Anasayfa
Ders ver
 
 • (12 üye yorumu)
E
Emrah
« Mükemmel! Kızım bu yıl Fransızca eğitim veren bir anadolu lisesinin... Devamını oku »
E
Emrah
« Mükemmel! Kızım bu yıl Fransızca eğitim veren bir anadolu lisesinin hazırlık sınıfına başladı. Derslerinin büyük kısmı Fransızca işleniyordu ve derslere Fransız öğretmenler giriyordu. Eğitim de pandemi nedeniyle uzaktan yapıldığı için kızım çok zorlanıyordu. Gökhan hocayla derslere başladıktan sonra sorunumuz çözüldü ve kızım sınavlarda oldukça yüksek puanlar almaya başladı. Gökhan bey müfredatı bildiği için tüm konuları sıfırdan işlemek yerine öğrencide eksik gördüğü konulara odaklanarak pekiştirilmesini sağlıyor ve okulda anlatılacak yeni konular için öğrencilerini hazırlıyor. Gökhan beyi ders saatlerimizin dışında da istediğimiz zaman arayıp, ta kıldığımız konularda destek alabiliyoruz. İlgili ve özverili bir öğretmen. »
₺150/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Gökhan tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Dilbilgisi
 • Fransızca
 • Uluslararası bakalorya
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Yetişkinler için dersler
 • Lisans
 • Diğerleri
 • Ön lisans
 • Yüksek lisans
 • Okul öncesi

Tecrübeli Master Dereceli Öğretmenden Kişiye Özel Programlar ile Fransızca Ders

Ders işleme yöntemi

Fransız okulları sistemine uygun çalışmalar hazırlarım. Eğitim teknolojilerini aktif kullanırım. Ders sonrası online destek verir ve sürekliliği sağlarım. Ödevlendirmelerim tamamen fransız okulları sistemi ile eşleşir. Dersleri öğrenci evinde yaparız. Bireysel veya grup çalışması yapılır. Yabancı okullarda veya 2.yabancı dil olarak fransızca öğrenen öğrencilere yönelik dersler vermekteyim.

Eğitim

YTU Çeviribilim master derecesine sahibim. 8 yıldır İstanbul'da Fransız okullarından öğrenciler ile çalışmaktayım. 7 Yıldır önemli özel okullarda farklı seviyelerde Fransızca öğretmeni olarak görev aldım. DELF examinateur olarak çalışmaktayım. DELF/DALF sınavlarında çok sayıda başarılı öğrencim bulunmaktadır. İstanbul'da bulunan fransız okullarından çok sayıda öğrencim oldu.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺150/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺550
10 saatlik ders ücreti : ₺1200

Detaylar

Detaylar için iletişime geçiniz.

Gökhan tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Dilbilgisi
 • Fransızca
 • Uluslararası bakalorya
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Yetişkinler için dersler
 • Lisans
 • Diğerleri
 • Ön lisans
 • Yüksek lisans
 • Okul öncesi

Gökhan: CV

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BDE FRANSIZCA MÜTERCİM TERCÜMANLIK MEZUNUYUM.
ERASMUS PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE 1 DÖNEM YURT DIŞINDA ÖĞRENİM GÖRDÜM.
ULUSAL/ULUSLARARASI ETKİNLİKLERDE SUNUMLAR YAPTIM.
FRANSIZ OKULLARINDAN BİR ÇOK ÖĞRENCİM İLE FARKLI SEVİYELERDE ÇALIŞMA ŞANSIM OLDU.
REFERANSLARIM MEVCUTTUR.

Je suis diplômé de l’Université d’Atatürk et Yıldız Teknik İstanbul. J’ai commencé à travailler en 2011 comme un professeur de FLE et consultant en éducation. En même temps, j’ai continué mon master. J’ai commencé travailler aux écoles privées à İstanbul. Pendant 5 ans j’ai travaillé dans une école primaire et secondaire comme un enseignant de français, une école privée très connue en Turquie. Je donne depuis le début de ma licence en langues des cours particulier de la langue française aux apprenants turcs aux niveaux différents.


