Anasayfa
Ders ver
İstanbul 
Yusuf - Prof arapça - İstanbul
İstanbul 
 • Super Öğretmen
 • (19 üye yorumu)
G
Gokhan
« Mükemmel! Yusuf Hoca oldukca donanimli bir ogretmen. Gerek ders islerken olsun... Devamını oku »
G
Gokhan
« Mükemmel! Yusuf Hoca oldukca donanimli bir ogretmen. Gerek ders islerken olsun gerekse ders disinda verdigi destek ile zor olan bir dilin ogrenimini hem keyifli hale getiriyor hem de insanda yilmadan devam etme istegi uyandiriyor. Ilk basladigimda harfleri zor ayirt edebiliyorken onun destegi ile okuyabilecek ve basit hikayelerde anlatilanlari anlayabilecek duruma geldim birkac ay icerisinde. Eger Arapca ogrenmeye baslamayi dusunuyorsaniz suphesiz Yusuf Hoca ile gorusun derim. Tesekkurler hocam. »
₺100/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Yusuf tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Arapça
 • Arapça okuduğunu anlama
 • Arapça çeviri
 • Arapça konuşma becerileri
 • Arapça duyduğunu anlama
 • Arapça aksan
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Suudi Arabistandan Mezun Arapça Hocasından En Kısa Vakitte Arapça Öğretimi

Ders işleme yöntemi

Ders yöntemim herkesin talebine seviyesine göre değişir. Kimisiyle direkt olarak bir kitaptan başlarken kimisine kitabın öncesinde temel bilgiler verip ardından kitapla başlıyorum. Ödevi bol veren bir öğretmenimdir ona göre irtibata geçin sonra külahları değişmeyelim. :) Kısa bir zaman diliminde Arapçayı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Super Öğretmen

Yusuf en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Liseyi bitirdikten sonra Mısır'a dil eğitimi için gidip 8 ay Arapça üzerine bir dil eğitimi aldım. Ardından Suudi Arabistan'a lisans eğitimi için yapmış olduğum başvururun kabulü gelince Suudi Arabistanda ki eğitim hayatıma başladım. Bu süre zarfında Suudi Arabistanın Riyad şehrindeki İmam Mohammad Ibn Saud Üniversitesinde üç yıllık dil enstitüsünü 81 derece ile bitirdim. Ardından eğitim görmüş olduğum üniversitede dört yıllık lisans eğitimimi tamamladım. Pandemi sebebiyle Master eğitimime uzaktan eğitimle mezun olmuş olduğum üniversitede devam etmekteyim. Özellikle fasih Arapçada ana dil seviyesinde okuma, yazma, konuşma becerilerine sahibim.

Ondan fazla noterde Arapça yeminli tercüman olarak yemin zabtım bulunmaktadır. Gene İstanbul Adliyesinde Adli Tercüman olarak hizmet etmekteyim.

Uzun zamandır gurbetçi ailelere ve gurbetçi ailelerin çocukları başta olmak üzere Türkiye'den de bir çok Arapça öğrenmek isteyen kişilere özel dersler vermekteyim.

Verdiğim ödevlerin yapılması şartıyla hiç Arapça harflerini dahi tanımayan birinin 6 ders gibi kısa bir sürede Arapça harfleri okuyabilecek ve kısmen yazma seviyesine geleceğini temin ediyorum.

Pandemi sebebiyle derslerimi internet üzerinden, özel dersler ve grafik çizimler için hazırlanmış olan bir grafik tabletle işlemekte olduğum için dersler sınıf ortamında geçmektedir. ilk dersten yaptığımız çalışmayla sizde internet üzerinden yapılan webcam derslerimizin ne kadar faydalı ve verimli geçtiğini takdir edeceksinizdir.

Kısa Tanıtım Videosu:
(gizli bilgi)

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
Yusuf tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Arapça
 • Arapça okuduğunu anlama
 • Arapça çeviri
 • Arapça konuşma becerileri
 • Arapça duyduğunu anlama
 • Arapça aksan
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yusuf: CV

- Suudi Arabistan'da Dil Enstitüsü ve İlahiyat mezunu ( 7 yıl )
- Mısır'da dil eğitimi (8 ay)
- 10'dan fazla noterde yeminli tercüman
- Adli Tercüman

19 üye yorumu : Yusuf
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
G
Gokhan

Mükemmel! Yusuf Hoca oldukca donanimli bir ogretmen. Gerek ders islerken olsun gerekse ders disinda verdigi destek ile zor olan bir dilin ogrenimini hem keyifli hale getiriyor hem de insanda yilmadan devam etme istegi uyandiriyor. Ilk basladigimda harfleri zor ayirt edebiliyorken onun destegi ile okuyabilecek ve basit hikayelerde anlatilanlari anlayabilecek duruma geldim birkac ay icerisinde. Eger Arapca ogrenmeye baslamayi dusunuyorsaniz suphesiz Yusuf Hoca ile gorusun derim. Tesekkurler hocam.

