Anasayfa
Ders ver
Gizem - Prof piyano -
 
 • Super Öğretmen
 • (17 üye yorumu)
M
Mehlika
« Mükemmel! Gizem hoca'dan sadece iki haftadır piyano dersi alıyorum ve... Devamını oku »
M
Mehlika
« Mükemmel! Gizem hoca'dan sadece iki haftadır piyano dersi alıyorum ve şimdiden kayda değer bir ilerleme gösterdik. Sıfırdan başlayan biri olarak piyano ile birlikte temel nota bilgisi de işliyoruz ve kendisinin ögretme yöntemleri sayesinde derslerimiz oldukça verimli geçiyor. Pozitifliği, samimiyeti ve işinin ehli olması derslerimizi cok daha keyifli bir hale getiriyor. »
₺125/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Gizem tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Solfej
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Her yaş ve her seviye için, çevrimiçi bireysel piyano ve solfej dersleri

Ders işleme yöntemi

Öğrencinin yaşını, bulunduğu seviyeyi ve amaçlarını göz önünde bulundurarak bir çalışma planı oluştururum. Öğrencinin piyanoyu basit ve eğlenceli bir biçimde öğrenmesi her zaman ilk hedefimdir. Bununla beraber, hem teknik hem de teorik konular hakkında öğrenciyi eğitmek ve öğrencide bir klasik müzik kültürü oluşturmak benim için önemlidir.

Pandemiden ötürü derslerimi şimdilik sadece 'online' şekilde yapabiliyorum.

Super Öğretmen

Gizem en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

10 yaşından beri piyano çalıyorum. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda eğitim gördüm. Bununla birlikte, 13 yıllık bir öğretmenlik tecrübem var. Her seviyeden birçok öğrencim oldu ve her yıl bütün öğrencilerimle beraber bir konser düzenliyoruz.

Öğrencilerim, ABRSM ve LCM okullarının sınavlarından yüksek puanlarla sertifikalarını aldılar. 1. Grade'den 8. Grade'e kadar bir çok öğrenci hazırladım. Eğer sizin de bu sınavlara yönelik bir hazırlanma planınız varsa rahatlıkla benimle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺125/saat
Gizem tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Solfej
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

17 üye yorumu : Gizem
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Mehlika

Mükemmel! Gizem hoca'dan sadece iki haftadır piyano dersi alıyorum ve şimdiden kayda değer bir ilerleme gösterdik. Sıfırdan başlayan biri olarak piyano ile birlikte temel nota bilgisi de işliyoruz ve kendisinin ögretme yöntemleri sayesinde derslerimiz oldukça verimli geçiyor. Pozitifliği, samimiyeti ve işinin ehli olması derslerimizi cok daha keyifli bir hale getiriyor.

Gizem cevap verdi

Çok çabuk öğrenen, yetenekli bir öğrenci. Henüz iki ders yapabildik ve çok keyifliydi :)

S
Serkan

Mükemmel! Çocuklarım hem mutlular hem olması gereken ciddiyet içerisinde dersleri takip ediyorlar, yeni başadık kısa zamanda mesafe alacaklarını düşünüyorum. Çok teşekkürler

Gizem cevap verdi

Derslerimiz çok güzel başladı ve çok keyifle, her ders daha fazla öğrenerek devam edeceğini düşünüyorum. :)

E
Eylül

Mükemmel! Gizem Hocamla derslere 2 hafta önce başladım ve şimdiden çok ilerledik ve onunla ders her zaman kaliteli, proaktif ve keyifli geçiyor! Ondan aldığım derslerle çok ilerleyebileceğimden eminim!

Gizem cevap verdi

Eylül ile çalışmak çok keyifli. Disiplinli, öğrenmeye çok açık ve çalışkan bir öğrenci. :)

H
Halil

Mükemmel! A great teacher that explains very clearly, a teacher that is full of motivation and encouragement. Will not move on until the student has fully understood, someone who takes her job seriously. Would definitely recommend!

Gizem cevap verdi

Başlangıç seviyesi için çok keyifli bir dersti, çabuk ve iyi öğrenen bir öğrenci. Birlikte çalışmak güzel olacak.

