Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (18 üye yorumu)
E
Elif
« Mükemmel! İki kızım için İngilizce dersi veriyor. Dersler çok verimli... Devamını oku »
E
Elif
« Mükemmel! İki kızım için İngilizce dersi veriyor. Dersler çok verimli geçiyor. Daha önceden 2 hocayla çalıştık. Boşa geçen zamana üzülüyorum keşke en baştan Charles hocayla çalışabilseydik daha ileri seviyede olabilirlerdi.Kısa zamanda derste işlediği tekniklerle Charles hocanın çocuklara İngilizceyi sevdirip onları ileri seviyeye taşıdığını görüyorum. »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Charles tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce duyduğunu anlama
 • TOEFL
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

TESOL Sertifikali, >8yıl tecrübe, Native: FunEnglish-PerfectSpeaker markası: birebir ingilizce dili ögreniminde VEYA 4kişilik PerfectSpeaker klübü: 2 eğlenceli öğrenme sistemi. Bonus ders fırsatları!

Ders işleme yöntemi

1. Tanıtım amaçlı ilk ders
2. Amaç belirleme
3. Seviye belirleme
4. özel ve özenle hazırlanmış program kapsamı belirleme
5. Program içeriği belirleme
6. Ders anlatımında kullanılan metodlar:
a) Dialog
b) Cümle kurma yöntemler ve yardımı
c) Native speaker yaklaşımı: Doğal şekilde dil alışımı
d) Cambridge English, ESL teknikleri
e) Powerpoint özetle ve kolaylık sağlayan slaytlar
7. Evaluation testleri
8. Ders işleyişi ile ilgili geri dönüş soruşturma. Anket.
9. İngilizce dil öğreniminde koçluğu

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Charles ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

8 yil ingilizce egitim alanda tecrubeliyim. Simdi online dersler veriyorum. Kolejlerle calistim ve calisiyorum. Ozel dersler vermeye devam ediyorum. Online derslerim tecrubeli bir sekilde veriyorum, interaktif ve aktivitiler dolu, eglenceli bir yaklasimim var. Kisiye ozel yonelik dersler sunmaktayim. Tum seviyelerle calisiyorum. ilk okuldan-yetiskine kadar tecrubelerim var.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺480
10 saatlik ders ücreti : ₺950

Detaylar

Birebir ders ücreti 100tl, paketler yukarıda berlirtilmiştir. 6. ve 12. dersler bonus.

4kışılık PerfectSpeaker Klübü ders ücreti 50tl olup, Toplam program 8ders, 2taksitle ödenir. 9.ders bonus.

Charles tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce duyduğunu anlama
 • TOEFL
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Charles: CV

Ingilizce pratik konusunda native speaker yöntemleriyle dersler veriyorum. Genel ingilizce almak isteyenler için 'placement test' ile seviyeniz belirtiyoruz. Cambridge sistemleri kullandığım için birçok faydalı işleyişlerle derslerimiz olacak.
İlkokul, orta, lise, üniversite ye kadar birçok öğrencilerim var. Kimisi yurtdışına çıkmak için İngilizce dersleri verdim ve çok başarılı oldular. İngilizce güveniniz artıracak ipuculer veriyorum ve her şekilde öğrencilerime destekliyorum.
Geri dönüş benim için çok önemli, bu yüzden her hafta English Chat time kısmım oluyor ve haftalık değerlendirmeler/soruları cevaplıyorum.
İngilizce konuşmayı zor mu buldunuz? Fun English ve doğal yaklaşım ile hızlı ve kolayca geliştirebilirsiniz.

18 üye yorumu : Charles
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
Elif

Mükemmel! İki kızım için İngilizce dersi veriyor. Dersler çok verimli geçiyor. Daha önceden 2 hocayla çalıştık. Boşa geçen zamana üzülüyorum keşke en baştan Charles hocayla çalışabilseydik daha ileri seviyede olabilirlerdi.Kısa zamanda derste işlediği tekniklerle Charles hocanın çocuklara İngilizceyi sevdirip onları ileri seviyeye taşıdığını görüyorum.

Charles cevap verdi

Two sisters who are diligent and learning with fun. They have progressed significantly in making conversations and their listening and grammar skills are on the rise. Our bonus lesson time is always thrilling to see them compete! Keep it up! Congrats!

