eğitimi, solfej ve ritim derslerine başlayarak kendimi Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesine hazırlamaya başladım . 2010 yılında Ankara Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nin sınavlarını kazanarak müzik eğitimi almaya başladım ve sonra piyano alanında kendimi ilerlettim. Mezun olduğum sene Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği A.B.D bölümünü kazandım ve Lisans düzeyinde yeterli pedagojik eğitim ile beraber piyano alanında üst düzey eğitim verebilecek konuma geldim. 2018 yılında Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği A.B.D’den onur belgesi ile mezun oldum.2010-2014 yıllarında AGSL bünyesinde bulunan tüm korolarda etkin bir şekilde yer alıp, bu korolar ile birlikte ülke çapında düzenlenen; Ankara Korolar Festivali , Mersin Nevit Kodallı Korolar Festivali , İstanbul Korolar Festivali , Kıbrıs Korolar Festivali , Çanakkale Korolar Festivali ve Pamukkale Üniversitesi Korolar Festivali’nde etkin bir şekilde yer aldım. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Bölüm ve Sınıf Korosu bünyesinde Polonya’da , dünya çapında düzenlenen Bydgoszcz Musical Impressions tarafından davet edilip tüm korolar arasından, geleneksel müzik yorumlama alanında; Bölüm Korosu ile birincilik, Sınıf Korosu ile ikincilik ödülüne layık görülüp, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden koroların içinde yer aldım. 2012-2014 yıllarında Trt Ankara Radyosu Çok sesli Gençlik Korosu’nda 2 yıl boyunca Feruzan ESMERGÜL, Neslihan ALPUĞAN, Seval IRMAK ve Deniz Yener KEKEÇ ile klasik, çağdaş ve geleneksel türdeki koro eserlerinin seslendirildiği konser, kayıt ve çalışmalarında yer aldım. 2017 yılında Küçük Adımlar Anaokulu’nda 3 ay gibi kısa bir dönem müzik öğretmenliği yapıp öğrencilerime konserler verdirdim. Pamukkale Eğitim Vakfı Koleji’nin 2017 yılında katıldığı koro festivalinde çocuk korosuna eşlik yaptım. Yine aynı yıl Denizli Uğur Okulları’nda yarı zamanlı çalıştım. Mezun olduğum yıl İngiliz Kültür Okullarında öğretmenliğe başlayarak her kademede öğretmenlik yaptım. 2020 yılında Erken müzik eğitiminde kendimi geliştirmeye başlayıp 3 yaşından itibaren öğrencilere birebir piyano dersi verebilmekteyim. Ayrıca 2019 senesinde sayın Kamerhan Turan ile birlikte piyano alanında çalışma fırsatı bulmuş olup şu anda ise sayın Tayfun İlhan ile birlikte alanımda kendimi geliştirmek adına çalışmaktayım.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺125
5 saatlik ders ücreti : ₺600
10 saatlik ders ücreti : ₺1200
Sezin tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
  • Briç
Seviyeler
  • Tüm seviyeler

2 üye yorumu : Sezin
  • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

2 referans

G
Gizem

Sezin hoca hem müzikal birikimi hem de teknik birikimi çok yüksek bir hoca. Aldığı eğitimler bunu kanıtlıyor zaten. Öğrencisine yaklaşımı gerçekten harika. Bu kadar yetkin bir piyano hocası kesinlikle Superprof olmayı hakediyor!

S
Sezen

Kesinlikle referans olacağım harika bir eğitimci !!

Benzer öğretmenler

Çevrenizde briç dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

U26 Briç Milli Takım Oyuncusundan Her Seviye İçin Bireysel veya Grup Briç Dersleri
₺100
Metecan
İlk ders ücretsiz!

Dersler öğrencinin seviyesine ve öğrenme hızına göre şekil alır. Göz korkutan bir spor/oyun olarak gözükse de,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺125 ₺250 Müsait değil
5 saat ₺600 ₺1225 Müsait değil
10 saat ₺1200 ₺2450 Müsait değil
Ders talep et