Anasayfa
Ders ver
 
 • Super Öğretmen
 • (14 üye yorumu)
İ
İrem
« Mükemmel! Ben bu kadar keyif alacağımı bilsem çok daha önce başlardım... Devamını oku »
İ
İrem
« Mükemmel! Ben bu kadar keyif alacağımı bilsem çok daha önce başlardım derslere. Webcam üzerinden olacağı için başta içime sinmemişti ama Elyesa öyle güzel sohbet havasında işliyor ki dersleri gelişim sürecinin o sıkıcı havasından eser kalmıyor. Picasso'nun hayatına ilişkin öyle komik düşünceleri var ki kahkaha atmaktan düz çizgi atamadım bir ders boyunca :D İşin enteresan tarafı öyle anlatıp dururken bir yandan da bir şeyler çizdiriyor size,arada müdahalede bulunuyor derken bir bakıyosun çizebileceğini hiç düşünmediğin bir objeyi çizivermişsin.Keşke haftalık ders saatimi arttırabilsem de daha çok görüşsek ama yoğunluktan arttıramıyorum.En kısa zamanda aynı şehirde de yüzyüze görüşmek için sabırsızlanıyorum kendisiyle. Ayrıca mikemmel film önerileri için de kendisine çook teşekkür ediyorumm »
₺150/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Elyesa tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Resim
 • Güzel sanatlara hazırlık
 • Yağlı boya
 • Karikatür
 • Çizgi roman
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

''Aa bi ressam vardı ya hani TRT'de kıvırcık böyle..''

Ders işleme yöntemi

Ücreti yatırdınız mı diye banka hesabımı kontrol ettikten sonra ister Güzel Sanatlar'a hazırlık,ister hobi amaçlı,isterseniz de sağa sola hava atmak için alacağınız derslerimde Temel Sanat Eğitimi ve Uygulamalı Öğretim dışında Sanat Tarihi adı altında bildiğin sanatın dedikodusunu yapıp ,yapmak istediğiniz şeyin tarihçesinden de haberdar olmanızı sağlıyorum.Derslerimin çizim ayağı dışında kültür sanat sohbetleri,film ve kitap konuşmaları düzenleyip,ilerlemeniz için gerekli disiplini bozmayacak şekilde dersleri olabildiğince eğlenceli kılmaya çalışıyorum.Vereceğim alıştırma ödevleriyle ulaşmak istediğiniz seviyeye olabildiğince kısa sürede (aramızda kalsın,yok öyle bi'dünya..) gelmeniz için süreç boyunca bütün bilgi,birikim,bikini(bkz:Yiğit Özgür)'lerimi sizlerle hiç çekinmeden paylaşıyorum.
Tek seferde maksimum 1(bir) saat ciddi kalabildiğim için,günlük ders kotasını iki(2) saat ile sınırlı tutuyorum.Ders sonunda yüzünüze gülümser vaziyette kamerayı kapattıktan sonra 'eleleyy' diye narin bedenimi yatağa fırlatıp kızlarımı patilerinden öperken,kendimi yatağımda dev bir öğrenim kredisine dönüşmüş olarak buluyorum..

