Anasayfa
Ders ver
Eskişehir 
Eskişehir 
 • (13 üye yorumu)
Y
Yasemin
« Mükemmel! Faruk abiyle 1 haftadır çalışıyorum. Daha öncesinde popüler... Devamını oku »
Y
Yasemin
« Mükemmel! Faruk abiyle 1 haftadır çalışıyorum. Daha öncesinde popüler “yks koçları”ndan koçluk almış biri olarak şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; 1 haftada aldığım verimi aylar boyunca o koçlardan alamadım,çok ciddiyim bu konuda. Daha öncesinde çok az sıklıkta deneme çözüp az saatlerde çalışıyordum, Faruk abiyle ikisi de iki katına çıktı ve zaman yönetimini öğrendim. Tecrübe sahibi,öğrencileriyle ilgili,rasyonel bakış açısına sahip olan biriyle ilerlemek çok faydalı oluyor, göremediklerinizi yakalayıp maksimum verimi elde edebiliyorsunuz bu sayede. Ayrıca Faruk abiye istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Sorunuz olduğunda bir abiniz,hocanız olarak size hemen cevap veriyor. En azından bir ders alıp kendisiyle tanışma fırsatı bulursanız neyden bahsettiğimi çok iyi anlayacaksınız!:) »
₺80/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil
Cevaplama süresi 1saat
Faruk tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Üniversiteye giriş sınavları
 • Sınavlara hazırlık (Tümü)
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Tıp fakültesi son sınıf öğrencisiyim . Her öğrencinin kişiliğine ve hedeflerine özel stratejilerle çalışıyoruz . Gelin başarıyı beraber yakalayalım

Ders işleme yöntemi

önce öğrencimin hedeflerine yoğunlaşırım daha sonra kendisini iyi bir şekilde analiz eder yavaştan başlayarak hızlanma şeklinde ders programlarını oluştururum . haftalık kontrol eder ödül ve ceza sistemiyle öğrencilerimi teşvik ederim . aynı zamanda sınav psikolojisine onları hazırlar sınava en rahat şekilde girmelerini sağlarım

Eğitim

Son sınıf tıp öğrencisiyim . 6 senedir koçluk yapıyorum . ilk 500 e girenden tutun da kendisini hiç hayal edemeyeceği yerleri kazanan danışanlarım da oldu . Programlarımı öğrenciyi detaylı analiz edip öğrenme stilini öğrencinin düzeyini hedeflerini çalışma kapasitesini anlayarak oluşturuyorum . Sınavına hazırlanırken dış dünyadan kopmamasını sağlıyor hem sınav stresiyle nasıl baş edileceğini öğretiyor hem de süreçten nasıl keyif alınabileceğini gösteriyorum . çalışıyor çalışıyor bir türlü istediğiniz puan artışını sağlayamıyor musunuz ? motivasyonunuzu kaybettiniz ve size yol gösterecek birini mi arıyorsunuz ? gelin beraber sorularınızı tek tek çözelim

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺80/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺65
10 saatlik ders ücreti : ₺60

Detaylar

haftada 1 ders şeklinde çalışıyorum aksi takdirde öğrenciyi çok sık kontrol etmiş oluyor süreci kendinin devralmasına engel olmuş oluyorum .

Faruk tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Üniversiteye giriş sınavları
 • Sınavlara hazırlık (Tümü)
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Faruk : CV

İsmim Faruk Ay. 1997 doğumluyum. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tıp fakültesi 6.sınıf öğrencisiyim. 5 yıldır düzenli olarak sınav koçluğu yapıyorum.

Eğitim bilgileri:

Lise Amasya Merzifon Fen Lisesi( Okul 3.Sü)
Ygs sıralama : 3303 Okul 2. Si Merzifon 2. Amasya 10.su
YGS LYS yerleştirme sıralama : 5209 Okul 2.si merzifon 2.si amasya 10.su

Olimpiyat geçmişim : ilköğretim 7. sınıf güneydoğu Anadolu matematik olimpiyatları il 24.sü( mardin)
İlköğretim 8.sınıf matematik olimpiyatları
Mardin il 18.si
Lise 2 tubitak samsun Karadeniz matematik bölge olimpiyatları olimpiyatları
Lise 3 tubitak samsun Karadeniz fizik olimpiyatları

5,0FARUK AYÖğrenci Koçu

Referanslarım sayfamda gözükmektedir. Birlikte şüphesiz başarıya ulaşacağız!!

