Anasayfa
Ders ver
 
 • (14 üye yorumu)
E
Emel
« Mükemmel! Korel is an excellent teacher and a genius about mixing and... Devamını oku »
E
Emel
« Mükemmel! Korel is an excellent teacher and a genius about mixing and mastering, with a ton of resources to share. He's very passionate about the topic, really explains things and answers questions well, gives lots of useful examples, and is very responsive to feedback. Highly recommend! »
₺120/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 5saat
Korel tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Elektro gitar
 • Bas gitar
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

[ONLINE] veya Stüdyo Ortamında Profesyonel Bas Gitar ve/veya Teori Dersi İstanbul/Beyoğlu (+ENGLISH)

Ders işleme yöntemi

13 senedir Bas Gitar çalıyorum. Korona virüsten çok daha öncesinden, hatta superprof sayesinde de tanıştığım, Ankara, Antalya, Almanya, ABD, KKTC, Hollanda, İrlanda, Belçika, Kayseri, Adana, Tekirdağ ve İzmir'de ikamet eden öğrencilerimle online olarak da çalıştık ve hala çalışıyoruz. Stüdyo'ya gelen İstanbul'daki öğrencilerim ile de derslerimizi online ortama taşıdık. Böylece İstanbul dahil 5 Ülke ve 10 Şehirden insanla ders yapmış ve yapıyor bulunmaktayım.

Önemli Not: Online dersler en iyi ses kalitesi ile gerçekleşir. Bas gitarı ve beni en iyi duyabileceğiniz şekilde kurulum yapıldı. Ses veya video örneği için yazabilirsiniz.


Dersler siz odaklı olacağı için en azından tanışmak için iletişimde olmamızı tavsiye etsem de, derslerimizin dışındaki zamanda da gelişiminize odaklanacağımı bilmeniz önemli. Bas Gitar için teknik, teorik ve pratik bilginin yanı sıra iyi derecede müzik teorisi öğrenecek, nota okuyabilip-yazabilecek, Gitar ve Klavye hakkında fikir sahibi olacak ve bilgisayarda kayıt yapabiliyor olacaksınız. Çalıştığımız süre boyunca bir eğitiminizi akademi ve üniversitedeki notların yanında, güncel döküman ve e-dökümanlarla besleyeceğim.

Dersler size göre şekillenir fakat, Bas Gitar'ın temelleri, teorisi, bas teknikleri(slap, tapping, 3 ve 4 parmak çalım vb.), diziler ve arpejler, popüler riffler, walking bass, stil, doğaçlama, kulak, nota okuma vb. konularda detaylı bir şekilde çalışabiliriz

Eğitim

Merhabalar, Taksim Asmalımescit’te stüdyo ortamında Bas Gitar/Armoni/Ses Teknolojileri ve Müzik Prodüksiyon Programları(Logic Pro ve Pro Tools) dersleri veriyorum. Programım ve çalıştığım arkadaşlarıma da daha fazla odaklanmak için sadece sınırlı sayıda katılımcıyla çalışabileceğim. Diğer şehirlerdeki arkadaşlar için Online ders de verebilmekteyim.(Online dersler için kısa deneme imkanı) Başlangıç-Orta-İleri seviye bütün arkadaşlarımı bekliyorum