Super Öğretmen

Elyesa en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Elyesa ne yapacağını bilmeyen alelade bir insanken hayat onu öyle bir noktaya getirdi ki ne yapacağını bilemedi.Sonra elini yüzünü yıkayıp,karikatürde kendini geliştirmek adına bir yağlıboya atölyesinde ustasına üç sene çıraklık yaptı,sevdiği işin okulunu da okumaya karar verince,birincilikle kazandığı Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Anasanat Dalı bölümünden sonunculukla(bakın bu her yiğidin harcı değildir) mezun oldu.Bir süre çeşitli dergi ve e-dergilerde yazıp çizdi,istikrarlı bir şekilde çalıştığı bütün dergilerden kovuldu.Son birkaç yıldır freelancer vaziyette karikatür çizip,vaktiyle kendisinin de öğrencisi olduğu ustasının yanında,artık meslektaşı olarak,atölyede yağlıboya çalışmalarına ağırlık vermenin yanı sıra güzel sanatlar fakültesi ve güzel sanatlar lisesine onlarca öğrenci hazırlayıp kazandırdı. Yetenek sınavlarına defalarca öğrenci olarak girip kazanmış olmasının yanı sıra dört sene boyunca sınavlarda model ve gözetmen olarak da yer aldığı için, sınav jürilerinin hassas oldukları noktalarda da oldukça bilgi sahibidir,demedi demeyin.
Bir de başka işi yokmuş gibi,ki kesinlikle yok,mizah ve çizgi roman senaristliği de yapıyor,hadi bakalım.
Arada bir de kafasına estikçe sevdiği anime,dizi ve filmlerin parodi alt yazı çevirmenliğini yapıyor.
Çok güzel Hindu aksanı İngilizce konuşması bir yana,10(on) yılı aşkın bir süredir kedi bakımı konusunda da deneyim sahibi.
Sahte isimlerle gazetelerin dandik şiir köşelerine deneysel(!) şiirlerini paylaşmak da en büyük 6. hobisi.(İlk 5'ini reddedemeyeceği bir teklif karşılığında açıklamayı düşünebilir,iletişime geçiniz..)
Ha çok nadiren de resim siparişi kabul ediyor,o da yalnızca çizmekten keyif alacağı bir iş yahut yüzünü güldürecek bir meblağ söz konusu olduğunda..

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺150/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺750
10 saatlik ders ücreti : ₺1500

Detaylar

''Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız bir de cehaletin bedelini hesaplayın.''

-Gregor Samsa

''Beni methetme kardeşim,bana para ver.''

-Sacha Baron Cohen

''Eğer sen ressamsan,gel tuvalinin başına geç ; yok eğer ben ressamsam,arkadaşlar ödemelerimizi zamanında ve peşin yatıralım lütfen.''

-Zach Galifianakis


P.S : Yetenek sınavlarına hazırlanan gençlerden maddi durumu iç açıcı olmayanların çizimlerini ücretsiz inceleyip dönüt/düzeltme veriyorum,çekinme baboli..

Elyesa tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Resim
 • Güzel sanatlara hazırlık
 • Yağlı boya
 • Karikatür
 • Çizgi roman
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Elyesa : CV

BAKIN O RESSAM KİMMİŞ !!!.....(h͟a͟b͟e͟r͟i͟n͟ ͟d͟e͟v͟a͟m͟i ͟i͟ci͟n͟ ͟t͟ik͟l͟a͟y͟in͟iz͟)
GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI !!!...(h͟a͟b͟e͟r͟i͟n͟ ͟d͟e͟v͟a͟m͟i ͟i͟ci͟n͟ ͟t͟ik͟l͟a͟y͟in͟iz͟)
BU KADARI DA OLMAZ DEDİRTTİ !!!...(h͟a͟b͟e͟r͟i͟n͟ ͟d͟e͟v͟a͟m͟i ͟i͟ci͟n͟ ͟t͟ik͟l͟a͟y͟in͟iz͟)
ÖYLE BİR ŞEY ÇİZDİ Kİ.....!!! (h͟a͟b͟e͟r͟i͟n͟ ͟d͟e͟v͟a͟m͟i ͟i͟ci͟n͟ ͟t͟ik͟l͟a͟y͟in͟iz͟)
ELYESA'NIN SON HALİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI !!!!!..(h͟a͟b͟e͟r͟i͟n͟ ͟d͟e͟v͟a͟m͟i ͟i͟ci͟n͟ ͟t͟ik͟l͟a͟y͟in͟iz͟)

14 üye yorumu : Elyesa
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
İ
İrem