13 üye yorumu : Faruk
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
Y
Yasemin

Mükemmel! Faruk abiyle 1 haftadır çalışıyorum. Daha öncesinde popüler “yks koçları”ndan koçluk almış biri olarak şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; 1 haftada aldığım verimi aylar boyunca o koçlardan alamadım,çok ciddiyim bu konuda. Daha öncesinde çok az sıklıkta deneme çözüp az saatlerde çalışıyordum, Faruk abiyle ikisi de iki katına çıktı ve zaman yönetimini öğrendim. Tecrübe sahibi,öğrencileriyle ilgili,rasyonel bakış açısına sahip olan biriyle ilerlemek çok faydalı oluyor, göremediklerinizi yakalayıp maksimum verimi elde edebiliyorsunuz bu sayede. Ayrıca Faruk abiye istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Sorunuz olduğunda bir abiniz,hocanız olarak size hemen cevap veriyor. En azından bir ders alıp kendisiyle tanışma fırsatı bulursanız neyden bahsettiğimi çok iyi anlayacaksınız!:)

Faruk cevap verdi

kendini çok iyi ifade edebilen bir öğrencim. ders işlemekten çok keyif alıyorum başarıya ulaşacağımıza çok inanıyorum

12 referans

A
Aybüke

Faruk hoca gerçekten tecrübeli birisi. Kendisi de aynı zamanda okuduğu için bizi çok iyi anlıyor ve gerçekten yardım edebilmek için elinden geleni ardına koymuyor, tek pişmanlığım daha erken karşılaşmamış olmak..

A
Ayçin

Merhaba Faruk hocam sınava hazırlandığım şu süreçte bana çok yardımcı oluyor. Faruk hocamın yaptığı bana uygun programlar sayesinde çok daha verimli çalışıyorum. Stresimi ve kaygımı sayesinde yenmeye başladım. Her şekilde çok yardımcı oluyor. Faruk hocayla ders işledikten sonra keşke daha önce tanisaydim diyeceğinize eminim. Sınava hazirlaniyorsaniz Faruk hoca doğru adres

P
Pelin

Faruk hoca bana sınav dönemimde çok yardımda bulundu, kendisi çoğu alanda bilgiye sahip. İşini çok başarılı ve profesyonelce yürütüyor, her konuda yardımcı oluyor. Çok iyi bir anlatımı var ve süreci çok iyi yürütüyor.

Z
Zelal

Furkan Hoca bana üniversiteye hazırlık sürecimde çok destek oluyor. Herkese tavsiye ediyorum

Ö
Öykü

Merhaba ben Öykü,
Lisede son sınıfa gidiyorum ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Yılın başından beri Faruk Hoca'yla birlikte çalışıyoruz.
Kişiye göre değişebilen çalışma tekniklerinden dolayı öncelikle benim nasıl çalıştığımı ve nasıl daha doğru çalışacağımı belirledik. Günde kaç saat çalışacağımdan hangi derslerden hangi kaynakları çözmemin daha faydalı olacağını seviyeme göre ayarladık. Konuları hocamla birlikte götürürken takıldığım yerlerin üzerinde daha fazla durarak hatalarımı en aza indirmeyi hedefledik.
Faruk Hocam, özellikle pandemi koşullarında evde ders çalışma sürecinde kendime güven duymamı sağladı. Zamanın yönetimi konusunda çok yardımcı oldu. Hocamla çalışmayı herkese tavsiye ederim.

B
Beyza

Faruk hoca sayesinde matematiğe karşı olan ön yargım kırılmıştır. Klasik formül ezberletme tekniği yerine konunun "mantığını " kavramama oldukça yardımcı oldu. Uzun saatler içeren ders programlarının yarattığı bıkkınlığı, ders çalışma isteksizliğimi bana özel hazırladığı programlarla kırmıştır kendisi.

Ç
Çağatay

Faruk hoca sayesinde geçen yıl 56k iken bu yıl ki sıralamam 13.144 Gerçekten her anlamda çok yardımcı oldu. Ders anlatımı 10/10 Kral adam. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

F
Furkan

Kişiye özel program yapıyor dersle boğmuyor. Sınav stresiyle baş etmeyi öğretiyor. Kendisi iyi bir öğretmen herkese tavsiye ederim :))

G
Gülay

Kızımın üniversite sınavına hazırlandığı sene yardım aldık kendisinden. Kızım tıp fakültesini kazanmak istiyordu, Faruk bey de tıp fakültesi öğrencisi o yüzden bizi çok güzel yönlendirdi. Daha önce kendi kardeşini ve arkadaşlarını çalıştırmış. Kızıma da onları anlatıp motive oldu. Tercih döneminde de birlikte tercih yaptık, çok memnun kaldık.

C
Caner

Üniversite sınavına çalışırken çok yardımcı oldu. Takıldığım noktalarda hep bir çözümü vardı. Kesinlikle çok verim alacağınızı düşünüyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde üniversiteye giriş sınavları dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için sınavlara hazırlık (tümü) dersleri seçenekleri sunabilir.