Au cours de mon développement expérience professionnelle, j’ai continué à développer mes compétences en participant à des ateliers tels que ‘’ Le Printemps Numérique ‘’et ‘’Comment apprendre l’accent français pour les débutants’’. Je suis actuellement membre de L’Association des Professeurs de Français. Je peux être en contact avec des professeurs de français et avoir des nouvelles sur le monde des enseignantes de français langue étrangère en participants aux ateliers et des séminaires. J’ai complété ma formation de master à l’Université Yıldız Teknik. J’ai eu une grande expérience académique. J’ai écrit ma thèse dans le domaine de ‘’La Traduction’’.

J’ai participé au programme Erasmus en Pologne et en France.
Avec la curiosité et l’envie d’apprendre, quand j’étais au lycée, j’ai choisi la classe des langues étrangères en raison de ma passion pour apprendre les cultures et les langues différentes, et de mon envie de transmettre mes compétences en tant qu’un professeur.

12 üye yorumu : Gökhan
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
Emrah

Mükemmel! Kızım bu yıl Fransızca eğitim veren bir anadolu lisesinin hazırlık sınıfına başladı. Derslerinin büyük kısmı Fransızca işleniyordu ve derslere Fransız öğretmenler giriyordu. Eğitim de pandemi nedeniyle uzaktan yapıldığı için kızım çok zorlanıyordu. Gökhan hocayla derslere başladıktan sonra sorunumuz çözüldü ve kızım sınavlarda oldukça yüksek puanlar almaya başladı. Gökhan bey müfredatı bildiği için tüm konuları sıfırdan işlemek yerine öğrencide eksik gördüğü konulara odaklanarak pekiştirilmesini sağlıyor ve okulda anlatılacak yeni konular için öğrencilerini hazırlıyor. Gökhan beyi ders saatlerimizin dışında da istediğimiz zaman arayıp, ta kıldığımız konularda destek alabiliyoruz. İlgili ve özverili bir öğretmen.

Gökhan cevap verdi

Çok çalışkan ve başarılı bir öğrencim. Muhteşem bir lise hazırlık dönemi geçireceğine inanıyorum.

A
Azem

Mükemmel! İşinin erbabı diyebileceğiniz bir öğretmen. Fransızcayı en iyi şekilde anlatıp en iyi şekilde öğrenmenize vesile oluyor. Gerçekten dil öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiyem Gökhan beydir.

Gökhan cevap verdi

çok istekli başarılı bir öğrenci. derslerimiz keyifle yoğun bir şekilde devam ediyor :)

10 referans

M
Murat Yavuz

Gokhan hocam ile sosyal medya araciligi ile tanıştık. Kendisinin background u oldukça sağlam görünüyordu. Tanıştıktan sonra söyleyebilirim ki background unun hakkini fazlasıyla veriyor. En dikkatimi çeken özelliği ise öğrencisini musteri değil gerçekten öğrenci olarak görmesi. Benim hedeflerimi kendi hedefiymiscesine içsellestiriyor. Beni sıfırdan aldi ve hedefimiz c1 seviyesi. Bunu başarırsak eger hayatimdaki en siradisi seyi başarmış olacağım ve bunda en büyük katkı Gokhan Hocamın olacaktır.

Z
Zeynep


Fransız lisesinde okuduğumdan dolayı hem Fransızca derslerime yardımcı olması açısından hem de Delf B2 ve Dalf sınavlarına iyi bir şekilde hazırlanmak için Gökhan hocayla çalışıyorum. Dersler çok verimli, keyifli ve öğretici geçiyor. Aynı zamanda ders içerikleri güncel konulardan seçiliyor, bu da delf/dalf sınavları için çok faydalı oluyor ve Gökhan hoca gerçekten çok iyi öğretiyor.

A
Azem

Öncelikle Gökhan öğretmenden ziyade bir iyi bir arkadaş olması, ikili ilişkileri sağlam tutması size Fransızca dilini öğrenmeye daha çok heveslendiriyor. Fransızca dili öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiyem Gökhandır. Dersler çok zevkli ve eğlenceli geçiyor.