Mükemmel! Ben bu kadar keyif alacağımı bilsem çok daha önce başlardım derslere. Webcam üzerinden olacağı için başta içime sinmemişti ama Elyesa öyle güzel sohbet havasında işliyor ki dersleri gelişim sürecinin o sıkıcı havasından eser kalmıyor. Picasso'nun hayatına ilişkin öyle komik düşünceleri var ki kahkaha atmaktan düz çizgi atamadım bir ders boyunca :D İşin enteresan tarafı öyle anlatıp dururken bir yandan da bir şeyler çizdiriyor size,arada müdahalede bulunuyor derken bir bakıyosun çizebileceğini hiç düşünmediğin bir objeyi çizivermişsin.Keşke haftalık ders saatimi arttırabilsem de daha çok görüşsek ama yoğunluktan arttıramıyorum.En kısa zamanda aynı şehirde de yüzyüze görüşmek için sabırsızlanıyorum kendisiyle. Ayrıca mikemmel film önerileri için de kendisine çook teşekkür ediyorumm

Z
Zeyneb

Mükemmel! Resim sanatının,Elyesa hocamın hayatının her alanında izler bıraktığını hatta tüm yaşantısını resme göre düzenlediğini söyleyebilirim. Kendisi ile yaptığımız derslerde sadece çizim teknikleri değil film ve kitap eleştirileri ile felsefi tartışmalarla sanata dair keyifli bir süreç geçiriyoruz. Hem yetenekli hem de senelerce emek verdiğinden bu alandaki yetkinliğine güveniyorum. Eğlenceli, verimli ve çok da esprili bir ders istiyorsanız kesssinlikle tavsiye ediyorum.

Elyesa cevap verdi

Zeyneb hem çok iyi bir gözlemci,hem de çok iyi bir dinleyici. Söylediklerimi can kulağıyla dinleyip ödevlerini severek yapıyor. Hal böyle olunca da kısa sürede gösterdiği gelişim çok da şaşırtıcı olmuyor.. Balzac ve Camus sevgisi ise derslerimizi çok daha keyifli kılıyor..

Ö
Özlem

Mükemmel! Elyasa Hoca, alanında başarılı ve çok profesyonel bir eğitmen. Hobi olarak başladığım çizim derslerim keyifle devam ediyor :)

Elyesa cevap verdi

Espritüel, zeki, düşünceli, anlayışlı, uzlaşmacı,algıları çok açık,eli işte, gözü keskin,bahaneleri yaratıcı,film zevki zaten tartışılamaz..
"Her öğrencim böyle olsaydı,pihhuvv.." dedirtiyor.. İngilizcesi de çok iyi,yabancı dilde espri yapıldı mı anlaması beni mutlu ediyor..

Y
Yasemin

Mükemmel! sadece öğrettikleriniz için değil hayat konusundaki yönlendirmeleriniz için de hep minnettar olacağım size hocam

Elyesa cevap verdi

Algıları açık :)

10 referans

Ö
Özlem

Merhabalar, Elyesa hocayı resim kursundan tanıyorum. Hem çizimine hem de anlatımına güvendiğim bir resim öğretmeni. Ayrıca özelde resime genelde sanata olan ilgi ve sevgisini hemen hissedebileceğiniz biri. Enerjisinin yüksek ve her daim eğlenceli olması da başka bir artısı.

H
Helena

In 2017, when I saw one of his artworks at a my friend's house in France, I was very impressed and I contacted him right away and then we had the opportunity to have a long conversation. At first I thougt him as my opponent but I wanted to work with him so, I was ready to be his assistant. While I was studying at the university, I visited his workshop, and I had the opportunity to both become a model and also watch him while he is working. Elyesa is one of the only people you can learn how to be better, no matter what your level is. I can't understand why is an artist like him with such a potential and talent keep himself back in the art community, even though he is capable of being a famous artist whenever he wants. I stayed in Turkey in order to keep in touch and to work face-to-face, even if occasionally. I have a lot more to learn from him. We also have a hobby that, painting for the same competitions and sending our works to each other without participating in the competition just for fun.

S
Sedanur

Elyesa hoca resim alanında tanıdığım özgün çalışan ressamlardandır alanında başarılı donanımlıdır bilgilerini öğrencilere verimli bir şekilde aktarır. Dersleri keyifli ve eğiticidir.