13 referans

E
Elif Gizem

Gizem Öğretmen için "Aklına gelen ilk kelime ne?" deseler "sıcacık" kelimesini tercih ederim.
Oğlumla yaklaşık 10 yıl çalıştılar. 10 yıl önce nota bilmeyen oğlumu Royal Akademi'de önemli bir seviye olan 5 seviye sınavından bile yüksek seviye not alacak kadar iyi yetiştirdi. Çalıştıkları süre boyunca kendisinin organize ettiği konserlerle sahneye alıştırdı. Okul konserlerine çalıştırdı. Hatta öğrencilerini organize edip müzik festivallerine katıldılar.
Gizem Öğretmen'in ders süresini çok verimli geçirdiğini düşünüyorum. İlgi, sevgi, disiplin ve eğitimi sabırla verdi. Sabrına gerçekten hayret ettiğim zamanlar oldu. Ama sabrın hangi güzelliklere ulaştırdığını birlikte gördük.
Buraya fotoğraf ekleyebilseydim, nota defterlerine yapıştırdığı, çizdiği "aferin" ödüllerinin ne kadar motive edici olabildiğini paylaşırdım.
Özetle,
Gizem Öğretmen, sıcak, sevecen, alanında bilgi sahibi, çocuk ve gençlerle eğitim konusunda tecrübeli, ders süresini çok verimli kullanan, yeniliklere açık, çok sabırlı, güler yüzülü ve tavsiye edebileceğim biridir.

İ
İlknur

Piyano denilince aklıma ilk gelen isimdir Gizem Hoca. İşini aşkla yapan nadir egitimcilerden. Pozitif enerjisi ve üstün iletişim becerileri nedeniyle her yaş grubuna gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Onun piyanoya sihirli dokunuşlarını duyumsamak bile ogrencileri icin motivasyon kaynağı olacaktır. Konserlerini yakından takip eden biri olarak ışığının öğrencilerinde parladığını da belirtmek isterim.

Y
Yunus

Çok küçükken piyanoya olan merakımdan dolayı annem ve babamın yardımlarıyla tanışma fırsatım oldu

Benim hem müzikal hem teknik anlamda çok ama çok ileriye taşıyan bir öğretmendir. Hem çok iyi bir öğretmen olması ile birlikte aynı zamanda çok iyi bir arkadaştır hiçbir zaman yanında eksikliğini hissetmezsiniz, hissettiğiniz bir zaman olmaz, daima yanınızda olan ve sizi destekleyen birisidir Gizem. Müzik zevkinden dolayı da inanılmaz güzel parçalar tanımama ve bu parçaları çalmam sağlayan bir öğretmendir.

Benim gözümde hem çok iyi bir öğretmen hem de çok iyi bir eğitmen ve çok kıymetli bir insandır.

G
Gülce

Önceden piyano dersi alıyordum , hocamı değiştirdim Gizem hocamla tanıştım ve o zamandan itibaren piyanoyu gerçekten öğrenerek doğru çaldığımı hissediyorum. Gizem hoca, piyanoyu severek çaldıran iyi bir öğretmen. Her şeyi detaylıca öğrettiğini düşünüyorum. Gizem hocadan önce çok metronomla çalışmayı bilmezdim mesela. Daha sonradan ritmik problemler olsun, eser çalarken müzikal anlamdaki şeyler olsun hepsi düzeldi diyebilirim Gizem hocanın tavsiyeleriyle, eleştirileriyle.Herkesin eser çalışırken yanında bir Gizem hoca olması gerektiğini düşünüyorum. Çok yardımcıdır ve motive edicidir hep. Piyano için 10/10 diyebilirim.

G
Gözdem

Gizem Hoca, çok yakından tanıdığım sevgi ve yetenek dolu bir öğretmendir. Çocukluğundan itibaren müzikle büyümüş; müzik yaşamının büyük bir parçası olmuştur. Gerek teknik gerekse mesleki açıdan gerçek bir emek sarf ederek; her yaştan öğrencisine nasıl yaklaşacağını bilerek, sabırla, klasik müziğin gerektirdiği disiplinle bilgilerini en iyi şekilde aktarmaktadır. Öğrencileri derslere büyük bir istekle gelir ve dersten gitmek istemeyerek ayrılırlar. Gizem hoca çok müzikal ve çok yetenekli bir öğretmendir. Bilgi ve deneyimlerini, büyük bir mutlulukla aktarırken sadece piyanodan ses çıkarmayı değil aynı zamanda müzik yapmayı ve müziği hissetmeyi de öğretmektedir. Teknik açıdan en iyi şekilde eğitim vererek, piyanoya dair her şeyi öğrencilerine aktarmaktadır. Gizem hoca, tanıdığım en özverili, en içten insan ve tanıdığım en iyi öğretmendir.

