Anasayfa
Ders ver
Elif - Prof piyano -
 
 • Lider
 • (20 üye yorumu)
H
Hayriye
« Mükemmel! İlk başta sisteme güvenip nasıl öğretmen bulurum diye çok... Devamını oku »
H
Hayriye
« Mükemmel! İlk başta sisteme güvenip nasıl öğretmen bulurum diye çok düşünmüştüm. Elif öğretmenle karşılaştığımız ilk andan beri müziğe hevesli olan kızım daha da heveslendi. Yönlendirmesi, çocukla iletişimi son derece çok başarılı. Planladığımız günlerin gelmesi için sabırsızlıkla bekliyor. İletişim konusunda hiç bir sorun yaşamadık. Elif öğretmeni kesinlikle herkese tavsiye ederim. »
₺60/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 3saat
Elif tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yüksek lisans öğrencisiyim, başlangıç düzeyinden ileri seviye piyano dersleri veriyorum

Ders işleme yöntemi

Derse başlarken ilk olarak vücudu ve kasları ısındırarak başlarım. Piyanoda doğru duruş ve el pozisyonunu öğrendikten sonra ufak egzersizlere geçerim. Öğrenilenleri hatırlatır ve pekiştiririm. Soyut kavramları olabildiğince somutlaştırarak öğrenciye ulaştırmaya çalışırım. Geliştirmeye yönelik çeşitli örnekler sunarım. Öğrencinin isteğine ve ilgisine yönelik çalışmalar gerçekleştiririm. Türkçe parçalar ile de dersi destekliyorum.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Elif ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Çanakkale onsekiz mart üniversitesinden müzik öğretmenliği bölümünden mezun oldum.Şuan da Yüksek lisans yapmaktayım. 7 yıldır yan flüt, 4 yıldır piyano çalıyorum. Derslere dair çeşitli bir arşiv ve kütüphaneye sahibim. Metot ve çalışmalardan ilerlemeyi tercih ediyorum. Daha önce anaokulu ve müzik kursunda eğitim verme şansım oldu. Şuan hala bir müzik kursunda eğitim veriyorum. Yan flüt, piyano haricinde solfej ve işitme dersleri de veriyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺60/saat
Elif tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Piyano
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

20 üye yorumu : Elif
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
H
Hayriye

Mükemmel! İlk başta sisteme güvenip nasıl öğretmen bulurum diye çok düşünmüştüm. Elif öğretmenle karşılaştığımız ilk andan beri müziğe hevesli olan kızım daha da heveslendi. Yönlendirmesi, çocukla iletişimi son derece çok başarılı. Planladığımız günlerin gelmesi için sabırsızlıkla bekliyor. İletişim konusunda hiç bir sorun yaşamadık. Elif öğretmeni kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Elif cevap verdi

Bilge ile birlikte bugün ikinci dersimizi yapacağız. Müzik konusunda istekli, hevesli ve oldukça yetenekli bir öğrenci, küçük yaşına rağmen büyük şeyler başaracağına sonuna dek inanıyorum :)

19 referans

S
SAMET

Elif Hocayı yakın tanıdığım biri olarak, başta çok başarılı bir öğrenci, gerçekten severek yaptığı bir iş, daima güler yüzlü bir öğretmen olarak görmekteyim. Öğrencilerine karşı özverili, nazik ve içten bir eğitim vermektedir. Onunla çalışacak her öğrenci için bir şans olduğunu düşünüyorum. Daha da başarılı olacağına inancım sonsuzdur.

K
Kemal

Elif, müzik tutkunu bir ailede yetişti. Çocukluğundan bu yana müzik onun bir sevdasıydı. Elif, insanlarla çok iyi bir iletişim kurabilen, yüreği insan sevgisi ile dolu mükemmel bir insandır.
Mesleğine tutkuyla bağlı, kendisini çok iyi yetiştirmiş, öğrencilerime daha fazla nasıl yararlı olabilirimi kendine ilke edinmiş ve kendisini her gün geliştirmeye çalışan idealist bir öğretmendir.
Ayrıca lisans eğitiminden sonra yüksek lisan eğitimine devam etmekte olup,, akademik anlamda da kendine hedefler koymuş vizyon sahibi bir eğitimcidir.
Eğitim almayı düşündüğünüz kişinin adı kesinlikle Elif olmalı. Çünkü o alanında gerçekten çok iyi.

