Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Lider
 • (12 üye yorumu)
Ege
« Mükemmel! Sınavlar, konular ve soru tipleri hakkında bilgi sahibi. Çok zeki... Devamını oku »
Ege
« Mükemmel! Sınavlar, konular ve soru tipleri hakkında bilgi sahibi. Çok zeki ve matematikte çok iyi. On numara bir hoca. »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Mustafa tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
 • Kendi evinizde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Matematik mantığı
 • Aritmetik
 • Matematiksel analiz
 • İstatistik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Türkiye İlk 100 Dereceli Burslu Bilkent Mezunu Matematik ve Geometri Hocasından Özel Ders

Ders işleme yöntemi

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarının mutlaka geleceğine inanırım.

Ders vereceğim öğrencimin başarılı olması için çok üst seviyede gayret gösteririm. Öğrencimin başlangıçtaki seviyesi ne olursa olsun, kendisinin de gayret ve azmi olursa birlikte çalışınca başarı mutlaka gelmektedir.

Öğrencilerimin çalışkan ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim.

Derslerden sonra ödev veririm ve öğrencilerimin bunları yapmak gayret göstermesini ister, diğer derste çözemediklerini açıklamalı olarak anlatırım. Çalışırken çok takıldıkları sorular olursa bana whatsapp ile diledikleri kadar soru gönderebilirler.

Öğrencilerim hakkında velilerime dürüst bilgi veririm. Öğrencinin durumuna göre ne kadar ne yapılması gerektiği hakkında gerçekçi bilgileri paylaşırım.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Mustafa ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. olarak, ikinci girişimde Türkiye'de 49. olarak Bilkent Üniversitesini burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Halen doktora yapıyorum. Bir özel üniversitede yarı zamanlı matematik dersleri veriyorum, aynı zamanda özel bir kursta VIP grupları üniversite sınavına ve LGS'ye hazırlıyorum.

Yeni nesil matematik-geometri-mantık-muhakeme konularının uzmanıyım. Matematiğin hem mantığını hem pratiğini öğrenmek başarıyı arttırır. Zirve yapmak isteyenler hem pratik yöntemleri öğrenmeli hem de konunun mantığını anlamalıdır.

Matematiğin mantığını öğrenen öğrencilerim matematik çalışmaktan zevk almaktadır. Öğrencilerime tüm sınavlarda ön plana çıkan yeni nesil matematik ve geometri sorularına nasıl yaklaşacağını öğretiyorum, ayrıca pratik çözümlerini de anlatıyorum. Dinamik, iletişimi güçlü, kendisi de sınavlarda derece yapmış çok tecrübeli bir matematikçiden matematik öğrenmek öğrencilerimin başarısını ve matematiğe ilgisini arttırmaktadır.

YKS-TYT/AYT-YÖS-MSÜ-ALS
Lise öğrencilerinin okul dersleri için takviye olarak ve üniversite sınavları için Matematik ve Geometri dersleri veriyorum. Üniversite sınavlarında da yeni nesil sorular ön plana çıkmaya başladığı için öğrencilerime hem işlemlerin pratiğini hem mantığını öğretiyorum. Böylece yeni tarz zor sorularla mücadele edebiliyorlar.

LGS VE ORTAOKUL TAKVİYE
Uzun yıllardır başta LGS sınavına hazırlanan öğrenciler olmak üzere tüm sınıflardan ortaokul öğrencilerine Matematik, Geometri, Sayısal Mantık dersleri veriyorum. LGS sınavında yeni nesil mantık ve muhakeme sorularına yer verilmektedir. Matematik ve mantık konusunda uzman birisi olarak öğrencilerime ders vermekteyim.

SAT IB DERSLERİ VE ULUSLARARASI PROGRAMLAR
Yurtiçinden ve yurtdışından öğrencilerimi SAT, IB ve diğer uluslararası programların matematik sınavlarına hazırlıyorum. Bu dersleri yüz yüze ve online olarak veriyorum.

KPSS-EKPSS-ALES-DGS
KPSS-EKPSS-ALES-DGS sınavlarına ve diğer kurum sınavlarına hazırlık için Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık dersi veriyorum.