P
Pinar

Piyano çalma düşüncem, 5 yaşında ki kızıma duyduğum özenle başladı.Benim yaşımsa 35...,Öğrenmenin yaşı yoktur diyerek bir cesaretle başladığım yolda bana ışık oldu ️Yok ben yapamıyorum,olmuyor başramıcam dediğim her anda ,cesaret veren kendimi güvende hissetmemi sağlayan... Gizem Hocam o benim️iyi ki tanımışım sizi ,iyi ki varsınız

N
Nigar

Kızım dört yıla yakın piyano dersi alıyor. Hic bir derse isteksiz gittiğini görmedim. Bu konuda Gizem hocanın hep gülen yüzünün, samimiyetinin ve işinin ehli olmasının çok payı olduğunu düşünüyorum. Çok iyi bir eğitimci, piyanoyu belirli bir disiplin ama temelinde sevgiyle çocuğumuza sevdirdi

B
Bilge

Gizem hocayı piyano derslerimizden tanıyorum. Gizem hoca yetenekli bir müzisyen. Ama yetenek yetmez başarılı olabilmek için. İnanılmaz azimli de bir kişilik özelliğine sahip. Disiplinli bir ders anlayışı var. Bunların dışında iyimser ve motive edici oluşu çalıştığı kişiye de olumlu bir dönüş sağlıyor. Ne yapıyorsa çok iyi yapıyor:)

D
Dicle Naz

Merhaba,yaklaşık 10 yıldır piyano dersi alıyorum,son 3 senedir Gizem Hocam’mla çalışma fırsatı buldum.Piyanonun hiç fark etmediğim yönlerini keşfetmem için bana çok yardımcı oldu.Ezberleyerek öğrenmek kavramını tamamen yok eden bir öğretmen.Öğrencileriyle iletişimi çok güzel ve güven verici.İyi ki tanışmışım Gizem Hocamla çok büyük bir şans️

S
Sedef

Bana piyanoyu sıfırdan öğreten ve çok sevdiren birisi. Beraber verdiğimiz konserlerde de her yaştan öğrencisi olduğunu ve herkesle çok rahat iletişim kurabildiğini gördüm. Mesleğini ve öğrencilerini ne kadar sevdiğini anlamak hiç de zor değil.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde piyano dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için solfej dersleri seçenekleri sunabilir.

Çağdaş Vokal Tekniklerini Öğrenmek İsteyenler İçin Vokal Koçluğu/ Flüt ve Piyano Dersleri/ Solfej Grup Dersleri
₺250
Özgürcan
İlk ders ücretsiz!

Şan derslerinde öncelikli olarak öğrencilerimin hangi tarza yönelmek istediğini saptarım. Dersin ilk yarısını...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Piyano Ana Sanat Dalı mezunundan özel piyano dersi, (10 yıllık piyano geçmişi)
₺150
Nazlıcan
 • (13 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin hazırbulunuşluk seviyesine baktıktan sonra ona göre yöntem belirleyerek başlarım. Sevgi ve saygı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Marmara üniversitesi müzik öğretmenliği mezunu piyano öğretmeninden her yaş için özel ders verilir
₺200
Yaşam Ezgi
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere öğrencinin hazır bulunmuşluk seviyesini ölçtükten sonra o öğrenciye en uygun metodu önererek başlarım....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Deneyimli Öğretmenden Özel Piyano Dersi (Royal Collage of Music, Conservatoire de Rachmaninoff)
₺150
Türkü
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi asla ezbere dayandırmadan işlerim. Tarihini,matematiğini ve felsefesini anlatarak öğrencinin de ilgi...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Piyano Dersi - Konservatuvara ve Güzel Sanatlara Hazırlık - Solfej - Temel Müzik Teorisi.
₺100
Fulya
İlk ders ücretsiz!

