Online eğitim nedir sorusunun cevabı bir tablet ya da bilgisayardan öğretmen çıkması olabilir!

Online Eğitim: Online Ders Nasıl İşler?

Dünyadaki birçok ülkede öğrenciler lise ya da üniversite sınavlarına hazırlık aşamasında özel ders alır. Bununla birlikte, yalnızca sınavlar için değil aynı zamanda müzik enstrümanı, yeni bir dil ya da spor dalı öğrenmek için de özel ders alınıyor. İnternet tabanlı öğretim materyallerinin ve sanal beyaz tahta gibi araçların yaygınlaşmasıyla, çevrimiçi dersler geçen yıllara göre çok daha […]

25 Kasım 20206 dakikalık okuma

ders materyalleri hazır ise özel dersin faydaları sizi bekliyor

Veliler İçin Özel Ders Rehberi

Ebeveynlik full-time bir iştir. Hayatımızdaki yeniliklerle birlikte ebeveynlerin üstünden biraz da olsa yük kalksa da zor bir görev olduğunu inkâr edemeyiz. Okulundan özel derslerine, okul servisinden okul masraflarına, sağlık masraflarından yiyeceklerine kadar ebeveynlerin her gün yapması gereken birçok şey oluyor. Günümüzde eğitim alanında ebeveynleri az da olsa rahatlatan gelişmeler var. Çocuğunuzun iyi bir eğitim almasını sağlayıp maksimum […]

30 Eylül 20206 dakikalık okuma

Okul derslerine yardım mı arıyorsunuz?

Okul dersleri her öğrencinin hayatında büyük yer kaplayan önemli bir konudur. Bazı öğrenciler okul derslerinde zorluk çekebilir. Bu durumda yapılması gerekenleri öğretmenlerimiz sizin için açıklıyor.

Okul derslerine destek dersleri almak, eksik kalınan veya zorlanılan ders ve konuların anlaşılmasına ve tamamlanmasına yardımcı olur. Superprofta online veya yüz yüze okul derslerine yardım dersleri bulabilirsiniz!

Superprof’ta Türkiye’nin her şehrinde, Ankara, Bursa, İstanbul, Adana, İzmir ve diğer tüm şehirlerde okul derslerine destek bulabilirsiniz!