Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (18 üye yorumu)
B
Baris
« Mükemmel! Bilgili, yardım sever ve çözüm odaklı »
₺80/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Mustafa tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğretmen evinde
 • Öğrenci evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Programlama
 • HTML
 • CSS
 • JavaScript
 • PHP
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

7 yıllık deneyim A'dan Z'ye Web Javascript&Flutter + Node.js/Vue/React/PHP/Express/Socket.io/HTML/Css ... Öğretebilirim İlk Ders Ücretsiz Deneyin Projelerle %100 öğretme garantisi veriyorum

Ders işleme yöntemi

Her anlatacağım şeyi gerçek hayatla bağlantılar kurdurarak anlatırım, bu akılda kalıcılığı arttırır. Her kolaylığı onun eksikliğini göstererek sunarım bu da algoritmik düşünce yapısının gelişmesini sağlar ve mutlaka örnek bir proje geliştiririz birlikte. Derslerimiz herkese yönelik olabilir hiç birşey bilmiyor dahi olsanız, sizi sıfırdan HTML/CSS/Javascript/React ve Vuejs dersleri ile frontend yazılımcısı seviyesine getirebilirim. Daha temel bilgisi olanlar için ise onların seviyesini belirler ve onları getirebileceğim en üst seviyeye getiririm. Herzaman her gün 24 saat bana ulaşıp soru sorabilir ve yardım isteyebilirsiniz...

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Mustafa ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Bilgisayar programcılığı mezunuyum 6-7 yıldır yazılım geliştirme maceram sürüyor ve 4 yıldır da eğitimlerimi çevreme ve online olarak veriyorum sadece alanımda değil anlatma konusunda da İyi olmaya çalışıyorum. Vue.js ile POS ve Fabrikalar için cari takip yazılımı geliştirdim. Online eğitimler, kitaplar ve okul sayesinde tüm bilgime ulaştım.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺80/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺400
10 saatlik ders ücreti : ₺750

Detaylar

12 saatlik paket ders 900₺
15 saatlik paket ders 1100₺
20 saatlik paket ders 1300₺

Mustafa tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğretmen evinde
Öğrenci evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Programlama
 • HTML
 • CSS
 • JavaScript
 • PHP
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Mustafa: CV

Sinop Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü
Online sertifikalar
Ocak 2017 – Mart 2019 Otelbende
Proje Yöneticisi
• İş geliştirme ve Yazılım Geliştirme
• Backend ve Frontend geliştirme

Mart 2014 – Mart 2016 Pardus Topluluk Arama Motoru İlbilge
Fullstack Geliştirici
• Backend ve Frontend geliştirme
github.com/mustafacor
gitlab.com/corxjs
• Arama Motoru Örümceği Geliştirme
Temmuz 2019 – Ekim2019 ERP Modülü
Fullstack Geliştirici
• Cari Takip Modülü FullStack geliştirme

18 üye yorumu : Mustafa
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
B
Baris

Mükemmel! Bilgili, yardım sever ve çözüm odaklı

Mustafa cevap verdi

Phpmailler ile ilgili olan sorunu çözdük gayet etkili bir görüşmeydi barış bey'e teşekkürler :)

M
Merve

Mükemmel! Mustafa Beyden çalıştığım şirkette yaşadığım bir bug ı çözmek amacıyla özel ders aldım. Çok erken dönüş yaptı ve sorunu çözene kadar saatlerce ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Beni büyük bir problemden kurtardı çok verimli bir dersti. Kesinlikle tekrar ders almak isteyeceğim bir hoca.

Mustafa cevap verdi

Php'de çözemediği bir problemi vardı.Beraber biraz üzerinde durup çözdük. Gayet eğlenceli bir dersti. Şimdi Nodejs'e başlayacağız.

H
Haluk

Mükemmel! 10 ders işledik çok güzel geçti öğrendim tavsiye ederim hakkını veriyo.

Mustafa cevap verdi

Başarılarınızın devamını dilerim haluk bey

O
Oğuzhan

Mükemmel! Mustafa'nın konuya yetkinliği ve öğretme şekli gerçekten güzel her soruya cevabı var diksiyonu ve gidişatı orjinal.

