Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Lider
 • (20 üye yorumu)
B
Başak
« Mükemmel! Farklı şehirlerde olmamız nedeniyle webcam üzerinden ilk... Devamını oku »
B
Başak
« Mükemmel! Farklı şehirlerde olmamız nedeniyle webcam üzerinden ilk dersimizi gerçekleştirdik. Yüz yüze daha iyi olacağına eminin kesinlikle Mustafa hoca »
₺120/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Mustafa tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Matematik mantığı
 • Aritmetik
 • Matematiksel analiz
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Türkiye İlk 50 Dereceli Burslu Bilkent Matematik Mezunu Matematik ve Geometri Öğretmeninden Özel Ders

Ders işleme yöntemi

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarı mutlaka gelir. Öğrencimin başarılı olması için en üst seviyede gayret gösteririm. Öğrencimin kendisinin de gayret ve azmi olursa, birlikte çalışınca başarı mutlaka gelmektedir.

Konuları öğrencimin seviyesine göre belirleyeceğimiz ders işleyiş modüllerinden işlerim. Bunun haricinde öğrencimden her işlediğimiz konudan seviyesine göre birlikte belirlediğimiz kitapları bitirmesini isterim, ödev veririm. Öğrencinin başarılı olması için uğraşması ve soru çözmesi gerekir. Uğraşan, soru çözen, çözemediği sorularda gece gündüz benden destek isteyen ve bana zor sorular soran öğrencileri çok severim. İnsan çalıştıkça, uğraştıkça ve yapamadığı konularda tecrübeli birisinden doğru destek aldıkça gelişir.

Herkes bulunduğu seviyeden daha üst derecelere çıkabilir, yeter ki azimli olsun, çalışsın, gayret etsin. Benim işim de gayret gösteren öğrencilerin elinden tutup onları daha üst derecelere taşımak, onları azimle matematik çalışmaya hazırlamaktır. Öğrenci yeter ki öğrenmek istesin ve gayret etsin, bıkmadan usanmadan öğrenene kadar tekrar tekrar anlatırım.

Öğrencilerimin gayretli ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Derslerden sonra ödev veririm ve bir sonraki derste çözemediklerini açıklamalı olarak anlatırım. Çalışırken çok takıldıkları sorular olursa bana whatsapp ile diledikleri kadar soru gönderebilirler.

Yayınları öğrencilerin seviyesine göre seçerim. En iyilerle en zorları, gelişmesi gereken öğrencilerle geliştirici kitapları kullanırım. Öğrencinin seviyesini ve öğrenme şeklini önce anlar dersleri ona göre işlerim.

Öğrencilerim hakkında velilerime dürüst bilgi veririm. Öğrencinin durumuna göre ne kadar ne yapılması gerektiği hakkında gerçekçi bilgileri paylaşırım. Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim.

Derslere başlamadan önce tanışma ziyareti yaparım. Çok verimli dersler yapabileceğimize inanırsak derslere başlarım. Bu hissin oluşması hem benim için hem öğrencilerim için önemlidir. Sınava kalan zamana ve öğrencinin durumuna göre çalışılacak konuları birlikte belirleriz. İdeal olan, her konuda tüm soru tiplerini göstermektir ancak sınava kalan zamana ve öğrencinin durumuna göre bir plan belirleriz.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Mustafa ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Özel bir kurumda matematik ve geometri öğretmeniyim. 20 yıldır fiilen ders veriyorum. Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. olmuştum, ikinci girişimde Türkiye'de 49. olarak Bilkent Üniversitesi Matematik bölümünü tam burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Halen doktora yapıyorum.

Öğrencilerimi TYT/AYT/LGS/KPSS/ALES/YÖS/SAT/IB ve benzeri sınavlar için matematik, geometri ve sayısal mantık alanlarında hazırlıyorum. Yeni nesil matematik-geometri-mantık-muhakeme konularının uzmanıyım. Zirve yapmak isteyenler hem soru tiplerini ve pratik yöntemleri öğrenmeli hem de konunun mantığını anlamalıdır. Matematiğin mantığını öğrenen öğrencilerim matematik çalışmaktan zevk almaktadır. Öğrencilerime tüm sınavlarda ön plana çıkan Matematik/Mantık-Muhakeme sorularına nasıl yaklaşacağını, her konuyla ilgili tüm soru tiplerini ve ayrıca pratik çözümleri anlatıyorum. Dinamik, iletişimi güçlü, kendisi de sınavlarda derece yapmış çok tecrübeli bir matematikçiden ders almak öğrencilerimin başarısını ve matematiğe ilgisini arttırmaktadır.

