Rusça kırmızı beyaz harfler ve sanat galerisi

Rusça Kursu ve Rusça Dersleri Seçenekleriniz Neler?

Rusça'yı ikinci, üçüncü, hatta belki de dördüncü veya beşinci yabancı dil olarak öğrenmek isteyenlerin çok haklı sebepleri var! Belki Rusya'da yaşayan ve daha fazla iletişim kurmak isteyeceğiniz arkadaşlarınız var. Belki Rusya'ya ya da Rusça konuşulan başka ülkelere seyahat etme planlarınız var ve biraz Rusça bilgisine sahip olmanın size seyahatinizde yardımcı olacağını düşünüyorsunuz... Amacınız ister iş ister […]

21 Aralık 2020 ∙ 6 dakikalık okuma

Rusça öğrenmek ve kiril alfabesi

Rusça Öğrenmek İçin En İyi Yöntemler

Günümüzde 260 milyon kişi tarafından konuşulmakta olan Rusça, MosaLingua öğrenme platformu tarafından dünyanın öğrenmesi en zor 3. dili olarak kabul edilmektedir. O zaman, bir Rus gibi Rusça konuşma yöntemleri nelerdir? 'Rusça öğrenmek zor mu diye düşünüyor musunuz? Rusça kursuna gitmek için bütçeniz yeterli değil mi? Kendi çabanızla mı öğrenmek durumundasınız? Şunu bilin ki kendi kendinize […]

18 Şubat 2020 ∙ 6 dakikalık okuma

Rusça öğrenmek ister misiniz?

Dünyada 260 milyondan fazla kişi 19’dan fazla ülke ve bölgede Rusça konuşuyor.Rusça aynı zamanda Birleşmiş Milletler dili.

Rusça öğretmenlerimiz ile bu dilde uzmanlaşabilirsiniz. Rusça seviyeniz ve öğrenme amacınız ne olursa olsun, aradığınız yardımı burada bulacaksınız.

Sitemizdeki binlerce Rusça öğretmeniyle Superprof gidilecek en iyi adrestir. Bugün hemen Rusça öğretmeni bulun ve Rusça dersleri almaya başlayın. Rusça online dersleri de tıpkı yüz yüze dersler gibi Superprof’ta mevcut.

Tüm Türkiye’de Rusça öğrenmek isteyen öğrenciler İstanbul‘dan Adana‘ya, Bursa‘dan İzmir‘e ve Ankara‘ya her şehirde Rusça derslerini Superprof’ta bulabilir.