Ş
Şilan

Sitenin adını görünce Elyesa hocayı sitenin kurucusu sandım,kendisini tanımlamaya anca bu kadar uygun bir site adı olabilirdi çünkü.Kendisi ile sergide tanıştığımız esnada düşünmeden sorduğum bir soru üzerine her ne kadar beni bozmuş olsa da bunun yalnızca sarkastik yapısından ve lafını esirgememesinden kaynaklandığını ve yapmacıklıktan çok uzak samimi bir yapısının olduğunu fark etmek sadece üç dakikamı almıştı. O günden beridir her bir araya geldiğimizde sohbetine doymak bir yana dursun vaktin nasıl geçtiğini bile anlamam...Ayrıca kendisine model olma şansını da yakalamışlığım var,onu çalışırken izlemek bile başlı başına bir keyif...

S
Sevcan

Elyesa Bey muzipliği espri yeteneği ve kibar anlatımıyla harika bir süpervizörlük yaptı. Eğitiminde ne kadar donanımlı olduğuna şüphem yoktu ama öğreticiliği ile de ne kadar yetkin olduğunu sadece bir kaç ders anlatımında isabetli bir seçim olduğuna kanaat getirdiğimi gösterdi. Painting tutorial kısmı çok eğlenceliydi. Teşekkür ediyorum kendisine

P
PİGMENT SANAT ATÖLYESİ

10 yıl önce yanıma hevesli bir çekirge olarak gelip bugün kendisine meslektaşım demekten gurur duyduğum,sanat ve dünya görüşü her daim kendisine has olan, sorumluluk sahibi, açık görüşlü, azimli,genç sanatçılar arasında istediği an yerini belli edebilecek düzeyde ve yetenekte olan öğrencim..Sanatı bu denli seven biri şüphesiz ki sizin de hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır...

A
Ayça

Tanıdığım dalında sürekli kendini geliştirebilen hocalardan birisi. Aldığım dersin hakkını tam anlamıyla verdi resim bölümünü kazanmamda ki en büyük yardımcım oldu. Kesinlikle önerebileceğim bir isim.

A
Ayşe

Oğlumun resim yeteneği hiç yok. Özel resim dersi aldırmaya karar verdim. İnternette araştırma yaparken, Elyesa hocaya rastladım. İyi ki de rastlamışım. Oğlum ve ben kendisini çok sevdik. Çok yetenekli ve kibar bir öğretmendir kendisi. Çocuklara yaklaşımı harika. Resim dersini sevmeyen oğlum artık heyecanla Elyesa hocasının gelişini bekliyor. Çok kısa sürede oğlumun resim yeteneğinin geliştiğini görüyorum.
Resim ile ilgili her konuda Elyesa hocama güvenebilirsiniz. Kendisi tek kelimeyle "YETENEK" :)

M
Mehmet

Sayın elyesa hocam, çocuğum göstermiş olduğunuz üst düzey ilgi alaka ile kazandığı güzel sanatlar lisesinde çok mutlu günler yaşamakta.. kendisine sınavda karşılaşabileceği bütün aşamaları rahatlıkla geçebileceği bir eğitim verdiniz. Tüm bunlar için çok teşekkür ederiz.

E
Emir

Elyesa Hocam ile 2 yıl önce uluslararası bir sergide tanışmıştık. Kendisi bana resim alanında her konuda yardımcı olacağını söyledi. Güvenimi boşa çıkarmadı, 2 yıl sonunda sayesinde, resimde kendimi çok geliştirdim. Kendisinin de yeteneği ve becerisi tartışılmaz, çok iyi işler çıkartıyor.

