Anasayfa
Ders ver
 
 • (7 üye yorumu)
F
Furkan
« Birlikte bitirme projesi yaptığım ve tübitak dahil bir çok... Devamını oku »
F
Furkan
« Birlikte bitirme projesi yaptığım ve tübitak dahil bir çok kurumdam projemiz sayesinde hibe aldığımız harika bir takım arkadaşı. Ayrıca sıcak kanlı ve sorumluluk sahibi bir insan :) »
₺50/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Tunahan tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğretmen evinde
 • Öğrenci evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Cebir
 • Aritmetik
 • Calculus
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

TÜM SEVİYELERDE ÖĞRENCİLER İÇİN MATEMATİK DERSİ: "Üniversite, lise ya da ortaokul fark etmeksizin tüm seviyelerde öğrencilere matematik dersleri vermekteyim."

Ders işleme yöntemi

1) Ortaokul öğrencilerine anlayabilecekleri şekilde matematiği basitleştirerek anlatma taraftarıyım. Eğitimimi bu şekilde gerçekleştiriyorum.

2) Lise öğrencilerine matematiğin konu anlatımının yani teorisinin iyi anlatılması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu temel üzerinde yükselecekler. Problem çözümleri ile de bunu pekiştireceğiz.

3) Üniversite öğrencileri için MAT-1, MAT-2, Diferansiyel Denklemler ve Lineer Cebir dersleri için soru çözümü, ödev yardımı ve konu anlatımı gerçekleştiriyorum.

Eğitim

EĞİTİM BİLGİSİ
1. YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
2. YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ LİSANS PROGRAMI
3. MALTEPE KADİR HAS ANADOLU LİSESİ

SINAV BİLGİLERİ
1. ALES (22.09.2019) - Puan: 87.47252
2. YÖKDİL (03.11.2019) - Puan: 85.00
3. YDS (01.12.2019) - Puan: 62.50

DERS DENEYİMLERİ
A) Genel Havuz Dersleri:
1. Tüm Seviyelerde Matematik Dersleri
2. Tüm Seviyelerde Fizik Dersleri
B) Mühendislik Dersleri:
1. Bilgisayar Programlama
2. Mühendislik Mekaniği 1 (Statik)
3. Mühendislik Mekaniği 2 (Dinamik)
4. Malzeme Mekaniği (Mukavemet)
5. Sistem Dinamiği ve Otomatik Kontrol

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺50/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺200
10 saatlik ders ücreti : ₺350

Detaylar

DERS KONU ANLATIMI - Saatlik 50₺
SORU ÇÖZÜMLERİ - Saatlik 50₺

Tunahan tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğretmen evinde
Öğrenci evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Cebir
 • Aritmetik
 • Calculus
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Tunahan: CV

EĞİTİM BİLGİSİ
1. YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
2. YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ LİSANS PROGRAMI
3. MALTEPE KADİR HAS ANADOLU LİSESİ

SINAV BİLGİLERİ
1. ALES (22.09.2019) - Puan: 87.47252
2. YÖKDİL (03.11.2019) - Puan: 85.00
3. YDS (01.12.2019) - Puan: 62.50

DERS DENEYİMLERİ
A) Genel Havuz Dersleri:
1. Tüm Seviyelerde Matematik Dersleri
2. Tüm Seviyelerde Fizik Dersleri
B) Mühendislik Dersleri:
1. Bilgisayar Programlama
2. Mühendislik Mekaniği 1 (Statik)
3. Mühendislik Mekaniği 2 (Dinamik)
4. Malzeme Mekaniği (Mukavemet)
5. Sistem Dinamiği ve Otomatik Kontrol

7 üye yorumu : Tunahan
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

7 referans

F
Furkan

Birlikte bitirme projesi yaptığım ve tübitak dahil bir çok kurumdam projemiz sayesinde hibe aldığımız harika bir takım arkadaşı. Ayrıca sıcak kanlı ve sorumluluk sahibi bir insan :)

Y
Yekta nur

Tunahan ile üniversiteden tanışıyoruz. Kendisi harika bir öğretmen. Sayesinde matematik derslerimi severek geçtim. Anlatımı oldukça iyidir. Anlayışlı ve sabırlıdır. En saçma sorularımı bile asla yadırgamadı. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz, etmelisiniz.

