Anasayfa
Ders ver
 
 • (6 üye yorumu)
A
Asli
« Mükemmel! Online ders hakkinda onyargilarim vardi ama Mehmet Ali hoca ikna etti... Devamını oku »
A
Asli
« Mükemmel! Online ders hakkinda onyargilarim vardi ama Mehmet Ali hoca ikna etti beni ve gercektende yuz yuze dersten farki yok. ogretmenin yaninda kasilan biriyim zaten iyi oldu bu profosyonel online ders veriyor ayrica dersi kaydedip tekrar dinleyebiliyorum... »
₺75/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Mehmet Ali tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Trigonometri
 • Cebir
 • Calculus
 • Matematiksel analiz
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

10 yıllık matematik tecrübesi olan bir öğretmenim akla ve mantığa hitap ederek matematik öğretmeyi seviyorum. Siz değerli öğrencilerle güzel vakit geçirecegimize inaniyorum.

Ders işleme yöntemi

derslerimi online skype üzerinden işliyorum. Biliyorum birçok insana online ders uzak geliyor ama kesinlikle yüzyüze olan dersten daha iyi. Online ders anlatma tekniğim video linkinde mevcuttur.
Matematik gelişi güzel anlatılmaz öncelikle öğrencimin ihtiaçlarını belirlerim,onun ihtiyacına göre hareket ederim. Eğer benden teorik matematik öğrenmek istiyorsanız,uygulamalı matematik istiyorsanız,okul için yada sınavlarınız için matematik istiyorsanız buradayım. Öğretmeyi seviyorum...

Eğitim

2010 yilinda matematik bolumunden mazun oldum yuksek lisansim matematik alaninda, ayrica matematiksel istatistik alaninda da doktora yapiyorum.10 yildir degisik kurumlarda matematik ogretmenligi, olimpiyat ogretmenligi,geometri,SAT matematik ogretmenligi yaptim. siz degerli ogrencilerle iyi vakit gecirme sizlere faydali olma niyetindeyim. tesekkur ederim ilginiz icin

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺75/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺300
10 saatlik ders ücreti : ₺600

Detaylar

beni tanıyan insanlar bilirler ki zaman konusunda katı değilimdir, ve sizleri temin ederim ki öğrencilerimin ödediği ücretin karşılığından fazla ders işlerim...Çünkü insanlara matematik öğretmeyi ve faydalı olmayı seviyorum...

Mehmet Ali tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
webcam
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Trigonometri
 • Cebir
 • Calculus
 • Matematiksel analiz
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

6 üye yorumu sur Mehmet Ali
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
A
Asli

Mükemmel! Online ders hakkinda onyargilarim vardi ama Mehmet Ali hoca ikna etti beni ve gercektende yuz yuze dersten farki yok. ogretmenin yaninda kasilan biriyim zaten iyi oldu bu profosyonel online ders veriyor ayrica dersi kaydedip tekrar dinleyebiliyorum...

Mehmet Ali cevap verdi

harika

E
Erva

Mükemmel! Mehmet hoca ile iyi ders calismamiz oldu konunun mantigini anlatarak anlamamda cok faydali oldu bana matematigi sevdirdi diyebilirim...

Mehmet Ali cevap verdi

guzel bir ders programi oldu, faydali oldugunu gormek guzeldi. basarilar dilerim

4 referans

Davut

Mehmet ali hocam ile 2010 ve 2015 yillari arasinda beraber calistik ogrencileri onu cok severdi dersleri cok zevkli gecerdi bende ara ara bilmedigim kisimlari sorardim kendisi sade ve etkili bir anlatimi vardir. online kurslar hakkinda da cok tecrubesi vardir.

Zeynep

Mehmet Ali hocamdan zaman zaman ders aldim kendisi online ders verme konusunda cok profosyoneldir. Eminim sizlerde matematigi onun sayesinde seveceksiniz...

Nina

Mehmet Ali hoca ile beraber calistik kendisi online dersleri profosyonelce verir.

E
Erva

Mehmet Ali bey ile beraber çalıştık alanında tecrübelidir. Matematik onun için hayat felsefesidir anlatımı sade ve açıktır. Online ders vermede tecrübesi çok fazladır. Skype uzerinden profosyonelce ekran yansıtarak yazarak çizerek derslerini sanki yanıdaymışsınız gibi anlatır.

