Anasayfa
Ders ver
Timur - Prof piyano -
 
 • Lider
 • (20 üye yorumu)
O
Ozge
« Mükemmel! Timur Hoca ile dersler oldukça verimli geçiyor. Kendisinin işine... Devamını oku »
O
Ozge
« Mükemmel! Timur Hoca ile dersler oldukça verimli geçiyor. Kendisinin işine olan tutkusunu ve derslerine ne kadar özen gösterdiğini daha ilk andan itibaren anlamak mümkün. Alanında oldukça bilgili ve ders sırasında piyano ile ilgili anlattıkları dersin hem eğlenceli geçmesini sağlıyor, hem de sağlam bir temel üzerinde ilerlememize yardımcı oluyor. Kendisiyle çalışacağımız için çok mutluyum! »
₺200/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Timur tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Piyano Sanatçısı Konservatuvar Hocasından Her Yaş ve Her Seviye İçin Çevrimiçi Piyano Dersleri (ABRSM, RCM Sınavlarına Hazırlık)

Ders işleme yöntemi

Kullandığım yöntemler her öğrencinin yaşına ve amacına uygun olarak değişiklik göstermekte, çünkü amacım öğrencinin piyanoyu kolay, anlaşılır ve doğru bir biçimde öğrenmesi. Bu yöntemlerle, her yaştan ve her seviyeden öğrenciyle rahat bir şekilde çalışabiliyorum.

Daha önce hiç piyano çalmamış olun ya da öncesinde dersler almış olun, benimle iletişime geçmek için lütfen çekinmeyin. Seviyeniz, yaşınız hiç önemli değil; yeter ki öğrenmek isteyin. Benimle istediğiniz repertuvarı çalışabilirsiniz. ABRSM ve RCM sınavlarının her seviyesi için benimle hazırlanabilirsiniz.

Online derslerde iki farklı kamera açısı kullanarak öğrencinin ellerimi daha rahat görmesini sağlıyorum.

Derslerimde, piyano çalış tekniklerinin yanı sıra öğrencinin bulunduğu seviyenin doğurduğu ihtiyaç doğrultusunda müzik teorisi, nota ve ritim, armoni de öğretiyorum. Derslerimi, bu dönem için sadece çevrimiçi olarak yapabilirim.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Timur ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Piyano sanatçısıyım ve altı yıldır Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda piyano dersleri veriyorum. Ayrıca, yine Anadolu Üniversitesi'nde piyano dalında Sanatta Yeterlik programını tamamlıyorum.

Yurt içinde ve yurt dışında düzenlenmiş piyano yarışmalarında derecelerim var, bunun yanı sıra son on beş yıl içerisinde çok sayıda resital ve konser verdim.

Her yaştan birçok öğrencim oldu, bu öğrencilerden bazılarını konservatuvara hazırladım ve bu öğrenciler şu anda konservatuvarda öğrenciliklerini sürdürüyor.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺200/saat
Timur tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Piyano
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Timur: CV


Anadolu Üniversitesi Piyano Sanat Dalı Yüksek Lisans

Pera Piyano Yarışması, Üçüncülük Ödülü - 2007

Uluslararası Sviridov Yarışması, St. Petersburg, Rusya, “En İyi
Rus Bestecileri Yorumu” Jüri Özel Ödülü - 2007

13. “Hopes, Talents, Masters” Piyano Yarışması, Dobrich,
Bulgaristan, İkincilik Ödülü - 2008

Mimar Sinan Rotary Kulübü Uluslararası Genç Müzisyenler
Oda Müziği Yarışması, Edirne, Mansiyon Ödülü - 2012

20 üye yorumu : Timur
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
O
Ozge

Mükemmel! Timur Hoca ile dersler oldukça verimli geçiyor. Kendisinin işine olan tutkusunu ve derslerine ne kadar özen gösterdiğini daha ilk andan itibaren anlamak mümkün. Alanında oldukça bilgili ve ders sırasında piyano ile ilgili anlattıkları dersin hem eğlenceli geçmesini sağlıyor, hem de sağlam bir temel üzerinde ilerlememize yardımcı oluyor. Kendisiyle çalışacağımız için çok mutluyum!

Timur cevap verdi

Özge Hanım ile birkaç ders yaptık ve bence Özge Hanım piyano çalmaya çok yatkın! Müziğin teorik mantığını hemen kavrıyor, bunun yanında ellerini olması gerektiği gibi yönetmeyi kısa sürede başarıyor. Özge Hanım'ın kolay öğreniyor oluşu benim adıma dersleri oldukça keyifli kılıyor. Özge Hanım'ın kısa sürede ilerleyeceğinden hiç şüphem yok!

