Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (19 üye yorumu)
T
Tuğçe
« Mükemmel! Kendini çok iyi yetiştirmiş,her seviyeden insanlara uyum... Devamını oku »
T
Tuğçe
« Mükemmel! Kendini çok iyi yetiştirmiş,her seviyeden insanlara uyum sağlayabilen,eksik noktalara nokta atışı çözümler yaparak kısa sürede iyileşmeyi görebildiğiniz,iletişimi çok kuvvetli,sıkılmadan rahatça soru sorabildiğiniz eşsiz bir öğretmen :) »
₺80/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Seda tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce çeviri
 • IELTS
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Tercümanlık ve İngiliz Dilbilimi mezunuyum. İlköğretim, lise, üniversite öğrencilerine ve yetişkinlere akılda kalıcı ve keyifli metotlarla İngilizce dersi veriyorum.

Ders işleme yöntemi

Öğrencilerimin seviyesine ve yaşına bağlı olarak, İngilizceyi oyunlarla, çeşitli aktivitelerle ve metaforlarla destekleyip örneklendirerek derslerimi hem eğlenceli hem de akılda kalıcı hale getiririm. Her ders başlangıcında hızlı bir tekrar yapıp yeni konuya geçerek öğrencimin bilgilerini her zaman taze tutarım. Bulmacalarla, testlerle ve soru cevaplarla durum değerlendirmesi yaparak eksik bilgileri tamamlarım. Okul öncesi için çeşitli uygulamalar üzerinden dersi ilginç bir hale getirerek dikkatini kaybetmeden öğrenmesini sağlarım. Aynı zamanda okula giden öğrencilerime (ilkokul, ortaokul, lise, hazırlık, üniversite) ödevlerinde destek sağlarım. İngilizceyi sadece öğretmekle kalmaz sevdiririm.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Seda ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Altı yıldır tercümanlık yapmaktayım, aynı zamanda Mersin Üniversitesi İngiliz Dilbilimi bölümü mezunuyum. Mersin Üniversitesi'nin bünyesindeki bir kreşte İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Bu zamana kadar neredeyse her yaştan öğrencim oldu. (3 - 47) Yaş aralığının çok geniş olması ve kişi sayısının fazla olması sayesinde birçok öğretim metodu geliştirdim. Herkese standart bir eğitim vermenin yanlış olduğunu düşünerek her öğrenci için farklı programlar hazırlarım. Her şeyin kolay bir yolu vardır ve ben kişiye özel en kolay yöntemi bulup eğitim vererek derslerimi verimli hale getiriyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺85/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺400
10 saatlik ders ücreti : ₺800

Detaylar

Okul öncesi öğrenciler için saatlik ücret 120 liradır.

Seda tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce çeviri
 • IELTS
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

19 üye yorumu : Seda
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
T
Tuğçe

Mükemmel! Kendini çok iyi yetiştirmiş,her seviyeden insanlara uyum sağlayabilen,eksik noktalara nokta atışı çözümler yaparak kısa sürede iyileşmeyi görebildiğiniz,iletişimi çok kuvvetli,sıkılmadan rahatça soru sorabildiğiniz eşsiz bir öğretmen :)

E
Elif

Mükemmel! Seda hoca 6,5 yaşındaki kızımız ile 1 aydır internet üzerinden ders yapıyor ,gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü .Kızımız tüm yaptığı dersleri heyecanla bekliyor ve dersten mutlu ayrılıyor, derste dikkatinin dağıldığı anlarda Seda hoca sabırla bekliyor, ders saati konusunda her zaman süreyi dolu dolu kullanıyor . gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum

Seda cevap verdi

Zeynep ilk günden beri beni harika bir enerji ile karşılıyor. Derslerimiz gerçekten çok keyifli geçiyor. Öğrendiklerini hemen kullanıyor ve çok güzel sorular soruyor. Yaşı küçük olmasına rağmen aklı başında. Birlikte harika bir şekilde ilerlemeye devam edeceğiz. :)

C
Ceren

Mükemmel! Seda hoca çok iyi bir öğretmen. Arkadaş canlısı ve güler yüzlü biri. Metinleri türkçeden ingilizceye çevirerek aslında bildiğim kuralların daha da oturmasını sağlıyoruz. Çok memnunum. Eğer İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla ders alabileceğiniz biri.

Seda cevap verdi

Birlikte ders işlemeyi çok seviyorum. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz, aramızdaki iletişimi çok beğeniyorum. Arkadaş gibi olduk. İngilizce seviyesi oldukça iyi, birlikte seviyeyi daha da ileriye taşıyacağız. :)

M
Mesut

Mükemmel! Gayet ilgili 5 yaşındaki kızım için ders alıyoruz gayet memnunuz tavsiye ederim.

