Kiraz çiçekleri ve karlı dağ Japonya

Japonca Kursu ve Dersleri Rehberiniz

Japonca Dersleri Rehberiniz Japonca'yı öğrenmek istemenizin pek çok nedeni olabilir. Japonca, pek çok dile göre kibar söylenişi olan ilgi çekici bir dil. Bunun haricinde Uzak Doğu Kültürünün akla ilk gelen ayağı elbette Japon kültürüdür. Gerek eski gelenekleri ve dini uygulamalarıyla olsun gerek popüler kültürde J-Pop, anime, manga gibi yükselen yıldızıyla olsun hiç şüphe yok ki […]

26 Şubat 20217 dakikalık okuma

japon kültürü elbiseleri oldukça renklidir

Japonca: Japonca Öğrenmek Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Japonca Bilmenin Yararları, Japonca Öğrenme Yöntemleri Nelerdir Dünya üzerinde 127 milyonu anadilli olmak üzere toplamda yaklaşık 128 milyon Japonca konuşuru bulunur. Japonca dünyanın en yaygın konuşulan 0n üçüncü dilidir. Brezilya ve ABD gibi ülkelerde yaklaşık 1 milyon Japon yaşıyor, ayrıca Tayvan ve Kore gibi Japonların 1945'ten önce sömürgeleştirdiği ülkelerde de belli bir Japon nüfusu vardır. […]

25 Eylül 20208 dakikalık okuma

Japonca öğrenmek mi istiyorsunuz?

Japonca öğretmenlerimiz ile bu eski dili öğrenin. İster Japonca başlangıç seviyesinde, ister ileri seviyede veya sınava hazırlanıyor olun, aradığınız bilgiyi burada bulacaksınız.

Japonca dersleri almak için tüm Türkiyedeki veya online öğretmenleri görüntüleyin. İster Japonca alfabe, yazma veya Japonya’ya gezi planlıyor olun, Japonca derslerimiz beklentilerinizi karşılayacak.

Japonca öğretmenleri Superprof’ta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi büyükşehirlerin ötesinde her yerde bulunabilir.