Yusuf cevap verdi

Harflerden başlayarak kısa bir zaman diliminde çok iyi bir seviyeye geldik. Belki iki, üç ay cümle kurmada hatalar yaptık. Azmin ve sabrın sonucunu hep birlikte gördük.

R
Resul

Mükemmel! Dil öğrenimini; uzun bir yolculuğa benzetiyorum, yolculuk esnasında rehberiniz iyi olursa siz de o derece yolculuktan keyif alırsınız. Yusuf öğretmen de Arapça yolculuğunuzda size iyi bir rehber olacak düzeyde bilgi ve öğretme becerisine sahiptir.

Yusuf cevap verdi

Çok teşekkür ederim Resul Bey. Hakeza sizler de bir o kadar çalışkan bir öğrencisiniz. Bir öğretmen olarak sizin gibi çalışkan öğrencilerle ders yapmak her zaman keyif veriyor. Irak'ta olduğunuz için diliniz ammiceye alışmış ama zaman içerisinde bunu kıracağız, kırıyoruz da.

O
Osman Gazi

Mükemmel! Yusuf hocamdan kısa bir süre ders aldım. Özel işlerimden dolayı devam edemedim. Fakat kısa surede Çok şey istifade ettim. Kendisine teşekkür ediyorum. Verdiği ödevleri harfiyen yapan bir kişinin kısa zamanda büyük yollar kat edebileceğini düşünüyorum.

Yusuf cevap verdi

Kısa vakitte güzel bir seviyeye geldik. Ancak Osman Bey'in imamlık sınavı sebebiyle bir müddet ara verdik. İnşallah en kısa vakitte tekrardan başlamak dileğiyle.

M
Mehmet Emin

Mükemmel! Yusuf hocamız kendi öğretim tarzıyla size belirlediği plan ve çalışma şekilleriyle istenilen seviyeye getirecek kapasitesindedir. Yusuf hocayı tercih etmeniz size çok yararı dokunacaktır.

Yusuf cevap verdi

Kıbrıs'ta ki ilk öğrencim. Ammice Arapçaya vakıf inşallah fusha Arapça ile de ydsden güzel bir puan alırsınız.

15 referans

F
Faik

Yusuf Hocamın yaptığı mükemmel derslerden ilk günden beri her yönüyle çok memnunum. Şu an iki aydır ders yapıyorum ve sayesinde Arapçam çok ilerledi ve artık o eski tutukluğum yok. Yusuf Hocamın ders işleyiş tarzı son derece sürükleyici. Kendisi derslerini talebelerinin ihtiyaçlarına göre hazırlıyor, eksiklerinizi kendisi tespit ediyor, ve çok kısa zamanda sonuç elde edebiliyor.

B
Bilgehan

Kendisiyle konuşma dersleri yapıyoruz. İşini severek yaptığı için harika bir öğretmen anlayışlı, işine hakim, her konuda destek olan gerekli materyalleri sağlayarak daha sonra tekrar etme imkanı sağlayacak şekilde programı hazırlayan bir hocadır. Ders sırasında yaptığım hataları not alır ve dersten sonra yaptığım hatalar üzerine konuşarak nasıl olması gerektiğini anlatır. Hem samimi ve anlayışlı bir insan oluşu hemde işine gösterdiği önemden ve çok iyi bir hoca olmasından dolayı diğer bütün arkadaşlara Yusuf hocamı tavsiye ederim.

F
Fatih

Kısa bir vakitte Arapçamı çok iyi bir şekilde geliştirdim. Öneriyorum.

A
Ali

Yusuf hocam oğlum için bize çok yardımcı oldu. Ders ile ilgili odak noktası öğrencinin eksiksiz öğrenmesi olması, bir ogretmen olarak öğrencisiyle kurduğu ilişki ve çabası mükemmel.

E
Elif

Yusuf Hocamın eğitim tecrübesi ve öğretmenlik deneyimi ilk haftada dahi tatmin edici. Başarıya ulaşacağımıza inancım tam.

A
Aylin

Verdiğiniz emeğin, zamanın, paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Kesinlikle öneriyorum.