R
Rıdvan

Mükemmel! Charles is an amazing teacher. I tried many methods to learn English before; however, Charles' method is the best way to improve your skills quickly. He interest his student in person. He determines your level and provides training in line with your needs. If you want to improve your English skills, Charles is the correct address. Charles aynı zamanda Türkçe bildiği için dil öğrenme süreçlerindeki zorluklara hakim ve her daim motivasyonunuzu yüksek tutmanıza yardımcı oluyor. Bu zorlu süreçte destekleri için kendisine çok teşekkür ederim. Thank you million times Coach !

Charles cevap verdi

His smart and diligent. Self driven and learning sentence formation, pronunciation and vocabulary at an impressive rate. Our lessons are fun and highly interactive. Keep it up! Congrats!

B
Buket

Mükemmel! İngilizceyi eğlenceli bir şekilde öğrenmek istiyorsanız tercih edebilirsiniz . Anlayışlı, eğlenceli ve tecrübeli bir öğretmen. Gelişmenize yardımcı oluyor.

Charles cevap verdi

Ögrenmeye hazır, çalışkan, TurkInglish kullanıyordu ama cümle kurma yöntemleri öğrenince, bol bol ingilizce konuşabiliyor. Konuşurken yeni vocabulari kullanmaya başladı. Bravo !!!!

I
Irem

Mükemmel! kendisinin ingilizcemi geliştirmem konusunda çok yardımını gördüm iyi ki tanışmışım :)

Charles cevap verdi

Güler yüzlü, Çalışkan bir öğrencim. Yeni kelimeler hızlı öğreniyor. Tebrikler!

Z
Zerrin

Mükemmel! I was looking for a native speaker to make practises in English when I found Charles via superprof. I should highlight that his interest about the student does not finish after the course, also he supports him/her during the day with his posts which makes you alive in terms of English within the day. I’m thrilled to say that I highly recommend him!

Charles cevap verdi

She has upper intermediate skills and she has been making progress towards advanced levels. Her language use is technically advanced, we are working on fluency and it has been great! A great student indeed!

E
Evodio

Mükemmel! the best teacher ever! professional and kind

Charles cevap verdi

A calm and smart student. We are working on pronunciation, listening, speaking and comprehension skills. He is quick to learn new things and applies them in conversations! Kudos!

C
Crn.

Mükemmel! Our lesson was so fun. He has some techiniques to teaching English. Also, everyday, he is sharing "vocabulary of the day" with me.

Charles cevap verdi

A smart, hardworking, determined student. Her mastery of English language in conversations is rising quickly. I congratulate you, Keep it tops!!!!

Y
Yiğit

Mükemmel! Charles mükemmel bir hoca. Modunuzun en düşük olduğu ve yorgunluktan bitkin durumda olduğunuz bir akşamda, her zamanki yüksek ve 'samimi' enerjisiyle hem sizi yukarı çekiyor, hem de dersi dolu dolu işleyebilmeniz için gerekli enerjiyi sağlıyor. (Charles! that's how we make complex sentences in Turkish )

Her hafta 3 saat çalışıyoruz, lise yıllarından beri kaçındığım zorlayıcı bir çok gramer dersini, sadece pratik yaparak geliştirdik. Her ne kadar ders dışında çok fazla çalışamıyor olsam da, her oturum sonrasında kendimi daha ileriye taşımış gibi hissediyorum. Umarım uzun yıllar boyu beraber çalışabiliriz

Charles cevap verdi

Caliskan, Guler yuzlu, self driven bir ogrenci. Ingilizce seviyesi B2 olup speaking C1 seviyesindedir. Hizli ilerliyor.

K
Kayra

Mükemmel! Tereddütlerim vardı, online dersler sıkıcı mı olur diye düşünüyordum. Fakat öğretmenimizin kendine has teknikleri var çok memnun kaldım!!

Charles cevap verdi

Çalışkan, güler yüzlü. Çok iyi takip ediyor dersleri, daha iyi anlamak için sorular soruyor. Tebrik ederim emeģine.

T
Tuğba

Mükemmel! Öğretmenlik okumuş biri olarak dersteki yaklaşımını ve yöntemini beğendim. Enerjisi ve Türkçeside dersi kolaylaştırıyor. Başarılı

Charles cevap verdi

Guler yüzlü, çalışkan, derse hazırklı geliyor, hızlı ilerleyebilecek öğrenci. Tebrik ediyorum

4 referans

F
Fatih

Muhendis olarak ihtiyacim olan egitimi en kisa surede sadece charles ile tamamlayabildim. Tesekkurler Charles...

E
ELİF

Charles teacher :) Bir süre birlikte çalışma fırsatımız oldu. Eğlenerek öğrenmenin mümkün olduğunu onunla yaptığınız derslerden anlayabilirsiniz. Sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de favorisidir.

