Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (24 üye yorumu)
F
Feyza
« Mükemmel! keyifle gecirilen güzel dersler icin cok tesekkür ederim Elif... Devamını oku »
F
Feyza
« Mükemmel! keyifle gecirilen güzel dersler icin cok tesekkür ederim Elif hocam.Yurt disinda oldugum icin henüz yüzyüze tanisma imkanimiz olmasada online derslerde onun sayesinde mesafeler yok oluyor ve her dersimiz yogun ve verimli geciyor.Gayet icten,samimi ve sabirli hocam:)Emeginize saglik »
₺60/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Elif tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Solfej
 • Şan
 • Kulak eğitimi
 • Yan flüt
 • Flüt
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yüksek lisans öğrencisiyim her yaşa uygun ve seviyede yan flüt dersi, piyano dersi ve şan dersleri veriyorum.

Ders işleme yöntemi

Derse başlarken ilk olarak vücudu ve kasları ısındırarak başlarım. Diyafram nefesi ile birlikte doğru nefes almayı öğrendikten sonra egzersizlere geçerim. Öğrenilenleri hatırlatır ve pekiştiririm. Soyut kavramları olabildiğince somutlaştırarak öğrenciye ulaştırmaya çalışırım. Geliştirmeye yönelik çeşitli örnekler sunarım. Öğrencinin isteğine ve ilgisine yönelik çalışmalar gerçekleştiririm.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Elif ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Çanakkale onsekiz mart üniversitesinden müzik öğretmenliği bölümünden mezun oldum.Şuan da Yüksek lisans yapmaktayım. 7 yıldır yan flüt, 4 yıldır piyano çalıyorum. Derslere dair çeşitli bir arşiv ve kütüphaneye sahibim. Metot ve çalışmalardan ilerlemeyi tercih ediyorum. Daha önce anaokulu ve müzik kursunda eğitim verme şansım oldu. Şuan hala bir müzik kursunda eğitim veriyorum. Yan flüt, piyano haricinde solfej ve işitme dersleri de veriyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺60/saat
Elif tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Solfej
 • Şan
 • Kulak eğitimi
 • Yan flüt
 • Flüt
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

24 üye yorumu : Elif
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
F
Feyza

Mükemmel! keyifle gecirilen güzel dersler icin cok tesekkür ederim Elif hocam.Yurt disinda oldugum icin henüz yüzyüze tanisma imkanimiz olmasada online derslerde onun sayesinde mesafeler yok oluyor ve her dersimiz yogun ve verimli geciyor.Gayet icten,samimi ve sabirli hocam:)Emeginize saglik

Elif cevap verdi

Şuana kadar birlikte, yaklaşık üç ders işleme fırsatımız oldu. Gayet güzel ilerlemeler kaydediyoruz ve her hafta yeni eklemelerde bulunuyoruz. Feyza, öğrenme konusunda oldukça istekli ve motivasyonu yüksek, azimli ve sabırlı çalışmalarla birlikte daha güzel dersler geçireceğimizi inanıyorum

B
Buket

Mükemmel! En ilk basta online ders uzerinden flut ogrenmenin ne kadar efektif olabilecegi konusunda suphelerim vardi fakat ilk dersten Elif kafamdaki soru isaretlerinin hepsini kaldirdi. Elif sabirli, bilgili ve gercekten cok yardimci. Konular uzerinde once teorik bilgiyi ogretiyor ve sonra bunu pratige gecirmenizde yol gosteriyor. Paylastigi dokumanlar ve parcalar cok uygun. Ayrica yaptiginiz hatalar konusunda da verdigi duzeltmeler ve tavsiyeler kendinizi gelistirmenizi sagliyor. Ogretmen arayisiniz varsa Elif'i tereddutsuz secebilirsiniz :)

Elif cevap verdi

Buket ile derslerimiz oldukça eğlenceli ve güzel bir şekilde ilerliyor. Müzikteki temel bilgisi oldukça güzel bir seviye de. Flüt üzerine ufak detaylar ekleyerek her hafta yeni adımlar ve ilerlemeler kaydediyoruz. Sabırlı ve azimli çalışmaları sonucunda güzel sonuçlar alacağımıza eminim

E
Emine

Mükemmel! Elif hocam ile iki ders yapma fırsatım oldu. Korkularım vardı ama Elif hanım sayesinde çabuk adapte oldum. Desteğiniz için teşekkürler

Elif cevap verdi

Emine hanımla yüzyüze ve online ders yapma şansı bulduk. 2 gün içerisinde temel bilgilerimizi oturttuk ve öğrendik. Sesleri artık rahatlıkla elde edebiliyoruz. Oldukça hırslı bir kişiliğe sahip ve daha da güzel ilerlemeler kaydedeceğimize inanıyorum :)