Z
Zeynep

Fransız lisesinde okuduğumdan dolayı hem Fransızca derslerime yardımcı olması açısından hem de Delf B2 ve Dalf sınavlarına iyi bir şekilde hazırlanmak için Gökhan hocayla çalışıyorum. Dersler çok verimli, keyifli ve öğretici geçiyor. Aynı zamanda ders içerikleri güncel konulardan seçiliyor, bu da delf/dalf sınavları için çok faydalı oluyor ve Gökhan hoca gerçekten çok iyi öğretiyor.

G
Gizem

Gökhan hoca ile çalışmaya başlamadan önce 1 yıl kadar Fransızcayı kendi imkanlarımla öğrenmeye çalıştım. 1 yıl sonunda hem bilgim azdı hem de çok bunalmıştım. Fakat A2 seviyesinde DELF sertifikasını bir an önce almam gerekiyordu.
Gökhan hocayla çalışmaya başladıktan sonra A1'den A2'ye geçiş hızıma ben de şaşırdım. Ardından hedef büyüttük çünkü hem Gökhan hoca bana inanıyor hem de ben kendime daha çok güveniyorum. Bunu da birçok sebebe bağlıyorum. Birincisi, Gökhan hoca hem DELF sınav sistemini hem de dil öğrenme sürecini çok iyi biliyor. Öğrencisini tanıyor, ilgisini çekecek konulara yönlendirerek Fransızca'ya da ilgisini arttırıyor. Her küçük başarıda canı gönülden tebrik ediyor, ulaşılabilir ama sizi daha iyisine taşıyacak hedefler koyarak motive kalmanıza yardımcı oluyor.
Ayrıca elinde çok çeşitli öğrenme tarzlarına hitap eden kaynaklar var. Fransızca öğrenme sürecimde özel hayatımda bir sürü değişiklik olmasına rağmen derslerden kopmayısımın bir sebebi de bu: sadece kitap okuyacak zamanım mı var, Gökhan hocanın elinde bir sürü kitap var. Sadece dinleme yapacak zamanım mı var; Gökhan hocanın tavsiye edeceği bir sürü podcast var.
özetle, Gökhan Hoca işini layıkıyla yapan, öğrenci odaklı, modern öğretme tekniklerine sahip harika bir hoca. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

M
MİHRİBAN

Merhabalar
İş için aldığım eğitim süresince Gökhan hocama çok teşekkür ederim
Mükemmel bir öğretmen kesinlikle tavsiyedir
Dersi çok güzel anlatıyor eğlenceli ve öğretici geçiyor
Bol şans

G
Genco

5 sene önce Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde hazırlık sınıfındaydım. O dönemde notlarımın çok kötü olmasından dolayı tanıdık tavsiyesiyle derslerime destek amaçlı eduprive ekibi ile tanıştım. Başta Gökhan Hoca olmak ile birlikte eduprive ekibinin yardımıyla derslerimi düzeltip sınıfımın enleri arasında girmekle beraber kendime okul hayatım ile ilgili bir destek alabileceğim bir aile ortamı buldum. Bu yüzden, lise dönemimdeki en önemli dönüm noktasının baş mimarı olan başta Gökhan Hoca olmak üzere tüm eduprive ekibine sonsuz teşekkür ederim.

B
Buğra

Gökhan Hoca çok samimi ve arkadaş canlısıdır aynı zamanda da disiplinli bir öğretmendir. Dersleri çok keyifli geçer.

B
Baran

Gökhan Bey merhaba,
Kızımın yabancı dil problemini çözmemize yardımcı olduğunuz ve kendisine sağlam bir fransızca altyapısı aşıladığınız için çok teşekkür ederiz.

S
Serhat

Gökhan hocadan işim gereği 3 yıl boyunca Fransızca dersleri aldım.
Gerçekten tam bir profesyonel.
Fransızcaya mutlak hakim be işini severek yapıyor.
Teşekkürler Gökhan Hocam

Benzer öğretmenler

Çevrenizde dilbilgisi dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için fransızca dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! uluslararası bakalorya dersleri

Başakşehir
İlkokul, ortaokul ,LGS grubunda etüt öğretmenliği özel ders öğretmenliği yaptım. Bireysel veya grup derslerine farketmez ders verebilirim.
₺60
NUR
İlk ders ücretsiz!