V
Vural

Mükemmel! Seda hoca gerçekten öğretmen sıfatını hak eden nadir öğretmenlerden biri. Sabırla öğretmek için elinden gelen her şeyi yapıyor ve günün sonunda kendinizi öğrenmiş buluyorsunuz. Şuana kadar birçok hocayla çalışmama rağmen İngilizce'ye hakimiyeti en iyi hocalarımdan diyebilirim. Kesinlikle öğrencilerin beraber çalışmasını tavsiye ederim:)

Seda cevap verdi

Gayet güzel başladık, her şey yolunda.

M
Mustafa

Mükemmel! Kesinlikle en kaliteli öğretmenlerden birisi ders konusunda yardımcı oldu puf noktaları öğretti ,ve Ingilizce üst düzey bilgi olsun , severek öğretti ,kesinlikle tavsiye ederim ,uzun yıllar tercümeye sahip bir hoca ,emeğinize sağlık teşekkür ederim sayın hocam

Seda cevap verdi

Birlikte güzel ilerlemeler kaydediyoruz.

M
Mehmet

Mükemmel! Seda hoca ile online ders yapmaya başladık. Başta yüz yüze kadar faydalı olur mu diye kafamda soru işaretleri vardı. ilk derslerle birlikte hepsi ortadan kalktı. Seda hoca gayet güzel ilgileniyor ve anlatıyor. Dersler faydalı ve güzel bir şekilde geçiyor.

Seda cevap verdi

Mantığını son derece iyi kullanabilmesi sayesinde hızlıca gelişebileceğine inandığım bir öğrencim.

12 referans

Ö
Ömer Faruk

Kendisiyle liseden tanışığız ve lise yılları boyunca hep ingilizceye meraklı olup kitaplar okurdu. Yıllardır ücretli ve ücretsiz ingilizce eğitimleri verir ve edebiyatına ilgi duyardı. Meraklı ve girişken biridir. Yılların verdiği tecrübeyle öğrencilerine pek çok katkı sağlayabilir.

A
Ayşegül

Seda hoca iki kiz cocuguma 2 senedir ing.dersi vermektedir.Cocuklarimda bende cok memnunuz ilgisinden :)

M
Murat Serdar

Yurtdisinda master a kabul edilmem icin geriye kalan tek sey olan IELTS imi 1 ay gibi kisa bir surede (ilk girdigim sinavdan ikincisine kadar olan sure) 5.5 dan 6.5'a cikarmamda kilit rol oynayan Seda hocama ve tanismamiza vesile olan onceki ogrencisne sevgiler. Gonul rahatligi ile kendisine danisip uygun bir yol haritasi cizebilirsiniz geleceginiz ve hedefleriniz icin.

E
Ebru

Seda hocayla superprof aracılığıyla tanıştım. Ielts sınavlarına hazırlanmak için çok kısıtlı bir vaktim ve programım vardı. Fakat buna rağmen çok kısa bir sürede hem mental hem de bilgi birikimi olarak beni sınava çok güzel hazırladı. Sabrı, bilgisi ve desteği olmasa asla bu sınavı geçemezdim. Kendisine çok teşekkür ederim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

E
Ercan

Harika bir öğretmen.ben ve arkadaşım Amerikaya gitmek için ingilizcemizi geliştirmek istiyorduk ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıştık ve onun sayesinde şu an Amerikadayız.İkimizinde anlayabileceği şekilde farklı yollarından öğretti ve çok memnun kaldık.Sabırlı olması ve güler yüzlü olması ve kendinize inanmanızı sağlaması gerçekten şahane.

O
Ogün

Seda hoca profesyonelliği ile dikkat çekiyor. Tamamen öğrenci odaklı ve enerjisi çok yüksek bir öğretmen. İsteklerimi ve eksikliklerimi çok iyi algılayıp harika bir ders programı çıkardı ve uyguladı. Kendisine minnettarım.

E
Ecem

Kendisinden bir kaç ders aldım yüz yüze, tüm dünya üzerinde görülebilecek en minnoş lecturer. Anlatımı ve sakinliği muazzam. Kendisini bi kaç arkadaşıma da tavsiye ettim, en kısa zamanda tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

B
Burak

İngilizce bilgisi ve iletişim becerileri gayet iyi düzeyde olan bir eğitmen. Keyifli bir şekilde öğretmeye çalışıyor. Önerebileceğim eğitmenlerin en başında yer alır.

