Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Super Öğretmen
 • (21 üye yorumu)
S
Sinem
« Mükemmel! türkçedeki problemlerimi büşra hoca ile güzel bir şekilde... Devamını oku »
S
Sinem
« Mükemmel! türkçedeki problemlerimi büşra hoca ile güzel bir şekilde hallediyoruz ders işleyişi eğlenceli ve rahat anlaşılır olduğundan benim için daha yararlı oluyor :)) »
₺55/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Büşra tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Türk dili ve edebiyatı
 • Dilbilgisi
 • Üniversiteye giriş sınavları
 • Türkçe
 • Sınavlara hazırlık (Tümü)
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri
 • Okul öncesi
 • Ön lisans

Yılların birikimini size aktarıyorum. Her sınıftaki öğrenciye özel ve grup dersleri verilir. Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı derslerinin netleri artık cebinizde!

Ders işleme yöntemi

Öğrencimle derse başlamadan önce sözlü ve yazılı değerlendirme yaparım. Bu değerlenme hazır bulunuşluk şeklinde olur. Bir önceki seneye ait tüm konuların soruları mevcuttur. Öğrencini eksikleri belirlenip bir önceki seneye ait eksiklikler tamamlanarak sınıfına göre öğrenmesi gereken kazanımlar anlatılmaya başlanır. Her hafta öğrenciye 2 deneme sınavı gerçekleştirilir. Hem bir önceki sene hem de mevcut olan sınıfına dair uygulanan sınavlarla ilerleyiş görülür. Ödevlendirmeler yapılarak düzenli olarak kontrol edilir. Öğrencinin çözemediği soruları ders bitince ayrı bir zamanda hiçbir ücret alınmadan çözülür. Öğrencinin bir önceki seneden eksiklikleri tamamlanıp tamamen mevcut sınıfındaki konulara yönelinir. Hiçbir konu öğrenilmeden anlaşılmadan geçilmez. Paragraf soru çözme teknikleri üzerinde özenle durulur. Hiçbir ücret beklentisi olmadan öğrenciye ders çalışma programı, puan takibi ve ders çalışma düzeni vb. gibi konuların görüşüldüğü rehberlik dersi gerçekleştirilir.

Super Öğretmen

Büşra en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. 2015 Sakarya Üniversitesi mezunuyum. 6 senedir büyük bir aşkla öğretmenlik yapıyorum. Devlet okulları ve özel kurumlarda görev aldım. Ayrıca özel dersler de vermekteyim Hayalimdeki mesleği icra ettiğim için mesleğimi canı gönülden severek yapıyorum. Hâlen bir özel bir kurumda çalışmaktayım.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺55/saat
Büşra tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Türk dili ve edebiyatı
 • Dilbilgisi
 • Üniversiteye giriş sınavları
 • Türkçe
 • Sınavlara hazırlık (Tümü)
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri
 • Okul öncesi
 • Ön lisans

