Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (13 üye yorumu)
M
Murat
« Mükemmel! Konuşmanız için elinden geleni yapıyor.İzlediği teknikler... Devamını oku »
M
Murat
« Mükemmel! Konuşmanız için elinden geleni yapıyor.İzlediği teknikler güzel.En önemlisi ise dürüst ve samimi.Ders alacaklasanız içiniz rahat olsun. »
₺60/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Hammad tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğretmen evinde
 • Öğrenci evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • EFL - English as a Foreign Language
 • IELTS
 • TOEFL
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yabancı öğretmenden her seviyeye uygun İngilizce dersleri. (TOEFL, IELTS, YDS, Konuşma becerileri)

Ders işleme yöntemi

Derslerimi özellikle kelime bilgisi ve o kelimeleri rahat ve akıcı bir şekilde günlük konuşmalarımızda kullanabileceğimiz şekilde işlerim. Önceliğim insanların yabancı dili kullanmaktan çekinmemesi ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleridir. Son olarak da dil bilgisi ile konuşmayı kusursuzlaştırmayı hedeflerim.
Öğrencilere vermeyi istediğim yegane temel ise, çekinmeden, utanmadan bir yabancıyla konuşabilecek kadar iyi seviyede, akıcı, İngilizce öğretebilmektir.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Hammad ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Makine mühendisiyim, Sabancı Üniversitesi'nde doktora yapmaktayım.
Anadil seviyesinde ve akıcı İngilizcem var, daha önce Amerikan Kültür Dil Okullarında her yaş grubuna ders verdim. 2 yaştan 65 yaşa dek birçok farklı öğrenciye özel İngilizce dersi verme konusunda tecrübem var.
6 yıldır gerek TOEFL, YDS gibi sınavlar gerekse de konuşma becerilerini geliştirmek adına dersler veriyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺60/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺300
10 saatlik ders ücreti : ₺600

Detaylar

Toefl ve Ielts için 75 tl/saat ücret ile ders veriyorum.
Konuşma ve diğer dersler için 60tl/saat

Hammad tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğretmen evinde
Öğrenci evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • EFL - English as a Foreign Language
 • IELTS
 • TOEFL
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Hammad: CV

2020-devam etmekte- Sabancı Üniversitesi Mak. Müh. PhD

2018-2019- Amerikan Kültür İngilizce Kursu- İngilizce Eğitmenliği (speaking)

13 üye yorumu : Hammad
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Murat

Mükemmel! Konuşmanız için elinden geleni yapıyor.İzlediği teknikler güzel.En önemlisi ise dürüst ve samimi.Ders alacaklasanız içiniz rahat olsun.

G
Gözde

Mükemmel! TOEFL için bir öğretmen arayışındaydım, ve aradığımı buldum diyebilirim. Hammad ile şimdiye kadar 6 ders yaptık. TOEFL sistemine oldukça hakim, anlatımı iyi, sınavdakilere yakın materyaller kullanıyor, randevulara sadık ve dersin süresinden çok hedeflere ulaşmaya önem veriyor.

Hammad cevap verdi

Derslere ilgili ve oldukça hedef odaklı bir öğrenci

O
Oğuz

Mükemmel! İletişim becerileri gayet iyi olan bir eğitmen. Keyifli bir şekilde bir şeyler öğretmeye çaba sarf ediyor. Öneriririm.

Hammad cevap verdi

Gayet iyi bir öğrenci kendisi, derslere ilgili

Y
Yunus Emre

Mükemmel! Hammad gerçekten çok iyi bir öğretmen. TOEFL Speaking için beraber çalıştık.Derslere son derece ilgili. Daha ilk dersten bir program dahilinde konuları işledik. Kaynak konusunda da
yardımcı oldu. Dersleri süre değil konu odaklı anlattı ve süre bitmiş olsa bile konu anlatmaya devam etti. Ders saatlerini de kendime göre ayarlayabildim. Bu konuda da son derece anlayışlıydı. Ders almak isteyenlere tavsiye ederim.