İ
İrem Gökçe

İngilizce hazırlık sınıfını onun sayesinde çok yüksek bir puanla geçtim, çok sabırlı ve ilgilidir. hiçbir zaman sıcakkanlı tavrını bırakmaz.

A
Azra

Charles hoca harika bir hoca. Çok güzel anlatiyor. Onunla İngilzcem çok iyi oldu. Pozitif ve güleryüzlü her zaman, sabırlı ve ben dersi anlayana kadar anlatmaktan sıkılmıyor, daha güzel yaklaşim ile anlamadigim noktalari tekrar anlatiyor. Teşekkür ederim hocam. Iyi ki sizi seçtim.

Charles ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Charles — İngilizceyi anadilimdir. Çocukken 3 farklı dil konuşuyorum. Fakat üniversiteye kadar, profesör öğretmenler sayesinde İngilizce dil 'teknik' bilgileri öğrendim. İngilizce Öğretmen ve Koçluk seminerler katılıp kendimi geliştirdim. (Seminerlere fırsat oldukça katılmaya devam ediyorum, öğrenmekten vazgeçemiyorum :-) )
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Charles — William Shakespeare, eski ingilizce dili edebiyatta o kadar kullandı ki, onun eserleri sonsuza dek değerlidir.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Charles — 'To be, or not to be: that is the question' Prince Hamlet-William Shakespeare. 'soru şu: olmak yada olmamak'. Kararsızlıktan kurtuluyor. Verdiğim kararın hedefine ulaşana kadar çaba göstermek meseledir.
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Charles — Akademik anlamda: İngilizce dili beynimizi geliştirir. Başka disiplinleri iyi anlamak için İngilizce önemli üstelik çoğu akademik materyaller İngilizcede veya İngilizceden çevirmiş. Kişisel anlamda, İngilizce dili sosyal hayatımızı zenginleşen iletişim aracıdır. Dünya çapında İngilizce universal bir dili ve her alanda kullanılıyor. Meslek, ticaret, akademik, sosyal, teknoloji, bilim, siyasal, ekonomi, sosyoloji, vb.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Charles — İngilizce Grameri bilmesine rağmen akıcı konuşamamak sinir bozucu bir zorluk. Fakat bir kişi 'natural approach' yönetimi kullanıldığı zaman, az gramer biliyor olsa bile, akıcı konuşabilir. Bu yöntemi Listening ile başlar, Speaking, Reading ve Writing ile sona erer.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Charles — Küçükken annem bir şey anlatıyordu sonra dedi ki: 'I wonder'. Wonder kelimesi daha önce hiç duymamıştım. Gülmeye başladım. Tekrar ederek gülmeyi bitiremiyordum. Annem şaşakaldı. Uzun süre 'I wonder' cümlesi en favori cümlem oldu. kelimesi bayılıyorum bugüne dek... I wonder niye böyleyim :-D
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Charles — İlk defa uçağa bindiğimde çok merak ediyordum, gerçekten nasıl uçacağız? I wondered how we were going to fly, really! İlk olarak camın kenarda bilet aldım. Her şey görmek istiyorum. Kanatları fırlatırken izleyecem, 'çok eğlenicez', dedim kendime. Maalesef kanatlar fırlatmadı ama uçtuk. İçinde çok sakindi. İlk defa bu kadar yabanci insanlarin arasında bulundum: Herkese merhaba! İçimden dedim tabiki. Hangi dil konuşuyorlar ki? Sonra da 'Hello' dedim ve o andan sayılmaz 'Hello'lar' bana geldi. Hello evrenseldir.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Super Öğretmen yapan şey nedir?
Charles — Yenilikçilik: İngilizce dil öğretiminde yenilikçi teknikler ve yaklaşımlar. Örneğin: Fun English tarzım ve marka: Eğlenceli ders, sunum şekli ve özetleri, Perfect Speaker tarzım: Gramer+Speaking becerileri uyuşması. Koçluk+eğitmen yaklaşımımı.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama derslerii̇ngilizce duyduğunu anlama dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Eyüpsultan
Yurtdışı eğitimli hocadan her seviye için bireysel ve ya grup halinde özel İngilizce dersleri
₺100
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Her seviye için özel tekniklerle öğrencinin isteğine göre program yaparım... Öğrenci konuşmak istiyorsa kelime...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Ortaokulu İngiltere’de okumuş üniversite öğrencisinden Toelf ve ingilizce dersleri (speaking,writing,listening,grammer) verilir.
₺80
Orkun
İlk ders ücretsiz!

