Anasayfa
Ders ver
AYDAN - Prof piyano -
 
 • Lider
 • (21 üye yorumu)
M
Mikail
« Mükemmel! Biz yurt disin da yasiyoruz. 8 yasinda ki oglumuza Aydan hoca online... Devamını oku »
M
Mikail
« Mükemmel! Biz yurt disin da yasiyoruz. 8 yasinda ki oglumuza Aydan hoca online piyano dersi geciyor. Aydan hoca isinde professionel, dakik, samimi, ogretim tarzi cok guzel . Cocuk la iletisim kurmasi super . Oglumuz Aydan hocay la cok severek calisiyor. Aydan hanimi tanidigimiz icin cok memnunuz... »
₺130/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
AYDAN tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Solfej
 • Müzik eğitimi
 • Klavye
 • Klavsen
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

RUS EKOLÜ OGRETMENDEN PİYANO DERSİ (4 yas ve uzeri, her yasa uygun farklı, eglenceli ve hızlı programlarlar birebir online egitim) - ucretsiz deneme dersini kacırmayın !

Ders işleme yöntemi

11 sene birebir, 1 sene onlayn egitim vermekteyim. hızlandırılmıs ve kolay metodlarlarla calısıyorum.
3 -4 yaslara ve uzeri egitim veriyorum. renkler metodu kullanmıyorum. kucuk yaslarla 30 dak.tan fazla calısmıyoruz.

Onlayn piyano hakkındaki SORULAR :
Real ders kadar verimlimidir - ???
- Ders tecrübemden faydalanarak, eminlikle birebir dersin aynısı olduğunu diye bilirim ve bunu velilerimiz de tasdikler
- 30 dakikalık ücretsiz derste siz de buna şahit olucaksınız
Onlayn piyanonun AVANTAJLARI :
1) Fiyatı düşüktür (Yol masrafı ve zaman masrafı olmadığı için)
2) Esnektir (ders saatini değiştirme ve telafi saatlerini ayarlamak kolaydır)
3) 1 saatlik ders hafta içi 2 yarım derse bölüne bilir ( tercihe göre)
4) Onlayn derste 10 dakikalık mola verilmiyor
5) Özgürlük sağlar (tatile gittiğinizde 1 portatif piyano ve 1 telefon devam etmek için yeterli)
6) Çalışan velilerin çocuğunu kursa götürmek mecburiyyeti yok
7) Siz işte iken bile çocugunuz ders saatinde oğretmen tarafından aranıp dersi yapılıcaktır
Onlayn dersin DEZAVANTAJLARI :
Okuma yazması olmayan (7 yaşindan küçük) çocuklar velinin teknik yardımına muhtaçlar ( kitabın sayfalarını çevirmek, kitaba tarih yazmak ve 3-4 yas için kalemle notayı takip etmek gibi)

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. AYDAN ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Eğitim Düzeyi
Lisans: Baki Musigi Akademiyasi, Piyano Ve Solfej, 2005
Lise: Baki Musigi Mektebi, 2000

Aydan hakkında değerlendirme ve yorumlar
Kadir Y., 28 Ocak 2020
Ders Konusu: Müzik - Piano
İki çocuğum için piyano dersi aldırıyorum. Aydan hocamız çocuklara karşı çok ilgili ve sevgiyle yaklaşıyor. Onları motive etmede çok başarılı. Kızdığını veya üzdüğünü hiç görmedik. Çocuklarda kendisini çok seviyor. Zaman ve para konusunda cömert bir insan. Anlayış gösteriyor. Ders zamanı başka hiçbir şey ile meşgul olmuyor. Dersine odaklanıyor. Her detayı çocuklara öğretme arzusunda. Kendisine burdan çok teşekkür ediyorum.

Emre S., 07 Ekim 2019
Ders Konusu: Müzik - Piano
Aydan hanım oldukça bilgili, ilgili ve motive edici bir eğitmen. Kendisiyle tanışma fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Oğlum her dersine isteyerek ve oldukça motive gidiyor. Samimiyeti ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim.

Ekaterina A., 23 Eylül 2019
Ders Konusu: Müzik - Piano
Çocuklarla çok kolay iletişim kuruyor ve işini profesonelce yapıyor. Güleryüzlü ve cana yakın.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺130/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺650
10 saatlik ders ücreti : ₺1200

Detaylar

onlayn dersi denemeden onyargılı olmayın

AYDAN tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Solfej
 • Müzik eğitimi
 • Klavye
 • Klavsen
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

AYDAN : CV

Eğitim Düzeyi
Lisans: Baki Musigi Akademiyasi, Piyano Ve Solfej, 2005
Lise: Baki Musigi Mektebi, 2000

11 sene birebir, 1 sene onlayn egitim vermekteyim. hızlandırılmıs ve kolay metodlarlarla calısıyorum.
3 -4 yaslara ve uzeri egitim veriyorum. renkler metodu kullanmıyorum. kucuk yaslarla 30 dak.tan fazla calısmıyoruz.

