Anasayfa
Ders ver
 
 • (15 üye yorumu)
M
Murat Can
« Mükemmel! Selim Hoca alanına gayet hakim , son derece pozitif ve öğrenci dostu »
₺200/saat
Bu öğretmenin programı maalesef dolu
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Selim tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Programlama
 • C
 • Python
 • Java
 • JavaScript
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yazılım Mühendisi ve TOBB ETÜ Yüksek Lisans öğrencisinden bol pratikli, öğrenme garantili, her seviyeye uygun Python, Java ve C dersleri

Ders işleme yöntemi

Derslerimi öncelikle kağıt üzerinde anlatır, sonrasında ise uygulama safhasına geçerim ve hem kendim kod yazarım hem de öğrenciye kod yazdırırım. Bir konunun anlaşılmadan geçilmesine kesinlikle müsaade etmem. Anlatmaktan çok keyif aldığım için tekrar tekrar anlatabilirim. Konunun anlaşıldığına emin olduktan sonra bir sonraki aşamaya geçerim. Anlatılanların unutulmaması ve daha iyi pekişmesi açısından her ders için ayrı ayrı ödevler verir ve bir sonraki derste de bu ödevlerin tamamlanmış olmasını beklerim. Derslerim her seviyeden öğrencilere yöneliktir.

Not: Lütfen yerinize sınava girmemi veya ödevi yapıp göndermemi teklif etmeyin. Ödevlerinize ve quizlerinize yardımcı olabilir, sizi onlara yönelik çalıştırabilirim fakat sizin tamamen devre dışı kaldığınız, her şeyi benim hallettiğim senaryoları etik bulmuyorum.

Eğitim

Mobil oyun geliştirme firması olan Alictus Yazılım'da yazılım geliştirici olarak çalışıyorum, aynı zamanda TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Bilgi Güvenliği Yüksek Lisans öğrencisiyim, mevcut ortalamam 3.86. Lisansımı da aynı üniversitede 3.49 ortalama ile tamamladım. Öncesinde okul içinde 10 civarı öğrenciye ders verdim, henüz memnuniyetsiz olan biri ile karşılaşmadım. Anlatmayı çok seven ve öğrencinin seviyesine inebilen biriyim. Özel derslerim ise akıcı ve bol uygulamalı olarak gerçekleşiyor.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺200/saat

Detaylar

Benim öncelikli amacım içimdeki akademisyen ve anlatmayı seven tarafı tatmin etmek. Para benim için her zaman ikinci planda gelmektedir. Güven problemi oluşturmadığı sürece ödeme konusunu çok dert edecek bir insan değilim. Ödemeler ders başına veya derslerin sonunda toplu bir şekilde gerçekleşebilir.

Not: Lütfen yerinize sınava girmemi veya ödevi yapıp göndermemi teklif etmeyin. Ödevlerinize ve quizlerinize yardımcı olabilir, sizi onlara yönelik çalıştırabilirim fakat sizin tamamen devre dışı kaldığınız, her şeyi benim hallettiğim senaryoları etik bulmuyorum.

Selim tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Programlama
 • C
 • Python
 • Java
 • JavaScript
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

15 üye yorumu : Selim
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Murat Can

Mükemmel! Selim Hoca alanına gayet hakim , son derece pozitif ve öğrenci dostu

T
Tolga

Mükemmel! Selim hoca gerçekten alanında inanılmaz iyi bir hoca. kendisi kadar hem eğlenceli hem de alanında yetkin birisiyle çalışmak inanılmaz mutluluk verici. bir insan javayı ancak bu kadar sevdirebilir:)

C
Can

Mükemmel! Selim hoca alanına gayet hakim ve bilgili olmasının yanında iyi ve anlaşılır anlatma kabiliyetine de sahip biri. Gerçekten bu konuda müracaat edebileceğiniz uzman kişilerden.

B
Buse

Mükemmel! Selim hocanın severek anlattığı o kadar belli ki, anlattığı hiçbir şeyi anlamama ihtimali yok. Ders hem çok keyifli hem de çok verimli geçiyor. Katkıları için çok teşekkür ederim:)

R
Rana

Mükemmel! Selim hoca alanına çok hakim ve anlatımı harika . Soyut gelen kavramları bile temeline inerek anlamlandırıyor. Dersler asla sıkıcı geçmiyor vee en önemlisi eğer süreniz kısıtlıysa çok doğru bi tercih olacaktır çünkü hem süreyi iyi değerlendirirken hem de anladığınızdan emin oluyor.Bol bol örnek çözdüğü icin konular iyi oturuyor.

K
Kıvanç

Mükemmel! Selim Hoca anlattığı konuya çok hakim ve derslerini olabildiğince karşı taraf için ilginç hale getirmeye çalışan bir eğitmen. Bir konu anlaşılana kadar bıkmadan, usanmadan tekrar etmesi ve karşı tarafın seviyesine kolayca inip konulara onun gözünden bakması Selim Hoca'nın ne kadar iyi bir eğitmen olduğunu kanıtlar nitelikte. Birkaç dersten sonra bu işi asla para için yapmadığını zaten kolayca anlayabilirsiniz. Programlama dillerine merakı olanlara Selim Hoca'yı mutlaka tavisye ediyorum.