Mustafa cevap verdi

20 saatimizi harika verimli geçirdiğimizi düşünüyorum gelişinle gidişin bir oldu dostum :)

B
Berkay

Mükemmel! MUSTAFA HOCAMLA HER HAFTASONU DERS İŞLİYORUZ GOOGLE HANGOUT'DAN TAVSİYEMDİR !!!

Mustafa cevap verdi

Soruylarınla beni zora soktuğun oluyor ama :D harika geçiyor derslerimiz :)

M
Mine

Mükemmel! Çok iyi bir öğretmen alanında usta emeği için çok teşekkür ederim...

Mustafa cevap verdi

Mine hanım size başarılar dilerim çok güzel dersler işledik birlikte :)

H
Haluk

Mükemmel! Şu platformun şüphesiz en iyi hocası :) Gerçekten programlamadan ziyade öğretmeyide iyi biliyor ;))

Mustafa cevap verdi

Haluk zaten herşeyi bilip gelmiş adeta :D Öğrendiği herşeyi anında kavrıyor harika dersler yaptık yine beklerim umarım Vue'yu da merak edersen

S
Sükrü

Mükemmel! Öğretme yöntemi, becerisi, çok güzel, teorisine uygun, çalıştırıyor..
Teşekkürler Mustafa

Mustafa cevap verdi

Şükrü abi ile derslerimiz harika geçiyor öğrenme azmi harika güzel güzel ilerliyoruz Javascript'i çok güzel öğreniyor :)

A
Ahmet Necdet

Mükemmel! Çok iyi herkese tavsiye ederim daha önce 3 kişiden özel ders aldım en güzel anlatanı sizsiniz hocam her gün 4 saat yorulmadan bana anlatan ve öğreten bir siz varsınız şurada

Mustafa cevap verdi

Harika bir öğrenme azmin var ahmet kardeşim yolun açık olur umarım harika bir front-end developer olma yolundasın :)

9 referans

C
Cihan

Almanya'da yaşıyorum kendi dilimde eğitim almak istediğim için ulaştım mustafa beye çok güzel öğretti 3 aydır çok şey öğrettim teşekkürler

M
Mert

Gerçekten iyi bir eğitmen genç ve dinamik bir yapıda her daim pozitif bir arkadaş gibi oluyor size. Çok zor diye bildiğim şeylerin ne kadar kolay olduğunu gösterdiği için çok teşekkür ederim Mustafa hocam

B
Berna

Her yönüyle çok iyi bir insan. İşini iyi biliyor. Gayet iyi öğretiyor. Alanına hakim bilgili iyi de bir arkadaş

N
Nusret

Mustafa beyi superprof sitesinden tanıyorum. Harika deneyimli bir öğretmen olduğuna inanıyorum. Gerçekten bildiğini aktaran ve uygulayan nadir kişilerden. Sık sık ders almaya çalışıyorum. Ders almasam bile her zaman yardımını sunuyor. Öğrencisini önemseyen bir öğretmen.

H
Haluk

Mustafa'dan skype üzerinden ders almıştım gerçekten harika bir anlatımı var 10 saatlik eğitim aldım ve bana çok şey kattın teşekkür ederim tavsiye ediyorum

Z
Zafer Murat

Harika bir anlatımı var aldığım dersler ile front-end alanında çok daha geliştim vue'yu Mustafa'dan öğrendikten sonra farklı framework yada kütüphaneleri öğrenmemde hiç sıkıntı yaşamadım iyi bir eğitmen hakkını vermek gerek.

Ş
Şeyda

Harika bir anlatımı var aldığım dersler ile front-end alanında çok daha geliştim vue'yu Mustafa'dan öğrendikten sonra farklı framework yada kütüphaneleri öğrenmemde hiç sıkıntı yaşamadım iyi bir eğitmen hakkını vermek gerek.

A
Afili

Harika bir anlatımı var aldığım dersler ile front-end alanında çok daha geliştim vue'yu Mustafa'dan öğrendikten sonra farklı framework yada kütüphaneleri öğrenmemde hiç sıkıntı yaşamadım iyi bir eğitmen hakkını vermek gerek.