YKS-TYT/AYT-LGS-MSÜ-ALS
Üniversite sınavı, LGS sınavı ve lise derslerini takviye için Matematik ve Geometri dersleri veriyorum. Bu sınavlarda mantık ve muhakeme soruları ön plana çıkmaya başladığı için öğrencilerime hem işlemlerin pratiğini hem de mantığını öğretiyorum. Böylece yeni tarz zor sorularla mücadele edebiliyorlar.

KPSS-EKPSS-ALES-DGS
KPSS-EKPSS-ALES-DGS sınavlarına ve kurum sınavlarına hazırlık için Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık dersi veriyorum.

SAT-IB-BLIS-YÖS
Yabancı ülkelerde eğitim görecek öğrencilere, Türkiye’de eğitim görecek yabancı öğrencilere, IB ve BLIS öğrencilerine matematik ve geometri dersleri veriyorum.

İSTATİSTİK
Bilkent, Başkent, Çankaya, Atılım, TED ve diğer üniversitelerin öğrencilerine İstatistik dersi veriyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺120/saat
Mustafa tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Matematik mantığı
 • Aritmetik
 • Matematiksel analiz
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

20 üye yorumu : Mustafa
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
B
Başak

Mükemmel! Farklı şehirlerde olmamız nedeniyle webcam üzerinden ilk dersimizi gerçekleştirdik. Yüz yüze daha iyi olacağına eminin kesinlikle Mustafa hoca

E
Ender

Mükemmel! Mustafa öğretmen gayet ilgili ve disiplinli çalışma yöntemiyle çocuğuma yardımcı olmuştur.Kendisine teşekkür ediyorum.

F
Feridun

Mükemmel! Çok iyi bir matematikçi.Konulara her açıdan çok hakim.Kızım öğretmenini çok seviyor.Mustafa Hoca ile tanıştığımız için çok memnunuz.Ciddi ve işine çok saygılı bir öğretmen.

M
Miray

Mükemmel! Sevgili Mustafa hocam harika biri. Alanında muhteşem bilgili aynı zamanda öğrencisinin yanında olup ona destek olan bir öğretmen. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum.

Mustafa cevap verdi

Bir dersin iyi ve verimli geçmesi öğretmen kadar öğrencinin istekli ve gayretli olmasına da bağlıdır. Miray son derece zeki, gayretli, azimli ve saygılı bir öğrenci. Böyle bir öğrenciye ders anlatmak, birlikte zor sorularla mücadele etmek benim için de büyük bir mutluluk. Yaklaşan YKS sınavında çok güzel bir sonucu hakediyor, umarım herşey gönlünce olur.

H
Hüsniye

Mükemmel! Mustafa beye nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yeni nesil sorularla başı dertde olan oğlumun çok kısa sürede inanılmaz bir yol almasını sağladı. Oldukça başarılı bir matematik öğretmeni. Eğer çocuğunuza ders aldırmak istiyorsanız çok doğru bir seçim olacaktır.

E
Ege

Mükemmel! Sınavlar, konular ve soru tipleri hakkında bilgi sahibi. Çok zeki ve matematikte çok iyi. On numara bir hoca.

E
Erman

Mükemmel! Çok çok iyi

R
Raziye

Mükemmel! çok tecrübeli, sınavlar hakkında çok bilgili, zeki ve bilgiyi karşısındakine iyi aktarıyor

O
Ozgür

Mükemmel! Matematikte çok iyi. Beklentimizin çok ilerisinde görünüyor. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

M
Müge

Mükemmel! Mustafa Beyle dersler çok verimli geçiyor, whatsapp ile tüm sorularımıza gece gündüz cevap veriyor, soru fotoğrafını gönderiyoruz, çözümlerini açıklamalı gönderiyor. Gerçek bir öğretmen ve başarmanın mutluluğunu veriyor, yapmacık değil. Dersleri ciddiyetle işliyor. İyi ki tanışmışız.

8 referans

H
Hayal

Kendisini tanıdıkça gördük ki, Mustafa Öğretmen için zor konu yok. En zor konuları bile çok anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Yeterli zaman varsa konunun tüm soru tiplerini gösteriyor. Kendisi çok çalışkan birisi ve azimli bir şekilde çalışan kızımla çok iyi anlaşıyorlar.

