Anasayfa
Ders ver
 
 • (18 üye yorumu)
C
Can
« Mükemmel! Olabilecek en iyisi diyebilirim derslerimize devam ediyoruz »
₺65/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Cem tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğretmen evinde
 • Öğrenci evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Matematik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

6 yıldır TYT,AYT,LGS,KPSS'ye öğrenci hazırlamaktayım. Öğrenciye göre anlatım tarzımı şekillendirip öğrencinin en verim alacağı anlatım tarzını tespit eder ve o tarzda derslerimi işlerim.

Ders işleme yöntemi

Psikolojiye olan merakım beni öğrenme psikoloji üzerinde uzun uzun araştırmalar yapmaya bunun sonunca eğitim koçluğu eğitimimi University America destekli bir kurumdan almama vesile oldu,matematiği kime nasıl anlatmam gerektiğini hangi öğrencinin psikolojik ve matematik temelini göz önüne alarak hangi anlatım tarzından maksimum verim alacağını kestirir ve tarzımı öğrencime göre şekillendiririm.Çok sayıda düşük hedefli öğrencileri hayallerinin üstünde yerlere yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyorum.Sloganım ise ''Şarampolden Zirveye''

Eğitim

6 yıldır özel matematik dersleri veriyorum.Aynı zamanda tüm dünyada etkinlik gösteren dünyanın en büyük sanal eğitim platformu olan UDEMY'de ''CEKA AKADEMİ''adıyla her alanda eğitim veren bir ekibin kurucusuyum. Şimdiye kadar 50 yi geçkin öğrencim oldu.Zaten bu işte iyi değilseniz asla öğrenci sayınız artmaz.Aynı zamanda resmi olarak eğitim koçuyum.Aramaktan kesinlikle çekinmeyin konuşalım size sizinle alakalı projelerimi anlatayım sizi nereye nasıl getireceğimi anlatayım.Derslere başladığımızda zaten matematiği öyle kolay öğreneceksiniz ki ''Matematik kolaydır.'' lafının aslında bir klişe değil bir gerçek olduğunu göreceksiniz.Saygılarımla.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺65/saat
Cem tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğretmen evinde
Öğrenci evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Matematik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Cem: CV

6 yıldır İlköğretim Teog Üniversite sınavları ve KPSS ye öğrenci hazırlamaktayım. Aynı zamanda tüm dünyada etkinlik gösteren dünyanın en büyük sanal eğitim platformu olan UDEMY'de ''CEKA AKADEMİ''adıyla her alanda eğitim veren bir ekibin kurucusuyum. Psikolojiye olan merakım beni öğrenme psikoloji üzerinde uzun uzun araştırmalar yapmaya bunun sonunca eğitim koçluğu eğitimimi University America destekli bir kurumdan almama vesile oldu,matematiği kime nasıl anlatmam gerektiğini hangi öğrencinin psikolojik ve matematik temelini göz önüne alarak hangi anlatım tarzından maksimum verim alacağını kestirir ve tarzımı öğrencime göre şekillendiririm.Çok sayıda düşük hedefli öğrencileri hayallerinin üstünde yerlere yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyorum.Sloganım ise ''Şarampolden Zirveye''Bi öğrenci benimle iletişime geçtiğinde gerçekten onun için çok mutlu oluyorum ve o kişinin gerçekten şanslı olduğuna inanıyorum.Söylediklerim belki egomun yüksek olduğunu size düşündürebilir ancak gerçekten benden ders aldıktan sonra daha ilk ders sonunda bile diyeceksiniz ki ben gerçekten'de şanslıymışım.Çok fazla umutsuz öğrencileri yeniden hayata soktum gerek life coach ile gerekse matematiğin püf noktalarına dokununca ne kadar da basitleşitiğini göstererek.Bir konuyu anlatmadan önce o konunun nasıl çıktığını ona neden ihtiyaç duyulduğunun kısa bir özetini geçerim bu ister istemez ufakta olsa merak uyandırır daha sonra ise konuyu daha önceden bildiği şeyler üzerinden gerçek hayata dökerek anlatırım öğrenci adeta bildiği bişeyi dinliyormuş gibi verim alır.Size kazandıracağım ilk şey umut,inanın bana umudunuz olmadan hiçbir şeyi başaramazsınız daha sonra ise bu umudu nasıl reele dökeriz bu yüksek potansiyeli nasıl kullanırız,tüm bunları tamamladıktan sonra benden dinleyeceğiniz matematik sizin matematiğe bakış açınızı hızla değiştirecek.Bana ders talebi göndererek en geç 1 saat içerisinde cevap alarak iletişime geçebilirsiniz.