Mehmet Ali ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Mehmet Ali — 10 yıldır eğitimin içerisindeyim
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Mehmet Ali — Cebirin ve geometrinin bütün konularında ders vermeyi seviyorum. konu ayrımı yapmam sevmediğim konu yoktur hepsinden de keyif alırım.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Mehmet Ali — İlham alacak birini söylemek gerekirse Prof. Dr. Ali Nesin i alırım.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir? bana göre bir uzman öğretmen öğrencisinin ihtiyaçlarını çok kısa sürede belirleyebilmeli. bir konuyu anlatırken girişi güzel yapmalı felsefesinin güzel anlatmalı o an anlayabilmesi çok önemli ama akılda kalıcı olarak anlatım daha da önemli.
Mehmet Ali — Bana göre bir uzman öğretmen öğrencisinin ihtiyaçlarını çok kısa sürede belirleyebilmeli. bir konuyu anlatırken girişi güzel yapmalı felsefesinin güzel anlatmalı o an anlayabilmesi çok önemli ama akılda kalıcı olarak anlatım daha da önemli.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Mehmet Ali — Birgün 12. sınıf bir öğrencim vardı kendisi matematiğe çok kapalı biriydi üç yıl dersine girmiştim ama maalesef ne yaptımsa ilgisini çekemedim matematiğe, bir gün kalktı ve dediki hocam 3 yıldır sizi dinliyorum matematikte fonksiyonlardan başka hiç bir şey bilmiyorsunuz, dedim neden nasıl e hep fonksiyonlardan bahsediyonuz limit fonksiyonu turev fonksıyonu ıntegral fonksıyonu... dedim çok haklısın çünkü matematik bir fonksiyondur...
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Mehmet Ali — Çok bir zorlukla karşılaşmadım şanslıydım matematik öğretmenlerim hep çok güzel oldu lakin onlar gibi anlatmıyorum çünkü konuya girişleri hep matematikseldi artık bu geçerli değil öğrenci manasını anlamak istiyor yani öğrenciye integral anlatmaya başlarken bu türevin tersidir türev anlatırken bu integralin tersidir çok amatorce bir giriş olur doğada herşeyin karşılığı var hayattan örnek verip ilgi çekmek gerekir.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Mehmet Ali — Bisiklete binmeyi seviyorum,animasyon izlemeyi çok severim, yüzmeyi seviyorum.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Mehmet Ali — 21. yy eğitim sistemine ayak uydurmam matematik ve bilgisayarı beraber kullanabilmem yani işimde teknolojiyi iyi kullanabilmem,alanımda master yapmış olmam ayrıca hergün herzaman kendimi geliştirmek için çabalamam.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için geometri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! trigonometri derslericebir dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Beyoğlu
Avusturya Lisesi mezunundan Almanca eğitim gören öğrencilere (Alman Lisesi, Avusturya Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, vb.) Matematik dersi
₺150
Onur
İlk ders ücretsiz!

5 ila 12. sınıf arası tüm öğrencilere Almanca matematik dersi veriyorum. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Abitur ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mekatronik mühendisiyim. Öğrencilerimin seviyesine inebilir eğlenerek öğrenmelerini sağlayabilirim. Güveniniz için teşekkür ederim.
₺65
Kazım
İlk ders ücretsiz!

Öğrencimle geçireceğim vakit sayesinde anlayacağı şekilde program hazırlayarak sıkılmadan dersi severek...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
LYS 2016 da 80 soruda bir yanlış yapmış ve MSGSÜ mimarlığa birincilikle yerleşmiş birinden geometri özel ders almak isteyen lise ve ortaokul Erkek talebeleri bekliyorum. selametle...
₺50
Ahmet
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri genelde örnek sorular veya çıkmış sorular üzerinden işlerim. Ama önce konunu eksiklerini kapatmaya...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
İTÜ' lü Akademisyenden Her Seviyeden Öğrenciye Matematik ve Geometri Özel Dersi Verilir
₺150
Soner
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin seviyesine göre öğretim tekniği geliştiririm.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Boğaziçili öğrenciden ilköğretim, ortaöğretim ve lise matematik dersi itina ile verilir .
₺70
Şahin
İlk ders ücretsiz!

Dersleri kendi öğrendiğim ve karşımdaki öğrencinin anlayacağı şekilde öğretirim . Kendim de hâla öğrenci...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğrenci evinde Kendi evinizde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺75
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺375
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺750
Ders talep et