Anasayfa
Ders ver
 
 • (17 üye yorumu)
G
Gözde
« Geçen sene kızım ders aldı kendisinden LGS için açıkcası çok... Devamını oku »
G
Gözde
« Geçen sene kızım ders aldı kendisinden LGS için açıkcası çok umudumuz yoktu kızımdan başlarda ancak cem bey gerçekten hocadan öte abisi gibi yaklaştı kızıma sürekli onu sınava motive etti ders programı yapıp denetledi kızımın kendi isteğiyle ders çalışması gerçekten benim için alışılagelmiş bir durum değildi. Kızım Selçuk Anadolu lisesini kazandı sayesinde tekrardan teşekkür ediyorum kendisine. »
₺50/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 4saat
Cem tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
 • Eğitim danışmanlığı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Profesyonel eğitim danışmanı,öğrenci koçundan her yaştan öğrenciye psikolojik destek ders planlaması ve ders kontrolü hizmeti.

Ders işleme yöntemi

Eğitim danışmanlık ve öğrenci koçluğunu gerek bireysel gerekse grup olarak veya doğrudan dershanelerde veya etüt merkezlerinde veriyorum,bazı duyarlı dershane sahipleri öğrencilerinin başarılarını ve motivasyonlarını arttırmak amacı ile benimle iletişime geçip öğrenciler için grafikler hazırlamamı ve motivasyon için tüm sınıflarda öğrencilerle toplanmamı istiyorlar.

Eğitim

.Resmi olarak eğitim danışmanı ve öğrenci koçuyum.5 senedir matematik 2 senedirde eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu yapıyorum.Bu alan türkiyede henüz yeni sayıldığı için çok bilinmiyor,aslında bizim yaptığımız şey öğrencinin çalıştığı ders saatinin verimini arttırarak az çalışan bir öğrencinin bile günde 8-10 saat çalışan öğrencilerle aynı başarıyı elde etmesini sağlamak.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺50/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺250
10 saatlik ders ücreti : ₺450

Detaylar

Birebir verilen koçluklarda bi indirim uygulanmaz 2-3 öğrenci ile grup terapisi yapılırsa %20 indirim uygulanır.

Cem tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
 • Eğitim danışmanlığı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Cem: CV

Aynı zamanda bir matematik öğretmeni olarak söylemem gerek ki;Eğer bir öğrenci ders çalışamıyorsa veya çalıştığı ders saati süresi fazla olmasına rağmen başarılı olamıyorsa sürekli bişeyleri erteliyorsa bu öğrenin çözümü iyi öğretmenden değil iyi bir Öğrenci Koçundan geçiyordur.İyi bir öğrenci koçu öğrencisini tanır onun psikolojik durumunu iyi yönetir ve verimini,isteğini arttırarak adeta o öğrenciyi ailesinin tanıyamadığı kadar çalışkan ve başarılı birisi haline getirir.Benim size bu noktada ekstradan katacağım şeyler elbette olacak tüm derslere belli seviyede hakimiyetim olduğu için tüm derslerinizi konularına kadar nasıl çalışmanız gerektiğini hangi konuya ne kadar süre ayrılması gerektiğini çözülmesi gereken soru adetine kadar biliyorum.Arayın size sunacağım hizmetleri daha detaylı konuşalım.

17 üye yorumu : Cem
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

17 referans

G
Gözde

Geçen sene kızım ders aldı kendisinden LGS için açıkcası çok umudumuz yoktu kızımdan başlarda ancak cem bey gerçekten hocadan öte abisi gibi yaklaştı kızıma sürekli onu sınava motive etti ders programı yapıp denetledi kızımın kendi isteğiyle ders çalışması gerçekten benim için alışılagelmiş bir durum değildi. Kızım Selçuk Anadolu lisesini kazandı sayesinde tekrardan teşekkür ediyorum kendisine.