B
Bensu

Mükemmel! Her şeyden önce Selim hoca bilgisini aktarmayı seven bir hoca bir arkadaşınız size ders anlatıyor gibi hissediyorsunuz ve anlamadığınız yeri çekinmeden sorabiliyorsunuz. Java dersi için kendisinden ders alıyorum anlatımı gayet açık. Anlatımın yanında kendisi pratik olarak ilerlemeyi seviyor. Programlama dilini öğrenirken pratik yapmak gerçekten, teoriğe göre çok daha verimli oluyor. Selim hoca size pratik yaptırarak konunun iyice anlaşılmasını sağlıyor.

Y
Yasin

Mükemmel! Kaliforniya'da kolej öğrencisiyim. Python derslerinde Türkçe bir destek alma ihtiyacım doğduğunda, internette hoca araştırırken kendisine tesadüfen rastladım ve başladık. Mesleğine aşık ve bildiklerini aktarma konusunda oldukça heyecanlı bir insan. Hiçbir ayrıntıyı atlamıyor ve siz anlayana kadar dersi bitirmiyor. Asıl derdinin de para olmadığını ilk dersinde anlıyorsunuz zaten.:)

A
Ayhan

Mükemmel! Selim Bey herşeyden önce adam gibi adam.Selim Kardeşimizde ; maalesef başka bir öğretmende gördüğüm paracılık ,dersten önce para isteme, ticarilik gibi kavramlar yok.Beyefendi bir insan ve yılmadan ,azimle ,sabırla öğrenciye odaklanıyor ve karşı taraf anlayana kadar da devam ediyor.Nice Selim 'lerin çoğalmasını diliyorum.Selim Kardeşim iyi ki varsın..Teşekkürler.

6 referans

D
Doğa

Dersler çok keyifli geçti. Örneklerin mantığını anlama konusunda derslerin çok yardımı oldu.
Anlaşılmayan kısımları örnekler ,videolar ve ekstra bilgilerle pekiştirmek için çalıştık. Gayet yararlıydı tavsiye ederim.

O
Oğuz

Bu dönem, aldığım bir dersin asistanlığını yaptığı ve önceden bir miktar tanıdığım kadarıyla çok kaliteli bir birisi olduğunu söyleyebilirim. Bir kere, insanlık kavramını önemsemesini geçtim, çoğu detaylı şeyi düşünüp ona göre sadece çok zeki insanların söyleyebileceği cümleleri söylüyor. Açıkçası ben aldığım dersteki ödev ve quiz notlarını böyle bir insana borçluyum, dönem başından beri bunlardan kötü bir şey almayacağımın nedenlerinden birisinin bu olduğunu söyleyebilirim. Böyle kaliteli, zeki bir insanın öğretmen olması çok iyi olacaktır.

E
Enes Malik

Kendisi üniversiteden arkadaşımdır. Programlama sınavlarından (Java, C ve Python) önce arkadaş grubumuza konuları anlatır yüksek not almamızı sağlardı. Özenlidir, anlatacağı şeye hakimdir, muhatabının seviyesini iyi tespit eder ve gerektiği kadar temel alır. Bu yazılım dilleriyle ilgili sektörde çalışma tecrübesi de vardır. Ayrıca çok kibar ve efendi birisidir. Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin

I
Irem

Anlattığı konuyu, yaptığı işi bütün detaylarıyla bilen, kişinin eksik olduğu yeri ona sadece söylemek yerine yapması gerekeni adımlarıyla göstererek anlatan, samimi, anlayışlı ve sabırlı bir hocadır. Ondan öğrenilen her bilginin kafanızdaki karmaşıklıkları sileceğinden şüpheniz olmasın.

E
Ece

Ben superprof aracılığıyla Türkiye'nin en harika insanını,çok iyi bir egitimciyi tanıma şansına sahip oldum.Python alanında üstüne hoca tanımıyorum.Daha önce hiç kod yazmayı bilmememe rağmen sabırla bana öğretti.Selim hocayı herkese tavsiye ediyorum.

İ
İlayda

TOBB ETÜ Siber Güvenlik Topluluğu' nda Topluluk Başkanı olması vesilesiyle tanıyorum. Çok iyi bir öğretmendir. Anlatmak istedikleri karşı tarafa geçene kadar uğraşır. Öğrencilerine değer verir ve özel olarak ilgilenir. Siteniz için çok değerli bir öğretmen olacağına inanıyorum.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde programlama dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için C dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! python derslerijava dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
3 yıldır sektörde çalışan Yazılım mühendisinden öğretici programlama ve tasarım dersleri almak ister misiniz?
₺100
Buse
İlk ders ücretsiz!

