Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (11 üye yorumu)
Y
Yiğit
« Mükemmel! Charles mükemmel bir hoca. Modunuzun en düşük olduğu ve... Devamını oku »
Y
Yiğit
« Mükemmel! Charles mükemmel bir hoca. Modunuzun en düşük olduğu ve yorgunluktan bitkin durumda olduğunuz bir akşamda, her zamanki yüksek ve 'samimi' enerjisiyle hem sizi yukarı çekiyor, hem de dersi dolu dolu işleyebilmeniz için gerekli enerjiyi sağlıyor. (Charles! that's how we make complex sentences in Turkish ) Her hafta 3 saat çalışıyoruz, lise yıllarından beri kaçındığım zorlayıcı bir çok gramer dersini, sadece pratik yaparak geliştirdik. Her ne kadar ders dışında çok fazla çalışamıyor olsam da, her oturum sonrasında kendimi daha ileriye taşımış gibi hissediyorum. Umarım uzun yıllar boyu beraber çalışabiliriz »
₺80/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Charles tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce duyduğunu anlama
 • EFL - English as a Foreign Language
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Size birebir ingilizce ogreniminde, akademik ve makale yazma, düzeltme ve yazı geliştirmede en iyi deneyim sunmaktayim. Beni ara, hemen baslayalim.

Ders işleme yöntemi

1. Tanıtım amaçlı ilk ders
2. Amaç belirleme
3. Seviye belirleme
4. özel ve özenle hazırlanmış program kapsamı belirleme
5. Program içeriği belirleme
6. Ders anlatımında kullanılan metodlar:
a) Dialog
b) Cümle kurma yöntemler ve yardımı
c) Native speaker yaklaşımı: Doğal şekilde dil alışımı
d) Cambridge English, ESL teknikleri
e) Powerpoint özetle ve kolaylık sağlayan slaytlar
7. Evaluation testleri
8. Ders işleyişi ile ilgili geri dönüş soruşturma. Anket.
9. İngilizce dil öğreniminde koçluğu

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Charles ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

6 yil ingilizce egitim alanda tecrubeliyim. Simdi online dersler veriyorum. Kolejlerle calistim ve calisiyorum. Ozel dersler vermeye devam ediyorum. Online derslerim tecrubeli bir sekilde veriyorum, interaktif ve aktivitiler dolu, eglenceli bir yaklasimim var. Kisiye ozel yonelik dersler sunmaktayim. Tum seviyelerle calisiyorum. ilk okuldan-yetiskine kadar tecrubelerim var.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺80/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺380
10 saatlik ders ücreti : ₺750

Detaylar

ÜCRET DIŞINDA DERSLERİMDE 'VALUE RATING' YÖNTEMİ KULLANIYORUM. Aldığınız paket esnasında ders amacıları birlikte değerlendirip daha kişiye özel programla size destekliyorum.

Charles tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce duyduğunu anlama
 • EFL - English as a Foreign Language
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Charles: CV

Ingilizce pratik konusunda native speaker yöntemleriyle dersler veriyorum. Genel ingilizce almak isteyenler için 'placement test' ile seviyeniz belirtiyoruz. Cambridge sistemleri kullandığım için birçok faydalı işleyişlerle derslerimiz olacak.
İlkokul, orta, lise, üniversite ye kadar birçok öğrencilerim var. Kimisi yurtdışına çıkmak için İngilizce dersleri verdim ve çok başarılı oldular. İngilizce güveniniz artıracak ipuculer veriyorum ve her şekilde öğrencilerime destekliyorum.
Geri dönüş benim için çok önemli, bu yüzden her hafta English Chat time kısmım oluyor ve haftalık değerlendirmeler/soruları cevaplıyorum.
İngilizce konuşmayı zor mu buldunuz? Fun English ve doğal yaklaşım ile hızlı ve kolayca geliştirebilirsiniz.