S
Sinem

Tunahan hoca alanında uzman bir hocadır. Her seviyeye uygun ders anlatımları mevcut. Kesinlikle tercih etmelisiniz, pişman olmayacaksınız.

Ş
Şafak

Eğitim hayatına birlikte başladığımız okul arkadaşım olur kendisi. Üniversite yıllarında pek çok arkadaşımıza ders çalıştırıp sınavlardan geçmemize vesile olmuştur. Yine böyle bir sınav haftasında hepimiz Tunahan'ın ders anlatma konusunda pek çok üniversite hocasından bile daha yetenekli olduğunu fark etmiştik. Kendisinin hem sınıf arkadaşı hem de öğrencisi olarak iyi bir öğretmen olduğuna kefil olabilirim. Keza akedemik kariyerine de içinde bulunan öğrenme ve öğretme aşkı ile devam etmektedir. Ondan ders alan pek çok öğrenciye ve o öğrencilerin başarılarına doğrudan tanık oldum. Bir şans verin zaten sonrasında başka hoca aramayacaksınız.

B
Bilal

Kişisel hayatımda da tanıdığım, güven veren, bildiğini karşısındakine düzgün şekilde anlatabilen, bilmediğini araştıran birisidir. Lise ve üniversite hayatımızda aynı okullara gittik. Bu süre boyunca sınavlarda birçok kez karşılaşıp uzun saatler süren çalışmalarımızda çözdüğümüz çok sorular oldu. Ayrıca inovatif yöntemlere hemen uyum sağlayabilen, yeni teknolojiler ile değişen akademik düzende başarılı olacağına inandığım birisidir.

B
Berkay

Bilgisini karşıya rahatça aktarabilen , anlatımı sade ve anlaşılır biridir.Bu sayede beni derslerden kalmaktan kurtarmıştır.Ben eminim siz de emin olabilirsiniz :)

C
Ceyda

Tunahan öğretim becerisi yüksek ve iletişimi oldukça kuvvetli biri. Bir konuyu anlatırken kişinin nasıl daha iyi öğrenebileceği üzerine kafa yorar. Monoton anlatımdan uzak ve açıklayıcı bir anlatıma sahip. Matematiğe olan hakimiyeti konuları daha anlaşılır kılmasını sağlıyor. Onun yardımıyla matematik hiç de göz korkutucu gelmiyor. Bugüne kadar ki destekleri için kendisine teşekkür ederim.