Dersleri en kolay ve etkili yöntemlerle,öğrencinin ihtiyacına en uygun şekilde dizayn ederim.Buna göre bir çalışma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
C1 seviyesinde IELTS VE TOEFL sertifikalı son sınıf Endüstri Mühendisliği öğrencisinden bireysel ve grup İngilizce dersleri
₺80
Metecan
İlk ders ücretsiz!

Dersler tamamen öğrencinin isteğine ve ihtiyacına göre şekillenir. Belirli bir sınava odaklanma durumunda, eldeki...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Improve your conversation, general English, TOEFL, aviation English and business English skills with Teacher Sharon. Become fluent in English fast. Pass your TOEFL test and reach success!
₺90
English Teacher Sharon
İlk ders ücretsiz!

Lessons are practical, personalized and fully communicative. 1 to 1 or group classes are available. You will bring English...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Merhaba, Ben Fransa’dan geldim ve Fransız Üniversitesinden mezun oldum. İstanbul’da başlangıç seviyesi İngilizce ve Fransızca özel ders veriyorum.
₺50
Nils
İlk ders ücretsiz!

Öğretme yöntemlerim: -Günlük hayatta karsilasabilecegimiz durumlarla ilgili sözlü ve yazili diyaloglar Photo de...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Deneyimli, multilingual, sıkıcı olmayan İstanbul Üniversitesi Dil ve Edebiyat öğrencisinden İngilizce dersleri.
₺60
Ata
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi esasen benzetme veya farklılıkları bulma (contrast and compare) yoluyla yapıyorum ki öğrenci öğreneceği...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Hi I'm Ferhat. I can speak English fluently. In a short period i can help especially with 'speaking' skill. We can have classes in Avrupa- Anadolu sides.
₺140
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

My classes will be 1 hour. First of all we need to learn a nice pronunciation of letters. And then we have to get some...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
Deneyimli İngilizce öğretmeninden, Başlangıç seviyesinden itibaren özel ders verilir. Dersler birebir veya grup dersleri şeklinde işlenebilir.
₺100
Seda
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi birebir veya grup dersleri şeklinde işlemekteyim. Hem basılı materyal, hem elektronik materyal kullanıyorum...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, Pedagojik Formasyon sertifikası da bulunan, tecrübeli İngilizce öğretmeninden özel ders
₺75
Burak Kazım
İlk ders ücretsiz!

İlk dersten itibaren öğrenci ihtiyacına göre şekillenen ders planlaması; konuşma, yazma, dinleme ve okuma gibi tüm...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
İngilizceye ilk adım ve ya olan becerilerinizi en kısa yoldan geliştirme platformu
₺35
Farid
İlk ders ücretsiz!

Benim için ingilizce, zorlaştırılmaması gereken, grammer konusunu kısa yoldan anlatıp, daha çok pratik üzerinde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise 1 ve 2. Sınıflar için Isparta ve Burdur'da özel ders imkanı.
₺40
Fatma Nur
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri işlerken öncelikle o konu hakkında öğrencide bulunan bilgiye göre hareket ederim. Böylelikle o konu...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisi 74 YDT neti Erasmus +/AIESEC öğrencisi Yurtdışı tecrübem var Turistik alanda (Kapalıçarşı) çalıştım Konuşma ve sınav becerisi için yardımcı olabi
₺40
Can
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri ağırlıklı olarak öğrencinin ihtiyacına uygun işlerim İngilizceyi hayatının her anında yaşaması için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Bilkent uni. Ingilizce fizik ve istanbul uni. Amerikan kültürü ve edebiyatı mezunu alanında 8 yıl deneyimli öğretmenden ingilizce egitimi
₺125
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Dersin işlenme şeklini belirleyen tek unsur kuşkusuz öğrencinin kendisi. Alınmak istenen eğitimin içeriği ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisinden İngilizce konuşma, yazma, dilbilgisi dersleri verilir. İstekleriniz doğrultusunda konulara odaklanabiliriz.
₺70
Aysu Meryem
İlk ders ücretsiz!

Derslere başlamadan önce seviyenizi tespit etmeye dayalı bir test yapabilirim isterseniz. Daha sonrasında sizin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Dil öğrencisiyim. İlkokul, ortaokul ve 9. Sınıflara ingilizce dersi vermeyi cok isterim :)
₺50
Sude
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle ben okuldaki derslerinize yardımcı olmak amacıyla size ders vereceğim. Amacım sınavlarınızda başarılı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 Müsait değil ₺100
5 saat ₺480 Müsait değil ₺500
10 saat ₺950 Müsait değil ₺1000
Ders talep et