A
Ahmet Necdet

Mustafa Hoca bundan 4 yıl önce bana C++ dersleri vermişti. Nesne yönelimli programlama mantığını o zaman anlamıştım sadece alanına değil eğitimde ve öğretimde de kendini geliştirmiş birisi tüm bilgileri güzel diksiyonu ile kafanıza çivi ile çakar diyebilirim :)

Mustafa ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri bilişime ilgi duyduğunuzu ve de bilgisayarla ilk tanışmanızı (belki biraz nostaljiyle) anlatın!
Mustafa — Çocukluğumdan beridir elektronik ve yazılıma meraklıydım.Evimizdeki elektronik eşyaları söküp bozduğum için ailem bana kızardı :) Ardından evimize bilgisayar geldi.Bilgisayarımda oyun oynanmıyor, internete çok zor bağlanılıyordu. Dolayısıyla onun başında oyun dışında şeylerle vakit geçirmeye daha çok yöneldim. Ve 13 yaşındaydım çalışıp internetten C++ kitabı aldım. Kodlamaya başladım. Günlerce kalkmasam rahatsız olmuyordum bilgisayarın başından. Zamanla öğrenmek hoşuma gidiyor uygulamak sihir yapmak gibi geliyordu. Yapıp aileme ve arkadaşlarıma gösteriyordum. Ve hala öyle hissediyorum.
SORU 02 | 08
Sizi en çok etkileyen teknolojik gelişme nedir ve sizce bu alanda gelecekteki en büyük gelişme ne olacak?
Mustafa — Neuralink beni açıkcası çok heyecanlandırıyor. Gelecekte beynimizin işlem kapasitesi arttırıldığında aynı ağa başlı olduğumuzda neler olabileceğini hayal bile edemiyorum. Tehlikeli ama eğlenceli :)
SORU 03 | 08
Bu alana ilginizi, alanda uzmanlığınızı ve bilişim evrenindeki önemini anlatın!
Mustafa — Tabii ki Javascript ! Javascript her platforma el atabilen güçlü bir dil. Ve ben uzun zamandır onu öğrenip öğretiyorum. superprof.com.tr' de bir javascript kütüphanesi olan Vuejs ile yazıldığını görmek güzel çünkü onunda eğitimini veriyorum. Ve eğitime başlarken "Superprof gibi bir uygulamanın önyüzünü hızlıca geliştirebileceksin" diyerek motive ediyorum.
SORU 04 | 08
Bill Gates, Steve Jobs veya Mark Zuckerberg gibi devrimsel teknoloji girişimcilerinde size ilham veren şey nedir?
Mustafa — Çok okuyan insanlar olmaları ve cesur üretkenlikleri ilham verici.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak istediğiniz bir anınız?
Mustafa — Bir anı değilde, üniversitede hocalarımın sık sık kodlarındaki hataları bulur ve söylerdim bir hocam bana debugger derdi.
SORU 06 | 08
Bilgisayar konusunda çok iyi olmayan ve size "ya ben anlamıyorum bu bilgisayardan" diyen birine ne derdiniz?
Mustafa — Matematikten, fizikten, geometriden çok daha kolay olduğunu söylerdim. Bide felsefe yapacak olsaydım, "sen anlamayacaksın, anlatacaksın o anlayacak" derdim.
SORU 07 | 08
Bilişimle ilgili olsun olmasın bize hobilerinizi anlatın, sizi daha iyi tanıyalım!
Mustafa — Gitar , mızıka ve elektronik müzikle ilgileniyorum. Kişisel gelişim kitapları okumaya bayılırım. Bilim kurgu filmleri ve dizileri izlemeyi de severim. Beni daha iyi tanımak istiyorsanız daha iyi tanıtayım. Ben Samsunun Alaçam ilçesinde yaşıyorum.Sınava hazırlık dönemindeyim. Buradan ders vermeyi seviyorum. Alanıma ait bilgilerimi aktarmayı, eğitim vererek birlikte proje geliştirmeyi seviyorum. Nişanlıyım. Akademik alanda ilerleme planım var.Ve ders vermeyi bırakmayı düşünmüyorum. Bu kadarım :)
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan şey (yapay zekanın yerini alamayacağı) nedir?
Mustafa — Öğrencilerimle her zaman saygılı bir samimiyetim vardır. Onlara her zaman her konuda yardımcı olurum. Benden büyük olur yaşları genelde, bende bazı konularda onlardan yardım alırım. Ben onlara sadece ders satmam. Ben onların iş başvurularında, gerçek hayattaki projelerinde, kendileri için yazdıkları kodda onlara artık arkadaşları olarak severek yardımcı olurum. Artık derslerimizin bitmiş olduğu çoğu öğrencime hala her gün severek yardım ediyorum :)