A
Ayşegül

Cem hocam ile şuan hala derslere devam ediyorum geçen yılın yarısında derslere başladık şuan 12.sınıf oldum ve yarım senede bile matematik alanında kendimdeki değişiklikleri farkedebiliyorum. Gerçekten matematikte aslında ezber diye bişey olmadığını görmek matematiğe bakış açımı değiştirdi ders almak isteyen arkadaşlarım için şunu söyleyebilirim sizin için farklı bir deneyim olacak eminim daha önce böyle farklı yöntemlerle matematik öğrenmediniz.

C
CENK

Hocamla geçen sene sınava çalışmaya başladık kendisi ile 8 ay falan çalıştık geçen sene sayısalda 50 bine girmiştim hocam sayesinde bu yıl 13 bin ile tıp fakültesi kazandım. Bana en büyük artısı ve belkide profesyonelliğini en bariz hissettiğim an kendisine biran evvel türev integral konularını bitirip rahatlamak istediğimi söylediğimde Çin'de ki corona virüsünün türkiyeye de geleceğini ve eğitimin durma ihtimali olduğunu ve 12.sınıflarda bu konunun son konuların son konular olduğu için sınavdan çıkarılma ihtimali olduğunu söyleyip bu konuları daha sonraya bırakalım demişti ve gerçekten de sınavdan bu konuları çıkarıldı kendisine işini düzenli disiplinli ve profesyonel olarak baktığı için bu vasıtayla tekrardan teşekkür ediyorum iyi ki varsınız hocam.

E
Ece

Cem hoca anlamadığım konuların üzerinde durarak oldukça akici ve net anlatiyor

B
Büşra

Çok iyi bir hoca gayet başarılı kendi alanında matematiği sayesinde çok daha iyi anlıyor ve yapıyorum gerçekten güzel matematik anlatan ve dersinin hakkını veren birisi

B
Buse

Bir süredir ders alıyorum ve işinde çok başarılı birisi tavsiye ederim

H
Hazan Deniz

Bir süredir ders almaktayım işinde gerçekten başarılı çok iyi bir öğretmen kesinlikle tavsiye ederim

A
Ata

Öğrencisi olarak kesinlikle mükemmel olduğunu söyleyebilirim harika bir hoca harika bir insan.

Ö
Ömer

Üniversite sınavına hazırlık senesinde tanıştığım işinde gerçekten iyi birisi, uzun bir süre ders aldığım ve büyük faydasını gördüğüm için devam eden süreçte kendisine başarılar dilerim ve diğer öğrenci arkadaşlara matematik konusunda cem hocayı öneririm.

E
Eren

Öğrencinin ruhundan anlayan, matematikle beni uzlaştıran hatta bir dost yaptıran, güleryüzlü ve başarılı bir hoca. Bana olan katkısı çok büyük. Teşekkür ederim hocam.