Büşra: CV

BÜŞRA KESKİN
İletişim Bilgileri E-posta (gizli bilgi)
Cep Telefonu +9(gizli bilgi)1
Ev Adresi 12. Cadde 368. Sokak 13/5 Mutlu Apartmanı Demetevler , Yenimahalle, Ankara - Türkiye
Özet: Yaklaşık 12 yıl önce sıralarda otururken karar vermiştim öğretmen olmaya. Hep bu günleri hayal ederek
çalıştım ve hayalime kavuştum. Bu yüzden mesleğimle aramda çok güçlü bir bağ var. İşe gitmiyorum derse gidiyorum. Aralarında büyük fark var. Mutluluk, huzur ve kıvanç duyuyorum. İyi ki öğretmenim diyorum! Öğretmenlik hedefim başarılı bir öğrenci yetiştirebilmek. Ama en önemlisi iyi bir insan olmayı öğretmek istiyorum. Merhametli, saygılı, dürüst, ahlâklı, manevi değerleri bilen... İyi bir insan olursak tüm zorlukların üstesinden gelebileceğimize eminim.
Eğitim Bilgileri: Sakarya Üniversitesi, Lisans 2018
Türk Dili ve Edebiyatı Not Ort: 2.50
Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi, Lise 2012
Sosyal Bilimler ve Edebiyat Not Ort: 2.50
Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu, İlkokul 2008
Not Ort: 85
İş Deneyimleri:
Barbaros Eğitim Kurumları Eylül 2018, Haziran 2021 (2 Yıl, 9 Ay)
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ankara, Türkiye
Hâlen çalıştığım eğitim kurumunda, LGS (8. sınıf) ve AYT-TYT (12. sınıf ve mezun öğrenciler) sınavlarına öğrenciler hazırlamaktayım. Bununla birlikte; 6,7,9,10 ve 11. sınıflara Türkçe- Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapmaktayım. İki senedir branşımın zümre başkanıyım. Bu kurumdaki dersler hem grup (5-15 kişi) hem de birebir özel ders şekilinde gerçekleşiyor.
Yağmur Öğrenci Etüt Merkezi Şubat 2018, Mart 2019 (1 Yıl)
Türkçe Öğretmeni Ankara, Türkiye
Özel dersler ve grup dersleri verdiğim bu eğitim kurumunda Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı branşında dersler verdim. Ayrıca ilkokul öğrencilerinin ödevlerini yapmalarında yardımcı oldum. LGS ve YKS sınavına öğrenci hazırladım. İlkokul sınıflarındaki öğrencilerin tüm derslerinde konu anlattım ve ödevleriyle ilgilendim.
Serdivan Anadolu İmam Hatip Kız Lisesi Sakarya Eylül 2017, Haziran 2018 (9 Ay)
Stajyer Öğretmen Sakarya, Türkiye
Adı geçen devlet okulunda pedagojik formasyon eğitimi stajımı gerçekleştirdim. 9. ve
12. sınıfların Türk Dili ve Edebiyatı , Seçmeli Edebiyat derslerinde düzenli olarak ders anlatımı ve soru çözümü gerçekleştirdim. Staj dosyama her hafta bir adet olmak üzere 12 hafta etkinlik hazırladım. Müfredata uygun bir şekilde konu anlatımları gerçekleştirdim. Sınav gözetmenliği görevinde bulundum. Aynı sınıfların yazılı ve test sınavlarını bizzat hazırladım ve sınava tabi tuttum. Staj uygulama ve danışman öğretmenlerimin tebrik ve beğenilerini aldım.Yıl sonunda pedagojik formasyon eğitimi belgemi almaya hak kazandım.
Şirinevler Ortaokulu Sakarya Ocak 2017, Ocak 2018 (1 Yıl)
Ücretli Öğretmen Sakarya, Türkiye
Belirtilen devlet okulunda ücretli öğretmen olarak Türkçe Öğretmenliği yaptım. Aynı
zamanda bir sınıfın rehberlik sınıf öğretmenliği görevini üstlendim. Türkçe, Okuma
Becerileri ve Yazma Becelerileri derslerinde ders anlatımı gerçekleştirdim. Akıllı tahta
ve EBA' yı aktif bir şekilde kullandım. Tüm sınav sorularını kendim hazırlayarak
öğrencilerin yazılı ve test sınavlarına tâbi tuttum. Sorumlusu olduğum sınıfın karnelerini
hazırlayıp öğrencilerime teslim ederek görevimi tamamladım. Kadrolu bir öğretmenin
göreve başlaması sebebiyle görevim son buldu.
Yabancı Diller İngilizce
Okuma Yazma Konuşma
Yetkinlikler & Uzmanlık
Alanları
Eğitim, MS Word, Microsoft Studio 2010
Seminer & Kurs ve
Eğitimler
Pedagojik Formasyon Eğitimi
Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi, 2019
Etkili İletişim Eğitimi
Boğaziçi Enstitüsü, 2021
Boğaziçi Enstitüsünün online sertifikalı eğitimlerini takip etmekteyim.
Referanslar Şükran Güleç Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Serdivan Anadolu İmam Hatıp Kız Lisesi
(gizli bilgi)4
Prof. Dr. Alpaslan Okur
Sakarya Üniversitesi
(gizli bilgi) , (gizli bilgi)0
Serdar Akan (Müdür)
Yağmur Öğrenci Etüt Merkezi
(gizli bilgi) , (gizli bilgi)4

21 üye yorumu : Büşra
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
S
Sinem

Mükemmel! türkçedeki problemlerimi büşra hoca ile güzel bir şekilde hallediyoruz ders işleyişi eğlenceli ve rahat anlaşılır olduğundan benim için daha yararlı oluyor :))

Büşra cevap verdi

Soru çözerek konuyu tam anlamıyla benimsememiz gerekiyor.

