Anasayfa
Ders ver
 
 • (9 üye yorumu)
R
Ramazan
« Mükemmel! Bir yildir bosa kurek cekmisim. İyiki tanistik seninle hocam emegine... Devamını oku »
R
Ramazan
« Mükemmel! Bir yildir bosa kurek cekmisim. İyiki tanistik seninle hocam emegine ve egitimine saglik »
₺300/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Engin tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Finans
 • Borsa analizi
 • Kripto para
 • Borsa yatırım
 • Borsa tacirliği
Seviyeler
 • Yetişkinler için dersler
 • Yüksek lisans
 • Doktora
 • Lisans
 • Ön lisans

Teknik Analizin Efektif Kullanımı ve Doğru Strateji ile İstikrarlı Para Kazandıran Borsa Eğitimi !

Ders işleme yöntemi

Eğitimin Avantajı ve Diğerlerinden Farkı Nedir ?

Standart eğitimlerin aksine görsel analizin en efektif kullanımını öğrenerek alım-satım stratejileri geliştirebileceksiniz.

Bitcoin, Altın, Dolar Hisse Senetleri yatırım aracı olarak görülür. Asıl önemli olan hangi finansal enstrümanı ne zaman alıp sattığınızdır. Kazanç sistemi sayesinde zamanlamanın doğru olup olmadığını anında görebileceksiniz. En temelde, bu sizi tüm risklere karşı koruyacak.

Sonuç olarak; Binance, Nasdaq veya Borsa İstanbul’ da yatırım yaparak istikrarlı bir şekilde para kazanmayı öğreneceksiniz.

Anlatacaklarım, herkesçe bilinen şeyler değildir. Aksine bu zamana kadar uyguladığım, para kaybederek tecrübe ettiğim, tüm strateji ve sistemlerden çıkarımlarla istikrarlı kazanç sağladığım bir TRADE PLAN’ dır. TRADE PLAN çift yönlü olup düşen veya yükselen piyasaya uygundur.

Bahse konu sistemimin, BIST tarafında; 2018 yılında portföye kazanç etkisi %65, 2019 yılında portföye kazanç etkisi %84 ve 2020 yılında portföye kazanç etkisi %126'dır. Aynı sistemimin 2020-2021 arasında Kripto Para tarafında ki portföyüme etkisi ise  %420 civarındadır. Bu kazançlar, piyasa düşsün veya çıksın fark etmeksizin sizin stratejiye bağlılığınız ile ilgili olarak kaçınılmazdır.

Analizlerde kullanacağımız otomasyon algoritmaları ve alarm kombinasyonları ile zaman disiplinini öncelikli olarak sağlayarak, zamanlama konusunda fırsat yaratan hisse senedi, kripto para, altın veya döviz gibi bir enstrümanı anında değerlendirerek kazanç sağlayacak duruma geleceksiniz.

————————————————————————
Eğitim süresi 10 saattir. Bu sürenin tamamı uygulamalı olarak canlı piyasa koşullarında gerçekleşmektedir. Kazanç sisteminin kurulumunu ve eğitimi Zoom üzerinden anlatıyorum. Eğitimin ardından birlikte yapacağımız işlemler ile durumunuzu sürekli takip ediyorum. Bu sayede tüm işlemlerinizde, bizzat para kazanmaya başlayıncaya dek size danışmanlık veriyorum. Unutmayın; bu piyasalar kurtlar ve koyunlardan oluşur. Eğer bir stratejiniz yoksa, ilk işlemlerinizde şans eseri para kazanmanız sizin için çok daha tehlikelidir. Gerçekten işleyişi bilmeden hareket ederseniz, eninde sonunda kayıp yaşayarak tecrübe etmiş olacaksınız. Eğer iyi bir eğitim alıp, stratejilerinizi disiplinle geliştirerek, başka tecrübeleri rehber edinirseniz bir adım önde olursunuz.
————————————————————————