18 üye yorumu : Cem
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
C
Can

Mükemmel! Olabilecek en iyisi diyebilirim derslerimize devam ediyoruz

Cem cevap verdi

Gayet güzel geçiyor.

17 referans

G
Gözde

Geçen sene kızım ders aldı kendisinden LGS için açıkcası çok umudumuz yoktu kızımdan başlarda ancak cem bey gerçekten hocadan öte abisi gibi yaklaştı kızıma sürekli onu sınava motive etti ders programı yapıp denetledi kızımın kendi isteğiyle ders çalışması gerçekten benim için alışılagelmiş bir durum değildi. Kızım Selçuk Anadolu lisesini kazandı sayesinde tekrardan teşekkür ediyorum kendisine.

A
Ayşegül

Cem hocam ile şuan hala derslere devam ediyorum geçen yılın yarısında derslere başladık şuan 12.sınıf oldum ve yarım senede bile matematik alanında kendimdeki değişiklikleri farkedebiliyorum. Gerçekten matematikte aslında ezber diye bişey olmadığını görmek matematiğe bakış açımı değiştirdi ders almak isteyen arkadaşlarım için şunu söyleyebilirim sizin için farklı bir deneyim olacak eminim daha önce böyle farklı yöntemlerle matematik öğrenmediniz.

C
CENK

Hocamla geçen sene sınava çalışmaya başladık kendisi ile 8 ay falan çalıştık geçen sene sayısalda 50 bine girmiştim hocam sayesinde bu yıl 13 bin ile tıp fakültesi kazandım. Bana en büyük artısı ve belkide profesyonelliğini en bariz hissettiğim an kendisine biran evvel türev integral konularını bitirip rahatlamak istediğimi söylediğimde Çin'de ki corona virüsünün türkiyeye de geleceğini ve eğitimin durma ihtimali olduğunu ve 12.sınıflarda bu konunun son konuların son konular olduğu için sınavdan çıkarılma ihtimali olduğunu söyleyip bu konuları daha sonraya bırakalım demişti ve gerçekten de sınavdan bu konuları çıkarıldı kendisine işini düzenli disiplinli ve profesyonel olarak baktığı için bu vasıtayla tekrardan teşekkür ediyorum iyi ki varsınız hocam.

E
Ece

Cem hoca anlamadığım konuların üzerinde durarak oldukça akici ve net anlatiyor

B
Büşra

Çok iyi bir hoca gayet başarılı kendi alanında matematiği sayesinde çok daha iyi anlıyor ve yapıyorum gerçekten güzel matematik anlatan ve dersinin hakkını veren birisi

B
Buse

Bir süredir ders alıyorum ve işinde çok başarılı birisi tavsiye ederim

H
Hazan Deniz

Bir süredir ders almaktayım işinde gerçekten başarılı çok iyi bir öğretmen kesinlikle tavsiye ederim

A
Ata

Öğrencisi olarak kesinlikle mükemmel olduğunu söyleyebilirim harika bir hoca harika bir insan.

Ö
Ömer

Üniversite sınavına hazırlık senesinde tanıştığım işinde gerçekten iyi birisi, uzun bir süre ders aldığım ve büyük faydasını gördüğüm için devam eden süreçte kendisine başarılar dilerim ve diğer öğrenci arkadaşlara matematik konusunda cem hocayı öneririm.

E
Eren

Öğrencinin ruhundan anlayan, matematikle beni uzlaştıran hatta bir dost yaptıran, güleryüzlü ve başarılı bir hoca. Bana olan katkısı çok büyük. Teşekkür ederim hocam.

