Hollandaca, yalnızca Hollanda'da ihtiyacınız olacak bir dil değildir. Hollanda bayrağı Hollanda için önemli bir simgedir.

Hollandaca Öğren: Online Hollandaca Öğrenme Yöntemleri

Hollandaca, özellikle Fransızca ve İtalyanca gibi dillerden çok daha geri planda kalıyor gibi görünse de aslında öğrenmek için harika bir dildir. Anadili İngilizce olan bir kişi için Hollandaca öğrenmek, İspanyolca veya romantik bir dil öğrenmekten daha kolay olabilir. Bunun nedeni, Hollandaca'nın, Hint-Avrupa dillerinin aynı Cermen dalından geldikleri için İngilizce ve Almanca ile daha yakından ilişkili […]

16 Kasım 2020 ∙ 5 dakikalık okuma

Hollandaca öğrenmek için size sunduğumuz ipuçlarını keşfedin. İster Hollandaca öğrenmeye yeni başlıyor olun ister ileri seviyede olun veya Hollanda vatandaşlık sınavlarına hazırlanıyor olun, Hollandaca öğretmenlerimiz ile aradığınız yardımı bulacaksınız.

Tüm Türkiyedeki Hollandaca öğretmenlerimizden dilediğiniz seçip Hollandaca dersi alarak bu güzel dili öğrenmeye başlayın. Dilerseniz dersleri online olarak da alabilirsiniz.

Hollandaca dersleri arayanlar ister Ankara‘da ister Adana‘da, ister Bursa‘da, ister İstanbul veya İzmir‘de ve Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinde Hollandaca dersleri bulabilirler.