P
Pelin

Mükemmel! Elif Öğretmenimle bu site üzerinden tanışma fırsatım oldu, öğrencinin isteklerini çok iyi anlayıp seviyesini de göz önünde tutarak çok güzel yönlendiriyor. Sayesinde uzun süreden beri ara verdiğim yan flüt derslerine devam etme şansı buldum. Hem teorik anlamda beni geliştiren bilgi ve parçalar üzerinde çalışıyoruz. Hem de isteğim üzerine Türkçe parça ve ödevlerle sıkılmadan ilerliyorum. İsledigi dersin video ve doküman kayıtlarını göndererek sonrasında da tekrar etmenize yardımcı oluyor. Ders düşünüyorsanız asla tereddüt etmeyin. Hobilerinizi ve yapmak istediklerinizi benim gibi ertelemeyin , Elif Hocama bana sabrettigi için teşekkürler:)

Elif cevap verdi

Pelin hanımın flüte dair altyapısının bulunması sayesinde teorik bilgileri hızlıca geçip, onu geliştirecek çalışmalara doğru yönelmeye devam ediyoruz. Hızlı ve güzel bir ilerleme kaydettiğimizi düşünüyorum ufak dokunuşlarla beraber daha güzel bir konuma geleceğine inanıyorum

G
Gülçin

Mükemmel! Online yan flüt nasıl olur diye düşünürken Elif hocamla gayet keyifli ve öğretici geçiyor. Nota bilgim ve farklı bir enstrüman deneyimim olmamasına rağmen oldukça ilerlediğimi düşünüyorum.
Derslerin dışında da kendisine ulaşabiliyorsunuz.

Elif cevap verdi

İlk dersimizde daha flütü çoktan birleştirip sesleri elde ettik devamında daha da ileri ve güzel seviyelere geçeceğimize eminim

B
Betul

Mükemmel! Elif hoca öğretmekten keyif aldığını dersi işleyişinden de belli ediyor; ders hem çok öğretici hem çok akıcı geçiyor. Dersin gidişatına ait planlamaları, kendine özgü öğretme yöntemleri ile verimli bir ders imkanı sağlıyor. Kendisi mesleğini sadece bir meslek olduğu için değil aynı zamanda sevdiği için de yapıyor.

Elif cevap verdi

İlk derse rağmen oldukça hızlı bir ilerleme gösterdik Betül, deşifre becerisi yüksek ve çabuk kavrama yeteneğine sahip biri. Güzel ilerlemeler kaydedeceğimize inanıyorum

A
Arife

Mükemmel! Elif Hocamı çok sevdim güler yüzlü ve anlayışlı, derslerimiz çok öğretici geçiyor ve en önemlisi çok keyifli. Elif Hoca ile tanıştığım için çok şanslıyım, derslermizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Elif cevap verdi

Bugün itibariyle 3.dersimizi yaptık. Hem güzel ilerleme kaydettik hem de ders işlerken eğlendik
Online ders haricinde videolar ile iletişim kurduk.
Flütten temiz sesi ilk haftadan elde ettik.
Dersleri kayıt altına alıp her daim ulaşabilme imkanı yarattık
3 haftalık süreçte hem kaynaştık hemde güzel iş çıkarttık
Zamanla daha da güzel şeyler yapabileceğimize inanıyorum

17 referans

B
Berk

Eğlenerek öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bilgisinin yanı sıra tecrübesiyle düşünmeden tercih edebileceğiniz bir öğretmen.

S
Samed

Elif hocamın egitimine yakınen tanıklık etmiş biri olarak hem öğretim metotları hem öğrencileriyle kurduğu pozitif iletişim takdire şayan. Bilgi birikimini size aktarırken gösterdiği sabır ve güleryüzü ile size cok şey katabilir. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

E
Ern

Piyano derslerine tanık olmuş biri olarak, alanında bilgili ve verimli bir öğretmen. Derslerden zevk alacağınıza eminim gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

B
Batu

Elif Hoca ile üniversitede 4 yıl boyunca sınıf arkadaşıydık, her zaman yaptığı işte iyi olmayı hedefleyen, idealleri yüksek birisi. Bunların yanı sıra deneyimleriyle beraber her yaşla iletişim kurabilir. Flüt ve piyano eğitiminde iç rahatlığıyla güvenebileceğiniz, çocuklarınız ya da kendiniz için çok iyi bir fırsat Elif Öğretmen!

O
Onur

Elif hoca uzun yıllardır yan flüt enstrümanı ile müzisyen olarak da öğretmen olarak da önemli bir seviyede ve gerek yaklaşımı gerek öğretim metodları olarak çok faydalı bir eğitim veriyor. Müzik alanında mesleğini akademik olarak da ilerleten Elif hocadan ders almak isteyenlerin hiç düşünmeden kendisi ile iletişime geçmelerini öneririm.

