Bilgisayar telefon ve kodlama

Bilgisayar Kursu ve Bilgisayar Dersi Rehberiniz

Bilgisayar Kursları İçin Rehberiniz Türkiye'nin neresinde yaşıyor olursanız olun, size çok yakın bilgisayar kursları bulabilirsiniz! BT eğitim kursları ve bu kursların size sağlayacağı bilgi ve sertifika son zamanlarda oldukça aranan bir şeydir. EE, devir teknoloji çağı ne de olsa! Bilgisayar kurslarının sizin için ne kadar faydalı olabileceği konusunda saatlerce konuşabiliriz... Ama siz zaten bunların farkındasınızdır. […]

16 Şubat 20216 dakikalık okuma

Excel programı kolaydır! Hemen bir bilgisayar ve gözlük alın başlayalım!

Yeni Başlayanlar İçin Excel Online ve Microsoft Excel: Excel Öğrenme ve Excel Formülleri

Yeni Başlayanlar İçin Excel Programı Temel Bilgileri "Teknolojimizin insanlığımızı aştığı aşikar bir hale geldi" - Albert Einstein 60 yaşın üzerindeki insanların yaklaşık dörtte biri interneti hiç kullanmamışlar. Dijital dışlanma, modern toplumda neredeyse her şeyin çevrimiçi olduğu düşünüldüğünde büyük bir sorun teşkil etmektedir. İleri bir yaşa sahip olanlar ve Microsoft Excel'e hiç kullanmamış olanlar, işte dijital […]

29 Ağustos 20206 dakikalık okuma

Bilgisayar Bilimi öğrenmek ister misiniz?

İnternet, bilgisayar ve teknoloji gibi konularda iyi olmadığınızı düşünüyorsanız yalnız değilsiniz! Yaşınızın geçtiğini ve bu teknolojileri öğrenmek için çok yaşlı olduğunuzu düşünüyorsanız yine yalnız değilsiniz!

Bilişim teknolojileri dersleri size yardım etmek için hazır. Bilgisayar ve internet hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Deneyimli bilgisayar öğretmenlerimizden bilgisayar başlangıç derslerinden yazılıma kadar istediğiniz dersleri alın. Online bilgisayar dersleri ile evinizden çıkmadan veya öğretmeniniz ile evinizde yüz yüze ders seçenekleri Superprof’ta.

Sadece İstanbul‘da değil, aynı zamanda Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinde çağın gerekliliği bilgisayar dersleri almak mümkün.