20 referans

A
Ayşe

büşra hocadan ders almak benim için büyük bir zevkti,dersi aşırı verimli geçiyor,sıkıldığım zaman hiç olmadı dersem yeridir.eğer derste sıkıntı çekiyorsanız kesinlikle bakın

Ş
Şeyma

Büşra hocanın dersinde bayağı eğleniyorum ve aklımda kalıyor, eğlenceli kişiliği ile dersi aklımıza kazıyor

N
Nilüfer

Büşra abla bana uzun zamandır Edebiyat dersinde çok yardımcı oluyor ve anlayamadığım noktalarda yardımcı oluyor. Ders anlatış şekli çok akılda kalıcı ve akıcı. Çok memnunum

R
Rabia

Kendisiyle arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Alanında başarılı bir öğretmen. Verdiği matematik dersinden çok memnun kaldım. Güzel bir anlatım tarzı var. Anlamadığım yerde fark edip tekrar tekrar anlatması çok iyiydi. Benim gibi özel derse ihtiyacı olanlara tavsiye ederim

N
Nurseli

Büşra hoca ile büyük oğlumun edebiyat derslerine yardımcı olması için anlaştık. Daha sonra küçük oğlum içinde dilbilgisi açığını kapatması ile uzun süre çalışmaya devam ettik. Kendisinden memnun kaldık. Dersin hakkını veren, öğrenciler ile iletişimi güzel bir hocamız. Küçük oğluma daha disiplinli yaklaşıp derslerle bağını güçlendirdi. Öğrencinin dilinden anlayan bir eğitmen. Kendisine kolaylıklar dilerim.
Eğlenceli ders anlatıyor. Dersinden verim aldım ve anlamadığım konuları sabırla tekrar etti benim için. Çok sevdiğim bir hocaaaa
Kızımın eğitim gördüğü kurumda tanışıp netlerini yükseltmek adına özel ders almaya başladık. Kızım hukuk isteği için matematik ve Büşra hocadan edebiyat dersi aldı. Şükür kızım geçen yıl okulu kazandı. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Hocamız dakik ve saygılı. Öğrenci ile iletişimi güzel. Ders süresi boyunca verimli süre kullanımı yapıyor. Uzman bir eğitmen kendisi. Tercih etmenizi öneririm.
Daha önce aldığım özel derste hocanın diksiyonu çok kötüydü ve her ders işkence gibi gelmeye başladı sonra onu bırakıp Büşra hocam ile ders yaptım. Anlatımı konu hakimiyeti çok iyi umarım ben de istediğim bölümü kazanacağım
Ortaokulda olan çocuğum için özel ders aldık ve notları hep pekiyi oldu. Sağolsun diğer derslerle de arasını düzeltti. Bütün dersleri takip yapmasından çok hoşnut olduk. Babasıyla lise de gerek kalırsa devam etmeyi düşünüyoruz.
Pandemi dönemi uzaktan eğitim iyi olmayınca çocuğum için özel ders aldırdım. Online olmasına rağmen sisteme çok alışmış iyi bir hocadır kendisi. Sağolsun ekstra ders bile yaptı bize. İyi bir hoca iyi bir insandır.
Büşra hoca ile kardeşimin netleri yükselmesi için çalışmaya başladık. Sağolsun şimdiden gelişme gösterdi. Sınav sistemi çok yordu öğrencileri de bizi de. Enerjisi ve güzel anlatımı ile güzel dersler işliyorlar. Güvenebilirsiniz. Biz çalışmaya devam ediyoruz.
Daha önce çalıştığımız hocadan memnun kalmadık. Herkesin öğretme becerisi aynı olmuyor. Hocamız hangi konuda eksiklerin olduğunu çok iyi anlayıp o konulara yoğunlaşıyor. Konu bilgisi ve takibi çok iyi olmasıyla aktarım gücü de çok yüksek. Tanıdığımıza çok memnun kaldık.
İş arkadaşımın tavsiyesi ile kendisiyle tanıştık. Benim çocuğumda ders aldı. Ben de beğenerek tavsiye ediyorum. Notlardaki değişimi direkt fark ediyorsunuz.
Okul hayatımı değiştiren öğretmenlerden biri oldu. Hem bir hoca hem bir sırdaş benim için. Ders anlatımı çok çok iyi. Ben fazlasıyla fayda görüyorum.

E
Emine

Eğlenceli ders anlatıyor. Dersinden verim aldım ve anlamadığım konuları sabırla tekrar etti benim için. Çok sevdiğim bir hocaaaa

S
Sena

Hocamız dakik ve saygılı. Öğrenci ile iletişimi güzel. Ders süresi boyunca verimli süre kullanımı yapıyor. Uzman bir eğitmen kendisi. Tercih etmenizi öneririm.

S
Samet

Büşra hoca ile kardeşimin netleri yükselmesi için çalışmaya başladık. Sağolsun şimdiden gelişme gösterdi. Sınav sistemi çok yordu öğrencileri de bizi de. Enerjisi ve güzel anlatımı ile güzel dersler işliyorlar. Güvenebilirsiniz. Biz çalışmaya devam ediyoruz.