Z
Zeynep

Yusuf Hocam işinde disiplinli, öğrencileriyle çok iyi anlaşan, yaptığı işi özveriyle yapan biridir. İşini layıkıyla yaptığına inanıyorum. Aynı zamanda böyle güler yüzlü bir hocayı tanıdığım için çok mutluyum.

A
Aylin

Verdiğiniz emeğin, zamanın, paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Kesinlikle öneriyorum.

O
Orhan

Yusuf Hocamızın formasyon olarak kadim usullerdeki vukufiyeti ve medrese metodlarını Arapça eğitimine dahil etmesinden çokça istifade ettim. Öğretmekten ve aktarımdan duyduğu kişisel tatmini maddiyatın önüne koyması ve talebelerine bunu hissettirmesi dolayısıyla bu referans yazısını paylaşıyorum.

N
Nurullah

Yusuf Hocamdan işim gereği yaklaşık 2 yıl boyunca Arapça dersler aldım.
Gerçekten alanında tam bir profesyonel. Arapçaya mutlak hakim ve işini severek yapıyor.
Emekleriniz için teşekkürler Yusuf Hocam.

Yusuf ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Yusuf — Rahmetli dedemin bir sözü hala kulaklarımda çınlar ve benimle iletişime geçen her öğrencime de bu güzel atasözünü aktarırım.
''Ne babanın kesesi,
Ne öğretmenin nefesi,
Öğrenciyi yükselten,
Kendi hevesi''

Bu heves ve istekle önce Mısır'a sonrasında Suudi Arabistan'a gittim ve bu coğrafya'da yedi yıldan fazla kalıp lisans düzeyinde bir eğitim aldım.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Yusuf — Bu dili temsil eden belki de akademik anlamda çok donanımlı bireyler olmasına karşın ben tercihimi Peygamberimiz, Hz. Muhammedden yana kullanmak istiyorum. Zira Peygamberimizin kullanmış olduğu Arapça dilinin belagati ve fasihliği bugün hala bizleri tesir etmekte.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Yusuf — "Allah katında en şerefliniz takvâca en üstün olanınızdır. Arabın Arap olmayan (acem) üzerine bir üstünlüğü yoktur. Arap olmayanın da Arap üzerine bir üstünlüğü yoktur. Beyaz derili olanın siyah derili üzerine bir üstünlüğü yoktur, siyah derili olanın da beyaz derili üzerine bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük sadece takva iledir."
(El-Müsned, Müessesetu'r-rialse, 1421-2001,38/474/h. no:23489).
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Yusuf — Arapça, dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasındadır. Günümüzde 60 civarında ülkede konuşulan Arapça, yaygınlığı itibariyle dünyanın beşinci dili konumundadır. Şöhretini de öncelikle son peygamberin Araplar içerisinden seçilmesine ve ona indirilen Kur'an'a borçludur. Arapça, Kur'an-ı Kerim'in dili olması sebebiyle Müslümanlar için herhangi bir dilden çok daha fazlasını ifade eder. Hz. Peygamber'in konuştuğu ve hadisleri vasıtasıyla İslam'ı anlattığı dil de Arapçadır. Ayrıca Kıraat, Tefsir, Hadis, Fıkıh ve Kelâm gibi temel İslam bilimlerinin ana kaynaklarının da Arapça olması bu dilin önemini bir kat daha artırmaktadır. Çünkü bu temel eserleri anlamanın ilk şartı Arapçayı iyi bilmektir. Arapça, namazda okunan Kur'an'ın dili olmasının yanı sıra aynı zamanda namaza çağıran ezanın da dilidir. Bu sayede, rengi, ırkı, milliyeti, kültürü ve yaşadığı coğrafya birbirinden farklı olan milyonlarca insan, dünyanın herhangi bir yerinde aynı camide bir imamın arkasında namaz kılmakta ve ümmet bilinci ile bir arada hareket edebilmektedir. Ayrıca İslam'ı seçen her milletin dil ve kültüründe yer etmiş yüzlerce Arapça kelime, ortak bir kültür mirası oluşturmaktadır. Arap dili ve edebiyatının İslam kültür ve medeniyetine etkisini es geçmemek gerekir.

