Anasayfa
Ders ver
 
 • Super Öğretmen
 • (30 üye yorumu)
E
Emre
« Mükemmel! İbrahim Hoca çok profesyonel, güler yüzlü ve motive edici bir... Devamını oku »
E
Emre
« Mükemmel! İbrahim Hoca çok profesyonel, güler yüzlü ve motive edici bir trainer. İşiğin pratiği kadar teoriğini de bilen ve açıklayan bir kişi. Derslerden çok memnumum ve trainer arayanlara İbrahim Hocayı öneriyorum. »
₺50/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 3saat
İbrahim tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Fitness
 • Personal Trainer
 • Yağ yakma
 • Formda kalma
 • Kas geliştirme
 • Kas güçlendirme
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Vücut Geliştirme ve Fitness Atrenörü'nden bilimsel ve kişiye özel egzersiz programları ile yüzyüze veya uzaktan eğitim.

Ders işleme yöntemi

Alanında yetenekli ve tecrübeli antrenör eşliğinde her yaş grubuna yönelik olarak, kişiye özel egzersiz programlarıyla hizmet verilmektedir.

Kursiyerin amacına yönelik olarak yapılan eğitimler;
*Wellness,
*kilo verme,
*bölgesel zayıflama,
*beslenme desteği,
*kuvvet gelişimi,
*kondisyon gelişimi,
*postür analizi,
*spor masajı,
*spor koçluğu,
*cimnastik,
*askeri sınavlara yönelik spor ve sözlü mülakat,
*polislik sınavlarına yönelik spor ve sözlü mülakat,
*BESYO spor mülakatı

Çalışmalar birebir veya grup halinde verilebilmektedir. Öğrencinin talebi doğrultusunda çalışma saatleri esnetilebilir.

Super Öğretmen

İbrahim en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

- Eğitim olarak Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Ana Bilim Dalı yüksek lisans mezunuyum. Aynı zamanda şuan spor alanında doktoraya hazırlamaktayım.

-Meslek anlamında 6 yıl boyunca Milli Savunma Üniversitesinde askerî öğrencilerin beden eğitimi ve spor derslerini yürüttüm.

-Uzmanlık alanlarım:
*Askeri eğitim
*Vücut geliştirme ve fitness
*Cimnastik
*Yüzme
*Güreş
*Judo
*Kick boks
*Sağlıklı kilo alma
*Sağlıklı zayıflama/Yağ yakımı
*Diyet programı hazırlama
Ayrıca bunlara ek olarak çocuklara yönelik voleybol, basketbol, futbol eğitimi konusunda da eğitimler vermekteyim.

-Ayrıca öğrencilerimden gelen talep doğrultusunda, askerî okullara, polis okullarına ve spor bilimleri fakültelerine sayısız öğrenci hazırlayarak, hayallerinde ki okulu kazanmalarına destek oldum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺50/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺200
10 saatlik ders ücreti : ₺350
İbrahim tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Fitness
 • Personal Trainer
 • Yağ yakma
 • Formda kalma
 • Kas geliştirme
 • Kas güçlendirme
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

İbrahim: CV

Eğitim Durumu:
*Gazi Üniversitesi
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ABD
(Yüksek Lisans)

*Aksaray Üniversitesi
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu
(Lisans)

Kurs, sertifika ve belgeler:
Vücut geliştirme ve fitness antrenörü (1. kademe)
Kick boks antrenörü (2. kademe)
Güreş antrenörü (1. kademe)
Spor masörü
Gümüş cankurtaran
1 yıldız balıkadam

30 üye yorumu : İbrahim
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
Emre

Mükemmel! İbrahim Hoca çok profesyonel, güler yüzlü ve motive edici bir trainer. İşiğin pratiği kadar teoriğini de bilen ve açıklayan bir kişi. Derslerden çok memnumum ve trainer arayanlara İbrahim Hocayı öneriyorum.

İbrahim cevap verdi

Emre Bey ile ilk görüşmemizde hedeflerimizi ve yol haritamızı belirledik. Bu doğrultuda 3. dersimizi gerçekleştirdik. Şu ana kadarki derslerimizde Emre Bey'in spora olan isteği ve heyecanı, benim de derslere ayrı bir heyecanla girmemi sağlıyor. Kısa sürede Emre Bey ile hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum.

P
Pelin

Mükemmel! İlgili ve işini iyi yapan bir hoca, kesinlikle tavsiye ederim, teşekkürler İbrahim Hoca. :)

İbrahim cevap verdi

Pelin Hanım ile derslerimize verimli bir şekilde devam ediyoruz. Eğitimlere henüz yeni başlamış olmamıza rağmen, Pelin Hanım uyguladığım antrenman metoduna çok çabuk uyum sağladı. Bu durumun ilerleyen süreçte çok güzel sonuçlar alacağımızın bir işareti olduğunu düşünüyorum.

G
Gokce Oztur

Mükemmel! İbrahim hoca alanında gayet bilgili. Çocuklarla iletişimi çok güzel. Hem öğretmen hem bilgili bir ağabey yaklaşımında. Derslerde hiç aksama yaşamadık. İki oğlum da derslere isteyerek katılıyor.