Mutlaka temelden değerlendiririm öğrencilerimi .Hangi konuda hangi alanda ne gereksinimi varsa ona karar veririz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Başakşehir
Eşit ağırlıkta 5816. Olan Öğrenciden Üniversite Hazırlık Edebiyat Dersleri (Edebiyatta Sorununuz Kalmayacak !! )
₺60
Numan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kendim hazırladığım programa göre işleyeceğim. Edebiyatı üniversiteye hazırlık için en derin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk dili ve Edebiyatı öğretmeninden ortaokul ve lise düzeyinde Türkçe dersleri verilir.
₺100
Sevil
İlk ders ücretsiz!

Teorik bilgi arka planda sıkmadan verilir.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
25 yıllık MEB ve Özel sektör deneyimiyle seninle sınavlarda başarıya imza atacağız.
₺150
Mutlu
İlk ders ücretsiz!

Ders öncesi öğrencimin seviyesini görmek adına STS yaparım. Dersin odak noktası öğrencidir. Öğretmen sadece...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Başakşehir
Kocaeli üniversitesi Edebiyat Mezunundan nitelikli ve eğitici Türkçe Edebiyat uyguna özel ders verilir.
₺50
Elif Beyza
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi esnek bir şekilde işlerim 40 dakika ile asla sınırlandırmam .Yaşam koçluğu ve hayata dair konularda...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Esenyurt
Deneyimli öğretmenden Edebiyat ve Türkçe dersi LGS ve üniversite sınavlarına hazırlıkta yardımcı
₺120
Merve
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

1 ders saatim 60 dakikadır. 1 ders saatinde öncelikli olarak konuyu anlatırım. Devamındaki derslerde bir önceki dersi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak istediğiniz zaman ve yerde disiplinli çalışma şekliyle başarıya ulaştırdığı öğrencilerine yenilerini birlikte ekleyelim.
₺80
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Yapılandırmacı eğitim modeliyle konuları önce anlatır sonra örnek soruları çözer ardından da çıkmış...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
TYY,AYT, LGS Türkçe ve Edebiyat birebir ve grup dersleri verilir. Aynı zamanda IB okullarında okuyan öğrencilere IBDP süreci değerlendirme aşamalarında destek verilir.
₺150
Nil
İlk ders ücretsiz!

Birebir ve grup dersi. Ozel derste düz anlatım, soru cevap ve kavram hatırası.

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türkçe öğretmeninden Dilbilgisi ve Türkçe dersleri verilir. 5,6,7 ve 8. Sınıf ögrencileri için.
₺60
İpek
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genelde yapilandirmaci bir model ile islerim akilda kaliciligini arttirmak icin bir cok cozum bulur onlari...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Fen lisesi ve dershane tecrübeli öğretmenden uzaktan eğitim ile YKS, KPSS, ALES, DGS'ye yönelik; Türkçe, edebiyat, dil bilgisi, diksiyon ve sözel mantık dersleri.
₺100
Vefa
İlk ders ücretsiz!

Yaklaşık on iki yıldır yüz yüze özel dersler vermekteyi. Dünyada yaşanan son gelişmelerin bir sonucu olarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe ve Yabancılara Türkçe Öğretimi konularında her yaş grubu öğrenciler başvuru yapabilir.
₺50
Halil
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Tam öğrenme programına göre hareket ederek bütün konulara hakim bir şekilde ilerlemeyi tercih ediyorum. Basitten...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Avcılar
Ispartakule- Bahçeşehir bölgelerinde Türkçe- Edebiyat özel ders veriyorum. Eğitim koçluğu yapıyorum.
₺100
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Çeşitli kaynaklardan yararlanarak öğrencilerin yazma yeteneklerini geliştirmelerini ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Esenyurt
Türk Dili ve edebiyatı okuyandan Türkçe ve edebiyat alanlarında her düzey özel ders
₺80
Selen
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle derslere başlamadan önce öğrencimin nerelerde hangi konularda sıkıntısı olduğunu öğrenmek amacıyla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺150 ₺150 ₺150
5 saat ₺550 ₺550 ₺750
10 saat ₺1200 ₺1200 ₺1500
Ders talep et