Odunpazarı
Türkçe dersinde hiçbir zaman sıkıntısı olmamış Ekonomi mezunundan ilkokul ve lise düzeyinde Dilbilgisi dersi verilir.
₺50
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerimize Türkçe ve İngilizce alanlarında dil konusunda eğitim koçluğu yapıp her türlü ödev ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. 6 yıldır dersane sektöründe çalışıyorum. Her yaz grubundan öğrenciye Türkçe dersi verebilirim.
₺40
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Bol bol metin okuma ve bol örnek üzerinden ders işliyorum. Konu anlatımından sonra karşımıza çıkabilecek soru...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Odunpazarı
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Sınavlara iyi hazırlanmak hazırlık için benimle iletişime geçin
₺60
Ceyda
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi akıcı bir şekilde pratik yöntemlerle akılda kalacak şekilde işlerim.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Odunpazarı
Türk Dili ve edebiyatı öğretmeniyim sınavda netlerinizin artacağına garanti veriyorum daha önceki öğrencilerimin netlerinde artış sağlattım
₺52
Umay
İlk ders ücretsiz!

Her konuya hayatın içinden giriş yaparım. Hafızada kalıcılık sağlamak için kullandığım görsel ve işitsel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Eskişehir
Sınavlara hazırlanan, derslerde ve sınavlarda başarılı olmak isteyenlere Türkçe ve Edebiyat dersleri. Hayatın her alanında farkındalığımızı artıran ve farkımızı ortaya koymayı sağlayan Anlayarak Hızlı
₺60
Cennet
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlediğim konuya yönelik ve öğrencilerimin ilgisini çekebilecek materyaller kullanarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimi aldım.
₺45
Sinem Hilal
İlk ders ücretsiz!

Özel ders sırasında önemli olan öğrenciyi derse katmak, birebir ders boyunca en etkili ve verimli şekilde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Odunpazarı
Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik öğrecisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyine sınav ve okul odaklı ders anlatımı
₺50
Elif
İlk ders ücretsiz!

her öğrencinin öğrenim yöntemi farklıdır. bu nedenle önceliğim öğrencinin eğitim metodunu keşfetmek olacaktır....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk Dili ve edebiyatı öğrencisinden Eskişehirde ortaokul, lise ve sınava hazırlık öğrencilerine özel ders verilir, ödevlerine yardımcı olunur.
₺50
Elif
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlk önce konuyu anlatıp öğrencinin konuyu anlamasını sağlarım daha sonra anlayıp anlamadığını teyit etmek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Odunpazarı
5,6,7.8. sınıflar TEOG hazırlık sürecini birlikte tamamlayabiliriz. Her derse özel öğretmen desteği almak yerine pandemi sürecini tek bir eğitmenle planlamak size de mantıklı geliyorsa bana ulaşabilir
₺60
Hazal
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Birlikte her ders için ilgine, tutumuna ve yeterliliğine göre seni en üst performansa çıkarmayı hedefleyen bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Odunpazarı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Özel Ders (Özel Öğretim Kurumu Tecrübesi Var)
₺50
Musa Can
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi haftada 2 gün 1.30 - 2'şer saat olacak haftada takribi 4 saat işliyorum. Bire bir ve grup derslerim mevcut....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Odunpazarı
Matematik Bilgisayar bölümü öğrencisinden Matematik,Fizik,Türkçe,Kimya derslerinde öğrenciye uygun programla sınava hazırlık
₺30
Çağatay
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin hedefine göre en iyi şekilde işlemeye çalışırım. Belirli notlar üzerinden soru çözümü...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Odunpazarı
Öğretmenlik öğrencesinden türkçe, dilbilgisi ve okuduğunu çok daha iyi anlama konusunda dersler
₺30
Berktuğ
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Önce zayıf olduğunuz konuları belirleyip onların üstüne pratik çözümler geliştiririz. Sonrasında ne için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Odunpazarı
Türk dili ve edebiyatı okudum sözel sınavlarınıza yardımcı olurum tarih coğrafya gibi
₺50
Umay
İlk ders ücretsiz!

ders işleme şeklim çoklu zekaya hitap eder. Uygulamalı ve bol örnekli olarak ders işlerim akılda kalacak şekilde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Eskişehir
İlkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık düzeyinde Dilbilgisi+Edebiyat+Osmanlı Türkçesi+Tarih+Coğrafya dersleri vermekteyim.
₺45
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Yüz yüze veya online şekilde ders işlemekteyim. Derslerimi akıcı fakat hızlı olmayacak bir şekilde işlemekteyim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türkçe ve Edebiyat: Kazanmak, başarmak isteyenlere... Çalışmak, tekrar etmek ve soru çözmek.,
₺80
Selçuk
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Tüm müfredat temelden ve gerekli olan temel bilgilerle işlenir. Her konudan/ üniteden sonra konu testleri ve soru...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺80 ₺80 ₺80
5 saat ₺65 ₺65 ₺400
10 saat ₺60 ₺60 ₺800
Ders talep et