21 üye yorumu : AYDAN
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Mikail

Mükemmel! Biz yurt disin da yasiyoruz. 8 yasinda ki oglumuza Aydan hoca online piyano dersi geciyor. Aydan hoca isinde professionel, dakik, samimi, ogretim tarzi cok guzel . Cocuk la iletisim kurmasi super . Oglumuz Aydan hocay la cok severek calisiyor. Aydan hanimi tanidigimiz icin cok memnunuz...

AYDAN cevap verdi

Mikail ve ailesi ilk derse tam hazırlıklı katıldı ve devaminda duzenli ve disiplinli bi gosteri sergiledi. kendisi derslerde gayet basarili ve azimlidir.

C
Can

Mükemmel! Öğrencisi ile ilgili, konuya fazlasıyla hakim bir eğitmen. Kızım kendisi ile beşinci dersini yapıyor bugün, şimdiden gösterdiği gelişme bizi memnun etti.

AYDAN cevap verdi

ogrencim Maya piyano icin yeterince sabırlı ve dikkatlidir. bu isimizi kolaylastırıyor. aynı disiplinle devam edersek buyuk basarılara ulasıcagımızdan eminim.

O
Ozgur

Mükemmel! Aydan hanım gayet ilgili ve işinde uzman bir piyano öğretmeni. Biz kendisinden çok memnunuz, oğlumuz piyano derslerini iple çekiyor.

AYDAN cevap verdi

Kuzey pek hevesli ve tutkulu bi ogrenci. bu sayede yanlış tekniklerini zamanla diginleyip dogru yolda hızla yuruyecegimizi umut ediyorum.

G
Gokay

Mükemmel! Su ana kadar Aydan Hoca'dan cok memnunuz. Oglumuzun seviyesine uygun kaynak kullanimi ile onu cesaretlendirici ve tesvik edici konusmalarinin faydasini goruyoruz.

AYDAN cevap verdi

Gorkay ilk baslarda biraz tedirgin, ama zamanla gayet basarili bi ogrenci oldu. ilerde cok daha basarılı olacagını tahmin ediyorum.

H
Hatice

Mükemmel! 8 yaşındaki kızıma piyano dersi veriyor Aydan Hanım. Çocuklarla iletişimi çok güzel.Kızım dersleri dört gözle bekliyor. Verdiği çalışmaları hiç sıkılmadan yapıyor. Online ders olmasına rağmen birebir dersten hiç farkı yok. Piyona derslerine online devam edeceğiz pandemi sonlansa dahi.Emekleriniz için teşekkürler Aydan Hanım.

AYDAN cevap verdi

Elifle ders yapmak cok rahat, hic bir odeve onyargili davranmıyor ozguvenli ve sabırlıdir. basarılarimizin devamlı olacagından eminim.

P
Pınar

Mükemmel! Oglum bir ay once piyano calismalarina Aydan hanimla basladi. Bu bir ay icinde de oldukca yol aldi. Aydan Hanim, disiplini, ogrencinin yasina gore somutlastirdigi ornekleri, ogretim yontemi ile bircok cocuga isik olabilecek bir ogretmen. Kendisiyle calismaya devam ediyor ve emekleri icin tesekkur ediyoruz.

AYDAN cevap verdi

ogrencim Batu yasının kucuk olmasına ragmen cok dikkatli ve zeki bi cocuk. Pınar hanım derslerimize tekniki yonden yardımcı oldugu icin ona da ayrı minnettarım. eminim kısa zamanda sertbest calısmaya da alısıcaz

E
ELİFTUANA

Mükemmel! BENCE PROFESYONEL BİR PİYANO EĞİTİMİ ALMAK İSTİYORSANIZ AYDAN ÖĞRETMENE GİDEBİLİRSİNİZ .KENDİSİ ÇOK POZİTİF ,ÇOCUKLARIN KENDİ DİLİ İLE ONLARI ETKİLİYE BİLEN BİRİ.ÇOKTA DÜRÜST ,KİBAR BİR HANIM ...

E
Ertugrul

Mükemmel! Öğretmenimiz oğlumuzun içindeki heyecanı tekrar ortaya çıkardı. Oğlumuz Aydan Hoca'yla ders yapmayı sabırsızlıkla bekliyor. İki ders arası süre verdiği ödevlerle çok verimli ve pekiştirici geçiyor. Emeğinize sağlık Aydan Hoca'm.