B
Büşra

İngilizce öğrenme sıkıntısı çeken biri olarak diyorum ki ‘Bana Bile Öğretti’. Sabrı ve teknikleri ile gerçekten çok başarılı. İngilizceye karşı ön yargısı olanların bile Seda hoca ile düşünceleri değişecektir.

E
Ece

Seda hocamdan aldığım dersler sonucunda hem dil sınavı puanım yükseldi hem de daha akıcı konuşmaya başladım. Disiplinli, özverili ve işini severek yapıyor oluşu başarımında büyük paya sahiptir.

Seda ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Seda — İstanbul'da doğdum büyüdüm. İngilizce ile ilk tanıştığım zamanlar, birçok insan gibi ben de neden bu dili öğrenmem gerektiğini sorgulardım. İngilizce ile birkaç sene inatlaştıktan sonra sevgili öğretmenim Derya Yalçın'ın yönlendirmeleri ve annemin desteği ile İngilizce ile barışmakla kalmadım kendimi İngilizceye adamış olarak buldum. "Bir öğretmen birçok hayat değiştirir" derler. Hayatımı değiştiren öğretmenler tanıdım ve ben de onlardan biri olmak için elimden geleni yapıyorum.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Seda — Belki de bir dilbilimci olduğum için David Crystal. İngiliz diline bakış açısı ve yaptığı harika çalışmalar beni kendine hayran bırakıyor. Sadece alanında uzman kişilere değil herkese hitap eden anlatım şeklini örnek alarak ben de herkese hitap edebilmeyi amaçlıyorum.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Seda — İngilizceyi sevdiğim ve önem verdiğim kadar anadilim Türkçeyi de severim, önemserim ve en doğru şekliyle kullanmaya çalışırım. Belki bu yüzdendir Crystal'ın Dillerin Katili kitabında yer alan bu cümle benim için çok kıymetlidir; " İnsanların yeni bir dil öğrenmeyi başardıklarında duydukları gurur, sahip oldukları dilden duydukları gururu azaltmamalıdır."
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Seda — Sırayla bahsetmem gerekirse, akademik anlamda İngilizcenin önemli olmasının bir sebebi, farklı bir dilde yazılmış bilgileri anlayabilmek ya da kendi eserimizi farklı dilden insanlara ulaştırabilmek olabilir. İnternette erişebileceğimiz çok sayıda bilgi kaynağı var; kitaplar, dergiler, makaleler, gazeteler vs. Sadece anadilimizde yazılanları değil, dünyanın dört bir yerinden yazılan herhangi İngilizce bir kaynağı okuyup anlayabilmenin avantajı tartışılamaz. Dolayısıyla mesleki açıdan da bizi öne taşıyacak şey bilgi ise, ne kadar çok bilgiye erişebilirsek o kadar başarı elde ederiz.

Akademik ve mesleki avantajların yanı sıra kişisel anlamda da çok fazla avantajı var. Özgürce yurtdışı seyahatine çıkabilmek, yabancı arkadaşlar edinebilmek, farklı kültürleri tanıyabilmek ya da en basiti çocuklarımıza yetebilecek ve eğitebilecek kadar dil bilgisine sahip olmak bile 'Neden İngilizce öğrenmeliyim?' sorusuna cevap olacaktır.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Seda — En belirgin zorluğu başlı başına anadilimizden farklı bir dil olmasıdır. Tüm kurallar kelimeler sesler bildiğimizden ve alıştığımızdan farklı olduğu için önyargı oluşuyor. En önemli şey önyargıyı yıkabilmek. Daha sonrasında gelen kelime öğrenme, dilbilgisi öğrenme gibi zorlukları aşmak kesinlikle çok daha kolay olacaktır.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Seda — İronik olacak fakat altıncı sınıftayken ben neden İngilizce öğreniyorum herkes Türkçe öğrensin diye isyan ediyordum.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Seda — Kısaca genelleyecek olursam farklı kültürden insanlarla muhabbet etmekten çok keyif alıyorum ve birçoğuyla yıllarca arkadaş kalıyoruz. Dünyanın farklı yerlerinden arkadaşlara sahip olmak çok güzel bir his.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Seda — İlk başlarda ben de zorlandığım için öğrencilerin nerelerde zorlandığını çok iyi biliyorum. Öğrenmek için geliştirdiğim yöntemleri öğrencilerime de uyguluyorum. Uzun yıllardır ders verdiğim için çok fazla öğrencim oldu ve tüm yöntemlerimi deneyip yeni yöntemler geliştirdim. Öğretmenliği severek yapmamın etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum. Sadece İngilizce değil herhangi bir şeyi öğrenmek ve öğretmekten keyif alıyorum. Sanırım 'iyi bir öğretmen' olmamın sebebi bu.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için ingilizce okuduğunu anlama dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! i̇ngilizce yazma becerileri derslerii̇ngilizce çeviri dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