A
Aydan

Mükemmel! Bu hafta 7. dersimi aldim. Ilk derste cok endiseliydim ama su an daha rahat hissediyorum kendimi. Daha once yabanci dil kursuna gitmistim ama sanki oradaki bir yil ozel dersteki 1 ders gibiydi benim icin verim acisindan, su an derslerimiz cok guzel ilerliyor, ogretmen cok dakik, ilgili ve guven verici birisi, ders teknikleri cok farkli. Bolumumuzdeki erasmus ogrencileriyle iletisim kurmaya basladim. Bu hizla gidersem yurtdisina gitme hayallerim icin onumde engel kalmayacak. Tesekkur ederim hocam. :) :)

Hammad cevap verdi

zeki bir öğrenci

T
Timuçin

Mükemmel! Adana da bulabileceğiniz en iyi dil eğitim fırsatı. Derslere hep zamanında başladık ve çok yol katettik. Gerçekten aksanı ve konuşması çok güzel. Farklı ve etkili eğitim yöntemleri var ve bu yüzden ders sırasında kesinlikle sıkılmıyorsunuz. Özel ders almadan önce mutlaka görüşmenizi tavsiye ederim.

S
Selin

Mükemmel! Onun sayesinde şu an akıcı bir şekilde İngilizce konuşabiliyorum. İlk ders almaya başladığım zaman bir cümle dahi kuramıyordum, aksanım çok kötüydü, konuşurken utanıyordum. Sabırla benimle konuştu ve bana büyük bir özgüven aşıladı. Şimdi çok rahat bir şekilde İngilizce dizileri filmleri izleyip anlayabiliyorum. Hiç takılmadan hatta Türkçeden çevirmeden İngilizce konuşabiliyorum. Şu ana dek ders aldığım en harika öğretmendi. Bana hayatımda çok büyük katkı sağladı. Umarım başka öğrenciler de benim gibi sizi tanıma fırsatına erişebilir. Her şey için teşekkürler :) :)

F
Fatma

Mükemmel! Hammad ,çocuklarımla oyun oynayarak onlara İngilizce öğretiyor. Bu konuda çok başarılı.2,5 yaşındaki Oğlum onunla oynarken farkında olmadan İngilizce karşılık veriyor .. bir de isim takmış Komik abi diyor ona :)) eğlenmesi ve aynı anda öğrenmesi istediğim şeydi .. hammad tam bi oyun abisi ,teşekkür ediyoruz kendisine

5 referans

S
Semra

Üzerimdeki emeğiniz büyük... Nezaketiniz ve verdiğiniz eğitimle çok iyisiniz. Herkeze tavsiye ederim.

G
Guleser

Nazik ve güzel bir eğitim sistemi var. Tavsiye ederim fazlası ile ingilizcemde ilerleme oldu.

D
Damla

2 aydır Hammad hoca ile çalışıyorum, şimdiden İngilizce konuşma korkum azaldı. Çok sıcakkanlı birisi ve doğal. :)

C
Capries

Çok nazik ve sıkılmicağınız bir dilde anlaşılır bir eğitim veriyor. Tavsiye ediyorum çünki kendine özel eğitim metodu ile hızlıca ingilizceye hakim oluyorsunuz. Sizin ingilizce seviyenize göre eğitim metodu da değişiyor. Başarılarının devamını dilerim hocam işini güzel yapıyorsun.

S
Selin

Onun sayesinde akıcı İngilizce konuşmaya başladım. Kendisini 4 yıldır tanıyorum. Önceden olsa asla cesaret edip kismeyle İngilizce konuşamazdım. Şimdi ise İngilterede rahatça yaşayabilirim. Teşekkür ederim Umarım diğer öğrenciler de sizin gibi harika bir öğretmeni keşfedebilir ️