AYDAN cevap verdi

Deniz ve ailesi derse gereken malzemelerle tam hazırlıklı katıldılar. ders icin uygun alanda sessizlik ve uyum saglanıldı ve yarimsaatlik programımıza sıgdıra bilecegimiz kadar odev calıstık. aynı şartlar altında cok guzel basarılara ulasacagımıza eminim

13 referans

A
Areej

My 8 years old daughter is taking online classes with Ms. Aydan. She loves the classes and she showed a lot of improvement in her piano skills. Thanks a lot.

W
Waad

I think that these lessons are pretty helpful because I learned how to read notes and which finger plays which note. In conclusion my opinion is that the lessons are very helpful and I am happy to learn how to play the piano.

Ö
ÖMER

ÇOCUĞUM 8 YAŞINDA İKEN PİYANO KURSUNA AYDAN HOCAMIZLA BAŞLADI. 1.5 YILDIR DERS ALIYORUZ.DERSLER GAYET VERİMLİ GEÇİYOR . VERİLEN PARÇALARIN ÖDEV TAKİBİNİ İYİ YAPIYOR.ÇOCUĞUMDA DERSLERE SEVEREK KATILIYOR. GAYET MEMNUNUZ. PANDEMİ NEDENİ İLE ONLİNE DERS ŞEKLİNDE DEVAM ETTİK. BU ŞEKİLDE DE GAYET İYİ GİDİYOR.

C
Ch

Çok güzel hoca Öğrencilerine nazik, sabırlı davranıyor ve öğretmek için can atıyor. Kendisini çok seviyorum iyi ki Aydan hocadan müzik dersi aldım:)

A
Adem

6 yaşında bir kızım var piyonaya ilgisi bebeklikten bu yana artmaktadıydı bende bu yönde ilerlemiş için hoca aradım ve Aydan hoca ile tanıştım; Aydan hoca kızma piyano dersleri vermeye başladı ama bu kadar kısa sürede hızlı öğrenmeye ve ilerlemeye başlaması beni hem mutlu etti hemde şanslı olduğumu anladım ayrıca öğrencilerin psikolojisinden anlıyor, hemde öğrenciye göre öğrenme metodunu geliştiriyor ben çok memnun kaldı kızımın Mutlu görmek beni daha çok mutlu ediyor

F
Fatih

Gayet başarılı ve disiplinli bir eğitmenler.

B
Burçak

Çok içten çok samimi özellikle çocukları çok seviyor özverili sabırlı ve disiplinli bir öğretmendir Aydan hn. Biz onu çok seviyoruz Beril&Burçak

N
Nariman

Aydan, you are a very good teacher.. your so kind and smart.. i wish you are the teacher for all kids

D
Dr. Hussam

Aydan is super teacher, she is awesome, she can deliver the information smoothly. I would recommend her as perfect a d experienced teacher.

T
Tala

Miss Ayden (music teacher) is a perfect teacher. She is a professional one, cooperative, patient with kids and an excellent personality.

AYDAN ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
AYDAN — 9 yasimdan, içimdeki besteleri her hangi bir müzik aletinde seslendirme ihtiyaci duyduktan beri
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
AYDAN — Jaz (piyano-saksafon)
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
AYDAN — En zor ders kendini, yapamayacağım diyerek korkutan öğrencilerle geçiyor: Kitlenip kaldığı bile oluyor. O zaman yoga nefes yöntemlerine başvuruyoruz…
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
AYDAN — Karmasik müzik aleti yok, benim çalamadığım bi tek nefes aletleri. Çünkü nefesim yetmiyor
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
AYDAN — Hayalleri hor görmemek. Onları: 1ciddiye almak, 2hedefe çevirmek, 3planlı çalışmak.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekanda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
AYDAN — Yanni, Sezen Aksu, Sting
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir anınızı anlatın!
AYDAN — 2 sene once öğrencilerimin, velilerin bana özel düzenlediği öğretmenler günü sürprizi hayatımda aldığım en değerli hediyeydi : adıma dikili ağaçların olması bir doğa hayranı olarak beni çok duygulandırdı.
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
AYDAN — Çocuklara ve işime olan sevgim ve sabrım

Benzer öğretmenler

Çevrenizde piyano dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için solfej dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! müzik eğitimi dersleriklavye dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Beylikdüzü Osb
4 yaşımdan beri müzik eğitimi alıyorum ses dersi, piyano dersi verebilirim. istanbul aşık veysel güzel sanatlar lisesini kazandım. şu an cerrahpaşa da makine programında okuyorum.
₺75
Aren
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

küçük çocuklarda renklerle nota öğrenimine başlıyorum. yetişkinler normal bir şekilde öğretiyorum. daha sonra...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Avcılar
Müzik Bölümü fakültesi öğrencisinden istanbul'da başlangıç ve orta seviye piano dersleri verilir.
₺80
Welat
İlk ders ücretsiz!