11 üye yorumu : Charles
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
Y
Yiğit

Mükemmel! Charles mükemmel bir hoca. Modunuzun en düşük olduğu ve yorgunluktan bitkin durumda olduğunuz bir akşamda, her zamanki yüksek ve 'samimi' enerjisiyle hem sizi yukarı çekiyor, hem de dersi dolu dolu işleyebilmeniz için gerekli enerjiyi sağlıyor. (Charles! that's how we make complex sentences in Turkish )

Her hafta 3 saat çalışıyoruz, lise yıllarından beri kaçındığım zorlayıcı bir çok gramer dersini, sadece pratik yaparak geliştirdik. Her ne kadar ders dışında çok fazla çalışamıyor olsam da, her oturum sonrasında kendimi daha ileriye taşımış gibi hissediyorum. Umarım uzun yıllar boyu beraber çalışabiliriz

Charles cevap verdi

Caliskan, Guler yuzlu, self driven bir ogrenci. Ingilizce seviyesi B2 olup speaking C1 seviyesindedir. Hizli ilerliyor.

K
Kayra

Mükemmel! Tereddütlerim vardı, online dersler sıkıcı mı olur diye düşünüyordum. Fakat öğretmenimizin kendine has teknikleri var çok memnun kaldım!!

Charles cevap verdi

Çalışkan, güler yüzlü. Çok iyi takip ediyor dersleri, daha iyi anlamak için sorular soruyor. Tebrik ederim emeģine.

T
Tuğba

Mükemmel! Öğretmenlik okumuş biri olarak dersteki yaklaşımını ve yöntemini beğendim. Enerjisi ve Türkçeside dersi kolaylaştırıyor. Başarılı

Charles cevap verdi

Guler yüzlü, çalışkan, derse hazırklı geliyor, hızlı ilerleyebilecek öğrenci. Tebrik ediyorum

M
Meryem

Mükemmel! Öğretmeyi seviyor ve hızlı aktif bir şekilde ders anlatıyor. Teşekkür ederim bana kattıkların için Charles!

Charles cevap verdi

A very hardworking, patient, polite and smart student! I enjoy teaching and coaching her! Great student, keep it up!

Y
Yusuf

Mükemmel! Çok güler yüzlü canayakın bir öğretmen!!Hiç ingilizce bilmeseniz bile size kolayca ingilizce öğretebilir.Anadili ingilizce bunun yanısıra çok iyi türkçe biliyor buda siz bir konuda takılı kalsanız anlamasanız bile size o konuyu farklı taktiklerle öğretmeye çalışıyor dersler çok keyifli geçiyor zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamazsınız bile

Charles cevap verdi

Öğrenmeye hazır ve çalışkan öğrenci. vakıt ayırıp ingilizce dil öğreniminde hızlı adımlar atabilecek. Kudos!

A
Aras

Mükemmel! Merhaba Charles.
Lise 1.sınıf öğrencisi Oğluma kısa bir süre önce ders vermeye başladı kısa zamanda uzun mesafe kaydettik
Charles iyi bir öğreticisiniz ve iyi bir öğretmensiniz.

Charles cevap verdi

Çalışkan, derslere hazırlıklı katılıyor, öğrenmek için çabalıyor ve hızlı gelıştiriyor. Tebrik!

G
Günyol

Mükemmel! Güler yüzlü , yapıcı , enerjik ve sabırlı bir öğretmen.Kesinlikle tavsiye ederim.

Charles cevap verdi

You are hard working and friendly. You make the teaching experience exciting and I look forward to practicing speaking with you. Keep up the good work.

4 referans

F
Fatih

Muhendis olarak ihtiyacim olan egitimi en kisa surede sadece charles ile tamamlayabildim. Tesekkurler Charles...

E
ELİF

Charles teacher :) Bir süre birlikte çalışma fırsatımız oldu. Eğlenerek öğrenmenin mümkün olduğunu onunla yaptığınız derslerden anlayabilirsiniz. Sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de favorisidir.

İ
İrem Gökçe

İngilizce hazırlık sınıfını onun sayesinde çok yüksek bir puanla geçtim, çok sabırlı ve ilgilidir. hiçbir zaman sıcakkanlı tavrını bırakmaz.

A
Azra

Charles hoca harika bir hoca. Çok güzel anlatiyor. Onunla İngilzcem çok iyi oldu. Pozitif ve güleryüzlü her zaman, sabırlı ve ben dersi anlayana kadar anlatmaktan sıkılmıyor, daha güzel yaklaşim ile anlamadigim noktalari tekrar anlatiyor. Teşekkür ederim hocam. Iyi ki sizi seçtim.

