muay thai müsabaları izlemek keyifli olabilir

Muay Thai ve Faydaları

Kickboks - Muay thai  Yüzde 60 boks ve yüzde 40 tekvando kurallarını içeren kick boks normal boks ringinde yapılır. Dört kategorisi vardır. Boks, karate ve tekvando sporlarının bir sentezi olan bu sporun kelime anlamı; kick (tekme) ve box (yumruk) terimlerinden meydana gelmiştir. Türkçe karşılığı “tekmeli boks”tur. Kickboks - Muay thai Kick Box, en sert spor […]

7 Ekim 2020 ∙ 1 dakikalık okuma

Boksa başlamak için gerekenler yapıldığında boks yarışlarına katılabilirsiniz

Yeni Başlayanlar İçin Kick Boks ve Boks

Boks caz müziğe benzer. Daha iyi oldukça daha az insan tarafından takdir edilir. Bu sözü söyleyen dünya eski boks şampiyonu George Foreman 250 milyon dolardan fazla bir servete sahiptir. Boks gerçek bir iştir, özellikle İngiltere ve Amerika'da ise oldukça kazançlıdır. 2015'te Pacquiao ve Floyd Mayweather arasındaki maç 600 milyon dolar kazanç sağladı. Boksu ister Fransız […]

22 Mart 2020 ∙ 6 dakikalık okuma

Boks yapmayı öğrenmek ister misiniz?

Bu krallar sporunda elinizin marifetlerini görmek ister misiniz? Hangi seviyede olursanız olsun, ister kadın ister erkek olun, boks herkesin yapabileceği bir spordur.

Superprof boks yapmayı öğrenmek isteyenler ve boksa başlamak isteyenler için en iyi rehberi oluşturdu. Tüm boks türleri hakkında bilgi edinin ve yakınlarınızdaki en iyi boks hocasını bulun. Boks derslerinizi ister evinizde yüz yüze ister online olarak alabilmeniz mümkündür.

Boks dersleri günümüzde oldukça popülerdir ve İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi büyükşehirlerimizden de öte tüm şehirlerimizden yoğunlukla talep edilmektedir.