Cem ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Cem — Özel ders vermeye açıkçası lise 1 de arkadaşlarıma yardım ederek başladım çoğu arkadaşım öğretmenden anlamadığı kısmı bana gelip sorardı ben ise gelen arkadaşımın seviyesine göre onun anlayacağı şekilde anlatırdım. Son 6 senedir ise bunu profesyonel olarak yapıyorum.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Cem — Matematik alanında ders veriyorum. Anlatmaktan hoşlandığım konular genellikle bağlantı konuları oluyor yani o konuyu bilirse diğer konularda çok rahatlayacağını bildiğim konular. Ama bunları hariç tutarsak problemleri anlatmayı çok seviyorum bunun sebebi ise daha önce problemler için bir sürü formül öğrenen öğrencilere tüm soruları formulsüz çözmeyi öğrettiğim için çok şaşırmaları hoşuma gidiyor. Anlatmaktan hoşlanmadığım konu pek yok ama illa bir konu söylemem gerekirse mantık derim çünkü doğrudan matematikle ilişkisi yok.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Cem — İlham kaynağım açıkcası varmı bilmiyorum ancak ders dinlediğim her öğretmenden bir şeyler kaptığımı adeta onların yanında çırak gibi eğitim aldığımı farkettim iyi bir gözlemciyim ve her öğretmenin uyguladığı tekniklerden bir şeyler kapmış olduğumu zaman zaman fark ediyorum.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Cem — Alanında iyi bir öğretmen olmak için önce bakış açılarına bakmamız lazım mesela genellikle velilerin baktığı özellik bir kurumda çalışıyor mu milli eğitimde çalışıyor mu gibi amaca hizmet etmeyen bakış açıları çok yaygın. Mesela kendimden bahsedeyim atanacak puanı aldım ve her yıl en az 2 kurum beni kadrosuna almak istiyor ancak özel ders talebine ancak yetişebildiğim için buraları reddediyorum. Bence öğretmen alanına hakim olmalı ancak bu tek başına yeterli sayılmamalı çünkü en nihayetinde öğrenci yerine sınava o kişi girmeyecek doğal olarak bildiği şeyi aktarması çok çok önemli. 2.si ise bence arada fazla kuşak farkı olmamalı, çünkü Z kuşağı bilgiye açlık çeken bir kuşak değil internetin içine doğdular doğal olarak bilginin kıymetinin farkında değiller o yüzden Z kuşağı ile iletişim kurmayı bilen ciddi iletişim özellikleri olan öğretmenlerle çalışılması elzem. Bu konudaki açlığı farkettiğim için eğitim koçluğu eğitimi aldım ve sürekli psikolojik makaleler okuyorum. O yüzden artık (30 yıllık matematik öğretmeni) gibi birşey ifade etmeyen çocuğunuzun asıl problemini anlamayacak kişilere öğrencilerinizi emanet etmektense daha donanımlı günceli takip eden öğretmenlere güvenin.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Cem — Konumuza fayda sağlayacak bir anım yok.
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Cem — Okulla alakalı yaşadığım en büyük sorun ezberci eğitimin üniversitelere kadar sirayet ettiğini görmüş olmak oldu. En zor dersleri bile çıkmış soruları ezberleyerek geçen öğrencileri görünce onlar için gerçekten çok üzülüyordum. Kendimi asla ezberci olarak yetiştirmedim çünkü beynim ezberleme konusunda bana çok sorun çıkarıyor doğal olarak birşeyin mantığını anlamadığım sürece asla onunla alakalı sorulan soruları yapamıyordum ve tabiki okurken özel ders vermeye başladığım için okumak benim için daha zor oldu.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Cem — Hobilerim aslında genel anlamda kendimi geliştirmeye yönelik olduğunu farkediyorum en basiti bu sıralar kimya çalışıyorum belli bir seviyeye gelir faydalı olacağıma inanırsam kimya dersleri vermeye başlayabilirim. Onun haricinde yazılım ve uluslararası ticaret alanında çalışmalarım var ve film senaryoları yazıyorum ilerde birgün kendi filmlerimi çekmek için. Udemyde oluşturduğum bir ekip var her alanda farklı eğitimler sunarak dünyanın farklı yerlerinde benden eğitim alan insanların olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Cem — Beni süperöğretmen yapan özellik sanırım bu devrin çocuklarının problemlerini çok iyi anlıyor olmak ve onlarla iyi iletişim kurabilmek benim veli ve öğrenciler arasında gördüğüm en büyük problem ''İletişim'' emin olun o kadar çok yaşadım bunu. Mesela veli bana diyor ki ''Hocam işte oğluma söyleyin hiç ders çalışmıyor ne zaman ders çalış desek bağırıyor siz söyleyince yapıyor'' Öğrenci ise bana ''Hocam bizimkilerle konuşun bana çok baskı yapıyorlar çalışıyorum ama en ufak ara verdiğimde üstüme geliyorlar'' gibi gibi konuşmaları çok fazla yaşıyorum o yüzden kendimde gördüğüm en büyük beceri öğrenci veli arasındaki iletişimsizliği çözerek hem velinin üzerindeki yükü hem öğrencinin üstündeki baskıyı ortadan kaldırmak ve onları yıl sonunda mutlu etmek.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde okul derslerine destek dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için eğitim danışmanlığı dersleri seçenekleri sunabilir.