YABANCI ÜLKELERİN MÜFREDATLARINA GÖRE MATEMATİK DERSİ
Yabancı ülkelere gidecek ve eğitimine orada devam edecek olan öğrenciler için gidecekleri ülkelerin müfredat ve kitaplarını kullanarak Matematik ve Geometri dersi anlatıyorum.

ULUSLARARASI PROGRAMLAR
BLIS ve Diğer Uluslararası Okul Programları İçin Matematik Dersi veriyorum.

İSTATİSTİK
Bilkent başta olmak üzere Başkent, Çankaya, Atılım, TED ve diğer üniversitelerin öğrencilerine İstatistik dersi veriyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
Mustafa tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
Kendi evinizde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Matematik mantığı
 • Aritmetik
 • Matematiksel analiz
 • İstatistik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

12 üye yorumu sur Mustafa
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
Ege

Mükemmel! Sınavlar, konular ve soru tipleri hakkında bilgi sahibi. Çok zeki ve matematikte çok iyi. On numara bir hoca.

E
Erman

Mükemmel! Çok çok iyi

Raziye

Mükemmel! çok tecrübeli, sınavlar hakkında çok bilgili, zeki ve bilgiyi karşısındakine iyi aktarıyor

O
Ozgür

Mükemmel! Matematikte çok iyi. Beklentimizin çok ilerisinde görünüyor. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

M
Müge

Mükemmel! Mustafa Beyle dersler çok verimli geçiyor, whatsapp ile tüm sorularımıza gece gündüz cevap veriyor, soru fotoğrafını gönderiyoruz, çözümlerini açıklamalı gönderiyor. Gerçek bir öğretmen ve başarmanın mutluluğunu veriyor, yapmacık değil. Dersleri ciddiyetle işliyor. İyi ki tanışmışız.

A
Aynur

Mükemmel! Çok harika bir matematik hocası. Oğlumun üniversite sınavı için son tekrarı yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim.

A
Ahmet

Mükemmel! Harika bir hoca. dersleri çok iyi anlatıyor ve mantığını çok iyi veriyor. Ben hem konu anlatımı hem de soru çözümü istiyorum, hepsini yapıyor. Üniversite sınavıma daha 2 yıl var ama o zamana devam etmek sterim.

Mustafa cevap verdi

Çok başarılı bir öğrenci. Dersler çok verimli ilerliyor

5 referans

A
Ahmet

Matematikte özellikle yeni nesil sorularda zorlandığım için derse almaya başladım. Yeni nesil soruları ve mantığı çok iyi anlatıyor Mustafa Öğretmen. Derslere daha yeni başladık ama çok iyi bir öğretmen bulmuşum. Üniversite sınavına kadar devam ederim.

S
Sadık

Öğretmenimiz derslere hep zamanında geliyor. Bizim isteğimizle ders yapamadığımız durumda anlayış gösteriyor. Dersler 2 saati geçince fazla kısmın ücretini almıyor. Matematiğin mantığını çok iyi anlatıyor, sevdiriyor ve öğretiyor.

Y
Yamaç

Mustafa Beyle eski bir öğrencisinin ailesinin tavsiyesi üzerine tanıştık. İyi ki de tanışmışız. Çok özverili bir şekilde süre sınırı gözetmeden ders anlatıyor. Çok bilgili ve bilgisini çok net aktarabilen birisi. Kızımızı LGS sınavına hazırlıyor. Çok verimli bir süreç yaşıyoruz.

B
Burhan

Mustafa Hoca uzun süredir oğluma Matematik dersi vermekte. Oğlumun söylediğine göre konunun mantığını çok iyi anlatıyor. Çok zor soruları bile çok hızlı bir şekilde çözüp çok iyi açıklıyor. Üst düzey bir hoca.

F
Fatma

Mustafa Hocadan kızım bu yılın başından beri üniversite sınavı için Matematik ve Geometri dersleri alıyor. Kızım Mustafa Hocadan çok memnun, matematik derslerini artık çok seviyor. Gerçekten harika bir hoca, herkese tavsiye ederiz.