Gene ülkemizin komşularına baktığımızda sekiz ülkeden üçünün Arap ülkesi olduğunu görürüz. Bu Arap ülkeleriyle İhracat ve ithalat, turizm ve eğitim gibi birçok alanda etkileşim içerisindeyiz. Dolayısıyla bu ülkelerin dili olan Arapçayı bilmek ekstra bize ne kadar fayda sağlayacağı aşikardır.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Yusuf — Ortadoğu ülkeleriyle olan ticaret hacminin genişlemesi ve bunun beraberinde artan sosyal etkileşimlerimiz Arapçaya olan yönelimi daha da üst noktaya taşımaktadır. Günümüzde iş alımlarında İngilizce bilmenin gerekliliği su götürmez bir gerçekken Ortadoğu'yla olan bağlantılarımız nedeniyle İngilizceden sonra öğrenilmesi gereken en önemli diller arasında yerini almaktadır. Fakat bir dili öğrenmek o dilin sadece kalıplarını bilmekle değil o dili bütün kültürüyle benimsemek ve özümsemekle sağlanmaktadır. Çünkü sadece ticari etkileşimden kaynaklı değil kimisi için sadece seyahat sürecinde kendisini rahatça ifade edebilmek için de önem taşıyabilmektedir. Hal böyle olunca dili, ait olduğu kültürle bir bütün olarak görerek öğrenmenin daha önemli olacağını söyleyebiliriz.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Yusuf — Öğrencilerimden birinin gelişimini izlemek beni oldukça etkilemişti. Hem yaş itibariyle zihni melekelerinin biraz daha yavaş işleyişi hem de daha önce hiç tanımadığı, okumadığı Arapça harflerini çıkarma noktasında yaşadığı zorluk, ilk başladığımız dersteki endişesi ve asla akıcı olamayacağına dair düşünceleri, kısa zamanda dil bilgisi kurallarına boğulmaktan cümle kuramayacağına dönüşüp hemen ardından ''aa artık konuşuyor ve anlıyabiliyorum'' sevincine dönüşmüştü. Her ne kadar bu meslekten ben kendi rızkımı kazansam, bu dersler karşılığında bir ücret alsamda öğrencilerimin başarıya ulaşması beni çok ama çok mutlu etti ve hala da ediyor.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Yusuf — Seyahat etmeyi severim. Toplamda 8 yılı aşkın bir yurt dışı geçmişim var. Gittiğim ülkeler arasında Suudi Arabistan, Mısır, Güney Afrika ve Fransa yer almakta. Bu ülkelerde bir çok farklı deneyimim oldu. Saymakla bitmez galiba ama hiç unutamadığım bir anı var ki o da Mısır Piramitlerinin ikinci büyük piramitine ''delikanlı'' zamanlarımızda çıkıp askerlerin silahlı bir şekilde etrafımızı sarıp bizleri aşağıya indirmesiydi. Baya korkmuştuk ama neyse ki Türklere olan sevgilerinden dolayı bizi serbest bıraktılar. Sorun yaşamadan ayrıldık. Tabi o zamanlar ifade ettiğim gibi kan damarlar da biraz daha hızlı akmaktaydı. :)

Bununla birlikte birde Arapça'nın birbirinden farklı olan lehçelerinden biriyle olan deneyimimi aktarayım.
Mısırdan Türkiyeye dönüş vaktimiz gelmiş hava limanında saatin dolmasını bekliyorduk. Namaz vakti girmiş bende havalimanında namaz kılacak bir yer arıyordum bulamayınca oradaki bir Mısırlıya ,'' اين المسجد ( Eyne elmescid , yani mescid nerede ? ) '' diye sordum . Adam suratıma bön bön bakmaya başladı. Ben tekrar ettim '' eynel mescid? '' diye ancak adam hala suratıma bakıyordu. '' Mescid..? '' diyerek benim dediğimi tekrar etti ve suratıma bakmaya devam etti. Arapça, '' evet, evet mescid '' dedikten sonra '' ها مسقد ( he mesgid mesgid ) ' diyerek sözde beni düzeltti ve güldü. Mısır ammicesinde cim harfini ( ج ) , gaf harfi ile ( ق ) ile ifade ediyorlardı. Bu da benim Mısır lehçesiyle yaşamış olduğum, sabrımın sınırlarını zorladığı hatıralarımdan biridir. Diğer hatıralarımı da nasip olursa ders esnasında ara ara paylaşır, eğlenceli bir şekilde Arapçayı sıkılmadan öğreniriz.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında sizi Superöğretmen yapan şey nedir?
Yusuf — Ders işleme yöntemlerimin çok yönlülüğü, öğrencilerime sadece dil becerisini kazandırmanın ötesinde, öğrenmeye çalıştıkları dilin kültürel öğelerini kazandırmaya çalışmam diyebiliriz.
Ayrıca 6 yıllık ders tecrübem ve her seviyeden öğrenciyle çalışmamda bu faktörler arasındadır.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde arapça dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için arapça okuduğunu anlama dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! arapça çeviri dersleriarapça konuşma becerileri dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