B
Berk

Eğlenerek öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bilgisinin yanı sıra tecrübesiyle düşünmeden tercih edebileceğiniz bir öğretmen.

S
Samed

Elif hocamın egitimine yakınen tanıklık etmiş biri olarak hem öğretim metotları hem öğrencileriyle kurduğu pozitif iletişim takdire şayan. Bilgi birikimini size aktarırken gösterdiği sabır ve güleryüzü ile size cok şey katabilir. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

E
Ern

Piyano derslerine tanık olmuş biri olarak, alanında bilgili ve verimli bir öğretmen. Derslerden zevk alacağınıza eminim gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

B
Batu

Elif Hoca ile üniversitede 4 yıl boyunca sınıf arkadaşıydık, her zaman yaptığı işte iyi olmayı hedefleyen, idealleri yüksek birisi. Bunların yanı sıra deneyimleriyle beraber her yaşla iletişim kurabilir. Flüt ve piyano eğitiminde iç rahatlığıyla güvenebileceğiniz, çocuklarınız ya da kendiniz için çok iyi bir fırsat Elif Öğretmen!

O
Onur

Elif hoca uzun yıllardır yan flüt enstrümanı ile müzisyen olarak da öğretmen olarak da önemli bir seviyede ve gerek yaklaşımı gerek öğretim metodları olarak çok faydalı bir eğitim veriyor. Müzik alanında mesleğini akademik olarak da ilerleten Elif hocadan ders almak isteyenlerin hiç düşünmeden kendisi ile iletişime geçmelerini öneririm.

B
Begüm

Elif Lisans eğitiminin ardından yürüttüğü Yüksek Lisans uzmanlık flüt Eğitimi çalışmalarına benimle devam etmektedir. Yenilikçi öğretim yaklaşımı, uzaktan eğitimdeki bilgi, donanım ve tecrübesi, çalışkanlığı, akademik ve sanatsal gelişime verdiği önem ile her yaş grubundan flüte gönül verenler için çok doğru bir seçim olacaktır.

A
Ahmet

Kendisinin üniversiteyi derece ile bitirmesi ve şu an eğitim hayatına yüksek lisans programı ile devam ediyor olması zaten akademik başarısını açıklıyor. Kendisi ile ilgili kişisel olarak gördüğüm yanlar ise işini ilk olarak sevmesi ve disiplinlinli olması. İş ahlak ve etiğine de son derece önem veren değerli bir müzik insanıdır Elif hocam. Beraber çalıştığınız zaman bunu kendiniz de göreceksiniz.

C
Ceyda

4 yıl piyano derslerine girdiğim, beraber ders yapmaktan keyif aldığım, herzaman disiplinli, çalışkan, araştırmacı ve örnek öğrencilerimden biri olmuştur. Öğrenim hayatı boyunca yer aldığı öğrenci konserlerindeki başarısıyla diğer öğrencilere örnek olmuştur. Mesleğini titizlikle ve layıkıyla icra edeceğinden en ufak bir şüphem yoktur.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde piyano dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Piyano,flüt, gitar, şan, yetenek sınavlarına hazırlık dersleri..
₺90
Sude
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerin yaş gruplarına göre ders işleyiş şeklim değişiyor. Özellikle küçük yaş grupları için müzik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale
5 yaş ve üzeri her yaşa uygun piyano öğretim teknikleriyle ders verilir. Güzel sanatlar liseleri ve müzik öğretmenliği sınavlarına hazırlık dersleri. Temel müzik eğitimi, nota öğrenimi, işitme dersl
₺85
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

