Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Lider
 • (5 üye yorumu)
A
Ahmet
« Matematikte özellikle yeni nesil sorularda zorlandığım için... Devamını oku »
A
Ahmet
« Matematikte özellikle yeni nesil sorularda zorlandığım için derse almaya başladım. Yeni nesil soruları ve mantığı çok iyi anlatıyor Mustafa Öğretmen. Derslere daha yeni başladık ama çok iyi bir öğretmen bulmuşum. Üniversite sınavına kadar devam ederim. »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Mustafa tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
 • Öğretmenin evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • SAT hazırlık
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Türkiye İlk 100 Dereceli Burslu Bilkent Mezunu Matematik ve Geometri Hocasından SAT Sınavlarına Hazırlık için Özel Ders

Ders işleme yöntemi

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarının mutlaka geleceğine inanırım.

Ders vereceğim öğrencimin başarılı olması için çok üst seviyede gayret gösteririm. Öğrencimin başlangıçtaki seviyesi ne olursa olsun, kendisinin de gayret ve azmi olursa birlikte çalışınca başarı mutlaka gelmektedir.

Öğrencilerimin çalışkan ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim.

Derslerden sonra ödev veririm ve öğrencilerimin bunları yapmak gayret göstermesini ister, diğer derste çözemediklerini açıklamalı olarak anlatırım. Çalışırken çok takıldıkları sorular olursa bana whatsapp ile diledikleri kadar soru gönderebilirler.

Öğrencilerim hakkında velilerime dürüst bilgi veririm. Öğrencinin durumuna göre ne kadar ne yapılması gerektiği hakkında gerçekçi bilgileri paylaşırım.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Mustafa ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. olarak, ikinci girişimde Türkiye'de 49. olarak Bilkent Üniversitesini burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Halen doktora yapıyorum. Bir özel üniversitede yarı zamanlı matematik dersleri veriyorum, aynı zamanda özel bir kursta VIP grupları üniversite sınavına ve LGS'ye hazırlıyorum.

SAT IB DERSLERİ VE ULUSLARARASI PROGRAMLAR
Yurtiçinden ve yurtdışından öğrencilerimi SAT, IB ve diğer uluslararası programların matematik sınavlarına hazırlıyorum. Bu dersleri yüz yüze ve online olarak veriyorum.

YKS-TYT/AYT-YÖS-MSÜ-ALS
Lise öğrencilerinin okul dersleri için takviye olarak ve üniversite sınavları için Matematik ve Geometri dersleri veriyorum. Üniversite sınavlarında da yeni nesil sorular ön plana çıkmaya başladığı için öğrencilerime hem işlemlerin pratiğini hem mantığını öğretiyorum. Böylece yeni tarz zor sorularla mücadele edebiliyorlar.

LGS VE ORTAOKUL TAKVİYE
Uzun yıllardır başta LGS sınavına hazırlanan öğrenciler olmak üzere tüm sınıflardan ortaokul öğrencilerine Matematik, Geometri, Sayısal Mantık dersleri veriyorum. LGS sınavında yeni nesil mantık ve muhakeme sorularına yer verilmektedir. Matematik ve mantık konusunda uzman birisi olarak öğrencilerime ders vermekteyim.

KPSS-EKPSS-ALES-DGS
KPSS-EKPSS-ALES-DGS sınavlarına ve diğer kurum sınavlarına hazırlık için Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık dersi veriyorum.

YABANCI ÜLKELERİN MÜFREDATLARINA GÖRE MATEMATİK DERSİ
Yabancı ülkelere gidecek ve eğitimine orada devam edecek olan öğrenciler için gidecekleri ülkelerin müfredat ve kitaplarını kullanarak Matematik ve Geometri dersi anlatıyorum.

ULUSLARARASI PROGRAMLAR
BLIS ve Diğer Uluslararası Okul Programları İçin Matematik Dersi veriyorum.