B
Begüm

Elif Lisans eğitiminin ardından yürüttüğü Yüksek Lisans uzmanlık flüt Eğitimi çalışmalarına benimle devam etmektedir. Yenilikçi öğretim yaklaşımı, uzaktan eğitimdeki bilgi, donanım ve tecrübesi, çalışkanlığı, akademik ve sanatsal gelişime verdiği önem ile her yaş grubundan flüte gönül verenler için çok doğru bir seçim olacaktır.

A
Ahmet

Kendisinin üniversiteyi derece ile bitirmesi ve şu an eğitim hayatına yüksek lisans programı ile devam ediyor olması zaten akademik başarısını açıklıyor. Kendisi ile ilgili kişisel olarak gördüğüm yanlar ise işini ilk olarak sevmesi ve disiplinlinli olması. İş ahlak ve etiğine de son derece önem veren değerli bir müzik insanıdır Elif hocam. Beraber çalıştığınız zaman bunu kendiniz de göreceksiniz.

C
Ceyda

4 yıl piyano derslerine girdiğim, beraber ders yapmaktan keyif aldığım, herzaman disiplinli, çalışkan, araştırmacı ve örnek öğrencilerimden biri olmuştur. Öğrenim hayatı boyunca yer aldığı öğrenci konserlerindeki başarısıyla diğer öğrencilere örnek olmuştur. Mesleğini titizlikle ve layıkıyla icra edeceğinden en ufak bir şüphem yoktur.

E
Erdem

Elif hocamla, uzun bir süredir flüt dersleri işliyoruz. Pandemi öncesinde yüzyüze dersler yapıyorduk fakat artık online devam ediyoruz. Oldukça verimli ve güzel ilerliyor. Ayrıyetten türkçe parçalar ile desteklemesi dersi daha eğlenceli bir hale getiriyor

A
Aygrcn

Elif benim çalıştığım en disiplinli en başarılı verilen görevi eksizsiz yerine getiren idealist bir öğretmen kendisini öğrenciliğinden beri tanıyorum.... müzik eğitimine karar verdiğinde rehberlik yaptım ve beraber çalıştık çok ilerleme sarfetti ve şu anda 18 Mart üniversitesi müzik öğretmenliği bölümü yüksek lisans öğrencisi.Dahada iyi yerlere gelecek.cocuklarla iletişimi çok iyi..seviyelerine inebiliyor her yaştan.muzik öğretmeni Nusret