Piyano Derslerinde ; Yetişkin öğrenciler için ayrı metodlar Çocuklar için - Okul öncesi ve okul sonrası olarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Kadıköy Moda'da kompozisyon, solfej, improvizasyon ve piyano eğitimi. Jazz / klasik / çağdaş müzik
₺175
Rohat
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi, öğrenciyle bireysel olarak kurduğumuz iletişim odağında belirlemekteyim. Nota ve temel müzik eğitimiyle...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Mezunu Profesyonel Öğretmenden Her Yaştan Bireylere Piyano ve Solfej Dersleri
₺150
Yeşim
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

(İSTANBUL)Piyano eğitimi teorik boyutu olmakla birlikte daha çok uygulamaya dayanan bir eğitimdir. Teknik ve müzikal...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
20 Yıllık deneyimli eğitmenden evinizde veya Kadıköy'de stüdyo ortamında keyifle, hızlıca, doğrusuyla piyano öğrenin.
₺180
Can
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubu için yazılmış, kendini ispatlamış metotlar ile çalışmalarımıza başlayıp, arzulanan müzik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Beşiktaş
Piyano/Şan/Teori Eğitimi Konservatuvar ve Güzel Sanatlara hazırlık dersleri (grup/birebir uzaktan eğitim seçenekleri ile)
₺100
Begüm
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz grup dersleri ya da bireysel olarak isteğe göre ve müsaitlik durumuna göre programlanıp, haftada bir kez...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Fatih
Sahne Müzisyeni ve Mekatronik Mühendisinden Solfej, Piyano, Şan, Akordiyon, Gitar, Ukulele Dersleri.
₺80
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Önceliğim teknik bilgileri verirken, bir yandan da el-göz kordinasyonu edinimi sağlamak. Eğitim; enstrumanı kontrol...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Profesyonel ve amatör öğrenciler için Kompozisyon ve Piyano dersleri, Trinity, LCM, ABRSM ve konservatuar sınavlarına hazırlık. Eğitim dilleri Türkçe, İngilizce, Rusça
₺200
Sabina
İlk ders ücretsiz!

Piyano öğrenmek sadece ünlü eserleri incelemekle kalmaz, aynı zamanda teorik, tarihsel, fiziksel yönlerden de bilgi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Timur Selçuk'un bestecilik öğrencisi piyanistten online Piyano Türk Müziği ve Bestecilik Dersleri
₺100
Ali
İlk ders ücretsiz!

Derslerde ilk amacım öğrencimle gönül bağı kurmaktır. Bu gönül bağı olduğu taktirde öğrenci hocasının...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Merhaba :) Her yaş grubu öğrenciye profesyonel olarak piyano dersleri vermekteyim. Aynı zamanda profesyonel olarak trompet ve tuba çalmaktayım. Müziği seven herkesin müzikle buluşması dileğiyle .
₺100
Mert
İlk ders ücretsiz!

Yaş gruplarına göre farklı nitelikte ve farklı öğretim teknikleri uyguluyorum. Kolay ve hızlı öğrenim teknikleri...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Trinithy 8. Seviyeden mezun 2 yıldır 5-50 yaş arası piyano dersi veriyorum üniversiteye hazırlanıyorum 12 senedir piyano çalıyorum
₺100
Ege
İlk ders ücretsiz!

Derslerim 1 saat sürer eğer 7 yaşından küçükse 45 dk belli aralıklarla ilk önce seviye belirlenir ondan sonra...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
İnönü üniversitesi müzik öğretmenliği son sınıf öğrencisinden deneyimli olarak özel ders veriyorum.
₺90
Didem
İlk ders ücretsiz!

PROBLEM ÇÖZME TEKNİĞİ,SORU - CEVAP TEKNİĞİ,SESLİ OKUMA TEKNİĞİ,GÖSTERİP YAPTIRMA Tekniklerini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Piyano Sanatçısı Konservatuvar Hocasından Her Yaş ve Her Seviye İçin Çevrimiçi Piyano Dersleri (ABRSM, RCM Sınavlarına Hazırlık)
₺200
Timur
 • (20 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kullandığım yöntemler her öğrencinin yaşına ve amacına uygun olarak değişiklik göstermekte, çünkü amacım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺125
Ders talep et