Özel ders vermek ilginizi mi çekiyor?

İster özel ders öğretmeni arayın, ister özel ders vermek istiyor veya evde özel ders vermek hakkında bilgilenmek istiyor olun, doğru adrese geldiniz!

Tüm dünyada 2 milyondan fazla kullanıcısıyla Avrupa’nın 1 numaralı özel ders ağı olan Superprof “nasıl özel ders verilir” ve “nerede/nasıl özel ders öğretmeni bulunur” gibi konularda size deneyim ve bilgilerini sunmaktadır.

En iyi öğretmeni arıyorsanız,  İstanbul, Ankara veya İzmir’de profillerini görün.

Özel ders almak pek çok kişinin yararlanabileceği bir seçenektir. Özel ders almak hangi alanda olursa olsun sizlere birebir bir eğitim sağladığı için verimli ve kendinizi en hızlı şekilde geliştirebileceğiniz bir eğitim yöntemi sunar. Özel derslerde Öğrenciler istedikleri alanda olacakları eğitim de diğer yöntemleri kıyaslandığında çok daha hızlı ve etkili bir şekilde eğitim alırlar. Özel ders, her zaman ve her yerde alınabilen bir eğitim türü olup öğrencilerin seçimine bağlı bir eğitimdir. Özel ders almak pek çok kişiyi başka yöntemlerde elde edemeyecekleri başarılara taşır. 

 

Öğrencinin zaten sonunda ister istemez derslerinde başarı yaşarlar, sadece özel ders almak değil özel ders vermekte öğrenciler için Superprof gibi bir platformda yararlanabilecekleri Seçenekler arasındadır. Superprof, öğrencilerin özelden alıp verebilmesi için oluşturulmuş oldukça güvenli ve Türkiye’nin önde gelen özel ders platformlarındandır. Sadece öğrenciler değil her yaştan insan her meslekten kişiye, öğretmen, profesör, sanatçı, sporcu ve aklınıza gelebilecek tüm alanlardan ve uzmanlığına güvenen kişiler özel ders verebilirler.

 

Yine bu alanlarda özel ders ihtiyacı bulunan ve hoca arayan kişiler, hangi şehirde olurlarsa olsunlar özel ders alma imkanına sahipler. Oldukça makul ücretlerle alınabilecek özel dersler, Superprof’ta kolaylıkla bulunabilecek özel ders seçenekleri arasındadır. Superprof’ta yer alan hocalar ve öğrenciler birbirlerine güven duyarak özel ders alırlar. Özel derslerin pek çok dikkat edilmesi gereken yanı vardır ve sizlere hem özel ders almak isteyenler hem de özel ders vermek isteyenler için önemli noktalardan bahsedeceğiz.

 

Neden Özel Ders Almalısınız?

Pazar ders alırken okulda veya başka bir yerde anlayamayacağız konuları, özel ders sırasında hızla anlama şansınız olur. Özel ders, öğretmenlerin dersleri tamamiyle sizin istediğinize göre işledikleri bir dersleridir. Tıpkı adında bulunduğu gibi özel bir ders olacağı için, dersleri birebir alacağınız için öğretmeni sadece sizinle ilgilenecektir. Bu tarz birebir derslerde öğretmeninize sorularınızı hızla sorup anlamadığınız yerleri çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Özellikle hocanızı kendiniz seçeceğiniz için özel dersler sırasında çok daha rahat bir yaklaşıma sahip olabilirsiniz.

 

Örneğin okulda veya dershanede ders işlerken aklınıza çok soru takılıyor ve sınıfta hocanıza soramıyorsanız bu sorununuz özel derslerde olmak olmayacaktır. Özel dersler sırasında dersane ve okuldan farklı olarak hocalarınızı siz seçersiniz ve bu yüzden kendinizi yanında en rahat hissettiğiniz hocayı seçme imkanınız bulunur. Bu adımdan sonra hocanın seçe bildiğiniz için hocanızın yanında kendinizi rahat seçeceksiniz ve bu yüzden sorularınızı çok daha rahat bir şekilde sorabileceksiniz. Sorularınızı rahatça sora bilmeniz demek aklınızdaki kafanıza takılan tüm anlamadığınız noktaları daha hızlı bir şekilde aydınlatabilmeniz anlamına gelir. Böylelikle, konu eksiklerinizi hızla anlayabilecek ve hangi dersten olursa olsun alacağınız özel ders ile tüm derslerinizi ilerletme şansınız olacaktır.