M
Mertkan

Mükemmel! Klasik bati muzigine gercekten cok hakim ve profesyonel bir piyanist, ayrica bir piyano hocasi Timur Bey. Size en zor parcalari calarak gosterebilecek pratige ve bu parcalarin teorigini de anlamanizi saglayacak bilgiye kesinlikle sahip. Detaylara cok onem verdigini soyleyebilirim. Repertuari gercekten cok genis ve sizin eksiklerinize gore size pek cok taninmis ve daha az taninmis bestecilerden etudler onerebiliyor. Eksikliklerinizi bulup bunlar uzerine yogunlasiyor. İnternetten ozellikle piyano uzerine yogunlasmis bir hoca bulmak gercekten zor, bu yuzden Timur Beyi buldugum icin cok memnunum. Kesinlikle her duzeyden ders almak isteyen herkese Timur Beyi tavsiye ediyorum.

Timur cevap verdi

Mertkan amatör bir piyaniste göre çok iyi piyano çalıyor. Söylediklerimi kolaylıkla uyguluyor ve müzikal olarak beni etkiledi. Ben derslerimizden çok keyif alıyorum!

C
Cengizhan

Mükemmel! Timur hoca çok kısa sürede beni ders konusunda çok heyecanlandırdı. Özellikle işin tarihi, mekanik, teorik ve pratik konusundaki bilgisiyle sorduğum sorulara eksiksiz hatta ekstra cevaplar verdi. Kendisiyle uzun süre devam etmeyi düşünüyorum eğer bir şüpheniz varsa hiç düşünmeden Timur hocayı tercih etmenizi öneririm.

Timur cevap verdi

Cengizhan’ı tanıdığıma çok mutlu oldum. Kendisinin öğrenme isteği ve anlayışı beni çok etkiledi. Geleceğinin çok parlak olduğuna eminim. Bir dahaki ders için sabırsızlanıyorum!

S
Serpin

Mükemmel! Timur hocanın ders işleyişi çok güzel. Detaylara verdiği önem sayesinde daha ilk dersimizde eksiklerimi görmemi sağladı. Müzik ve enstrüman ilişkisini doğru bir şekilde anlatıyor ve klasik eserleri yorumlamada önümüzdeki derslerde daha fazla yol alacağımızı düşünüyorum.

Timur cevap verdi

Serpin Hanım çok müzikal ve gayet yetenekli. Ayrıca beni can kulağı ile dinliyor ve söylediklerimi rahatlıkla uyguluyor. Kısa sürede istediği müzikal çalışa ulaşacaktır diye umuyorum.

B
Begul

Mükemmel! Oldukça ilgili bir piano eğitmeni. Hem teorik hem pratik eksikleri gözlemleyerek dersi hemen ona göre yönlendiriyor.

Timur cevap verdi

Begül hanım hatırı sayılır derecede piyano çalmasını biliyor. Kendisi gayet müzikal ve yetenekli. Daha çok çalış tekniklerine ve orta seviye teoriye odaklanarak kısa süre içerisinde çalışını geliştirecektir.

I
Ipek

Mükemmel! Başarılı bir hoca. Dersler güzel geçiyor

Timur cevap verdi

İpek daha ilk dersten yeteneğini sergiledi. Elleri çok düzgün ve istediğim şeyleri hemen uyguluyor. Öğrencim olmasına çok sevindim.

M
Mira ece

Mükemmel! Timur hocam çok donanımlı, oldukça bilgili ve en önemlisi öğretmeyi, aktarmayı seven ve bu konuda oldukça başarılı bir hocadır. Yurt dışından online eğitim almama rağmen, kamera açısı ile gösterdiği teknikleri kolayca kavrayabiliyorum. Tekniği göstermenin yanı sıra, nasıl kullanmanız ve neden kullanmanız gerektiğini de aktarıyor. Benim için en önemli olan nokta hocamın Piyano ana sanat dalı olmasıydı. Timur hocanın ana sanat dalı piyano olmasına rağmen, ayrıca öğretim görevlisi olması ve bilgisini severek aktarması benim şansım oldu. Kısacası Timur hocam piyanonun tuşlarına dokunup ses çıkartmayı değil, ufacık ve basit bir parça olsa bile, Piyanoyu hissederek ve müzikalite duygusuyla çalmayı öğretiyor. Teşekkür ederim.