5 yaş ve üzeri her yaşa uygun piyano öğretim teknikleriyle ders veriyorum. Güzel sanatlar liseleri ve müzik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesi Bölümü Müzik Bölümü Son Sınıf Öğrencisinden Piyano Dersi
₺75
Doğuhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz gayet eğlenceli ve saygı sevgi çerçevesi içerisinde olur. Öğrencilerime genelde sıkılmayacağı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale merkez
Çanakkale'de Müzik Eğitimi Anabilimdalı Master Öğrencisinden Piyano Dersi (Profesyonel Akademik Eğitim)
₺90
İbrahim
İlk ders ücretsiz!

-Derslerimi nota merkezli işlerim ve amacım ders alan kişiye profesyonel bir hobi kazandırmaktır. -Derslerimi tüm...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Yüksek Lisanslı Müzik Öğretmeninden Online veya Yüz yüze Piyano Dersi (Batı veya Popüler)
₺90
İbrahim
İlk ders ücretsiz!

-Derslerimi nota merkezli işlerim ve amacım ders alan kişiye profesyonel bir hobi kazandırmaktır. -Derslerimi tüm...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Müzik bölümü öğrencisinden yan flüt piyano kanun şan solfej ve güzel sanatlar lisesine hazırlanma ve gsf lere hazırlıklarına yardımcı olunur
₺60
Furkan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Tekniksel ve kodlamalı olarak ders verilir ve kesinlikle bilgiyi tam almadan bırakmak işim değildir

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Piyano Sanatçısı Konservatuvar Hocasından Her Yaş ve Her Seviye İçin Çevrimiçi Piyano Dersleri (ABRSM, RCM Sınavlarına Hazırlık)
₺200
Timur
 • (20 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kullandığım yöntemler her öğrencinin yaşına ve amacına uygun olarak değişiklik göstermekte, çünkü amacım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Her yaş ve her seviye için, çevrimiçi bireysel piyano ve solfej dersleri
₺125
Gizem
 • (17 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin yaşını, bulunduğu seviyeyi ve amaçlarını göz önünde bulundurarak bir çalışma planı oluştururum....

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Kayseri
Müzikolog'dan Bireysel Dersler; Çok Kısa Sürede Notalı Bir Şekilde PİYANO Çalabilirsiniz :) Her Yaşa Uygun Müfredat İle Kolay Öğrenim.
₺100
Mehmet Serdar GARAN
 • (23 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Disiplin ve zamanında çalışma ile başarı mutlaka gelir. Bir Eğitmen Olarak öğrencilerimin başarılı olması...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çok Uygun Fiyata Piyano ve Müzik Teorisi Özel Dersleri ( Başlangıç Seviyesi )
₺50
Eren
 • (25 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öğrencilerin öğrenirken keyif alabilecekleri şekilde kurgulamaktayım. Temel müzik teorisi eğitimini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Bursa
Her seviye de yarışma, festival, ABRSM sınavları, konservatuvar sınavlarına yönelik ya da öğrencinin isteğine uygun şekilde piyano ders verilir.
₺100
Gökay
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Özgeçmişim Lise: Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi'nden bölüm ve okul birincisi olarak mezun...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Müzik Öğretmeninden, Size Özel Metotlarla Hazırlanmış Profesyonel Piyano Eğitimine Hazır Mısınız?
₺90
Begüm Naz
 • (18 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi bu dönemde ağırlıklı olarak online şekilde işliyorum.Kocaeli çevresindeki derslerimi yüz yüzede...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü Osb
Keman-gitar-piyano 15 yıllık eğitim tecrübesi ile Yapacağımız eğitimin metodu “öğren uygula ve kendi kendinin öğretmeni ol”dur. Öğrettikleriniz önünüzde referans olacaktır
₺95
Dara
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizi ekseriyetle teorik ve uygulamalı olarak işleriz. Ders-tekrar-ders ile uygulama teorik ve yorumlama ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺60 ₺60
Ders talep et