Amacım size dinamik bir eğitimle, kurtlar sofrasından pay almayı öğretmektir. Eğitim sonrasında başarılı sonuçlandığını birlikte takip edeceğimiz işlemler ile yüksek bir özgüvene sahip olacaksınız. Uygulamalı borsa analizi eğitimi sayesinde, size paradan fazlasını vaat ediyorum. Bu eğitim sayesinde kimseden bu konularda bilgi talep etmeyecek ve karar verici duruma geleceksiniz. Size akıl vermeye kalkanlar ise sizden bir şeyler öğrenmek isteyecekler. Zira 21. yüzyılda en büyük güç, herkesin bilmediklerini bilmektir!

Gerçekten kazanmayı öğrenmek isteyen, vizyon sahibi kişilere arz-talep ilişkisi üzerine kendi kazanç sistemimi öğretiyorum.

Yatırımlarınızın 1’i 1000 olması dileğiyle..️

Eğitim

Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun bir süredir bitmeyen bir merak ve azimle uğraşmaktayım. Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde, borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum. Bununla sınırlı kalmayarak, alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım ve sayısız kitap yoldaşım oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında, bu işin bir sistem dahilinde uygulanmadığında istikrarlı para kazanmanın zor olduğu sonuçlarına vardım. Ardından tüm tecrübelerimi disiplinle uygulayabileceğim bir indikatör kodladım ve kazanç sistemi tasarladım. Borsa Analizi Eğitimi (Kazanç Sistemi) sayesinde, kazancın nasıl kendiliğinden geldiğini canlı canlı tecrübe edeceksiniz.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺300/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺1500
10 saatlik ders ücreti : ₺2500

Detaylar

Etkili bir eğitim süresi 10 saattir.
Tüm sistemin uygulamalı ders formatında aktarılması ve kazanç sisteminin kurulumu bu süre içerisinde tamamlanacaktır. Eğitim sonrasında süresiz olarak kendi grubumda fırsat analizleri ile danışmanlık vermeye devam ediyorum.

Engin tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Finans
 • Borsa analizi
 • Kripto para
 • Borsa yatırım
 • Borsa tacirliği
Seviyeler
 • Yetişkinler için dersler
 • Yüksek lisans
 • Doktora
 • Lisans
 • Ön lisans

9 üye yorumu : Engin
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
R
Ramazan

Mükemmel! Bir yildir bosa kurek cekmisim. İyiki tanistik seninle hocam emegine ve egitimine saglik

Engin cevap verdi

Ramazan bey amatör bir yatırımcı değildi, yaşanmış tecrübeleri olan ve geldiği noktada bilmesi ve öğrenmesi gerekenlerin farkına varmış biriydi. Bu piyasalarda en önemli şey doğru zamanda doğru hareketler yapabilmektir. Kendisine teknik analizde para kazandıran usullerin tamamını aktardığım noktada başarılı giriş noktalarını hemen görmeye başladı. Başarılı olacağına inandığım birisidir, kendisine hayatta başarılar diliyorum. Ders sonrası birlikte çalışmalarımız devam edecek.

8 referans

Y
Yavuz

Beklentilerimin üzerinde gerçekleşen akıcı, sistemli eğitim için Engin Hocama teşekkürler.

E
Emrah

Roketsin kripto para kurucusu olarak, Engin Bey ile bir çok konuda yardımlaştık kripto borsa hakkında çok derin bir bilgiye sahip her ne sorum olduysa sıkılmadan içtenlikle yardımcı oldu, bu yolumdaki en büyük destekçim diyebilirim. İyi ki yollarımız kesişti daha nice güzel işlerimize...