Mustafa ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Mustafa — Özel ders vermeye ilk olarak üniversitede okurken yine üniversite öğrencilerine Calculus ve İstatistik dersleri vererek başladım. 20 yıldır fiilen hem ders hem de özel ders vermekteyim.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Mustafa — Matematik, mantık, muhakeme gerektiren her türlü sayısal çalışmaları çok sevmekteyim. Son dönemde hem üniversite sınavının hem de LGS sınavının matematik ve muhakeme yeteneğini birleştirmesi benim çok hoşuma gitti. Sadece ezber değil, zeka gerektiren matematiksel çalışamalar benim ilgi alanım.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Mustafa — İki oğlumdan ilham alırım. Onlara matematik anlatırken keşfettiklerimi ve hoşuma giden konu ve soruları tüm öğrencilerimle paylaşırım.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Mustafa — Son dönemde hem üniversite hem de LGS sınavları matematik ve muhakeme yeteneğini birleştirmeye başladı. Zirveye oynayan öğrencilere ders verecek kişilerin sadece matematik formüllerini ve soru tiplerini ezberlemesi yetmez, ayrıca mantığı ve muhakeme yeteneği de çok güçlü olmalı.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Mustafa — Matematik benim için bir tutkudur. Derslerimi işlerken öğrencilerim iyi vakit geçirsin diye eğlenceli anlatmak gibi bir gayretim hiç olmaz ama öğrencilerim zaten matematiğin mantığını öğrenmeye başladıkça çok mutlu olur. Onların matematik öğrenmekten zevk almaya başladığını görmek benim için büyük bir mutluluktur.
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Mustafa — Sözel derslerde ezber yapmak zorunda kalmak benim için en zor ve sıkıcı çalışmalar olmuştur.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Mustafa — En sevdiğim aktiviteler, yüzmek, futbol oynamaka ve çocuklarımla vakit geçirmektir. Bulduğum her fırsatta çocuklarımla parka ve doğaya çıkarak vakit geçirmeye çalışırım.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Mustafa — Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. olarak, ikinci girişimde Türkiye'de 59. olarak Bilkent Üniversitesini burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Halen doktora yapıyorum. Üniversitede matematik dersleri veriyorum. Girdiğim sınavlarda her zaman matematik sorularını tam doğru yanıtladım. Son dönemde ön plana çıkan yeni nesil soruları çözmek hem matematiği çok iyi bilmeyi hem de mantık ve muhakeme gücünü gerektirmektedir. Bu ikisini çok üst düzeyde birleştirebilen bir kişiyim.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için geometri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! matematik mantığı dersleriaritmetik dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Odtu havacilik ve uzay mühendisliği 2. sinif öğrencisinden tyt matematik ve fizik ders anlatimi
₺60
Ömer faruk
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin eksiklerini belirleyip ona göre işlerim, öğrenci konu bakımından güçlü ise konu tekrarı...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Bilgisayar mühendisinden ilkokul öğrencilerine matematik geometri özel ders verilir, ödevlere yardım edilir
₺40
Cemal
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle her konu üzerinde detaylı bir anlatım yaparım, sonrasında ise örnekler üzerinde farklı bakış...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Matematik bölümü son sınıf öğrencisinden ilk-orta okul ve lise öğrencilerine özel ders
₺50
Sercan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin anlayacağı şekilde bilgileri üzerine kurarak ilerlemeyi düşünüyorum

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Odtü Endüstri Mühendisliği öğrencisinden her seviyeye uygun bire bir ya da grup geometri dersi
₺45
Ahmet Serdar
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin talebi ve ihtiyacına öncelik vererek kendi kullandığım farklı pratik yöntemler ve örnek soru tipleri...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Odtü Endüstri Mühendisliği Öğrencisinden ilk okul , orta okul , lise ve üniversite sınavına yönelik özel ders
₺45
Ahmet Serdar
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciyi eksik olduğu konularda tamamlama üzerine yoğunlaşırım ayrıca kendim kullandığım farklı çözüm...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğrenci evinde Kendi evinizde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 ₺100 ₺100
Ders talep et