ÜSKÜDAR
Akıcı arapça öğrenelim Ana dili Arapça olmayan birçok öğrenciye, ki bunlar; mühendis, doktor, tacir kişilerdi, Arapça Dil Eğitimi verdim. Bu konudaki ihtiyaçları ve eksiklikleri biliyorum.
₺60
Ahmad
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Online olarak eğitim vermekteyim. Gruplara paket halinde özel indirim uygulamaktayım. Eğitim platformu olarak Zoom'u...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ümraniye
El arabiyyetü beyne yedeyk kitabı üzerinden arapça dersleri verilecektir. 3 kitaptan oluşmaktadır.
₺45
Gülsüm
İlk ders ücretsiz!

Önce ilgili bölümü kitaptan okuyup anlamları üzerinde durulacak, sonra benim tarafımdan kelimeler seçilip...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Üsküdar
Her seviyeye özel Arapça dersleri . Arapçayı severek ve eğlenerek öğrenme fırsatını kaçırmayın ...
₺50
Damra
İlk ders ücretsiz!

Derslerimin kolay ve anlaşılır olmasına dikkat ederim . Dersleri bir çok görsel ve işitsel materyal ile desteklerim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Arapça mütercim tercümanlık öğrencisiyim dil bilgisi konularında çeviride arapçaya dair ders verilir
₺40
Soner
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi birbirine bağlı olan konuları sırasıyla anlatarak başlarım ilk olarak dil bilgisi dersleri verdikce ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Şam asıllı İstanbulluyum. Burada öğrenciyim. İki dili de anadilim gibi konuşup anlıyorum :)
₺60
Ahmet
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

-Öğrencinin seviyesine ve istediklerine göre yönleneceğiz. -Dersler sohbet dolu ve eğlenceli geçsin isterim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ümraniye
Öğretmen adayından ortaokul,lise,açıköğretim arapça, yks arapça seviyelerinde yüz yüze ve online ders (ilk ders ücretsizdir)
₺70
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öncelikle öğrencinin gereksinimlerine ve seviyesine göre islerim.Ogrenciyi ve onun seviyesini tanımak dersi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sıfırdan başlamak isteyenler için kolay konuşma öncelikli hızlı ve pratik Arapça.
₺50
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

Basitten zora doğru ilerler en kolay konulardan başlar öğrenciyi asla sıkmam. Gramer için ezber yapmaksızın...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
İlahiyat fakültesi öğrencisinden ilk okul orta okul ve lise öğrencilerine Arapça dersi verilir
₺40
Şura
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri üniversite hazırlık kitaplarım üzerinden anlatırım anlattığım Arapça ile A seviyesinden B seviyesine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
İstanbul Üniversitesi, Arap dili ve edebiyatı bölümü 4. Sınıf öğrencisinden Arapça özel ders.
₺40
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle ders vereceğim kişinin seviyesini ve benden tam olarak ne istediğini belirlerim sonrasında ise...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Klasik ve modern arapça dersleri verilir 6 yıllık tecrube nahiv-sarf öğrenme teminatı
₺30
Abdullah
İlk ders ücretsiz!

aslında ben kısa yolla arapçanın kelime ve cümle bilgisini öğrenciye aktarıp aynı zamanda ödevlerler kelime ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Üsküdar'da Arapça dersi birebir ve grup dersleri. Klasik ve Modern Arapça çalışmaları
₺75
Ibrahim
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Klasik ve Modern Arapça derslerini Durus'ul lugatil arabiye kitabından işliyoruz. Ayrıca emsile bina avamil maksut ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ümraniye
Selçuk Üniversitesi Arap dili ve edebiyatı bölümünden mezun Arapça öğretmeninden Arapça dersleri
₺50
Fatma
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin ihtiyacına yönelik belirlerim. Öğrencinin ders hakkında istek ve önerilerini göz önünde...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Arapça hocasıyım Arapça gramer ve Arapça lisan konuşma dersleri veriyorum kısa zamanda çok başarı için buyurun gelin
₺70
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Derslerim kişinin anlama şekline göre değişir ve bir derste anlayacağı kadar bilgi anlatırım bir anda fazla bilgi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Arapça ana dilim olması nedeniyle tüm yaşlara herhangi bir konu içeren dersler verebilirim.
₺50
Surya
İlk ders ücretsiz!

Dersim öğrencinin istediği konuya yönelik açmaya başlarım, ders içinde telkin ve taleffuze çok önem veren bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 ₺100 ₺100
Ders talep et