F
Fatma

Büşra hocayla cok keyifli bir yks hazırlık süreci geçirdim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladığımız dersler o kadar öğretici ve keyifliydi ki işini severek yapması sayesinde netlerim arttı ve sınava bir kez daha hazırlanmadım diyebilirim

G
GÜLHAN

Daha önce aldığım özel derste hocanın diksiyonu çok kötüydü ve her ders işkence gibi gelmeye başladı sonra onu bırakıp Büşra hocam ile ders yaptım. Anlatımı konu hakimiyeti çok iyi umarım ben de istediğim bölümü kazanacağım

Benzer öğretmenler

Çevrenizde türk dili ve edebiyatı dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için dilbilgisi dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! üniversiteye giriş sınavları dersleritürkçe dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Yenimahalle
Gazi Üniversitesi Gazetecilik öğrencisiyim. 1 sene tarih, felsefe grubu, edebiyat ve coğrafya derslerini verdim. Ortaöğretim lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere sözel ders veriyorum.
₺50
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

İlk olarak öğrencinin anlama kapasitene derse yaklaşımını inceler ve öğrenciye uygun plan çercevesinde derslerimi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Türkçe ve edebi̇yat özel ders: lgs türkçe, tyt türkçe, ayt edebi̇yat dersleri̇ ve ara siniflar okula hazirlik
₺75
Rıza
İlk ders ücretsiz!

ONLİNE VE YÜZ YÜZE DERS ALTYAPIMIZ HAZIR. ÖĞRENCİMİZE ÜCRETSİZ DÖKÜMAN DESTEĞİ SUNUYORUZ. BİREYSEL VE...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üniversite sınavına (TYT-AYT) hazırlıkta Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı derslerinizde özel ders vererek kendinizi sınava hazırlamanıza yardımcı olabilirim.
₺50
Şimal Gökmen
İlk ders ücretsiz!

Derslere başlamadan önce öğrenci ve öğretmene uyacak şekilde bir ders programı hazırlarız. Sonrasında ilk...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Ankara'da ilk, orta ve lise düzeyi Edebiyat, Türkçe ve matematikte yeni sisteme uygun sınava hazırlık ve Edebiyat öğrencilerine bölüm dersleri ve Osmanlı Türkçesi
₺70
Gözde
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders sırasında en önemli şey öğrencinin motivasyonudur ve başarıyı getirir ve derste öğrencinin motivasyonunu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Gazi Eğitim Fakültesi Türkçe öğretmenliği son sınıf öğrencisinden özel Türkçe dersleri verilir.
₺60
Yağmur
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi içinde bulunduğumuz virüs döneminden dolayı çevirim içi sistemler üzerinden yürütmekteyim. Dilerseniz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
13 yıllık gerek dershane ve gerekse kolej deneyimim ile ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine dil bilgisi dersleri verilir. Kendindeki değişimi görüp fark yaratmak isteyenlere...
₺75
Özgül
İlk ders ücretsiz!

Hayatın içinden bol örneklerle işlerim derslerimi. Kesinlikle ezber yaptırmam. Konuyu mantığınıza uygun hale...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisiyim. Dilbilgisi, Edebiyat ve benzeri alanlarda sizlere yardımcı olmak istiyorum.
₺65
İremgül
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde öncelikle kişinin kavrama yeteneğini ve dinleyip algılayabilme süresini ölçerim ve ona göre bir program...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Uluslarası İlişkiler öğrencisinden tecrübe ve bilgi birikimime dayanarak algı tarzınıza göre Türkçe ve Edebiyat dersi!
₺50
Zehra
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle konu anlatımı yaparak temeli atarım akabinde akılda neler kalmış görmek için test çözer daha sonra...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yüksek Lisans Mezunu MEB İlkokul Tecrübeli Sınıf Öğretmeninden İlkokul Öğrencilerine Özel Ders
₺85
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Derslere göre farklı yöntem ve teknikleri kullanırım. Derse başlamadan önce güdülenme ve önceki bilgileri...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çok zor değil! Edebiyat ve Türkçe'de kolay ve akılda kalıcı yöntemlerle başarılı olun!
₺80
Tugay
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde önem verdiğim nokta ezberci bir zihniyet yerine kodlama ve sembollerle dersi anlatmamdır. Daha akılda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Kendi alanımda Yüksek lisans mezunuyum. Hangi seviyede olursanız olun yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.
₺80
Hülya
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öncelikle öğrencime ve onun istek ve kabiliyeti doğrultusunda bir değerlendirme süreci sonrası karar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Hacettepe Üniversitesinde okuyan öğrenciden İlkokul ortaokul lise sınavlara hazırlıklarında dilbilgisi dersleri verilir
₺60
Belinay
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciye göre değişiyor fakat öğrencinin aklında hangisi daha akılda kalacaksa o yöntemle anlatırım.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺55 ₺55 ₺55
Ders talep et