 

Tüm bunların dışında, herhangi bir spor dalında uzmanlaşmak istiyorsanız, yine alacağınız özel ders sizleri çok daha fazla hızlı bir şekilde kendinizi geliştirme imkanı sunar. Alacağınız özel derste, Hocanın sizin gelişiminize çok iyi bir şekilde takip edebilecektir. Daha ilk günden hocanız sizin spor becerilerinizi ve kabiliyetlerimizi görüp ona göre size bir çalışma programı hazırlayacaktır. Hangi spor alanı olursa olsun hocanın sizlerin en iyi şekilde ilerlemesi için sizlerin programınıza uygun bir plan yapacaktır. Bu sadece spor için değil aynı zamanda enstrümanlar ve kişisel gelişim ve bunun dışındaki tüm alanlar için geçerli olacaktır.

 

Özel derslerdeki en büyük fırsatlarımız dan biri ise, derslerinizi tamamen kendi saatlerinize göre ayarlaya bilmenizdir. Özel ders alırken özel ders hocanızla konuşup dersleri hangi saatte ne zaman almak istediğinizi belirleyebilir ve buna göre bir program oluşturup kendi günlük rutin işlerinizi aksatmadan ders alabilirsiniz. Bu şekilde hem eğitiminize devam edip hem de günlük işlerinizi aksatmamış olursunuz.

 

Özel derslerdeki bir diğer konu ise, özel derslerde vereceğiniz ücreti pazarlık edebiliyor olmanızdır. Özel ders alırken bütçenize en uygun öğretmeni seçebilme şansımız olur. Her alanda ve her seviyede pek çok özel ders öğretmeni seçeneğine sahip olan Superprof da kendi bütçenize uygun bir öğretmen kılabilir ve bütçeniz aşmadan istediğiniz alanda ve seviyede özel ders almaya başlayabilirsiniz. Kurslara veya diğer yerlere imkanınız etmiyorsa, kendi imkanlarımız dahilinde bir özel ders hocası bunu öğrenmek istediğiniz alanları özel ders sayesinde öğrenebilirsiniz.

 

Neden Özel Ders Vermelisiniz?

Özel ders vermek, pek çok kişi için oldukça rahat ve iyi bir gelir sağlayan aktivitelerden biridir. Her şeyden önce ders vermek istediğiniz alanda delilli bir uzmanlığımızın olduğundan emin olmalısınız. Bu adımdan sonra, kendinizden de emin olduktan sonra boş vakitlerinizde veya çalışmıyorsanız dilediğiniz zaman özel ders verme imkanı bulunur. Özel ders vermek istediğinizde Superprof da bir özel ders ilanı oluşturarak öğrencilerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sağlayacağınız güzel bir ilan ile öğrenciler sizden ders almak isteyecek ve sizlere ders talebi gönderecektir. Derslerime aldığınızda öğrencinin talebini kabul edip Özel ders vermek, pek çok kişi için oldukça rahat ve iyi bir gelir sağlayan aktivitelerden biridir. 

 

Her şeyden önce ders vermek istediğiniz alanda delilli bir uzmanlığınızın olduğundan emin olmalısınız. Bu adımdan sonra, kendinizden de emin olduktan sonra boş vakitlerinizde veya çalışmıyorsanız dilediğiniz zaman özel ders verme imkanı bulunur. Özel ders vermek istediğinizde Superprof da bir özel ders ilanı oluşturarak öğrencilerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sağlayacağınız güzel bir ilan ile öğrenciler sizden ders almak isteyecek ve sizlere ders talebi gönderecektir. Ders talebi aldığınızda öğrencinin talebini kabul edip Öğrencinin istekleri ve ihtiyaçları ile ilgili bilgi alıp aynı zamanda karşılıklı iletişim kurarak karşılıklı olarak boş zamanlarınızı belirleyip bir ders programı oluşturma imkanınız olur.