Elyesa ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu alanda faaliyet göstermeye ne zaman başladınız? Nasıl karar verdiniz?
Elyesa — İlkokulda resim öğretmenimin,okul müdürümüze ‘’Bu çocuk çok değişik şeyler çiziyor,ailesi bi’doktora göstersin bunu..’’ demesine şahit olunca ne yalan söyleyeyim,bende hiçbir duygu uyanmadı,ne dediğini anlamayacak yaştaydım. ‘’Eleleyy’’ diye çizmeye devam ederken ortaokulda elime bir karikatür dergisi geçti.’’Aa..’’ dedim,’’Bunlar da benim gibi çizdikleri şeyleri konuşturuyorlar ama kadınların göğüslerini daha büyük çiziyorlar.Erkeklerin hepsi de çok çirkin,benim gibi..’’
Bu durumun bende uyandırdığı sempati ile çizmeye çalıştığım şeylere karikatür dendiğini,belirli kuralları olduğunu,kendimden daha çirkin tiplemeler yaratabileceğimi öğrendim.Ortaokul yıllarım boyunca karikatür çizmekle,dergileri takip etmekle ve dünyadaki diğer karikatüristleri araştırmakla iyice haşir neşir olduktan sonra lisede ufak ufak sağa sola iş göndermeye,dergilerin amatör köşelerinde profesyonel çizerlerden eleştiriler almaya başladım. Asi lise hayatım sırasında Yeşilçam misali İstanbul’a kaçıp karikatürist olma planlarım,kötü yola düşmekten son anda kurtulmamla sonlandı.Kısa bir aradan sonra liseye geri dönünce son sınıfta İstanbul’a gidip,Penguen,Uykusuz gibi dergilerden iletişimde olduğum profesyonel çizerleri ziyaret ettim.Çizimlerimi gösterdikten sonra bana ‘’Olacaksan okumuş karikatürist ol’’ demeleriyle,’’Peki madem..’’ diyip, liseyi bitirmek üzere geri döndüm.Karikatürde gelişmek için Grafik Tasarım Bölümü’nü okumaya karar verip bunun için de resim eğitimi almam gerektiğine kanaat getirince bir ressamın yanına gittim.Atölyesinde onu izlerken, bolca sanat tarihi kitabı okuma fırsatım da oldu.Bunun üzerine teknolojiden çok da keyif almadığımı,eski ustalar gibi tuval üzerine yağlıboya yapmanın bana daha çekici geldiğini fark ettim.Böylece karikatüre ara verip,dümeni resim yapmayı öğrenmeye kırdım..
SORU 02 | 08
Sizi en çok etkileyen sanatçılar veya sanat eserleri hangileri?
Elyesa — Fakültedeki ilk Sanat Tarihi dersimizde hocamız bu soruyu sınıfa sormuştu ve çocuğun biri kalkıp bu soruya cevaben bir türkücü ismi söylemişti.O gün yaşadığım travmadan beri ben bu soruyu cevaplayamıyorum..
SORU 03 | 08
Bu alanda başarılı olmak için gerekli özellikler hangileri?
Elyesa — Bilgi,birikim,bikini ! (Arkadaşlar bu bir hicivdir,bu bir tespittir..Buna gülünür,geçilir..)