2013 Yılında Modern Müzik Akademisinde Bas Gitar sertifika bölümünden mezun olduktan sonra 2014 Yılında Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümüne tam burslu olarak kabul edildim. 2018 Yılında İtalya/Napoli’de ağırlıklı olarak analog ekipman barındıran bir stüdyoda(Kokoro Recording) kayıt,mix yaparak ve Bas Gitar çalarak çalıştım. Oradayken ülkenin en önemli Mastering Mühendislerinden, aynı zamanda akademi eğitmeni Davide Barbarulo ile de çalışma şansı buldum. Şu anda stüdyo-sahne müzisyenliği ve eğitmenliğin yanı sıra, İstanbul’da bünyesinde bulunduğum Stüdyoda çalışmalarıma devam ediyorum. Napoli ve İstanbul’daki projelerle beraber resmî olarak yayınlanmış 100’ün üzerinde çalışmaya Bas Gitar çalarak, 250’nin üzerinde çalışmaya Kayıt Mühendisliği/Asistanlığı, Mix gibi aşamalarda katkıda bulundum.Dersler siz odaklı olacağı için en azından tanışmak için iletişimde olmamızı tavsiye etsem de, derslerimizin dışındaki zamanda da gelişiminize odaklanacağımı bilmeniz önemli. Bas Gitar için teknik, teorik ve pratik bilginin yanı sıra iyi derecede müzik teorisi öğrenecek, nota okuyabilip-yazabilecek, Gitar ve Klavye hakkında fikir sahibi olacak ve bilgisayarda kayıt yapabiliyor olacaksınız. Çalıştığımız süre boyunca bir eğitiminizi akademi ve üniversitedeki notların yanında, güncel döküman ve e-dökümanlarla besleyeceğim.Üniversitede ve Akademide aldığım, isteğiniz dahilinde sizle de paylaşacağım bilgileri olan bazı dersler,(İleri Armoni-Tonal,Modal,Post-Tonal-Orkestrasyon, Aranjman, Şarkı Yazımı, Caz Kompozisyon, Mix, Surround Mix, Mastering, Music Business, Jingle Writing, Ses Fiziği)

Üniversitelerin yetenek sınavlarına yönelik özel olarak hazırlık da yapabiliriz.

Ders günü/günleri, saatleri ve varsa lütfen çekinmeden sorularınız için,

(gizli bilgi)5 nolu numaramdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarım için,
instagram.com/korelmemilimusic
Gelişiminize katkıda bulunmak ve tanık olmak üzere..

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺500
10 saatlik ders ücreti : ₺1000

Detaylar

Ders ücreti saatlik değil, ders başı ücretidir. Çoğu zaman 1 saatten daha fazla çalışıyoruz. Daha fazla detay için lütfen çekinmeden iletişime geçiniz. Fiyatlar superprof üyelerine özeldir. İletişime geçtiğimizde superproftan gördüğünüzü belirtiniz.

Korel tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Elektro gitar
 • Bas gitar
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

14 üye yorumu : Korel
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
Emel

Mükemmel! Korel is an excellent teacher and a genius about mixing and mastering, with a ton of resources to share. He's very passionate about the topic, really explains things and answers questions well, gives lots of useful examples, and is very responsive to feedback. Highly recommend!

Korel cevap verdi

All the lessons have been very nice since we met. I also learn a lot from her. Greetings and thank you for the comment

13 referans

K
Kadir

Merhaba, ben Hollanda'da yüksek lisans yapıyorum. Müzik prodüksiyon alanında kendimi geliştirmek için Korel Hoca
'dan 8 ders aldım. Korel Bey'in dersleri anlatırken istekli olması ve dersleri benim isteğim doğrultusunda şekillendirmesi çok faydalı oldu. Ayrıca dersi 1 saatte tamamlamak yerine konu bitene kadar devam etmeside memnuniyet verici. Online dersler Zoom üzerinden yapıldı ve iletişimde herhangi bir sıkıntı olmadı. Gönül rahatlığıyla Korel Hoca'dan ders alabilirsiniz.

S
Serdar

Merhaba,

Daha önce birçok kez farklı bir enstrüman veya farklı konularda özel ders almış biri olarak, Korel Hoca klasik eğitim düzeninin aksine kendine özgü doğallığı ve samimiyeti ile farklı bir düzende eğitimlerini veriyor, bu şekilde bir konu üstünde tıkanıp kalmak yerine, bir çok koldan ilerleyerek, doğru zamanlarda geriye dönüp, konuların daha iyi oturmasını sağlıyor, ders içinde veya dışında eğitim materyalleri sağlamakla kalmayıp bu materyallere eklemeler yaparak onları çok daha efektif hale getiriyor. Kendisi ders dışında da sizleri heveslendirmeye ve pratik yapmaya devam etmeniz için destek veriyor. Maddiyattan çok gelişiminize, öğrenmenize odaklanıyor, adeta bir kardeşiniz/ağabeyiniz gibi yanınızda oluyor. Korel Hoca’yla yollarımın kesişmesine çok memnunum, ders almaya hala devam ediyorum almaya da devam edeceğim.

