PRP uygulaması birçok cilde iyi gelmektedir

PRP ve Mezoterapi Eğitimi

Bilindiği üzere, son yıllarda giderek artan oranlarda uygulama alanı bulan yöntemlerden birisi de PRP şeklinde kısaltılan “Platelet-Rich Plasma / Trombositten Zengin Plazma”. Temel olarak, PRP’nin estetik konusunda kullanımı üzerine dizayn edilmiş bu tam günlük uygulamalı kursa katılan hekimler, PRP konusunda da hem teorik bilgi ediniyor, hem de uygulama yaparak bunu pratiğe aktarıyor. Bu kurs, non-invaziv enjektabl […]

7 Ekim 2020 ∙ 2 dakikalık okuma

Güzellik ve cilt bakımı önerileri mi arıyorsunuz?

Cilt bakımı, herkesin merak ettiği ve en iyi uygulamaları öğrenmek istediği popüler ve gizemlerle dolu geniş bir alandır. Kimya ve biyoloji ile yakından bağlantılı bu alan, güzelleşmek isteyen herkesin favorileri arasında. Blog yazılarımızda estetik eğitmenleriniz sizin için en iyi tavsiyelerini sunuyor.

Superprof’ta estetik eğitmeni bulabilir, bu alanda bilgilerinizi genişletebilirsiniz. Aynı zamanda dersleri çağımızın elverdiği üzere online olarak da alabilirsiniz.

Estetik, sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyükşehirlerde değil tüm Türkiye’de ilgi alanları arasında yer alır.