Timur cevap verdi

Ece hanım çok yetenekli ve çok müzikal bir insan! Bunun yanı sıra oldukça kültürlü ve sanatın bütün dallarıyla ilgili. Bu sayede beni o kadar iyi anlıyor ki dört derste işleyeceğimiz konuyu bir derste hemen bitirdik. Ece hanımla ders yapmak benim için bir zevkti. Derslere düzenli devam etmesi durumunda çok büyük gelişme gösterecek.

C
Cemal

Mükemmel! Timur bey çok değerli bir öğretmen, piyanoya dair herşeyi anlatıyor olması piyanoya karşı ilgimi daha da arttırıyor eğitimi bütünsel olarak düşünüyor oluşu eksiklerimi gösterip düzeltiyor olması benim için çok değerli.
Çok kısa bir sürede çok fazla yol katetmemi sağladığı için çok minnettarım.

Timur cevap verdi

Cemal bey piyano konusunda çok istekli bir insan. Beni çok iyi anlıyor ve söylediklerimi rahatlıkla uyguluyor. Derslere düzenli devam etmesi durumunda kısa sürede büyük gelişim göstereceğini düşünüyorum.

12 referans

B
Buğra

Üniversiteyi kazandığım ilk yıl timur hocayla çalışma fırsatı buldum. Yaklaşık bir sene çalıştık. Maalesef görev süresi bittiği için okuldan ayrıldı.
Ben piyano çaldığımı zannediyordum. Meğersem çalmıyormuşum. Kesinlikle abartmıyorum, bana piyano çalmayı öğreten kişi timur hocadır. Bir gün derste bana dedi ki, derin çalmıyorsun. Bende anlamadım tabi. O zaman, benim için çalmak demek sadece doğru noktalara basmaktı. Sonra timur hoca, nasıl derin çalacağımı anlattı. Bilek hareklerimi, tuşların dibine kadar nasıl basacağımı, kendimi dinlemem gerektiğini anlattı. Ben yine yapamadım. Sonra eseri bıraktırdı. Tamam dedi başa dönüyoruz. Bana sadece tek parmakla tuşlara nasıl basılacağını öğretti. Sonra dersten çıktıktan sonra bütün gün sadece tuşlara bastım. Yine yapamadım tabi. Ama ilerleyen günlerde artık anladım. Tuşlara nasıl basılırmış öğrendim artık. Herşey daha bir farklıydı. Bundan sonrası çok zevkliydi açıkçası. Artık derslerde bu eser bize ne anlatmak istiyor, eserin burasında Besteci ne demeye çalışmış gibi sadece müziği öğreten bir ders görmeye başlamıştım. Eğer bir sene değilde, timur hocayla 4 sene çalışsaydım şuan kim bilir hangi Avrupa ülkesindeydim... Bugün eğer biraz olsun hala piyano çalabiliyorsam, bu timur hocanın sayesindedir kesinlikle.

Ö
Özhan

Timur hoca, hem dostum hem de meslektaşımdır. Son derece meraklı ve araştırmacı birisidir. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok ödül edinmiş ve mesleki anlamda usta hocalar ile çalışma gerçekleştirmiş ayrıca akademik hayatını da sürdürerek bu sene Eskişehir Anadolu Üniversitesi Doktora proğramında ilerlemeye devam etmektedir. İyi bir öğretici olmasının yanında iyi de bir insandır.

R
Rıza

Daha önce de piyano eğitimi almıştım. Ama ilk kez Timur hocayla çalıştıktan sonra piyano tekniğine ve müziğe dair bir şeyler aklımda netleşti ve harika bir şekilde ilerlemeye başladım. Sabırlı ve samimi yaklaşımıyla rahatlatan ve hiçbir problemi es geçmeden çözerek beni harika bir şekilde ilerleten hocam, tanıdığım en iyi eğitmen.

M
Mine

Timur hocam birçok başarıya imza atmış, saygın ve disiplinli bir öğretmendir. Öğretmeye istekli ve teşvik edicidir. Öğrenebilmeniz için elinden gelen her şeyi yapar. Ondan öğreneceğim daha çok şey var.

U
Uğur

Timur hoca anlayışlı, özverili ve iyi bir öğretmen. Kendisini uzun süredir tanıyorum piyanoda ilerlememde çok emeği vardır.