Benzer öğretmenler

Çevrenizde programlama dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için HTML dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! CSS derslerijavascript dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Unity 2020 C# Öğren / Sıfırdan 2D ve 3D Oyun Geliştirme Eğitimine Katıl
₺100
Serdar
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

-Derslerimi bilgisayar üzerinde işliyorum. -Öncelikle öğrencimin özellikle istediği bir konu varsa oradan anlatmaya...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Robotik alanında ortaokul, lise öğrencilerine ve okul öğretmenlerine başlangıç, orta düzeyde uygulamalı elektrontik ve yazılım eğitimi verebilirim.
₺150
Yiğitcan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrenmede merak ve isteğin önemi oldukça etkindir. Derslerime kişinin yaşı, becerisi ve bilgisine yönelik eğitim...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Yazılım Mühendisliği öğrencisinden İstanbul içi akademik seviyede kendini geliştirecek yazılım dili dersi
₺50
Mehmet Faruk
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi önemli başlıklar altına indirgeyip bir yol haritası çizerek işlerim. İngilizce terimler kullanarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Bilgisayar mühendisinden her yaşa Oyun programlama, Masaüstü Programlama ve Web Programlama (C, C++, C#, Unity3D, Html, CSS) ve algoritma dersi verilir. Yazılım ödevlerine yardımcı olunur.
₺100
Abdurrahim
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin anlayacağı şekilde örnekleme yaparak, ezberden uzak mantıksal yönünü anlatırım. Konuyu tam...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Marmara Üniversitesi Elektrik Elekronik Mühendisliği Son Sınıf Öğrencisinden Programlama Dersleri (Java,Python,Arduino )
₺70
Mahmut Furkan
İlk ders ücretsiz!

Eğer öğrenci sıfırdan öğrenmiyorsa ilk yaptığım şey öğrencinin ne kadar bildiğini tespit etmektir.Sonrasında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ataşehir
Her yaş grubuna c#, html/css ve bootsrap gibi kütüphaneler ile ilgili bilgilerimi aktarmaya ve ezber yapmadan öğrenmeyi öğretmeye çalışacağım
₺50
Eren
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizi algoritma üzerine içmeyeceğiz. Unutmayın ki her programlama dili temelde algoritma ve mantığa...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Arduino, scratch eğitimi bireysel ve grup olarak özel ders verilir Başlangıç ve ileri seviye
₺50
Doruk Alp
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri sıkıcı ve düz bilgiler üzerine değil, kodlamada sıkça işinize yarayacak bilgileri vereceğim. Öğrenci...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Maltepe
Kendi yazılım şirketinde çalışan yazılım mühendisinden hertürlü web ve masaüstü programlama dersleri için gelebilrsiniz
₺50
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Derslerde öncelikle öğrencinin şuana kadarki programlama bilgisini analiz ederim. Ona uygun şekilde öğrenmek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Maltepe
Yapay zeka, python, veri bilimi ile 9 yıl iş tecrübesi, bilgisayar müh. yüksek lisans
₺90
Bilal
İlk ders ücretsiz!

Eğitimin kişiye özel olması gerektiğini düşünüyorum. Dersi işleyiş şeklimiz öğrencinin hedeflerine, seviyesine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Makine Mühendisliği Öğrencisi TAİ de proje yapan yeni mezundan MATLAB dersleri verilir
₺100
Enes
İlk ders ücretsiz!

Matlab programı bir deryadır. Matematik ve algoritma kazanımlarınız varsa size her şeyi yapma fırsatı sunmaktadır....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Maltepe
Eğlenceli, bitirme sertifikalı, bol bilgili, dolu dolu ve öğrenci destekli eğitimler için!
₺65
Damla
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde bir öğretmen - öğrenci ilişkisinden çok bir arkadaş gibi yaklaşmayı seviyorum. Bu sayede...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği ikinci sınıf öğrencisinden çocuklara odaklı python programlama programı, dersi
₺100
Almina
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlemeden önce işleyeceğimiz konuyu genel olarak açıklarım. Bundan sonra öğrencimi tanımak, nasıl bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺80 ₺80 ₺80
5 saat ₺400 ₺400 ₺400
10 saat ₺750 ₺750 ₺800
Ders talep et