Online eğitim nedir sorusunun cevabı bir tablet ya da bilgisayardan öğretmen çıkması olabilir!

Online Eğitim: Online Ders Nasıl İşler?

Online Eğitim Nedir: Online Eğitim Almak İsteyenler İçin Yararlı Bilgiler Dünyadaki birçok ülkede öğrenciler lise ya da üniversite sınavlarına hazırlık aşamasında özel ders alır. Bununla birlikte, yalnızca sınavlar için değil aynı zamanda müzik enstrümanı, yeni bir dil ya da spor dalı öğrenmek için de özel ders alınıyor. İnternet tabanlı öğretim materyallerinin ve sanal beyaz tahta […]

25 Kasım 20206 dakikalık okuma

ders materyalleri hazır ise özel dersin faydaları sizi bekliyor

Veliler İçin Özel Ders Rehberi

Çocuğunuzun Özel Dersleri için Kılavuzunuz Ebeveynlik full-time bir iştir. Hayatımızdaki yeniliklerle birlikte ebeveynlerin üstünden biraz da olsa yük kalksa da zor bir görev olduğunu inkâr edemeyiz. Okulundan özel derslerine, okul servisinden okul masraflarına, sağlık masraflarından yiyeceklerine kadar ebeveynlerin her gün yapması gereken birçok şey oluyor. Günümüzde eğitim alanında ebeveynleri az da olsa rahatlatan gelişmeler var. Çocuğunuzun iyi […]

30 Eylül 20206 dakikalık okuma

Okul derslerine yardım mı arıyorsunuz?

Okul dersleri her öğrencinin hayatında büyük yer kaplayan önemli bir konudur. Bazı öğrenciler okul derslerinde zorluk çekebilir. Bu durumda yapılması gerekenleri öğretmenlerimiz sizin için açıklıyor.

Okul derslerine destek dersleri almak, eksik kalınan veya zorlanılan ders ve konuların anlaşılmasına ve tamamlanmasına yardımcı olur. Superprofta online veya yüz yüze okul derslerine yardım dersleri bulabilirsiniz!

Superprof’ta Türkiye’nin her şehrinde, Ankara, Bursa, İstanbul, Adana, İzmir ve diğer tüm şehirlerde okul derslerine destek bulabilirsiniz!