Cem ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Cem — Özel ders vermeye açıkçası lise 1 de arkadaşlarıma yardım ederek başladım çoğu arkadaşım öğretmenden anlamadığı kısmı bana gelip sorardı ben ise gelen arkadaşımın seviyesine göre onun anlayacağı şekilde anlatırdım. Son 6 senedir ise bunu profesyonel olarak yapıyorum.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Cem — Matematik alanında ders veriyorum. Anlatmaktan hoşlandığım konular genellikle bağlantı konuları oluyor yani o konuyu bilirse diğer konularda çok rahatlayacağını bildiğim konular. Ama bunları hariç tutarsak problemleri anlatmayı çok seviyorum bunun sebebi ise daha önce problemler için bir sürü formül öğrenen öğrencilere tüm soruları formulsüz çözmeyi öğrettiğim için çok şaşırmaları hoşuma gidiyor. Anlatmaktan hoşlanmadığım konu pek yok ama illa bir konu söylemem gerekirse mantık derim çünkü doğrudan matematikle ilişkisi yok.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Cem — İlham kaynağım açıkcası varmı bilmiyorum ancak ders dinlediğim her öğretmenden bir şeyler kaptığımı adeta onların yanında çırak gibi eğitim aldığımı farkettim iyi bir gözlemciyim ve her öğretmenin uyguladığı tekniklerden bir şeyler kapmış olduğumu zaman zaman fark ediyorum.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Cem — Alanında iyi bir öğretmen olmak için önce bakış açılarına bakmamız lazım mesela genellikle velilerin baktığı özellik bir kurumda çalışıyor mu milli eğitimde çalışıyor mu gibi amaca hizmet etmeyen bakış açıları çok yaygın. Mesela kendimden bahsedeyim atanacak puanı aldım ve her yıl en az 2 kurum beni kadrosuna almak istiyor ancak özel ders talebine ancak yetişebildiğim için buraları reddediyorum. Bence öğretmen alanına hakim olmalı ancak bu tek başına yeterli sayılmamalı çünkü en nihayetinde öğrenci yerine sınava o kişi girmeyecek doğal olarak bildiği şeyi aktarması çok çok önemli. 2.si ise bence arada fazla kuşak farkı olmamalı, çünkü Z kuşağı bilgiye açlık çeken bir kuşak değil internetin içine doğdular doğal olarak bilginin kıymetinin farkında değiller o yüzden Z kuşağı ile iletişim kurmayı bilen ciddi iletişim özellikleri olan öğretmenlerle çalışılması elzem. Bu konudaki açlığı farkettiğim için eğitim koçluğu eğitimi aldım ve sürekli psikolojik makaleler okuyorum. O yüzden artık (30 yıllık matematik öğretmeni) gibi birşey ifade etmeyen çocuğunuzun asıl problemini anlamayacak kişilere öğrencilerinizi emanet etmektense daha donanımlı günceli takip eden öğretmenlere güvenin.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Cem — Konumuza fayda sağlayacak bir anım yok.
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Cem — Okulla alakalı yaşadığım en büyük sorun ezberci eğitimin üniversitelere kadar sirayet ettiğini görmüş olmak oldu. En zor dersleri bile çıkmış soruları ezberleyerek geçen öğrencileri görünce onlar için gerçekten çok üzülüyordum. Kendimi asla ezberci olarak yetiştirmedim çünkü beynim ezberleme konusunda bana çok sorun çıkarıyor doğal olarak birşeyin mantığını anlamadığım sürece asla onunla alakalı sorulan soruları yapamıyordum ve tabiki okurken özel ders vermeye başladığım için okumak benim için daha zor oldu.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Cem — Hobilerim aslında genel anlamda kendimi geliştirmeye yönelik olduğunu farkediyorum en basiti bu sıralar kimya çalışıyorum belli bir seviyeye gelir faydalı olacağıma inanırsam kimya dersleri vermeye başlayabilirim. Onun haricinde yazılım ve uluslararası ticaret alanında çalışmalarım var ve film senaryoları yazıyorum ilerde birgün kendi filmlerimi çekmek için. Udemyde oluşturduğum bir ekip var her alanda farklı eğitimler sunarak dünyanın farklı yerlerinde benden eğitim alan insanların olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Cem — Beni süperöğretmen yapan özellik sanırım bu devrin çocuklarının problemlerini çok iyi anlıyor olmak ve onlarla iyi iletişim kurabilmek benim veli ve öğrenciler arasında gördüğüm en büyük problem ''İletişim'' emin olun o kadar çok yaşadım bunu. Mesela veli bana diyor ki ''Hocam işte oğluma söyleyin hiç ders çalışmıyor ne zaman ders çalış desek bağırıyor siz söyleyince yapıyor'' Öğrenci ise bana ''Hocam bizimkilerle konuşun bana çok baskı yapıyorlar çalışıyorum ama en ufak ara verdiğimde üstüme geliyorlar'' gibi gibi konuşmaları çok fazla yaşıyorum o yüzden kendimde gördüğüm en büyük beceri öğrenci veli arasındaki iletişimsizliği çözerek hem velinin üzerindeki yükü hem öğrencinin üstündeki baskıyı ortadan kaldırmak ve onları yıl sonunda mutlu etmek.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Sivas
Hacettepe Üniversitesi Kimya Öğretmenliği Bölümü öğrencisinden TYT -AYT Kimya dersi almak için bana ulaşabilirsiniz.
₺60
Abdullah
İlk ders ücretsiz!