SORU 04 | 08
Hedeflerimizde ilerlememize ve cesaretlenmemize yardım edecek küçük bir tavsiye?
Elyesa — ‘’Nasıl başardığını anlatmak,neden başaramadığını anlatmaktan daha keyiflidir.’’
Bu sözü oldum olası çok sevmişimdir.Onun dışında da işte ödemelerimizi zamanında yapalım..Gerisi bende diyorum yaa,inan bak,rahat ol yani çok da şey yapma..
SORU 05 | 08
Size kattıklarını anlatarak bize bu tutkunuzu yaşatın! Başka ilgi alanlarınız var mı?
Elyesa — Çizim yapmaya başladıktan sonra boyum bayağı bi uzadı.Muhtemelen resim çizmekten dolayı değil,küçük yaşlarda başladığım içindir ama olsun.Dünya dediğiniz de zaten nasıl baktığınızdan ibarettir..Yaa..İşte..Şüphesiz ki bunlar hep içinde çok derin hikmetler yatan cümlelerdir..
Onun dışında yamaç paraşütünü çok severim ama yapmam,kalimba çalmayı çok severim ama çalmam ki sevdiğim halleriyle hatırlayayım..
SORU 06 | 08
Özellikle gurur duyduğunuz bir çalışmanız var mı?
Elyesa — Gurur duymaya başladığım an,o çalışmayı bırakırım. Gurur duyduğum haliyle kalsın isterim. Bu yüzden hemen hemen tüm çalışmalarım yarım vaziyette,bitmemiş haldedir.Hatta bizzat ben bile yarım halde, henüz bitmemiş vaziyetteyim..(Bak yaa..)
SORU 07 | 08
Daha önce kapasitesi ve başarısı sizi şaşırtan bir öğrenciniz oldu mu?
Elyesa — Hiç unutmam,kursta bir arkadaş vardı.Yaa Allah affetsin,o kadar yapamıyordu ki,5 sene boyunca bir(1) adım bile yol alamadı.Dünya dönmeye devam ederken o öyle olduğu yerde kaldı da kaldı.İşin garibi,çocuk çalışıyordu da hani,çalışmıyor olsa zaten şaşırmazsın.Ama yok,o öyle boşlukta süzülür gibi,başka zaman diliminden gelmiş de onun zaman diliminde 1(bir) saat,bizimkinde 5(beş) yıla tekabül ediyormuş gibisinden bir rahatlıkla çalıştı durdu.
Beş(5) yıldan sonra kendisini hiç görmedim.Derler ki oralarda bir yerlerde,hala da taslak atmaya çalışıp dururmuş..
O ÇOCUĞUN SON HALİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI !!!!!.. (h͟a͟b͟e͟r͟i͟n͟ ͟d͟e͟v͟a͟m͟i ͟i͟ci͟n͟ ͟t͟ik͟l͟a͟y͟in͟iz͟)
BAKIN MEĞER O ÇOCUK…. (h͟a͟b͟e͟r͟i͟n͟ ͟d͟e͟v͟a͟m͟i ͟i͟ci͟n͟ ͟t͟ik͟l͟a͟y͟in͟iz͟)
SORU 08 | 08
SuperÖğretmen olmak da bir sanat! Sizin sırrınız nedir?
Elyesa — Şimdi tabi bizim de kendimizce tanıdıklarımız var..Bizim de..Ankara’da olsun,önemli yerlerde olsun,önemli pozisyonlarda..Boş değiliz yani biz de..Öyle sevdiğimiz bir abimiz yani sağolsun aracı oldu,ricacı oldu..Bi’telefonla,icabında,hallettik yani o işi biz,var bizim de yani sevenlerimiz..