Tunahan ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Tunahan — Matematik dersleriyle her zaman aram iyi olmuştur. Matematiği eğlenceli ve geliştirici bir yol olarak görüyorum. Bu yolda hem kendi ihtiyaçlarımdan hem de zevklerimden dolayı her daim daha da ileri gittim. Anadolu Lisesi ve Teknik Üniversite geçmişimden dolayı matematiği her seviyede incelikleriyle öğrenme fırsatı yakaladım. Özel dersleri Superprof platformuna katılmadan önce 2 sene kadar farklı iletişim yollarıyla öğrencilerime ulaşarak sağladım.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Tunahan — Özel ders vermeye ilgi duyduğum alanlar öncelikle mesleğimle alakalı olan bilimlerin kapsamına girmektedir. Matematik, Fizik, Elektronik, Mekanik, Yazılım bu alanlar arasında yer alır. Superprof deneyimime matematik dersleri vererek başlamak istedim. Çünkü tüm saydığım alanların temelinde matematik yer almaktadır. Bu alanlarda başarılı olmak için matematiği iyi bilmeniz gerektiğini unutmayın. Tarih, Edebiyat, Felsefe ve Coğrafya derslerinde de özel ders verebilirim. Bu alanları da oldukça sevmekteyim. Çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğumu söyleyebilirim. Spor ve Müzik konularında ise yetkin bir bilgiye sahip değilim.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Tunahan — Ders vermem konusunda bana ilham veren tüm öğretmenlerime öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Hangi ders olursa olsun eğer o dersi anlatan öğretmenin sayısal analizi ve çözüm kabiliyeti varsa hiç zorlanmadan anladığımı fark ettiğimde lisedeydim. Ben de anlatmayı, bildiklerimi paylaşmayı seven birisiyim. Bana ilham ve güç veren noktalardan en önemlisi, bildiklerimi paylaştığımda karşımdaki insana bir şeyler aktarabilmiş olduğumu görmektir.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Tunahan — Matematik alanında uzman olmanın en iyi yolu matematiği gerçekten sevmekten geçiyor. Matematiği sevmeyen birisinin bilgisi olsa da anlatabileceğini ve öğretebileceğini düşünmüyorum. Ayrıca matematiği iyi anlatabilmek için matematik bölümü okumak da gerekmez. İşinizde ya da eğitim hayatınızda ona ne kadar ihtiyaç duyduğunuzla da alakalı bir durumdur.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Tunahan — Üniversiteye başladığımda dersler konusunda oldukça heyecanlıydım. Heyecanımı yenmek için ne yapmam gerektiğini de düşünemiyordum. İlk dersim Matematik-1 Calculus dersiydi. Matematik hocamız çok tatlı bir insandı ve onun sayesinde ilk dersim çok keyifli geçti. Böylelikle heyecanımı yenmeyi başardım. İyi hocalara denk gelirseniz sevemeyeceğiniz ders yok. 😊
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Tunahan — Lise 2 öğrencisi olduğum zamanlarda oldukça sıkıntı çekmiştim. Okul dersleri gerçekten ağır geliyordu. 9.sınıf sonrası pek de ders çalışma moduna giremiyordum. Özellikle fizik ve matematik derslerinde çuvalladım. İlk dönem berbat geçti. Ama ikinci dönem biraz kendime geldim, diyebilirim. Genellikle liselilere sorulduğunda lise 2 cehennem gibi geçti derler. Bunu ben de yaşadım ne yazık ki. 😅
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Tunahan — İstanbul'u gezmeyi seviyorum. Hobiler arasına İstanbul Gezileri yazsam hiç de yanlış olmaz. Yaşadığım şehrin aslında mükemmel ve eşsiz olduğunu anlamanın en güzel yolu. Bir başka yolu ise kitap okumak. Kitap okumayı çok severim. Özellikle tarih ile modernizmi birleştiren kurgu kitaplarına bayılıyorum. Cinayet-suç romanları ve polisiye hikayeleri sürükleyici bulduğum için kendimi kaptırıyorum. Adam Fawer, Dan Brown, Ahmet Ümit, İskender Pala, Sabahattin Ali sevdiğim yazarlardan sadece birkaçı. Sinema ve tiyatro tutkunuyum. Film ve dizi izlemeyi çok severim. Yeni mekanlar keşfetmeyi ve huzurlu bir ortamda saatlerce oturup arkadaşlarımla sohbet etmeyi çok severim. Kendimle alakalı anlatacaklarım şimdilik bu kadar. 😊
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Tunahan — Öğrencilerimin hepsiyle iyi geçinmeye ve onlarla iyi anlaşmaya çalışıyorum. Para önceliğim değil ve bu yüzden ders ücretlerini olabildiğince aşağıda tutuyorum. Öğrencilerimin beni sevmesi ve kendilerine yakın görmeleri benim için çok önemli. Gönül kazanmak ve sadece ders vermiş olmamak için tüm samimiyetimle buradayım. Ara sıra durumlarını merak edip hepsine yazarım. Hal hatır soran öğrenciye de bayılırım. Bence beni süper öğretmen yapan ya da yapacak olan şey öğrencilerime değer vermem ve onlara yardım etmeyi gerçekten istememdir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için geometri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! cebir dersleriaritmetik dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Kartal
Anadolu yakasi matematik özel dersi(tyt , ayt , lgs hazirlik) tecrübeli matematik öğretmeni
₺120
FURKAN
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Mutlaka öğrencilerimle bir yol haritası oluştururum çünkü plansız yapılan özel dersin’de bir faydası...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Pendik
Makine mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim matematiğe hayatın içinden bir perspektifle orta okul ve lise öğrencilerine özel ders
₺50
FARUK
İlk ders ücretsiz!