3 yıllık öğretmenlik deneyimi olan İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden özel ders
₺55
Erdoğan
 • (16 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Genel İngilizceye yönelik eğitim veriyorum , eğitimlerim 4 kısımdan oluşuyor ; reading , listening , grammer, ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Yenişehir
Keyifli ve verimli derslerle İngilizce öğrenip konuşmak ve yazmak isterseniz ders talebi göndermeyi unutmayın
₺100
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Önce yazma ve dinleme alıştırmalarıyla başlarım. Öğrendiğiniz her grameri yazarak pekiştirir ve duyarak nasıl...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
Turizm Rehberliği 3. Sınıf Öğrencisinden Mersin Yenişehir İlçesinde Başlangıç ve Orta Seviye İngilizce Dersleri
₺40
Eray
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde en önemli gördüğüm şey sizin İngilizce düşünebilmenizi sağlamak olacak. Bir çok insan istediği...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
Turizm işletmecisinden. İlkokul lise ve yüksekokul düzeyinde ingilizce dersi. +Oyun içi destekte verilir.
₺45
Ali
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genellikle temel grammar'dan başlayarak . Çoklu ve sürekli yazma teknikleri ile devam ettiriyorum. Sınav...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
İngilizce Kamu Yönetimi mezunu öğrencisinden, her seviyeye göre ingilizce özel ders verilir.
₺40
Merve
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi akıcı bir şekilde işlemeyi tercih ederim. Genelde oyunlar ile, diyaloglar ile pekiştirerek akılda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
Kolej geçmişi olan bir Turizm Rehberliği ögrencisinden küçük yaşatakilere ingilizce dersleri verilir
₺50
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Eğitimi temelden vermeye başlarım. İlk önce basit kelime grupları ögretirim grammer konularıyla birlikte. Günlük...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce Öğretmenliği 2.sınıf öğrencisinden Online/Yüz yüze İngilizce eğitimi. Konuşma, geliştirme, okuma, yazma ve sınava hazırlık. (İlkokul, Ortaokul, Lise)
₺50
Duygu
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim öğrenci merkezli olup ilerlemecilik ve yeniden kurmacılık eğitim esasına dayanır. Öğrencilere online veya...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
Pedagojik Formasyonu olan İngilizce Öğretmeninden Özel ders (Çağ Üniversitesi yeni mezun)
₺61
Deniz Çağla
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi İngilizce konuşarak işlerim çünkü öğrencilerimin dile maruz kalma faktörüne dikkat ederim. Yazarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
İngilizce öğretmeninden Lgs, ortaokul ve lise öğrencileri için özel ders veriyorum. Özel
₺45
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kelime bilgisi, okuduğunu anlama ve gramer bilgisi üzerinden veriyorum. Soru çözümleri pratik örneklerle...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Yenişehir
İngilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisinden her yaş grubuna uygun, etkili İngilizce dersi
₺50
Meryem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretiminde 16 tane öğretim yaklaşımı var fakat Türkiye de genel olarak sınıflarda çok öğrenciye...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngiliz Dil bilimi ögrencisinden Mersin'de ilk okul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri
₺45
İdris
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciyle iletişimin birbirimizi daha iyi anlamamızı sağlayacağını düşündüğüm için derse başlamadan ...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
Akademisyen olarak görev yapmaktayım. Yirmi yılı aşkın bir süredir İngilizce eğitim almakta ve kendimi yetiştirmeye devam etmekteyim. İlköğretim ve lise düzeyinde sizlere yardımcı olabilirim.
₺55
BERAAT
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi Zoom, Google Meet ya da yüz yüze bir biçimde işleyebilirim.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenişehir
Anadili İngilizce öğretmeninden İngilizce öğrenmeyi dört gözle bekliyor veya bir profesyonel ile IELTS veya TOEFL yapmak mı istiyorsunuz? Daha fazla bakma, olabileceğin en iyi İngilizce konuşmacı olm
₺100
Chrispin
İlk ders ücretsiz!

Öğretim yöntemlerim arasında yüz yüze diyalog ve öğrencinin ne istediğini sormak var. Kişiden kişiye değişir. ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺80 ₺80 ₺85
5 saat ₺400 ₺400 ₺425
10 saat ₺800 ₺800 ₺850
Ders talep et