İ
İbrahim

Kendisi üniversiteden hocam olur. Çok profosyonel ve iyi bir öğretmendir. Öğrencilerinin düzeylerini ve karakterlerini çok iyi analiz edebiliyor ve bu durumlara en uygun çalışma düzenini yaratabiliyor. Dersin ve öğrencinin ilerleyişine çok hakim olduğu için derslerde hiçbir zorluk yaşamadan hızlı bir şekilde gelişim sağlayabiliyorum. Derslerin dışında da çok iyi bir insan bir abi ve iyi bir arkadaştır. Öğretmenim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çok teşekkür ederim hocam.

E
Emre

Anadolu Üniversitesi devlet konservatuvarında piyano öğretmenim oluyor Timur hocam. Piyanoyu sevdiren, gerek teknik gerekse armonik bilgi olarak çok şey öğrendiğim ve hala da öğrenmekte olduğum, işinde titiz, idealist bir öğretmen. Keşke her öğrenci kendisinden yararlanma şansını elde edebilse...

P
Pelin

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında 3 sene boyunca piyano hocam oldu. Çok sabırlı ve anlayışlı biridir. Yeni öğrencilerine şimdiden başarılar diliyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim hocam.

B
Berker

Beni Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı na hazırlayan hocamdı, zor olamsına rağmen 7. sınıftan (ara sınıflar) kazanmamı sağlayan kişilerdendir. Emeği üzerimde çok. Teşekkürler hocam...

D
Duha

Timur Hoca çok disiplinli ve öğrenciye özveriyle yaklaşan bir öğretmen. Bu platformda olması ondan ders alacak öğrencileri çok şanslı yapıyor.

Timur ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
Timur — Müziğe küçüklüğümden beri ilgi duyuyorum. Dokuz yaşlarında, isteğim üzerine ailem bana bağlama aldı. Daha sonra, gitar ve flüt öğrenme fırsatı buldum. Piyano çalmaya on dört yaşında başladım ve o günden sonra piyano hep hayatımın merkezinde yer aldı zaten.
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
Timur — Aslında bütün müzik türlerinden dinlediğim parçalar var; klasik, caz, funk, türkü, dünya müziği. Hoşuma giden bütün müzikleri hiç sıkılmadan dinlerim ama elbette klasik müzik içerisinde bütün müzik türlerinden daha fazla hikâye, renk ve duygu barındırıyor. Bu yüzden, klasik müzik insana her defasında farklı bir şey keşfetme olanağı sunuyor.
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
Timur — Bir dersimde, öğrencime pedal kullanmayı öğretiyordum. Piyanoda pedal kullanmak zordur ancak sayısız defa farklı şekillerde açıklamama rağmen, pedal kullanmanın mantığını kavraması ve pedala düzgün bir şekilde basması o kadar uzun sürdü ki ders bittiğinde birkaç nota anca çalabilmiştik.
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
Timur — Elbette her çalgının kendine özgü zorlukları var, ancak en karmaşık olanı sanırım piyano. Çünkü, piyano çalarken iki elimizle aynı anda farklı şeyler yapıyoruz. Hatta, bazen bir elin içinde iki farklı şey çaldığımız dahi oluyor. Bunun yanında sadece ellerimizi değil, aynı zamanda ayaklarımızı da pedallara basarak kullanıyoruz. Sanırım bu denli karmaşıklık başka bir çalgıda yok.
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
Timur — Do anahtarı :) Şaka bir yana, "istemek başarmanın yarısıdır" diye bir sözümüz var ve ben buna tümüyle katılıyorum. İnsan, ilgi duyduğu şeyi sonuna kadar istemeli ve onun için zaman, emek harcamalı; tabii bir de her ne olursa olsun amacından asla vazgeçmemeli ve bu yolda kendisine güvenmeli.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekânda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
Timur — Sanırım George Duke, Frank Zappa ve James Morrison ile ilginç bir dörtlü olurduk.
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir anınızı anlatın!
Timur — Bir konserde başka bir müzisyen arkadaşımla beraber müzik yapıyorduk ve her şey keyifliydi. Bir anda arkadaşımla aynı şeyi çalmadığımızı fark ettim, birbirimizi kaybetmiştik. Neyse ki ikimiz de tecrübeli ve profesyonel müzisyenler olduğumuz için kısa sürede birbirimizi yakaladık, ancak o birkaç saniyelik an ikimiz için de çok stresli geçmişti.
SORU 08 | 08
Sizi SüperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
Timur — Beni tabii ki öğrencilerim SüperÖğretmen yapar, ancak başarımın sırrı sanırım piyanonun hayatımdaki en sevdiğim şey olması ve insanların da piyanoyu sevmeleri için çaba harcamam. Öğrencilerimin öğrendiklerini gördükçe daha fazla motive oluyorum ve içimdeki öğretme arzusu kat be kat artıyor.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde piyano dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