Genellikle derslerimi öğrencinin çok yanlışı olduğu konularda hızlı bir anlatım ve çözüle bildiği kadar soru...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
Doktora Terk Matematikçiden ilk, orta, lise ve üniversite seviyesinde garantili matematik dersi
₺240
Ünsal
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlerken muhakkak görselleştirmeye önem veririm. Çizmeden anlattığım tek bir konu yoktur. Konunun özeti...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
Kimya Mühendisliği öğrencisinden Fen bilimleri ve Matematik Dersleri LGS KPSS YKS AYT TY
₺80
Ebrar
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde mantığı esas alırım, ezberci sisteme karşıyım. 40 dakika ders + 20 dakika örnekler şeklinde ilerlemeyi...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
Çift diplomalı mühendisden (Elektrik-elektronik mühendisi ve Mekatronik mühendisi) lise öğrencilerine matematik özel dersleri
₺60
Abdulkadir
İlk ders ücretsiz!

Konuyu anlatırım, bol örnek çözeriz. Bol bol ödev soruları vermekteyim. Ödevleri zamanında teslim isterim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencisinden İstanbul' da ortaokul ve lise seviyesi Matematik ve Fen Bilimleri dersleri
₺80
Ayşe Sena
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciye soru cevap yaparak, bilgileri kademeli olarak aktararak ve öğrencinin kafasında oturttuğuna emin olarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
Matematik öğretmenliği bölümünden İstanbul'da ilkokul ve liselilere temel lise matematiği düzeyinde kolay anlaşılabilir ve eğlenceli anlatımla matematik dersi
₺55
Hakan
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin anlayabileceği türden anlatırım her konuya farklı şekillerde sıkıcı olmayacak şekillerde...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Matematik ve Fizik Olimpiyatlarında yarışmış bir Matematik Sevdalısından:) Herkes Matematik öğrenmeli, öğretmeliyim.
₺75
BİHTER
İlk ders ücretsiz!

Üniversite mezunu, matematiğin sıfırdan,hayattan örnekler ile anlatılmasını destekleyen, hayatın şifresinin ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
YTU Metalurji ve Malz. Müh öğrencisinden, ilk-orta okul ve lise öğrencilerine sayısal dersler verilir.
₺60
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Derslere seviye tespiti ile başlıyorum. eksik olan konuları belirledikten sonra öğrencilerimle birlikte bir ders planı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
İlk ders ücretsiz!!! 40+40=80dk ders, TYT-AYT-LGS-KPSS-DGS-ALES ve okula destek her seviyeden matematik özel dersi
₺120
Bora
İlk ders ücretsiz!

Dersler öğrenci merkezli işlenir, mesela araba sürmeyi öğretirken sürekli öğretmen kullansa öğrenci öğrenir mi?...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul Kartal'da Matematik Öğretmeninden Tyt-Ayt sınavlarına hazırlık ve okula destek matematik-geometri özel ders
₺150
Gülçin
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci ile derse başlamadan önce bulunduğu eğitim kademesinin kazanımlarını içeren seviye belirleme sınavı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
2018 mezunu Makine Mühendisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders verilir.
₺60
Talha Boray
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders işleme yöntemim: Öğrencinin o sırada öğrenmek üzere olduğu konuyu tekrar konu anlatımı ile ele alıp konuyu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
15 yıllık öğretmenim. Ayrıca profesyonel öğrenci Koçluğu sertifikam var ve yapıyorum. Öğrenciyi tanımaya ve içindeki cevheri çıkarmaya yönelik sorular sorarak öğrenciyi tanımaya çalışır seviyesini bel
₺120
Sema
İlk ders ücretsiz!

Hem birebir hem interaktif egitim seklinde online olarak ders vermekteyim. İster öğrencinin evinde ister dışarıda ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺50 ₺50 ₺50
5 saat ₺200 ₺200 ₺250
10 saat ₺350 ₺350 ₺500
Ders talep et