Kişisel ve mesleki gelişim anlamı

Kişisel Gelişim Edinme Yolları

Kariyer hedefleri ve yönetim becerilerinden duygusal zekâ ve öz farkındalığa kadar, kişisel gelişim hedeflerinize doğru ilerlemenize, derslerde başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Ya da sadece CV'nizi geliştirebilirsiniz. Bu konuda bilmeniz gereken her şey burada. Nereden başlayacağınıza beraber göz atalım. Öz bilgi ve hard skills (uzmanlık becerileri) gibi kavramları günlük hayatınızda pek kullanmıyor olabilirsiniz. Ancak bu kavramlar, […]

2 Aralık 2019 ∙ 5 dakikalık okuma

Kişisel Gelişiminiz Üzerine Yoğunlaşın

Kişisel veya mesleki yaşamınızda bazı sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Tekrar yükselmek için yardıma, danışmaya veya koçluğa mı ihtiyacınız var? Superprof sizin için burada. İster kişisel hayatınız için yaşam koçu arıyor olun ister mesleki gelişiminiz için yardıma ihtiyacınız olsun, aradığınız rehberliği burada bulabilirsiniz. Superprof, bünyesinde size yardım etmeye hazır alanlarında uzman binlerce yetkin eğitmeni barındırır.

Superprof’ta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Türkiye‘nin diğer tüm şehirlerinde Kişisel gelişim dersleri alabilirsiniz. Hatta dilerseniz derslerinizi online olarak da alma seçeneğiniz mevcuttur!