Hammad ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Hammad — Evet bu dili doğduğum ülke vasıtasıyla iyi bir şekilde biliyorum. Ülkemin resmi dillerinden birisi de İngilizce. Ayrıca anaokulundan üniversiteye dek İngiliz Eğitim Sistemi dahilinde tüm eğitimimi İngilizce olarak aldığım için bu dile aşinayım. Yani detay vermek gerekirse Matematik dahil tüm derslerimi İngilizce olarak tamamladım. Türkiye'ye yüksek lisans için geldiğimde de bu durum değişmedi. Buradaki eğitimimi de İngilizce olarak alıp tamamladım.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Hammad — Bu dili temsil eden belki de akademik anlamda çok daha donanımlı bireyler olmasına karşın ben tercihimi William Shakepeare'den yana yapmak istiyorum. Aldığım İngilizce derslerim sırasında okuma fırsatı bulduğum bu İngiliz şair bana dil anlamında çok fazla ilham verdi. Bir dilin inceliklerini ve güzelliklerini görmenin en kolay yolu o dilin şiirlerini okumaktır. Ben de bu şekilde başladığım serüvenimi başka insanların da İngilizceyi anlayıp sevebilmesi adına değerlendirdim.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Hammad — İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor.
Sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için.
Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için.
Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için.
Duygularını ifade etmekten korkuyor, reddedilmekten korktuğu için.
Yaşlanmaktan korkuyor, gençliğinin kıymetini bilmediği için.
Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi bir şey vermediği için.
Ve ölmekten korkuyor aslında yaşamayı bilmediği için.

Sanırım bu şiir yeterli olacak cevabımı vermek için.
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Hammad — İngilizce günümüzde oldukça önemli bir yere sahip. Gerek bilimin ana dili olması gerekse globalleşen dünyada iletişim kabiliyetimizin temelini oluşturması bakımından öğrenilmesi gerekli bir dil. Bir diğer yandan da Türkiye'nin turistik kaynaklara sahip olması ve iş bölümünün büyük bir dilimini kapsaması bakımından avantaj getirmesi oldukça muhtemel bir dil.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Hammad — Temel zorluğu cümle diziliminin Türkçeye oldukça zıt oluşu ve Türkçe gibi sondan eklemeli bir dil olmaması nedeniyle dil bilgisi kurallarının çok farklı oluşu aslında. Öğrenimin bu zorluğunu yok etmenin temel kuralı ise öğrenmeyi oldukça doğal bir süreç haline indirgemek. Konuşma ve akıcılığa önem vererek ilk aşamayı atlayıp dil bilgisi detaylarına daha sonra girmek.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Hammad — Tabi ki. Öğrencilerimden birinin gelişimini izlemek beni oldukça etkilemişti. İlk başladığımız dersteki endişesi ve asla akıcı olamayacağına dair düşünceleri mevcuttu. Dil bilgisi kurallarına boğulmaktan her on dakikada bir cümle kurabiliyordu. Benim ona tavsiyem ise kuralları bırakması ve sadece içinden geldiği gibi kelimeleri arka arkaya getirmesiydi. Çok kısa bir zamanda o kadar akıcı bir seviyeye ulaştı ki sadece benimle değil diğer yabancılarla da aynı şekilde konuşabiliyordu. Bu konuda oldukça iyi bir noktaya ulaşması benim açımdan çok güzel bir anı oldu.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Hammad — Seyahat etmeyi çok severim. Türkiye'de de fırsat buldukça seyahat etmeye çalıştım. Benim için en özel yer İstanbul Büyükada olmuştu. Zirvedeki kafede izleme fırsatı bulduğum manzaranın güzelliği beni adeta bu ülkeye aşık etti. Adanın kendine has havası, insanları, evleri gerçekten çok farklı bir kültürel esintisi vardı.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Hammad — Beni iyi bir öğretmen yapan noktanın Türkçeyi öğrenirken İngilizceyi kullanmış olmam olduğunu düşünüyorum. Tüm ekleri, cümle yapılarını, kelime tiplerini öğrenirken açıkça yakalama fırsatım oldu ki bir öğrenci İngilizce öğrenirken aslında hangi noktalarda takılıyordu ve neleri mantığına sığdıramıyordu. İşte ben de bu noktaları açık hale getirerek derslerimi anlatmaya çalıştığım için bunun beni iyi bir öğretmen yaptığına inanıyorum. Bunun dışında birçok defa birçok farklı İngilizce testine katılma fırsatım oldu. TOEFL, IELTS, GRE, YDS… Ayrıca 6 yıllık ders tecrübem ve Amerikan Kültür Derneğinde her seviyeden öğrenciyle çalışma imkanı bulmam da faktörler arasında.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama dersleriefl - english as a foreign language dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Seyhan
Uluslararası İlişkiler öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere ingilizce, matematik, türkçe dersleri
₺50
Seray
İlk ders ücretsiz!