Benzer öğretmenler

Çevrenizde resim dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için güzel sanatlara hazırlık dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! yağlı boya derslerikarikatür dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Akademi̇li̇ öğretmenden ki̇şi̇ye veya gruplara özel resi̇m-tasarim-manga çi̇zi̇mi̇-çi̇zgi̇ roman ve kari̇katür dersleri̇ veri̇li̇r.
₺75
Şahin
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

DERSLERİMDE KENDİ METODOLOJİMİ KULLANIYORUM VE KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR DÜZENLEYEREK DERS VERİYORUM.HERKESİN...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çukurova Üniversitesi Resim (Heykel Anasanat Dalı) - İBB Sanat Galerisi - @Çüresim Yönetim Kurulu Başkanı
₺130
RESSAM ONUR
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Önce samimiyet (belirli yaş gruplarında net anlaşabilmek için) , sonrasında istenilen resim-çizim birikimi içinde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Müzik Dersleri, Keman özel ders, solfej-teori dersi, piyano özel dersi Kadıköy moda
₺100
Aslıhan
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Enstrüman eğitiminde müzik teori bilgisi de aynı derecede önemlidir. Derslerim sırasında bunların iyice öğrenilip...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Resim öğretmeninden İstanbul/Kadıköy'de her seviyeye uygun özel resim ve çizim dersleri verilmektedir
₺100
Yarsu
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle temel becerileri keşfederim, öğrenim sürecine uygun bir biçimde ilerleme sağlarım ve sadece çizim ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi ayni zamanda formasyon egitimi alan;Ingilizce ve İspanyolca bilen ogretmen adayi bir sanatcidan guzel sanatlar/resim eğitimi...
₺90
Dilara
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Yaş fark etmeksizin duzeye yonelik bilgi aktarımı sağlamayı hedefliyorum. Belli teknikler dışında her bireyin kendi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Sanatçı ve eğitmenden her seviyeye uygun ister evinizde ister atölye ortamında resim sanat dersleri
₺125
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Her konuyu örneklerle ve demo çalışmalarla anlatıp, görsel örneklerle, modelden ve hayalden çalıştırıyor, aynı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisinden Güzel Sanatlara Hazırlık Dersi ve Yardımı
₺60
Pelin
İlk ders ücretsiz!

İlk olarak temel kompozisyon kurallarından başlanır. Dinamik, gözü geliştirme, gördüğünü çizebilme, hayal...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Güzel sanatlar lisesi, konservatuvar hazırlık dersleri ve hobi için konservatuvar mezunu eğitmenden şan ve piyano dersleri
₺100
Nehir
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersler çocuklar için ayrı yetişkinler için ayrı metod kitaplarla yapılmakta. Öğrencilerime kitap önerisinde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Güzel Sanatlar ve İletişim fakültesi Mezunu İç mimar ve Reklamcıdan güzel sanatlara hazırlık ve Sanat Tarihi eğitimi (İç Mimarlık derslerini çalıştırabilirim)
₺80
Hayal
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi 1 saat ders + ufak ve sıkıcı olmayan ödevler vererek yaparım. Ödevlerinize ve tek derslik yardımlara da...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Kadıköy
Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi’nde baslayan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar akademisinde devam eden eğitimimde resim konusunda edinilen bilgi aktarımı
₺80
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Gelenekçi bir yapım vardır ve resmin tekniği ve altyapısı aktarımı konusunda bilgi birikimine sahibim. Doğru görme...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Marmara Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere resim dersi
₺60
Eylül
İlk ders ücretsiz!

Bireysel şekilde çocuğun elinin yatkınlığına baktıktan sonra onu o yönde yönlendiriyorum. renk, doku ,çizgi,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yağlı boya ve resim dersi. Mimar sinan güzel sanatlar mezunu resim hocasından
₺65
Sibel
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

merhaba mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi 1999 yılı mezunuyum 10 yıldır resim öğretmenliği yapıyorum 4...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim bölümü öğrencisinden resim ve güzel sanatlara hazırlık dersleri
₺65
Gizem
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlara hazırlık kapsamında öğrenciye oran-orantı, kompozisyon, çizgi üçlemesini kavratacak...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Dokuz Eylül Üniversitesi Görsel Sanatlar Öğretmenliği 2015 mezunuyum. Kadıköy'de özel/grup dersleri veriyorum.
₺40
Aylin
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İster hobi olarak ister güzel sanatlara hazırlık için ders alabilirsiniz. Her ikisinde de en temelden akademik bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencisinden Istanbul'da yetenek sınavlarına hazırlık ve çizim dersleri.
₺30
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Daha çok yoruma ve üsluba dayalı olan çizgisel gelişimi, perpektif anatomi ve diğer teknik alanlar ile birlikte...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Yagli, akrilik ve guaj boyalardan birini secerek ,bir ay gibi bir surede basit tablolar yapabilirsiniz
₺50
Nida
İlk ders ücretsiz!

Ogrencinin bilgisine gore derse baslayis ve planlama degismektedir. Daha cok online ders vermeyi tercih ediyorum ama...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺150 ₺150 ₺150
5 saat ₺750 ₺750 ₺750
10 saat ₺1500 ₺1500 ₺1500
Ders talep et