H
Hülya

Mustafa Hocayı çok tavsiye ettiler, biz de tanışınca çok memnun kaldık. Bilgi seviyesi çok yüksek. Kızım okulda zayıf kalan konuları Mustafa Hocayla soru çözerek kapattı. Kızımın hedefine yeten puanı almasında çok önemli katkısı oldu.

F
Funda

Mustafa Hoca büyük kızımı ALES sınavına hazırlamıştı, çok memnun kaldığı için bu yıl da küçük kızım üniversite sınavı için ders alıyor. Deneme sonuçları çok iyi geliyor. Kendisini çok uzun zamandır tanıyoruz ve birlikte çalışmaktan çok mutluyuz. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederiz.

A
Ahmet

Matematikte özellikle yeni nesil sorularda zorlandığım için derse almaya başladım. Yeni nesil soruları ve mantığı çok iyi anlatıyor Mustafa Öğretmen. Derslere daha yeni başladık ama çok iyi bir öğretmen bulmuşum. Üniversite sınavına kadar devam ederim.

S
Sadık

Öğretmenimiz derslere hep zamanında geliyor. Bizim isteğimizle ders yapamadığımız durumda anlayış gösteriyor. Dersler 2 saati geçince fazla kısmın ücretini almıyor. Matematiğin mantığını çok iyi anlatıyor, sevdiriyor ve öğretiyor.

Y
Yamaç

Mustafa Beyle eski bir öğrencisinin ailesinin tavsiyesi üzerine tanıştık. İyi ki de tanışmışız. Çok özverili bir şekilde süre sınırı gözetmeden ders anlatıyor. Çok bilgili ve bilgisini çok net aktarabilen birisi. Kızımızı LGS sınavına hazırlıyor. Çok verimli bir süreç yaşıyoruz.

B
Burhan

Mustafa Hoca uzun süredir oğluma Matematik dersi vermekte. Oğlumun söylediğine göre konunun mantığını çok iyi anlatıyor. Çok zor soruları bile çok hızlı bir şekilde çözüp çok iyi açıklıyor. Üst düzey bir hoca.

F
Fatma

Mustafa Hocadan kızım bu yılın başından beri üniversite sınavı için Matematik ve Geometri dersleri alıyor. Kızım Mustafa Hocadan çok memnun, matematik derslerini artık çok seviyor. Gerçekten harika bir hoca, herkese tavsiye ederiz.

Mustafa ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Mustafa — Özel ders vermeye ilk olarak üniversitede okurken yine üniversite öğrencilerine Calculus ve İstatistik dersleri vererek başladım. 20 yıldır fiilen hem ders hem de özel ders vermekteyim.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Mustafa — Matematik, mantık, muhakeme gerektiren her türlü sayısal çalışmaları çok sevmekteyim. Son dönemde hem üniversite sınavının hem de LGS sınavının matematik ve muhakeme yeteneğini birleştirmesi benim çok hoşuma gitti. Sadece ezber değil, zeka gerektiren matematiksel çalışamalar benim ilgi alanım.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Mustafa — İki oğlumdan ilham alırım. Onlara matematik anlatırken keşfettiklerimi ve hoşuma giden konu ve soruları tüm öğrencilerimle paylaşırım.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Mustafa — Son dönemde hem üniversite hem de LGS sınavları matematik ve muhakeme yeteneğini birleştirmeye başladı. Zirveye oynayan öğrencilere ders verecek kişilerin sadece matematik formüllerini ve soru tiplerini ezberlemesi yetmez, ayrıca mantığı ve muhakeme yeteneği de çok güçlü olmalı.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Mustafa — Matematik benim için bir tutkudur. Derslerimi işlerken öğrencilerim iyi vakit geçirsin diye eğlenceli anlatmak gibi bir gayretim hiç olmaz ama öğrencilerim zaten matematiğin mantığını öğrenmeye başladıkça çok mutlu olur. Onların matematik öğrenmekten zevk almaya başladığını görmek benim için büyük bir mutluluktur.
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Mustafa — Sözel derslerde ezber yapmak zorunda kalmak benim için en zor ve sıkıcı çalışmalar olmuştur.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Mustafa — En sevdiğim aktiviteler, yüzmek, futbol oynamaka ve çocuklarımla vakit geçirmektir. Bulduğum her fırsatta çocuklarımla parka ve doğaya çıkarak vakit geçirmeye çalışırım.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Mustafa — Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. olarak, ikinci girişimde Türkiye'de 59. olarak Bilkent Üniversitesini burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Halen doktora yapıyorum. Üniversitede matematik dersleri veriyorum. Girdiğim sınavlarda her zaman matematik sorularını tam doğru yanıtladım. Son dönemde ön plana çıkan yeni nesil soruları çözmek hem matematiği çok iyi bilmeyi hem de mantık ve muhakeme gücünü gerektirmektedir. Bu ikisini çok üst düzeyde birleştirebilen bir kişiyim.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için geometri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! matematik mantığı dersleriaritmetik dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Yeni Ayt matematik adına tüm konular pratik sağlayan sorular eşliğinde özel dersler
₺50
Caner
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Konu anlatım soru çözümü öğrenciye konu anlattirma ödevlerine ödev takibi istediği zaman anında takıldığı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Pınar hocayla matematik öğrenmek cok kolay...lise, ortaokul, ilköğretim matematik geometri dersi verilir
₺80
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Derslerim eğlenceli geçer soru cevap, fasikül hazırlayarak ayrıca sürekli ödeva takip ve istediği an soru sorma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Keçiören
Bayan matematik öğretmeninden Lise ortaokul ilk okull kpss üniversite hazırlık bire bir
₺60
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Kısa konu özeti sonrası sorular üzerinden konuyu işlerim