Charles ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Charles — İngilizceyi anadilimdir. Çocukken 3 farklı dil konuşuyorum. Fakat üniversiteye kadar, profesör öğretmenler sayesinde İngilizce dil 'teknik' bilgileri öğrendim. İngilizce Öğretmen ve Koçluk seminerler katılıp kendimi geliştirdim. (Seminerlere fırsat oldukça katılmaya devam ediyorum, öğrenmekten vazgeçemiyorum :-) )
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Charles — William Shakespeare, eski ingilizce dili edebiyatta o kadar kullandı ki, onun eserleri sonsuza dek değerlidir.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Charles — 'To be, or not to be: that is the question' Prince Hamlet-William Shakespeare. 'soru şu: olmak yada olmamak'. Kararsızlıktan kurtuluyor. Verdiğim kararın hedefine ulaşana kadar çaba göstermek meseledir.
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Charles — Akademik anlamda: İngilizce dili beynimizi geliştirir. Başka disiplinleri iyi anlamak için İngilizce önemli üstelik çoğu akademik materyaller İngilizcede veya İngilizceden çevirmiş. Kişisel anlamda, İngilizce dili sosyal hayatımızı zenginleşen iletişim aracıdır. Dünya çapında İngilizce universal bir dili ve her alanda kullanılıyor. Meslek, ticaret, akademik, sosyal, teknoloji, bilim, siyasal, ekonomi, sosyoloji, vb.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Charles — İngilizce Grameri bilmesine rağmen akıcı konuşamamak sinir bozucu bir zorluk. Fakat bir kişi 'natural approach' yönetimi kullanıldığı zaman, az gramer biliyor olsa bile, akıcı konuşabilir. Bu yöntemi Listening ile başlar, Speaking, Reading ve Writing ile sona erer.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Charles — Küçükken annem bir şey anlatıyordu sonra dedi ki: 'I wonder'. Wonder kelimesi daha önce hiç duymamıştım. Gülmeye başladım. Tekrar ederek gülmeyi bitiremiyordum. Annem şaşakaldı. Uzun süre 'I wonder' cümlesi en favori cümlem oldu. kelimesi bayılıyorum bugüne dek... I wonder niye böyleyim :-D
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Charles — İlk defa uçağa bindiğimde çok merak ediyordum, gerçekten nasıl uçacağız? I wondered how we were going to fly, really! İlk olarak camın kenarda bilet aldım. Her şey görmek istiyorum. Kanatları fırlatırken izleyecem, 'çok eğlenicez', dedim kendime. Maalesef kanatlar fırlatmadı ama uçtuk. İçinde çok sakindi. İlk defa bu kadar yabanci insanlarin arasında bulundum: Herkese merhaba! İçimden dedim tabiki. Hangi dil konuşuyorlar ki? Sonra da 'Hello' dedim ve o andan sayılmaz 'Hello'lar' bana geldi. Hello evrenseldir.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Super Öğretmen yapan şey nedir?
Charles — Yenilikçilik: İngilizce dil öğretiminde yenilikçi teknikler ve yaklaşımlar. Örneğin: Fun English tarzım ve marka: Eğlenceli ders, sunum şekli ve özetleri, Perfect Speaker tarzım: Gramer+Speaking becerileri uyuşması. Koçluk+eğitmen yaklaşımımı.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama derslerii̇ngilizce duyduğunu anlama dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Şişli
İngiltere'de (University of Birmingham) yüksek lisans yapmış, 8 yıl deneyimli öğretmenden İngilizce dersleri
₺250
Elif
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İster yetişkin, ister çocuk, ister sınav hazırlığı, ister okula destek olsun oyunun öğrenmede önemli bir rolü...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Eyüpsultan
Mesleğini severek yapan İngilizce öğretmeninden keyifli vakit geçirebileceğiniz, öğrenirken zevk alacağınız kalıcı ingilizce dersleri
₺150
Esra
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dili öğrenirken öğrencinin aktif olmasını sağlamak temel ilkemdir. En iyi öğrenme yöntemi yaparak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
İngilizce öğretmeni tarafından, seviyenize uygun konuşma ve dinleme becerileri ağırlıklı özel ders
₺170
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle, İngilizce’nin bir iletişim aracı olduğu fikriyle işliyorum derslerimi. Konuşma derslerimde tatlı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Deneyimli Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunundan her seviyeye uygun özel İngilizce dersi!
₺100
Meryem
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle her bireyin öğrenme biçimi ve birikimleri birbirinden farklı olduğundan tek bir yol takip ediyorum diyemem....

