Dans ederek kilo vermek için dans dersleri

Dans Etmek Kaç Kalori Yakar?

Dans Ederek Nasıl Kilo Verilir? Zayıflamanın iki temel ayağı olduğu herkes tarafından biliniyor. Bunlardan ilki diyet gibi programlarla vücudun kalori alımını azaltmak. İkincisi ve daha önemlisi ise kalori yakımını hızlandırmak. Yaptığımız her aktivite için belli bir miktar kalori harcarız. Günlük her türlü fiziksel aktiviteleri artırmanın kalori tüketimini hızlandırdığı bir gerçek. Bu işi dans ile daha […]

7 Ekim 20202 dakikalık okuma

Dans dersleri rehberi

Dans Kursu ve Özel Dans Dersi Bulma Rehberi

Dans Hocası ile Dans Dersleri İyi dans edip etmemeniz kimsenin umurunda değil. Sadece kalkın ve dans edin. Harika dansçılar tutkuları sayesinde harikadırlar." - Martha Graham Çocukken veya genç yaşta üniversitede en az bir kere bir dans dersine katılanların sayısı çoktur. Dans dersleri oldukça popülerdir çünkü hem yaratıcı olmanızı hem de eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Peki, özel […]

16 Eylül 20206 dakikalık okuma

Dans dersleri almak mı istiyorsunuz?

Dans hocalarımız dans etmeyi öğrenmek ve dans dersleri almaya başlamak için bilmeniz gerekenleri size anlatıyor.

İster sıfırdan başlıyor olun, ister yarışmalara katılacak veya kendinizi geliştirmek istiyor olun, aradığınız yardımı burada bulacaksınız.

Superprof, dans öğretmeni bulmak için en iyi adrestir. Türkiye’de tüm dans türlerinde binlerce öğretmen  Superprof’ta: Akrobasi, Bale, Modern danslar, Breakdance, Flamenco, Jazz, Direk dansları, Rumba, Salsa, Swing ve daha fazlası.

Dans eğitmenlerimizin sunduğu tüm dans derslerine göz atın. Online dans dersleri ile webcam ile bile dans edebilirsiniz.

Dans derslerini tüm Türkiye’de, Adana, İzmir, Bursa, İstanbul, Ankara ve kalan tüm şehirlerde alabilirsiniz!