İSTATİSTİK
Bilkent başta olmak üzere Başkent, Çankaya, Atılım, TED ve diğer üniversitelerin öğrencilerine İstatistik dersi veriyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
Mustafa tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
Öğretmenin evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • SAT hazırlık
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

5 üye yorumu : Mustafa
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

5 referans

A
Ahmet

Matematikte özellikle yeni nesil sorularda zorlandığım için derse almaya başladım. Yeni nesil soruları ve mantığı çok iyi anlatıyor Mustafa Öğretmen. Derslere daha yeni başladık ama çok iyi bir öğretmen bulmuşum. Üniversite sınavına kadar devam ederim.

S
Sadık

Öğretmenimiz derslere hep zamanında geliyor. Bizim isteğimizle ders yapamadığımız durumda anlayış gösteriyor. Dersler 2 saati geçince fazla kısmın ücretini almıyor. Matematiğin mantığını çok iyi anlatıyor, sevdiriyor ve öğretiyor.

Y
Yamaç

Mustafa Beyle eski bir öğrencisinin ailesinin tavsiyesi üzerine tanıştık. İyi ki de tanışmışız. Çok özverili bir şekilde süre sınırı gözetmeden ders anlatıyor. Çok bilgili ve bilgisini çok net aktarabilen birisi. Kızımızı LGS sınavına hazırlıyor. Çok verimli bir süreç yaşıyoruz.

B
Burhan

Mustafa Hoca uzun süredir oğluma Matematik dersi vermekte. Oğlumun söylediğine göre konunun mantığını çok iyi anlatıyor. Çok zor soruları bile çok hızlı bir şekilde çözüp çok iyi açıklıyor. Üst düzey bir hoca.

F
Fatma

Mustafa Hocadan kızım bu yılın başından beri üniversite sınavı için Matematik ve Geometri dersleri alıyor. Kızım Mustafa Hocadan çok memnun, matematik derslerini artık çok seviyor. Gerçekten harika bir hoca, herkese tavsiye ederiz.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde sat hazırlık dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Çankaya
Deneyimli matematik ogretmeninden Amerika da calismis ve 800 score SAT matematik dersi
₺120
Elif
İlk ders ücretsiz!

College Board, Princeton ve Barrons kaynakli ders takibi yapiyorum. Sinav odevi verip, detayli hata tesbiti ve kisa sureli...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankarada yabancı öğretmenim 15 yıllık Matematik, GRE, SAT ve ingilizce öğretmenlik deneyim var
₺60
Ali
İlk ders ücretsiz!

Aslinda yaş gurubuna göre farklı ve öğrencinin planı ve amaçina göre yöntemim farklı ama öğrenci amaçina...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Nilüfer
Double doctorate..Biology, biochemistry, physiology, molecular biology, genetics, microbiology.. Experience for 22 years
₺150
Yılmaz
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Student oriented lessons, Questions are solved and argued in details. You will have a new experience that you never have...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sarıyer
Bilkent ve Bogazici Universitesinden mezun, Harvard - MIT ve University of Antwerp tecrubeli, Koc Universitesi doktora ogrencisinden ozel ders.
₺200
Ismail Tugberk
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Sistematik, bireysel ve hedefe yonelik ders anlatimi. Yerli - yabanci en guncel kaynak kullanimi. TR, EU ve US ders isleme...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gaziosmanpaşa
YTÜ Elektrik Mühendiği öğrencisinden SAT, YÖS adına hazırlık ve ileri matematik özel dersleri verilir.
₺100
Salih
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizde konu anlatımlarının yanında tavsiye ediceğim kaynak kitaplardan ödevlendirme ile soru çözümü...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ümraniye
1520 SAT Skorlu Öğrenciden İstanbul'da Bireysel 10-11-12'ci Sınıflara SAT Sınav Hazırlık Dersleri
₺120
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

Sınava en verimli biçimde nasıl hazırlanılacağını biliyorum ve size de vereceğim yöntem kendiminkidir. Ne sizin ne...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Boğaziçi Mezunu 9 Yıllık Tecrübeli Hocadan SAT, IB, AP, ACT, GRE, GMAT Matematik Dersleri
₺150
Halil
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencimin ne istediğini nasıl bir hedefi olduğunu kendisinden dinlerim. Gireceği bir okul sınavı için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğrenci evinde Öğretmenin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 ₺100 ₺100
Ders talep et