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
5 yıllık özel ders tecrübeli ODTÜ mezunundan ilk ve orta okul düzeyinde matematik dersleri
₺70
Sefa Demir
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Genellikle çocukların kardeşlerinin söylediklerini daha iyi dinlediklerini bildiğim için bir abi edasıyla ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çankaya
Tıp Fakültesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencileri için matematik özel ve grup dersleri
₺65
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin ihtiyacı olduğu konularda. Matematikte eksik olunan konunun mantığı kavratılacak şekilde ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Matematik Özel Ders (İlk Ders Ücretsiz, Yüz yüze veya Uzaktan Eğitim, Mühendisten)
₺100
Çağkan
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim ilkokul 1. sınıftan lise son sınıfa kadar her seviyedeki öğrenciye hitap eder Kişinin zayıf olduğu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Tecrübeli Kimya Öğretmeninden, Kimya, Fen ve Teknoloji, lise 1-2 Fizik ve ortaöğretim ve ilköğretim matematik dersleri... 8. Sınıf TYT de Fende en fazla 1 yanliş garantisi
₺75
Naile Nur
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi konuyu anlatıp arkasindan yanlış cikarmayana kadar soru çözerek ünite ünite gidiyorum her ünite sonunda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ODTÜ Elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisinden Konu anlatımı ya da soru çözümü şeklinde öğrenci isteğine göre devam ediyorum. Anlatış şeklim ve öğrencilere verdiğim ince ayrıntılarla birçok kez ö
₺75
Çağlayan Doğukan
 • (10 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Bu noktada öğrencinin isteği ve ne ile daha rahat anlayacağını bilmenin önemli olduğunu düşünüyorum. İlk iki...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Ankara'da ilkokul-ortaokul seviyesinde özel matematik-geometri-fen dersleri
₺35
İrem
İlk ders ücretsiz!

İlk öncelikle öğrenciyi tanırım. Birlikte eksiklerini ve seviyesini belirleriz. Bir program oluştururuz. Dersi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Matematik bölümü öğrencisinden her seviyeye ve her sınıfa uygun özel ders verilir.
₺75
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Yüz yüze sakin sessiz bir ortamda önceden hazırlamış olduğum notlarımdan anlatım yapıyorum. Daha sonra ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Matematik bölümü öğrencisinden özel matematik dersi verilir. İlkokul ortaokul öğrencileri için özel ders.
₺60
Merve
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öğrencimin çalışma yöntemine göre anlatmayı tercih ederim.öğrenciye yol göstermek hedefim. Konuyu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çankaya
Ustasından Tyt-Ayt: Geometri, Matematik, Lise: Arasınıf Üniversite Calculus, Mat 101 dersleri
₺200
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Her dersi kişiye özel olarak yapılandırırım. Öğrencinin hazır bulunuşluğu ve ihtiyaçları doğrultusunda her...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺120 ₺120 ₺120
Ders talep et