M
Mustafa

Engin hocam gerçekten son derece ilgili dürüst birisi tüm sorularımla bire bir ilgilendi anlattığı grafik çizimleri ve öngörüleri ile hayatımıza bir dokunuş yaptı diyebiliriz kendisine çok teşekkür ediyorum ilgi alakası için yeni ders alacak arkadaşlara da başarılar dilerim

Z
Zeynep

Öğrencisini daima motive edip ileriye taşımaya çalışan çok destekçi, sevecen ve çok iyimser bir öğretmendir kendisi. Anlatımları çok akıcı ve açıklayıcı konuyla ilgili her türlü probleminizi çözmek için de hiç sıkılmadan elinden geleni yapıyor. Öğretmen öğrenci gibi değil de daha çok ağabey kardeş olduk kendisiyle.. Engin Öğretmen Herkese gönülden tavsiyemdir arkadaşlar.

R
Ramazan

Engin Beyin bilgi ve tecrube isigindan gerek borsa ile ilgilenen, gerekse cripto para alaninda basarili olmak isteyen herkesin mutlaka faydalanmasi gerektigini dusunuyorum. Genç hocamızın bitmeyen enerjisi ile dersler çok keyifli geçti. Yeni birseyler ogrenmek ve anlamak hic bu kadar kolay olmamisti. Bana kattiklariniz icin cok tesekkur eder, basarilarinizin devamini dilerim. Bilgi, tevrube ve emeginize saglik.

Z
Zeliha

Engin hoca ile yeni tanışmamıza rağmen kısa zamanda kazancım artmaya başladı. Piyasanın analizi ve mevcut risklerin fırsata çevrilmesi konusunda kesinlikle 1 numara!

M
Mesut

Sürekli bir kazanç istiyorsanız, bu alanda yardımcı olabilecek en iyi hocalardan bir tanesi şüphesiz Engin Bey. Onun sayesinde borsa analizinde yaptığım hataları gördüm. Kazanmayı öğrendim. Siz de borsa dünyasında uzun soluklu bir yatırım planlıyorsanız, mutlaka kendisiyle iletişime geçmelisiniz

E
Eda

Engin hoca ile 2 yıl önce bir seminerde tanışmıştık. Bildiği her şeyi detaylarıyla ve sırasıyla aktarıyor. Borsa hakkında kritik noktaları öğrenmek için harika bir hoca, ilk dersinizde siz de bunu fark edeceksiniz.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde finans dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için borsa analizi dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! kripto para dersleriborsa yatırım dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Elektronik Ticaret Master Öğrencisinden Uluslararası Ticaret, Dijital Pazarlama, Muhasebe ve İktisat Dersi
₺35
Umut
İlk ders ücretsiz!

Merhaba ben Umut, uluslararası ticaret, elektronik ticaret, muhasebe, iktisat, endüstri 4.0 ve dijital pazarlama...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Karşıyaka
Ege Üniversitesi iktisat bölümünden 3,29 GPA ile mezun oldum, sınavlara ve ödevlere yardım ediyorum.
₺150
Ada
İlk ders ücretsiz!

Karşı tarafın ihtiyacı olan becerilere yönelik çalışma, soru çözme hem teorik hemde pratiği kapsayan iktisadi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konak
5 yıllık kripto para bilgisi birikini ile en doğru analizler takipler ile kazancı katlama ihtimali.
₺50
Can
İlk ders ücretsiz!

Yatırım tavsiyeleri verip ne zaman coinden çıkılacağı ne zaman stop koyulacağını söyleyerek en az zarardan en...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Karabağlar
Merhaba, ben mustafa, 20 yildan bu yana uluslararasi lojistik ve ticaret alanda hem eğitim hem de danismanlik vermekteyim
₺25
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Eğer Kurs değil, Kariyer arıyorum diyorsanız doğru yerdesınız. Sızı Uluslararaası lojıstık + E ticaret ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Buca
Temel ve tekni̇k anali̇z - yatirim tavsi̇yesi̇ vermi̇yoruz yatirim tavsi̇yesi̇ vermeni̇zi̇ sağliyoruz
₺100
Volkan
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