İbrahim cevap verdi

Deniz ve Toprak'la 3. dersimizi yaptık. Uzaktan eğitim yapmamıza rağmen derse çok ilgililer ve çabuk kaynaştık öğrencilerimle. Derse karşı istekli olmaları ve eğlenmeleri eğitimlerimizi daha verimli hale getiriyor. Buradan çocukları için herşeyin en iyisini isteyen, bilinçli ve harika bir ebeveyn olan Gökçe Hanım'ı da ayrıca tebrik ediyorum.

27 referans

S
Seda

Hocamla kendi başıma spor yaparken tanıştık ve çok memnun kaldım daha sonralar da pomem ve jandarma mülakatları İçin sporlarıma hocamla birlikte devam ettik ve hem kendime olan özgüvenimi yükseltti hem de spor açısından daha çok verim alabildim. İlgi ve alakasını hiç eksik etmedi hocama çok teşekkür ederim.

E
EMRE

Ben bir arkadaş tavsiyesi üzerine başladım derslere ve gayet memnunum şu anda bire bir ilgi olarak da gayet güzel ilerliyoruz hocamızla. Msü mülakatları ve Jamyo mülakatlarına hazırlanıyorum kısa bir zaman içerisinde geliştiğinizi net bir şekilde göreceğiniz bir çalışma olacaktır. Şimdiden herkese başarılar...

M
Mehmet

Eğitiminde başarılı biri, öğrencilerinin gelişmesine çok büyük katkı sağlıyor. Kendinesine internet üzerinden ulaştım. Sıcak kanlı,samimi bir insan. Spora başladığım noktanın çok ilerisindeyim. Bunu da İbrahim hocanin sayesinde başardım. Kendisinden fiziksel parkur eğitimi ve sözlü mülakat eğitimi aldim. Emekleri ve öğrettikleri için kendisine çok teşekkür ederim. Gelişmek ve hedeflerinize ulasmak istiyorsanız bunu İbrahim hoca ile başarabilirsiniz.

H
Hilal

İbrahim hocanın çalışmalarını sosyal medya üzerinden görüp takip etmeye başladım. Disiplinli ve özverili olması Jandarma Subay Parkur çalışmalarına katılmama sebep oldu. İbrahim hoca ile çalışmak için Adanadan Ankaraya geldim ve iyi ki gelmişim. Bana kattığı her şey için çok teşekkür ederim.

D
Dudu

İbrahim hocamı YouTube ‘tan takip ediyordum .Eğitimlerine katılmak için iletişime geçtim.Eğitim sürem boyunca disiplinli ,naif ve ilgiliydi.Eğitime katılan tüm arkadaşlara hatalarını tek tek anlatması ve sorunlarıyla yakından ilgilenmesi hepimiz için güzel bir faktördü .Bana kattıkları için kendisine minnettarım .

M
Mete

İbrahim hocam her alanda kendini geliştirmiş çok nitelikli aynı zamanda yetenekli bir antrenör. Verdiği bireysel dersler ile öğrencilerine katkısı çok büyük . Derslerindeki yoğun ilgi ve samimiyetini bütün yeni öğrencilerimize aktarıyor . Zaten verdiği eğitimi öğrencilerimizin sınavlarındaki başarılarından görmek mümkündür...

C
Can

İbrahim hocayı internette araştırırken buldum. İyi ki bulmuşum ilk başlarda antrenman programlarında kondisyonum yetersiz olduğu için zorlanıyordum fakat 2-3 hafta içerisinde harika bir form tuttum. İbrahim hocayı spor yapmak isteyen herkese tavsiye ederim. Kesinlikle memnun kalırsınız.

B
BURAK

i̇brahi̇m hocayla sosyal medya üzeri̇nden taniştik, kendi̇si̇ spor akademi̇si̇ alaninda çeşi̇tli̇ egzersi̇z ve eği̇ti̇mlerle öğrenci̇leri̇ni̇ çok i̇yi̇ ve profosyonel bi̇r şeki̇lde geli̇şti̇ri̇yor. bi̇zzat kendi̇mde bu eği̇ti̇mleri̇ aldim ve kisa sürede deği̇şi̇kli̇ği̇ farketti̇m. kendi̇si̇ne çok teşekkür edi̇yorum, gönül rahatliğiyla tavsi̇ye edi̇yorum hocami...

