Pilates ne işe yarar sorusunun birçok cevabı vardır, pilates matınızı hazırlayın!

Pilates: Pratik Bilgilerle Her Yerde Pilates

Pilates Nedir: Pilatesin Tarihsel Arka Planı Hepimiz sürekli olarak pilatesin popülerliği ve faydalarıyla ilgili bir şeyler duyuyoruz, peki bu aslında neleri kapsıyor? Pilates ne işe yarar? Bir tür yoga mıdır? Pilates nasıl yapılır? Ter döker misiniz? Özel bir ekipman gerektirir mi?  Daha önce dersini almadıysanız pilates size bir muamma gibi görünebilir. Basitçe açıklamak gerekirse, pilates […]

6 Mart 20205 dakikalık okuma

Pilates Yapmak Mı İstiyorsunuz?

Superprof’ta pilates dersi sunan pilates hocaları, aynı zamanda değerli blog yazıları ile sizlere pilates hakkında bilinmesi gereken tüm sırları veriyor. Sizler de hem makalelere göz atabilir, hem de hocalardan ister online pilates dersi ister evde pilates dersi alabilirsiniz.

Superprof hocaları İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana ötesinde, Türkiye’deki tüm şehirlerde sizlere pilates dersi vermek için hazır.

Pilates dersleri almanın faydaları

Pilates yapmak pek çok kişi için sağlık açısından son derece faydası bulunan önemli bir aktivitedir. Pilates sıklıkla yoga ile karıştırılsa da, aslında ikisi de birbirinden farklı aktivitelerdir. Pilates ülkemizde git gide yaygınlaşmakta olduk hemen hemen her şehirde ve her yaş grubundan kişiler pilates eğitimine talep göndermektedir. Pilates eğitimi alıp vücut sıkılaştırmak, kilo vermek, yağlardan kurtulmak gibi pek çok amaç öğrencilere pilates yapmaya motive etmektedir. Pilates derslerine olan talep arttıkça her şehirde pilates eğitimi veren kişi ve kurum sayısı da buna paralel olarak artmıştır. Türkiye’de git gide yaygınlaşan pilates, özel ders hocalari ile çok daha ulaşılabilir ve çok daha verimli hale gelmiştir.

Özel ders seçeneği sayesinde öğrenciler Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar, çok daha rahat ve çok daha esnek bir şekilde pilates eğitimi almaya başlayabilirler. Özel ders öğrencilerin isteklerine ve kriterlerine göre şekillenen bir eğitim yöntemi olduğu için, çok daha fazla kişiye hitap eder ve çok daha fazla kişinin pilates yapmasına olanak sağlar. Özel dersler hem bireysel olarak hem de grup olarak alınabildikleri için, öğrenciler için oldukça değerli ve modifiye edilebilir bir eğitim biçimi durumundadır. Öğrencilerin pilates özel ders almak için başvurabileceği en güvenilir ve en pratik yer Superprof. Superprof sahip olduğu sayısız pilates hocası sayesinde Türkiye’nin her bir köşesindeki pilates yapmak isteyen öğrencilere arzuladıkları eğitime sunmaktadır.

Pilates özel ders nasıl alınır?

Özel ders almak gerçekten değer günümüzde çok daha basit ve hızlı hale gelmiştir. Özel ders almak için öğrencilerin yapması gereken tek şey Superprof’a kaydolup nasıl bir özel ders almak istediklerini bilmeleridir. Öğrenciler özel derslere nerede ve ne zaman ve ne için ve kimden gibi sorulara cevap bulduklarında özel ders almalarını engelleyecek hiçbir engel olmayacaktır. Özel ders öğrencilerin Ben hızlı ve en verimli bir şekilde ilerleye bildikleri en avantajlı eğitim biçimidir. Öğrencilerin bu avantajla eğitim biçiminden yararlanmaları, bulacakları bir pilates özel ders hocası ile mümkün olacaktır.