H
Harun

Merhaba,

Korel hoca ile yaklaşık 1 yıl önce tanıştık. Ben Ankara'da ikamet ettiğim için dersleri online gerçekleştirdik. Korel hoca ile tanıştığımda konu hakkında hiç bir fikrim yoktu. Amacım kendi bestelerimi kaydetmekti. Ses kayıt teknolojileri, mix/mastering konusunda bana inanılmaz yardımcı oldu. İlerleyemediğim her noktada deneyimlerini beninle paylaştı. Kendisiyle tanıştığım ve çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum.

D
Denizcan

Korel hocayla Ableton, mix/mastering ve ses teknolojisiyle derslerimiz devam ediyor. Müzikte çok bilgili. Bunun yanında işleyiş ve yol haritası konusunda sürekli geribildirim alıyor size göre sekillendiriyor. Ders süresini cok verimli kullanmasını biliyor. Eger aynı konuyu cok iyi anlatan bir yazı veya video varsa onu size yolluyor ve ders icinde süre verimini maximuma çıkarıyor. 5 6 derste beni teknik açıdan çok iyi bir noktaya getirdi. Saygılar sevgiler.

E
Engin Deniz

Çok samimi ve caliskan bir öğretmen. Sadece gitar değil muzik teorisinde de bir çok şey öğrendim, kesinlikle tavsiye ederim.

E
Erdem

Mükemmel bir öğretmen. Yaklaşık 3 ay ders aldım. Aldığım süre kadarıyla şunu rahatça söyleyebilirim; öncelikle öğrencinin anlayacağı dili kestirip hem daha yakın bir dille öğretiyor, anlayana kadar anlatmaya devam ediyor; hem de konu üzerinde pratikler yaptırıyor. Ayrıca çok da anlayışlı bir insan kendisi :)

O
Osman

Daha sadece 2 ders aldım online olarak. İzmir'de yaşıyorum. Ve bilirsiniz yeni bir enstrüman öğrenmeye başlamak işin en zorudur, karanlık bir tünelde gibi hissedersiniz. Ama Korel hoca şuan o tüneli benim için aydınlattı, ucunu ve nereye çıktığını gösterdi. İnanın bu paha biçilemez bir şey. Derslerde kesinlikle ezber yok, her şey mantık ve his üzerine kurulu. Tam sıkılıyorum galiba derken yeni bir kitapla veya egzersizle gelip motivasyon takviyesi yapıyor. Bu da bir aceminin en çok ihtiyacı olan şey. Kaçırmayın derim.

K
KENAN

Selam Korel bey bende sizi superprof net sitenisnden tanıdım size tanımak gerçekten çok hoş sizden çok şey öğrendim mütevaziliğiniz insan sevginiz yardımseverliğiniz ne desem tamamlayamam iyiki varsınız ömrünüz sevdikleriniz ile sağlıklı mutlu geçsin tekrar çok çok teşekkürler bu arada öğrencileriniz sizden çok şey öğreneceklerinden eminim

R
Remzi Can

Uzun zamandır tanıdığım bir dostumun evinde tanışmıştık. Bas gitar almak istediğimi söylediğimde bana çok yardımcı olmuştu. Daha sonra kendisinden ders almaya başladım ve beni iyi anladığını ve çok yardımcı olduğunu düşünüyorum. Eksik noktalarımı hızlıca gözlemleyip tavsiyelerde bulunuyor. 6 ayda düzenli çalışmama ve onun yönlendirmeleri sayesinde oldukça gelişme gösterdim. İyi bir hoca ve iyi bir arkadaştır kendisi.