M
Melda

İbrahim hoca ile kardeşimin önermesi ile tanıştım. Pomem parkur eğitiminde bana oldukça fazla yardımcı oldu öğrencileri ile birebir ilgilenen istenilen fiziki yeterliliğe gelene kadar öğrencisini çok yakından takip eden eksik olunan konularda birebir eğitime önem veren,reklam yaparak öne çıkan bir çok antröner ve eğitmenin aksine bilgileri ve öğrencilerine kattıkları ile öne çıkan bir hocamız kesinlikle herkese tavsiye ederim :)

B
Burak

İbrahim hocam gerek profesyonel sporcu kimliğiyle gerekse bireysel ahlak ve prensipleriyle karşılaşılabilecek en iyi hocalardan biridir. Kendisinin pomem parkur hazırlığında halihazırda öğrencisiyim. Kişiye özel yaklaşımı ve işini severek yapması sayesinde her öğrencisiyle tek tek üst seviye alaka gösterir ve alınan sonucu maksimuma çıkartır. Sporla alakası olmayan şahsımı bana özel yaklaşımı sayesinde çok kısa zamanda çok büyük yol katettirmiş bir hocadır. İbrahim hocamız Superprof üyeleri için çok büyük bir şanstır çünkü kişiye özel yaklaşımıyla üst düzey sonuçlar sağlar ve güzel kişiliğiyle size yaptığınız spordan yüksek verim ve keyif aldırır.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde fitness dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için personal trainer dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! yağ yakma dersleriformda kalma dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Personal Trainer olarak hizmet vermekteyim. 40 kadar öğrenciyle çalıştım Öğrencilerimin ihtiyacı olan çalışma programi diyet programi takibi birlikte ilerleyip güzel kesin sonuçlar için bana ulasabili
₺70
Ozan
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim kişinin vücut yapısı ve ihtiyacına gore belirleyip ona uygun beslenme programı hazirlayip birlikte yol...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara
Spor Bilimleri fakültesi mezunundan, Welness 1.kademe antrenörlük belgeli yaşam koçu birebir eğitime bekliyorum sizleri
₺60
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde her hangi bir kalıp yoktur, sizlerin hedefine yönelik programlar ayarlayıp her zaman hedefimize ilerlemek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Değişim için Üşenme, Erteleme, Vazgeçme. Başlamak için doğru zaman şimdi. Haydi başlayalım.
₺100
Ferdi
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi 4-8-12-16 haftalık pakaetler halinde birebir veyauzaktan eğitim şşeklinde işlerim.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Spor Uzmanından İhtiyacınıza Göre Özel Fitness, Cardio, Beslenme, Kondisyon ve Basketbol Dersleri
₺50
Burakcan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde öğrencilerimin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda, merdiven altı yerlerde kalıplaşmış yöntem ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Sende 1 ayda yağ yakmak,sıkılaşmak istemezmisin )) Hadi durma hemen başlayalım geç değil ))
₺50
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Önce fizik yapısını kontrol ediyoruz genel bir trannig yöntemi ile sizi deniyorum daha sonra hedefiniz ne ise onun...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Belgeler ; National Council of Strength and Fitness (PERSONAL TRAİNER) EREPS LEVEL 4 1.KADEME WELLNESS T.F.F. UEFA B K.S.H. Functional Training K.S.H. Personal Training
₺100
Burak
İlk ders ücretsiz!

Uzmanlıklar ; Kas Gelişimi ( HYPERTROPHY) Zayıflama-Yağ Yakımı (Fat Loss) Postür Düzeltici Egzersiz Fonksiyonel ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Keçiören
Spor hocasından özel ders.Fitness'a dahil herşey. Kilo alma, kilo verme. Hacimli kaslar, biçimli vücut.
₺75
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi tek tek veya grup olarak ortak bir alanda veriyorum. Bire bir derslerde yine görüşülüp konuşulup ortak bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mamak
...Milli Sporcu ve Antrenörden , Online, Yüzyüze Ders Siz daha bakmadınızmı ?
₺120
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Online Yüz yüze Grup dersleri daha çok Yüz yüze eğitimleri tercih ediyorum .

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Spor Bilimleri Fakültesi mezunundan bireysel fitness, spor ve orta düzeyde tenis dersleri.
₺100
Selçuk
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi, öğrencilerimin ihtiyacına yönelik alanlarda yaparım, genel olarak bir engel yoksa açık alanlarda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yılların sporcusundan hedefe yönelik her seviye ve talebe uygun antreman ve egzersizler
₺125
Miraç Eren
İlk ders ücretsiz!

dersler kişinin ihtiyacı ve hedfine göre şekillendirilir. öncesinden sohbet ile bireyi tanıyıp öğretim yöntemi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Ankara Üniversitesi S.K. Yüzme Türkiye 3.cüsü, A.Ü. Spor Bilimleri son sınıf öğrencisinden profesyonel kara antrenmanı desteği almak ve sizi hızlıca hedeflediğiniz seviyeye ulaştırmasını ister misiniz
₺80
Ahmet Anil
 • (16 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Kara Antrenman Programı, tamamen öğrencimin hedeflediği fizik göz önünde bulundurularak oluşturulan,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden Ankara/Kızılayda bireysel fitness dersi. Beraber başlayıp beraber bitireceğimiz 45-60 dakikalık kilo ve kas kütlesi almaya yönelik fitness dersi.
₺25
Azizcan
İlk ders ücretsiz!

Fitness derslerimi öğrencimle beraber başlayıp beraber bitiririm. Öğretme şeklim tecrübeye dayalı öğrenmedir yani...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺50 ₺50 ₺50
5 saat ₺200 ₺200 ₺250
10 saat ₺350 ₺350 ₺500
Ders talep et