İlk defa birlikte ders işleyecağim öğrencilerime genellikle seviye tespit yaparım, ne bildiğine, hangi konuda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Seyhan
Gaziantep Üniversitesi Yabancı Diller Bölüm birincisi. Yurtdışında(Dcu, İrlanda) ingilizce eğitimi üzerine kurs. Özel kurs(Wall Street English/Gaziantep) ve özel ders deneyimi.
₺120
Sedat
İlk ders ücretsiz!

Benim mantalitem biz kendi anadilimizi nasıl öğrendik onun üzerine kurulu. Hatırlayın önce dinledik sonra tekrar ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim ingilizce ders veriyorum. Hem sınava yönelik hem de gelişmenizi sağlayacak dersler
₺40
Bilnur
 • (14 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

ingiliz Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek adına ve birikimlerimi aktarmak adına birçok...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Seviye ve ihtiyacınıza göre konuşma, yazma dinleme ve grammer desteği, iş ingilizcenizi bir sonraki seviyeye çıkaralım
₺50
Samimei Kübra
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde seviyenize göre bir yol çizmekten hoşlanıyorum önce eksiğinizin ne olduğunu anlamamız gerekiyor eğer...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Adana
Almanca öğretmenliği üniversite öğrencisinden Adana'da grup ve bireysel olarak İngilizce ve Almanca dersi verilir.
₺45
Lokman
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Grammer, metin okuma okuduğunu anlama, metin yazma, dinleme, dinlediğini karşı tarafa rahat bir şekilde aktarma,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Seyhan
Çukurova İngilizce öğretmeni ilkokul,orta okul,lise öğrencileri ve genel ingilizce özel dersi verilir.
₺70
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi en pratik şekilde öğrenciyi yormayacak ve kolayca anlamasını sağlayacak şekilde işlerim. Çoçuk ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Seyhan
Üniversite ve kurumsal hayat için İngilizce çalışmaları, çeviriler, yazılar ve konuşma pratikleri
₺60
Kemal
İlk ders ücretsiz!

Online kaynaklar (kelime sınavları, yararlı paragraflar, dinleme kısımları) üzerinden karşılıklı çalışma....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Seyhan
Eğitim dili %100 ingilizce olan ODTÜ’de psikoloji okuyan öğrenciden hazırlık sınavlarına yönelik ingilizce dersleri
₺60
Selin Beliz
İlk ders ücretsiz!

Daha çok kelime bilgisine önem veririm.Kelime öğrenme dersimizin büyük bir kısmını kapsayacaktır.Onun dışında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Seyhan
Çukurova üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümü 1.sınıf öğrencisinden lise ve ortaokullar için özel ders
₺40
Nida
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin anlayabilecegi yöntemleri bularak anlatmaya çalışırım. Öğrenciyle irtibat halinde olup onun...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Seyhan
İngilizce Endüstri Mühendisliği öğrencisinden okul öncesinden liseye kadar Adana’da ingilizce dersi
₺50
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Sıfırdan başlayarak konuları ayırıp yavaşça sindirerek ve özellikle küçük öğrenciler için anlaşılmayacak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Seyhan
Makina mühendisliği öğrencisinden adana içinde ingilizce;ilkokul matematik,lise matematik,lise Fizik,dersleri verilir.Ders koçluğu yapılır
₺50
Ilkan
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle ilk Derste seviye tespiti açısından özel sorular içeren bir deneme-tarama sınavı uygulanır.ilgili ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden ingilizce özel ders her seviyeye uygun verilir.Adana içi uygun fiyat.
₺50
Yaşar
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Konunun kullanabilirliğini açıklama.Farklı bakış açısı kazandırma.Öğrencilerin başarı beklentisi...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺60 ₺60 ₺60
5 saat ₺300 ₺300 ₺300
10 saat ₺600 ₺600 ₺600
Ders talep et