İstanbul
Konservatuvar mezunu, profesyonel müzisyenden hobi veya mesleki amaçlı, her yaş grubuna uygun fiyatlı, düzenli iletişim garantili özel ders verilir
₺100
Hasan Doğukan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz enstrüman imkanı var ise öğrencinin evinde veya öğretmenin evinde yapılabilmektedir. Müzik teorisi, nota...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Profesyonel İspanyol Müzisyen. Piyano derslerini İngilizce, İspanyolca veya Almanca verebilirim. Online veya Istanbul'da.
₺150
Pablo
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel müzisyen ve öğretmenim. İspanyolum ve ağustostan beri İstanbul'da yaşıyorum. Bastien kitaplarıyla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Fatih
Güzel sanatlar fakultesi mezunuyum 5 yillik muzik ogretmeniyim cocuklarla piyano calistim uzun süre orff egitimine sahibim sıkmadan eglenceli bir sekilde ilerleyebiliriz
₺160
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

derslerimi eğlenceli ve ögretici bir sekilde islerim öğrenciyi uygulamaya sık sık dahil ederim oncelikle müzik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
BAKIRKÖY
Vahit ile BAKIRKÖY içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Vahit
İlk ders ücretsiz!

Uzun süredir egitim vermekte olan bir egitmenim. Deneyimlerimi ve tecrübelerimi paylasmak istiyorum

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ (AVRUPA YAKASI)
Ramazan ile MERKEZ (AVRUPA YAKASI) içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Merhabalar.Hacettepe konservatuar mezunuyum.Okulun bitmesinin ardindan Istanbul da özel kurslarda ders vermekteyim.Ayrica...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
BEYKOZ
Diana ile BEYKOZ içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Diana
İlk ders ücretsiz!

Evli 1 çocuk annesisiyim Sverdlovsk devlet konservatuarin dan mezunum bu dalda birçok yarisma ve ödüllere sahibim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÜSKÜDAR
Bertan ile ÜSKÜDAR içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Bertan
İlk ders ücretsiz!

ITÜ Devlet Konservatuari, Kompozisyon Bölümü mezunu, söz yazari, besteci ve aranjör... Müzikle olan macerasina...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunuyum. Universität Mozarteum'da yüksek lisans yaptım.Gitar/Piyano/Solfej dersleri, Konservatuvar/Güzel Sanatlar/Egitim Fakültelerine hazırlık eğitimleri
₺130
Gökhan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Meraki ve istegi olan her yas ve seviyeye yonelik müzik egitimi veriyorum. Enstrumanin yanında müzik teorisi ve solfej...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
• İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano A.S.D. mezunundan piyano dersleri (15 senelik müzik geçmişi)
₺150
Başak
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders işleme yöntemi yaşa bağlı olarak değişkenlik gösterir. Küçüklere veya yetişkinlere farklı metodlar...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Klasik müzik temelli ama Türk müziği bilen bir piyanistim. Kozmopolit bir bakış açım, geniş bir bilgi dağarcığım var. 8 yıldır özel piyano dersleri veriyorum. 18 yıldır piyano çalıyorum.
₺300
Gülnihal
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi düzenli ve titiz işlerim. Öğrencinin istekleri ve benim bilgim doğrultusunda bir eğitim planı çizeriz....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
BEYKOZ
Ayhan ile BEYKOZ içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Ayhan
İlk ders ücretsiz!

Her yas gurubuna özel PIYANO ORG  GITAR KEMAN NEY SAN KEMENÇE ve BAGLAMA dersleri ve ÖZEL san dersleri ile kisiye ÖZEL...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
SANCAKTEPE
Erdogan ile SANCAKTEPE içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Erdogan
İlk ders ücretsiz!

kendi yerimde ders veriyorum ister özel ders ister gurup dersi erdmuzik merkezi sancaktepe samandira

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
KÜÇÜKÇEKMECE
Buse ile KÜÇÜKÇEKMECE içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺150
Buse
İlk ders ücretsiz!

Müzik ögretmeninden piyano- yan flüt- san- özel yetenek sinavlarina hazirlik dersleri. 7 yildir özel ders veriyorum....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺200 ₺200 ₺200
Ders talep et