Sivas Merkez
İç mimarlık öğrencisiyim fakat eğitimci bir aileden geliyorum. Çocuklarla iletişimimin iyi olduğunu düşündüğüm “okula destek” konusunda öğrencilere eğitim vermeyi istiyorum.
₺65
Beste
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencimle günün değerlendirmesi şeklince sohbet ederim. Bunun amacı öğrencimi rahatlatmaktır. Daha...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas'ta Almanca öğretmeninden ilköğretim 1.sinif okuma yazma takviye özel dersi , yabancı dil (ingilizce -almanca) dersleri verilir .
₺65
Buse
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde öncelikle öğrencinin neyi nasıl daha kolay ve kısa sürede kalıcı öğrenebileceğini çözmeye...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kodlamalarla püf noktalarla kolay ve disiplinli şekilde lgs ye hazırlık İngilizce dersi
₺100
Merve
İlk ders ücretsiz!

D e r s l e r i m i A k ı l d a k a l ı c ı o l m a s ı. İ ç i n kodlama yaparak

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İlköğretim matematik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul seviyesinde matematik özel ders, ders takip,ödev yardımı
₺50
Bengü
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Online eğitim sürecine entegre bir şekilde dersleri yürüteceğiz. İlk olarak öğrencinin nerelerde eksik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sosyal bilgiler öğretmeni, sosyal bilgiler, inkılap tarihi dersleri ve ödevlere yardım, derslere destek.
₺60
Hande ceren
İlk ders ücretsiz!

Derse öncelikle soru sorup dikkati konuya çekerek başlarım. Bugün neler öğreneceğiz, bunlar ne işimize yarayacak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bir Cerrahpaşalı öğrenciden ilkokul ve liselilere ödevlerde yardım ve motivasyon koçluğu desteği
₺50
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi ciddi bir şekilde işlerim. İşimi ciddiye almayı ve karşındaakinin de ciddiye almasını severim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas Merkez
Türkçe öğretmenliği öğrencisinden; ilkokul, ortaokul öğrencisine Türkçe özel ders verilir. Öğrenci odaklı çalışır ve istenilen başarıyı elde ederim. Bi şans verin yeter.
₺52
Deniz
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders işlemek için öncelikle heves ve istek ortamını yaratmalıyız ardından basitten karmaşığa, küçükten...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Matematik mühendisliği öğrencisinden üniversite Matematik özel dersi, ortaokul için birebir yardımcı
₺40
YASİN ERCAN
İlk ders ücretsiz!

Dersleri konu bazlı ve bol örnek sorularla pekiştirerek işlemekten yanayım. Düzenli olarak takip edilecek kaynaklar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mimarlık öğrencisiyim gençlerle iyi anlaşırım okul derslerine yardımcı olurum çok makûl bir ücrete bilgilerimi deneyimlerimi paylaşırım
₺25
Mücahit
İlk ders ücretsiz!

Dersleri Notlar ve örnekler üzerinden işlerim karmaşık konuları basitce anlatırım ezberleymeye değil mantığına...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sivas Merkez
İlk ve ortaokul öğrencilerinin okul ödevleri ve sosyal uyumlarına destek olmak için iş arıyorum
₺60
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Enerjik bir şekilde ders işlemek taraftarıyım. Dersleri genelde zihin haritaları kullanarak, yaşamdan örnekler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Aşçılık öğrencisinden sivasta lise ve okul öncesi düzeyinde edebiyat ve matematik dersleri
₺40
Ayşe gizem
İlk ders ücretsiz!

En basitten başlarım sıkmadan o konuyu en iyi şekilde öğretirim aynı zamanda hafıza güçlendirme yaparak konunun...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺50 ₺50 ₺50
5 saat ₺250 ₺250 ₺250
10 saat ₺450 ₺450 ₺500
Ders talep et