Kimya dersine karşı önyargılı olan öğrencileri anlayabileceğimi düşünüyorum. Çünkü lise döneminde aynı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas
Mezun öğrenciden lise ve YKS sınavına hazırlanan öğrencilere özel ders verilir yazılım ve kodlama dersleri de verilir
₺40
Samed
İlk ders ücretsiz!

Derslerim şu şekilde işlerim Öncelikle istediğiniz herhangi özel bir konu var ise o konuyu size en ayrıntılı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas
Matematik öğretmeninden lise,orta okul,ilkokulöğrencilerine,KPSS,DGS,TYT,AYT vb.diğer sınavlara hazırlananlara ÖZEL MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSLERİ.
₺50
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Dersimizi işlerken öğrencinin de aktif olmasına dikkat ederim.Kalemi,silgisi hazır olmalı.Matematik yazarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İlköğretim matematik okuyorum. İlk okuldaki öğrencilere, lise öğrencilerine; Tyt ,Ayt ,Kpss, Dgs sınavlarına hazırlanan Sivastaki tüm öğrencilere matematik dersi verilir :)
₺55
Büşra
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere başlama taktiğim öncelikle öğrenci nasıl isterse onu denerim. Kendi yöntemlerimi, kendi verilerimi ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Elektronik ve Haberleşme Mühendisi’nden matematik, geometri ve fizik özel dersleri verilir. Memnun kalmama durumunda para alınmayacaktır.
₺60
Muhammed Salih
İlk ders ücretsiz!

Derslerde, öncelikle konunun bilinmesi gereken noktalarını basit bir şekilde anlatır daha sonra anlattıklarımı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas Merkez
Sivas - Merkez bölgesinde ortaokul veya lise öğrencilerine matematik dersi... Öğrenciye matematiği sevdirerek kalıcı öğrenmeyi amaçlıyorum. Her seviyede lise ve ortaokul öğrencisine özel ilgi ile yakl
₺50
Semih
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders işleme yöntemlerim öğrenci tipine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Üniversite sınavına hazırlanan...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas Merkez
Tıp fakültesi 4.sınıf öğrencisinden Sivas'ta 1 den 7. Sınıfa kadar matematik dersi
₺50
Ruveyda
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin isteğine, eksik konularına ve dersten beklentisine göre planlarım. Her konu için öncelikle bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas Merkez
Laboratuvar öğrencisinden ilk ve orta okul öğrencilerine matematik dersi verilir okuldan daha eğlenceli
₺40
Yıldıray
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Arkadaş gibi özel olarak ilgilenerek ve takip edilerek ödev ve günlük bir konu bitirme garantisi ile oyun oynar gibi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Uzman öğretmenden Fen bilimleri ve Matematik dersleri(ortaokul seviyesi), Biyoloji dersleri (lise seviyesi)
₺70
Ebruske
İlk ders ücretsiz!

Derslerim bireysel temellidir. Her dersin başlangıcında öğrencilerinin seviyelerini belirlemek için öncellikle...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas Merkez
Dershane ve özel okul tecrübesine sahip deneyimli yüksek matematikçiden özel matematik dersi
₺100
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Matematik asla ezberleyerek yapılacak bir ders değildir. Dolayısıyla benim işim öncelikle öğrenciye konu hakkında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas Merkez
Moleküler biyoloji ve genetik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim ilkokul ve ortaokul matematik dersi verebilirim
₺30
Esmanur
İlk ders ücretsiz!

Genel olarak ilk once konuyu bilip bilmediğini anlamak için bir kaç soru çözerim birlikte eğer konuyu anlamamışsa en...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İnşaat mühendisliği öğrencisinden Sivas'ta ilkokul ve lise düzeyinde, sınava hazırlamaya yönelik matematik dersleri.
₺30
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlerken kişinin anlamasını kolaylaştırmak çalışırım, kendi deneyimlerini aktarırım ve yaptığım...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺65 ₺65 ₺65
Ders talep et