TAMAMEN GÖRSELLER KULLANARAK VE KARŞILIKLI TARTIŞARAK DERS İŞLİYORUM. VE İDDİA ETTİĞİM ŞU 2 HAFTANIN SONUNDA...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muhasebe ve Finans bölümünün ödev ve projelerine yardımcı olabiliriz. Bütün dersler için sorabilirsiniz
₺200
İrfan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Pandemi başlangıcından itibaren öğrenciler için sınavların kaygısını yok ettik. Yardım istediğiniz herhangi bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Büyükçekmece
Temel Muhasebe, Genel Muhasebe, Makro Mikro Ekonomi, Bilgisayarlı Muhasebe, İnsan Kaynakları ile ilgili eğitim verilir. Adınıza sınava girmem doğrultusunda destek vermiyorum. Dersi geçmek isteyen kişi
₺50
Eyüp
 • (10 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genelde ilk başta teorik bilgiler üzerinden temellendirerek akabinde uygulamalı bir şekilde ifade etmek....

Webcam dersleri Onaylı profil
Dudullu Osb
Yüksek lisans maliyet muhasebe tezi yazmış smmm den muhasebe ve maliyet dersleri
₺85
Deniz
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

derslerimi tamamen piyasada karşımıza gelecek konular üzerinden örneklerle yapılacaktır. Başlıca nelerdir. e...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
İstanbul Atatürk Fen Lisesi ve Bilkent Üniversitesi İktisat bölümü mezunundan İktisat, İstatistik ve Ekonometri dersleri
₺150
Ahmet
 • (7 üye yorumu)

Derslerimi genelde öğrencinin öğrenme ve kavrama tarzına göre belirlerim. Öncelikle iktisat konusunda giriş...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mamak
Ankara Üniversitesi Siyasal bilgiler fakültesi öğrencisinden ödev, ders, vize ve finale yönelik çalışma
₺120
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Kendime özgü ve yenilikçi öğretim teknikleri ile bireysel deneyimlerimi katmaya çalışıyorum. Özellikle ilk ve orta...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ekonometri öğrencisinden İstanbul ve İzmire İşletme ve İşletme Finansı (Türkçe )online ders, ödvler , tek ders sınavları ve bütünleme sınavları içinde ders verilir.
₺45
Yeliz Yağmur
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerde önce işlenen konuları belirleyerek başlıcaz. Hangi konular eksikse oraya daha çok yoğunlaşıcaz. Aynı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Şişli
Kripto Dünyası / Öğrenmeyen Kalmayacak /Düzey seç > Derslere Katıl > Paranı Kazan / Grup Dersleri
₺500
Kürşat Mert
İlk ders ücretsiz!

Derslerim; Hafta içi 5 gün 20:00-21:30 arasında 3 parça halinde pomodo tekniği ile (25 dakika ders 5 dakika mola)...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Lise ve seviyesindeki (muhasebe ve finans) vs. alanındaki öğrencilere muhasebe dersleri
₺60
Sude
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri tuttuğum notlara bağlı, gerektiğinde internet kullanarak işliyorum. (tuttuğum notlara daha çok güveniyorum...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Batman Merkez
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirden lise, üniversite öğrencileri ve diğer sınavlara hazırlık için muhasebe, finans, maliyet muhasebesi vb. konular da ders verilir.
₺60
Mervan
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derste öğretim yöntem ve tekniklerim dersin konusuna bağlı. Sınavdan geçmek isteyen öğrenciler için sınav...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sıfırdan Borsa Mantığı, Temel Analiz, Teknik Analiz ve Borsada Bilinçli Yatırımcı Olma Kursu
₺130
Abdurrahim
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi Teknik terimlerden ziyade anlaşılacak bir üslup ile, doğrudan uygulanabilir bir şekilde anlatmaya özen...

Webcam dersleri Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺300 ₺300 ₺300
5 saat ₺1500 ₺1500 ₺1500
10 saat ₺2500 ₺2500 ₺3000
Ders talep et