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Güngören
3 Yıllık İngilizce Öğretmeninden özel İngilizce dersleri, Lise ve Ortaokul Gruplarıyla güçlü İngilizce iletişim :)
₺100
İrem
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizi kuvvetli iletişim üzerine öğrencini taleplerine ve ihtiyaçlarına bağlı şekilde şekillendiririz. Asıl...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon sertifikası sahibi öğretmenden İngilizce dersleri
₺120
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Sınava hazırlanan, İngilizce öğrenmek isteyen ya da İngilizce'sini geliştirmek isteyen her yaştan ve meslekten...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü
Marmara Üniversitesi Mütercim Tercumanlık Öğrencisinden Her Seviyede İngilizce Dersi, Pratik İmkanı, Diyalog Kurma
₺50
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Ders sırasında pratik yapma, konu işleme ve sorularını giderme üzerine ilerlerim bunun yanı sıra ders dışında da...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Merhaba, Ben Fransa’dan geldim ve Fransız Üniversitesinden mezun oldum. İstanbul’da başlangıç seviyesi İngilizce ve Fransızca özel ders veriyorum.
₺50
Nils
İlk ders ücretsiz!

Öğretme yöntemlerim: -Günlük hayatta karsilasabilecegimiz durumlarla ilgili sözlü ve yazili diyaloglar Photo de...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Deneyimli, multilingual, sıkıcı olmayan İstanbul Üniversitesi Dil ve Edebiyat öğrencisinden İngilizce dersleri.
₺60
Ata
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi esasen benzetme veya farklılıkları bulma (contrast and compare) yoluyla yapıyorum ki öğrenci öğreneceği...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
Deneyimli İngilizce öğretmeninden, Başlangıç seviyesinden itibaren özel ders verilir. Dersler birebir veya grup dersleri şeklinde işlenebilir.
₺100
Seda
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi birebir veya grup dersleri şeklinde işlemekteyim. Hem basılı materyal, hem elektronik materyal kullanıyorum...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ihtiyaca yönelik İngilizce Özel Ders (Zoom/Yüz Yüze)
₺70
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Dersleri işleyiş şeklim öğrencinin neden İngilizce öğrenmek istediğine ve seviyesine göre değişiklik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Anadili İngilizce Öğretmen den, TEFL Sertifikalı ve Amerikan ingilizcesi Deneyimi türkiye de! Native English Speaker. TEFL Certificate and English Teaching Experience!
₺110
Emma
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

When teaching a class my top priority is to have my student practice his or hers speaking skills as much as possible from...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, Pedagojik Formasyon sertifikası da bulunan, tecrübeli İngilizce öğretmeninden özel ders
₺75
Burak Kazım
İlk ders ücretsiz!

İlk dersten itibaren öğrenci ihtiyacına göre şekillenen ders planlaması; konuşma, yazma, dinleme ve okuma gibi tüm...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden hem online hem de yüz yüze İngilizce dersleri.
₺70
Elif
 • (26 üye yorumu)

Herkesin öğrenme yöntemi farklı olduğu için önce öğrencinin kişisel olarak nasıl daha iyi öğrenebileceğini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
İngilizce öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise 1 ve 2. Sınıflar için Isparta ve Burdur'da özel ders imkanı.
₺40
Fatma Nur
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri işlerken öncelikle o konu hakkında öğrencide bulunan bilgiye göre hareket ederim. Böylelikle o konu...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisi 74 YDT neti Erasmus +/AIESEC öğrencisi Yurtdışı tecrübem var Turistik alanda (Kapalıçarşı) çalıştım Konuşma ve sınav becerisi için yardımcı olabi
₺40
Can
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri ağırlıklı olarak öğrencinin ihtiyacına uygun işlerim İngilizceyi hayatının her anında yaşaması için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺80 Müsait değil ₺80
5 saat ₺380 Müsait değil ₺400
10 saat ₺750 Müsait değil ₺800
Ders talep et