Teknik olarak çok zorlamayan, ama içerisinde çok sade ve güzel melodilerin olduğu bir piano kitabıyla, piano çalma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Avcılar
Lise öğrencisinden istanbul'da başlangıç, orta seviye piyano dersleri. (3 yıldır çalıyorum) t
₺80
Tuanna
İlk ders ücretsiz!

Nota bilgileri, eğitim kitabı, parça çalışmaları, pratikler, ödevler, akor bilgileri.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Güzel sanatlar müzik bölümü öğrencisinden özel piyano/keman/güzel sanatlara hazırlık dersi istanbul
₺80
Rabia Melike
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencininin seviyesine göre plan yaparım derste ve bir sonraki dersi anlatarak motive edici ödevler veririm. Belli bir...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü Osb
Keman-gitar-piyano 15 yıllık eğitim tecrübesi ile Yapacağımız eğitimin metodu “öğren uygula ve kendi kendinin öğretmeni ol”dur. Öğrettikleriniz önünüzde referans olacaktır
₺95
Dara
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizi ekseriyetle teorik ve uygulamalı olarak işleriz. Ders-tekrar-ders ile uygulama teorik ve yorumlama ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Avcılar
Türk Musikisi (tarihi, teorisi, repertuvarı, üslup, nota bilgisi), ud enstrümanı (hakimiyet, tavır) hakkında verilebilecek pratik bilgiler.
₺90
Ahmet Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi pratik bir şekilde işlemeyi tercih ederim. Bildiklerimi öğretirken ben de pekiştiririm. Eğlenceli ve samimi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bolu abant izzet baysal üniversitesi müzik öğretmenliği mezunuyum. Piyano,keman,viyola,şan derslerinin eğitimini ileri seviyede vermekteyim
₺70
Gülçin
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizin en verimli geçmesi ve anlaşılır bir şekilde yol izlemesi için sağlam ve temkinli adımlarla hem...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bakırköy
Tanışma dersi ücretsiz olacak.
30 yıllık öğretme deneyimimle PİYANO DERSLERİ veriyorum. Klasik ve World/Blues/Caz. Basitleştirilmiş. Müzik zekası yetersiz olan öğrenci ile çalışmıyorum.
₺80
Ömer
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Alfred kullanıyorum çoğunlukla. Ancak kişiye özel farklı eserlerden de yararlanıyorum. Kişisel zevkler ön planda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Bakırköy
Istanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunundan Piyano ve Solfej Dersi verilir
₺80
Saydam
İlk ders ücretsiz!

Öğrencime ilk olarak enstrümanı her şeyiyle tanıtırım. Oktavları ve tuşları anlatırım. Daha sonra ellerin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Küçükçekmece
Denizcilik Bölümü Öğrencisi yıllarca profesyonel şekilde uğraştığı müzik alanında sizlere yardım edebilir
₺100
Kadir
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim temelden başlayıp bulmaca gibi müziğin derinlerine inip kısaca insanlara bilgilerimi aktarmaya dayalıdır....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bakırköy
İTÜ Devlet Konservatuarı kompozisyon bölümü mezunu hocadan akademik müzik eğitimi ve enstrüman dersleri
₺1
Teoman
İlk ders ücretsiz!

Yeni eğitime başlayacak Yada konservatuarlara hazırlık ve akademik eğitim almak isteyen öğrencilerime öncelikle...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Küçükçekmece
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 2. Sınıf Öğrencisiyim. Nota Eğitimi ve (kısa-uzun-cura) bağlama eğitimi konusunda Eğitim verebilirim
₺70
Candemir
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle İyi bir müzisyen olmak için müziği tanımak gerekir. İlk olarak Nota çalışmalarıyla nota eğitimleri...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Küçükçekmece
I.T.Ü TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVARI MEZUNUYUM . ORTA, LİSE VE ÜNİVERSİTEYİ AYNI OKULDA BAŞLADIM VE TAMAMLADIM. SOLFEJ, NAZARİYAT, BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE ŞAN DERSLERİ VERİLİR..
₺150
Şebnem
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

KİŞİNİ MÜZİK SEVİYESİ VE TALEPLERİ GÖZ ÖNÜNE ALINARAK PLAN OLUŞTURULUR....PROFESYONEL OLMAK İSTEYEN İLE...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺130
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺650
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺1300
Ders talep et