Superprof tüm Türkiye’de sahip olduğu Deniz pilates özel ders hocası aile öğrencilerin günü rahatlığıyla pilates yapmalarına yardımcı olur. Superprof’ta yer alan pilates özel ders hocaları öğrencilere sadece evlerinde değil aynı zamanda online olarak da pilates eğitimi verebilirler. Hangi şehirde olduğunuzun önemi olmaksızın çevrenizdeki pilates hocalarına görüntülemek için hızlıca bir arama yapabilir ve bu aramaya göre çevrenizdeki pilates hocalarına ders talebeye gönderebilirsiniz. Bunun dışında derslerimize online almak istiyorsanız da bu mümkündür. Aramanızı yaptıktan sonra hocaların derslerine onay verip vermediklerini kontrol edebilir ve buna göre talepte bulunabilirsiniz. Bu noktadan sonra bir web kamerası ve internet bağlantısı gibi teknolojik yeterlilikler sayesinde evinizden hiç çıkmadan pilates eğitimi alabilirsiniz. Her şekilde ne yolda vakit kaybeder ne de geç saatlerde veya çok erken saatlerde özel ders alamama gibi durumlardan kaçınmış olursunuz.

 

Grup Pilates Dersleri 

Özel derslerimize hem bireysel hem de grup olarak alabilirsiniz. Pilates dersleri genellikle grup olarak alınan zarflar grubunda olduğu için sizlerde derslerinizi grup dersleri olarak almak isteyebilirsiniz. Örneğin sizinle aynı amacı olan bir grup arkadaşınızla birlikte pilates özel dersleri almaya karar verebilirsiniz. Bunun yanında sadece arkadaşlarınızla değil aynı zamanda ailenizle birlikte kaliteli bir aktivite içinde pilates derslerini düşünebilirsiniz. Pilates dersleri sayesinde tüm aile boyu veya arkadaşlarınızla birlikte hem keyifli vakit geçirip hem de kendinize yatırım yapmış olursunuz. Superprof da yer alan pilates özel ders hocaları ile anlarında derslerini bireysel olarak ve buna ek olarak grup derslerini de ekleyerek mi verdiklerini belirtirler. Bu şekilde Öğrenciler ister bireysel ister grup olarak ister kendi yerlerinde yüz yüze ister online pilates dersleri alma seçeneklerine sahip olur. 

 

Pilates ders fiyatları öğrencilerin merak ettiği bir diğer konu arasında yer alır. Öğrencilerin pilates dersi alırken elbette belirli bir bütçeleri olacaktır. Bu bütçeye göre ve ihtiyaçlarına göre bir özel ders hocası bulmak her öğrenci için en ideal çözümdür diyebiliriz. Öğrenciler çoğu zaman bu kalitede ve bu fiyat seviyesinde hocaları nerede bulacaklarını bilemeyebilirler. konu özel ders olunca hocalara güvenmek ve harcanan paranın boşa gitmeyeceğinden emin olmak oldukça önemli bir kriterdir. Bu yüzden öğrencilerin arayışı anlayışla karşılanmaktadır.

 

Öğrenciler Superprof’ta ihtiyaçlarına en uygun pilates hocalarını en iyi fiyatlarla bulabilme şansına sahiptir. Superprof’ta çok sayıda pilates hocası bulunur ve bu yüzden öğrencilerin çok farklı fiyat ve hoca seçeneği olur. Superprof, hocaların kendi fiyatlarını kendileri belirlediği bir site olduğu için öğrencileri çok farklı fiyatlardan yararlanabilir ve bütçelerine göre özel derslerini ayarlayabilirler. Bu durumda öğrenciler kendi bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre haftalık ders sayısı ve ders saatlerini düzenleyebilirler.

 

Hocalar öğrencilerin istediği yerde dersleri yapabilir. Öğrenciler dersleri kendi evlerinde almak istiyorlarsa bu durumda hocalar onlara ayak uydurabilecektir. Öğrenciler evlerinden çıkmadan pilates kıyafetleri ile evlerinin istedikleri köşesinde pilates derslerini yapabileceklerdir. Hatta öğrenciler isterlerse dersleri dışarıda bir ortamda da alabilirler. Örneğin evinizin yakınındaki bir park ve hatta deniz veya göl kenarında yaşıyorsanız sahilde pilates dersleri alabilmeniz mümkün olacaktır. hocanızla konuşarak derslerinizin nerede işleneceğine karar verebilir ve buna göre derslerinizi almaya başlayabilirsiniz! Superprof sizlere tüm bu harikaları sunan eşsiz bir sitedir!