Elif ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
Elif — Müziğe çok küçük yaşlardan itibaren ilgi duydum. 14 yaşıma kadar çeşitli enstrümanları kendi çapımda çalarak ilerledim.14 yaşımdan sonra yan flüt eğitimi almaya ve ilerlemeye başladım. Yaklaşık 8 yıldır enstrümanı ile iç içe bir şekilde bulunuyorum. Enstrümanım da uzmanlaşmak için yüksek lisans eğitimimle bu gelişimi desteklemeye devam ediyorum.
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
Elif — Açıkçası müziğin evrenselliğinden yanayım. Her ne kadar belirli başlıklar altında türlere ayrılsa da her türden öğrendiğimiz ve beslendiğimiz kısımlar var. Bu yüzden klasik, pop, jazz, rock, arabesk gibi türlerin hepsini dinlerim.
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
Elif — Verdiğim en ilginç ders; 4 yıl önce güzel sanatlar lisesine hazırlayıp kazandırdığım öğrencimi şu anda üniversite yetenek sınavlarına hazırlamak.
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
Elif — Her müzik aletinin kendine has zorlukları bulunmaktadır. Yan flüt enstrümanının zorluklarını değerlendirecek olursak; diğer enstrümanlara nazaran daha soyut kavramların bulunduğunu söyleyebilirim. Bir piyanonun tuşlarına basarak ses elde edebilirsiniz fakat flütte sadece tuşlara basmak veya deliğe üflemek yeterli olmaz.
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
Elif — Çalışmaktır. İnsanlar bir enstrüman öğrenmeye yetenekli olup olmadıklarına göre karar verir. Oysa müziğe herkesin yeteneği vardır sadece farklı oranlarda. Bu yüzden gerekli çalışmaları gerçekleştiren herkes enstrüman çalabilir.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekanda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
Elif — O kadar çok isim var ki, ama seçmem gerekirse Türk isimlerden Sertab Erener, Birsen Tezer ve Kenan Doğulu diyebilirim.
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir ananızı anlatın!
Elif — Eğitimle ilgili olan anılarımdan en sevdiğim orkestra derslerim ve konserlerim olabilir. Heyecan, gerginlik ve korkuyla başlayıp huzur, gurur ve mutlulukla son bulan güzel anılar.
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
Elif — Kavramları olabildiğince basite indirgemek, hobi dahilinde bile olsa müzik kavramlarını öğretmek ve öğrencilere vazgeçecekleri yerde motivasyon vermem olduğunu söyleyebilirim.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde solfej dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için şan dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! kulak eğitimi dersleriyan flüt dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Müzik Öğretmenliği öğrencisiyim; Çanakkale’de piyano,flüt, gitar, şan, yetenek sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum.
₺70
Sude
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerin yaş gruplarına göre ders işleyiş şeklim değişiyor. Özellikle küçük yaş grupları için müzik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÇANAKKALE En etkili yöntemler ile NEY DERSİ ! (100₺) - POP GİTAR (75₺) ve  KEMAN Dersleri (75₺) !!!
₺75
Burak
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz genellikle standart olarak haftada 1, Benim tercihim ise haftada 2 gün 1er saat ders. Eğitmen ile ne kadar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çomü Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı mezunuyum. 10 yıldır keman, 8 yıldır piyano çalıyorum. Bir çok orkestra ve quartet ile çaldım. Ana Sanat dalım olan keman, yan dal olarak piyano dersleri veriyorum.
₺80
Hilal
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin hedefine yönelik işlerim. Her öğrenci modeline ayrı bir ders işleme şekli kullanıyorum. Her...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konservatuvar - Müzik Öğretmenliği - Müzik Bilimleri ve Tüm Müzik Bölümlerine Hazırlık Dersleri İçin BURAYA !
₺60
Akın
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Alanımda deneyimli olduğum enstrüman veya eğitimler için her biri ayrı olmak üzere kendi düzenlediğim eğitim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Klasik Gitar, Ukulele, Pop Gitar, Konservatuara Hazırlık Dersleri (Müzik Öğretmenliği Öğrencisinden)
₺50
Akın
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Alanımda deneyimli olduğum enstrüman veya eğitimler için her biri ayrı olmak üzere kendi düzenlediğim eğitim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kilidülbahir
Müzik ve sağlık yoga meditasyon saksafon trompet pranayama hepsine varım hadi başlayalım
₺100
Murat
İlk ders ücretsiz!

ilk ders...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Keman Piyano ve Şan eğitimi veriyorum. Güzel sanatlar liseleri ve müzik eğitimi ana bilim dalı yetenek sınavlarına hazırlık dersleri verebilirim.
₺75
Merve
İlk ders ücretsiz!

Dersleri bireysel olarak işliyorum. Ders saatim 60 dakikadır.

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesi Bölümü Müzik Bölümü Son Sınıf Öğrencisinden Piyano Dersi
₺75
Doğuhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz gayet eğlenceli ve saygı sevgi çerçevesi içerisinde olur. Öğrencilerime genelde sıkılmayacağı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
Müzik öğretmeninden online ve yüz yüze gitar , yan flüt , şan ve temel müzik eğitimi dersi Çanakakle , merkez
₺60
Gurkan
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öncelikle seviye tespit üzerine kurarım ve derslerin gidişatını belirlemek için önemli olan neler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Güzel sanatlar lisesi mezunu ege üniversitesi türk musiki ve klasik müzik eğitimi vermekteyim kanun yan flüt piyano şan derslerini veriyorum güzel sanatlar lisesi ve üniversite giriş sınavlarına çalış
₺80
Furkan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Pratik kodlamalar notayla temelden ders verme yavaş ve kondisyon lu çalışma sistemleri eğlenceli sıkıcı olmayan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konyaaltı
Üniversite öğrencisinden (İç Mimarlık) keman dersi. Sanatın yaşı olmaz her yaşla iletişim kurabileceğimi düşünüyorum
₺100
İrem
 • (16 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere solfej ile başlayıp temel teknikler ve ardındından belirli egzersizlerle devam niteliğinde ders işleriz....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
URLA
Opera Sanatçısı Gizem Gonca'dan Dünyanın Tek Sistematik Ses Metodu İle Online / Yüz Yüze Ses Eğitimi / Şan Dersi
₺100
Gizem
 • (11 üye yorumu)

Dersleri online olarak vermekteyim. Öğrenirken eğlenmek, ders dışında da bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İlk ders ücretsiz. Üniveristede müzik öğrencisiyim, lise ve üniversiteye yetenek sınavlarına sizi hazirlamak için burdayım
₺100
Esra
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle seviyelere bakarım sonra tek ses, iki ses, üç ses, dört ses, solfej, dikte, ritim, ezgi ve çalma, söylemeye...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺60 ₺60 ₺60
Ders talep et