Keman çalmayı öğrenmek ve keman notalarını öğrenmek çok zor değildir.

Keman Çalmayı Öğren

Keman genellikle öğrenmesi en zor bir orkestra enstrümanı olarak görülür ve bu nedenle çoğu kişi için keman çalma hayalini rafa koyar. Ancak son zamanlarda her enstrüman için olduğu gibi keman için de öğrenme süreci son derece kolaylaşmış durumda. Son yıllarda gelişen yeni öğrenme teknikleriyle keman çalmayı öğrenmek herkes için daha ulaşılabilir bir hedef oldu .Müzikle […]

17 Kasım 2020 ∙ 6 dakikalık okuma

Keman eğitimi ve keman çalan kız

Keman Çalmak Nasıl Öğrenilir?

Çoğumuz bir müzik aletini çalabilme yeteneğine sahip olmayı hayal ederiz. Mükemmel bir melodinin parçası olabilmeye can attıkça genellikle kendimizi davetlerde gördüğümüz orkestralardan, hatta direkt müzik enstrümanlarından ilham almış vaziyette buluruz. Tek başına ya da bir koronun parçası olarak fark etmeksizin, keman çalanları dinlemek büyüleyici bir deneyim olabilir. Orkestrada çalmakta olan herkesin enstrümanının yayını aynı anda hareket ettirmesi […]

2 Şubat 2020 ∙ 10 dakikalık okuma

Keman Çalmayı Öğrenmek İster misiniz?

Keman çalmak zor diyenler oldu mu?

Dürüst olalım, bazen zor olabilir; fakat bu sizi korkutmamalı veya caydırmamalı. İyi bir öğretmen, çalışma, keman dersleri ve istekle siz de keman çalabilirsiniz!

Bu yüzden zorluk yaşıyorsanız, endişelenmeyin, yalnız değilsiniz! Herkes bu müzik aletini öğrenirken yardıma ihtiyaç duyuyor. Superprof’ta Keman öğretmenlerinden keman dersleri alarak öğrenmeniz mümkün. Derslerinizi dilerseniz online olarak alma imkanınız da bulunmakta!

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinde keman dersleri Superprof ile bir kaç tık ötenizde!