Yazılım mühendisiyim. 2017 yılında mezun oldum. Eğlenceli ve akıcı bir şekilde dersleri öğretmeye...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
ODTÜ 3.sınıf Elektrik Elektronik Mühendisliği (LYS 2017 Türkiye 2020.si) öğrencisinden uzaktan/yüz yüze Programlama- Python - C dersleri.
₺35
Berkay
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde en çok dikkat ettiğim şey öğrencinin dikkatidir. Dikkati dağıldığında onu tekrar derse katmak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden temelden özel C dersi, ilk ders ücretsiz. Grup derslerde dahil.
₺35
Meriç
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri isteğe göre, Discord, Zoom yada Bigbluebutton uyglamalarından işliyorum. Dersleri yine isteğe göre en...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
C & C++ beraber keşfedelim ,fikirlerimizi ürüne dönüştürme zamani haydi ! Sende aramiza katıl ve neler başarabileceğini gör!
₺100
BÜŞRA
İlk ders ücretsiz!

Ders işlediğimiz konuya neden ihtiyacimiz olduğu ile başlar neticede her öğrenci bu anlatilanlarin ne işine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bartın Bilgisayar mühendisigi 1.sınıf öğrencisiyim 4 yıldır yazılın eğitimi veriyorum özel ders
₺30
Abdülhamit
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi 0 dan alıp seviye seviye kolay orta zor şeklinde ders anlatımı yapıp o konu hakkında ödev proje ve ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Robotik kodlama alanında kendini geliştirmek isteyen yetişkin ve çoçuklar için temel ve ileri düzey dersler
₺50
Beyrek
İlk ders ücretsiz!

Dersleri online ve yüz yüze olarak haftada en az 2 saat olmak üzre yapıyorum. Eğlenceli proje bazlı ödevlerle...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
TÜBİTAK Ortaokul Bilgisayar Olimpiyatları Çalıştırıcısı. Bilgisayar olimpiyatlarına çalışmak için yardımcı öğretmen. Robotik,Kodlama,3D Tasarım Dersleri (Arduino,Lego EducationEV3,Wedo,Boost)
₺100
Erdinç
İlk ders ücretsiz!

Dersleri 18:30-21:30 arası yapabiliyorum. Kurların süresi ortalama 12 saattir. Eğitim içeriği ve süresi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Programlama dersleri,C, C++, veri yapıları ,sayısal analiz ve diğer bilgisayar dersleri
₺50
Beril
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi başlık ve alt bölümlere ayırarak kapsamlı bir şekilde işlerim. Kendi çalıştığım yöntemlerle...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yazılım öğrencisinden özel ders.Kimsenin anlatmadığı taktikler ile özel ders anlatımı.Bol pratik ile yazılım öğrenin.
Aynı zamanda oyun programcılığı yapıyorum
C#,C++,C,Phyton,Java,Php,Unreal Engine
₺50
Necati Berk
İlk ders ücretsiz!

Derslerinde video üzerinde satır satır anlatarak ilerlerim.Yazılımın öğrenme kuralı öğrendikten sonra bol bol...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Yazılım Uzmanından Bilişim Teknolojileri, Programlama, Web Tasarım, Grafik Tasarım ve MSOffice Dersleri
₺65
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi online ve yüzyüze olmak üzere iki şekilde işliyorum. Programlar genelinde online eğitim verirken...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Çankaya
Bilgisayar bilimleri son sınıf öğrencisinden temel algoritma,programlama, veri yapıları dersleri. Beraber güçlü bir temel inşaa edelim : )
₺50
Kutlay
İlk ders ücretsiz!

Ben de sizin gibi öğrenci olduğun için, bir öğrencinin, bir bilgiyi en hızlı ve kalıcı olarak nasıl...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Deneyimli yazılım mühendisinden Programlama ve Kodlama dersleri, online veya Ankara için ders
₺100
Emirhan
İlk ders ücretsiz!

Dersleri covid'den dolayı online olarak işlemeyi tercih ederim. Ankara içi haftasonları birebir ders imkanı da...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
A s d f g ğ h j k l l z duft
₺80
Evrim
İlk ders ücretsiz!

Cv gjj ko jdb dne e d r f f f f f d d s a a a a a a a a a s d f d f f f f d de. R t x Z a s f

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Çankaya
Özel bir yazılım şirketinde çalışan bilgisayar mühendisinden yazılım dillerini öğrenmek isteyenlere yazılım eğitimi
₺50
Halil
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders hakkında bilginiz, kapasiteniz, eksikleriniz konusunda ayrıntılı bilgi edindikten sonra ders üzerine ne yönde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Talep ettiğiniz programlama dilini bilgisayar mühendisinden öğrenin. Tamamen şeffaf bir eğitim olacaktır.
₺74
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Dersler tüm platformlarda uygulanıp anlatılabilir. İster geleneksek yöntemler isterse modern yöntemler de dersler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺200
Bu öğretmenin programı maalesef dolu