E
Emel

Absolutely excellent! He’s very responsive to all my questions and is a genius about music, DAWs, and how to improve my mixing and mastering. He also knows a lot of cool plug-ins and tells me about amazing free ones.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde gitar dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için klasik gitar dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! akustik gitar derslerielektro gitar dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Beyoğlu
Gitar Dersi Özel Ve Birebir (Klasik, Akustik ve Elektro) MSGSÜ IV.Sınıf Öğrencisinden
₺100
Sami Süleyman
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Tabii ki ilk önce keyif almak ve eğlenmek ama bu eğlenceyi ve keyifi daha derinden hissetmek için ciddi bir çalışma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul içi gitar - Akustik Gitar - Bas Gitar - Elektro Gitar dersi (Profesyonel Bas Gitaristten)
₺80
Doruk
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi önce tutuş ve teknik ile başlatıp daha sonra parmak egzersizleri sağ el sol el tekniği, boş tel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Tamamen müzik tabanlı elektro ve bass gitar dersleri. Dersleri İngilizce veya Türkçe yapma fırsatı.
₺80
Ozan Can
İlk ders ücretsiz!

Gitardan önce müzik altyapısını ve mantığını kavramamız gerekiyor. Sonrasında enstrümanda hakimiyet ve genel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konservatuar Gitar bolumunden mezun deneyimli, bilgi sahibi eğitimde vizyona önem veren öğretmen arayisiniz varsa doğru adres burası !
₺150
Emre
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencinin ne yapmak istediğini tespit ederim. Emin değilse de bana verdiği ipucundan ben bulur ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
20 Yıllık deneyimli eğitmenden evinizde veya Kadıköy'de stüdyo ortamında keyifle, hızlıca, doğrusuyla gitar öğrenin.
₺160
Can
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubuna için yazılmış, kendini ispatlamış metotlar ile arzulanan müzik tarzında çalışmalarımızı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Bayrampaşa
İstanbul üniversitesindeyim 10 senedir bu işin içindeyim uygun fiyata ders veriyorum iyi günler
₺90
Mete
İlk ders ücretsiz!

derslerimi öğrencinin isteklerine ve yeteneğine öğrenme hızına göre işlerim ona yardımcı olacak her şekilde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencisinden; klasik, elektro ve bas gitar olarak teori ve pratik dersleri
₺60
Sarp
İlk ders ücretsiz!

Gitar üzerinden müzik teorileri ve pratik dersleri veriyorum.

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Online Ukulele/Gitar Dersi Her Seviyeye Uygun Ders Verilir Kısa Süre İçin Kampanya
₺75
Burak
 • (15 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri virüs süreci boyunca online yapıyoruz Öğrencinin gitarı/ukulelesi yoksa çalmak istediği tarza göre gitar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
İstanbul
Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Klasik Gitar Anabilim Dalı Bölümü Mezunu, Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetlemesi YüksekLisans öğrencisinden Klasik Gitar,Ukulele Eğitimi verilir.
₺170
Yaren
 • (15 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi çocuklarla renkli bir şekilde işlerim. Sürekli enstruman üzerinden değilde genel kültürde oluşturmak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Profesyonel İspanyol Müzisyen, Gitar Dersleri Internette veya İstanbulda. İngilizce, İspanyolca veya Almanca Gitar dersleri veriyorum.
₺120
Pablo
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel müzisyen ve öğretmenim. İspanyolum ve ağustostan beri İstanbul'da yaşıyorum. Kendimi öğrencinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Herkese Merhaba. Yaklaşık on iki yıldır gitar çalıyorum ve bu on iki yılın altı yılı profesyonel bir şekilde eğitim alarak geçti bunun yanı sıra Pilli Bebek grubunun gitar teknisyenliğini yapıyorum.
₺100
Baran
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders içeriğim; - Sağ ve sol el kombinasyonu sağlama. - Çalım ve pena teknikleri - Power Chords kalıpları - Elektro...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Beyoğlu çevresinde veya online olarak elektro, akustik gitar ve armoni dersi veriyorum. Detaylar için yazıp arayabilirsiniz.
₺100
Yavuz
İlk ders ücretsiz!

Gitarı çalmakla birlikte anlamaya yönelik çalışmalar yapıyorum. Armoni ve çeşitli tekniklerle öğrencilerimi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü Yüksek Lisanslı eğitmenden özel dersler
₺100
Arin
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersin ilk kuralı sevmektir dersi sevmek için eğlenmek şart :) daha sonra kişinin seviyesine ve anlama becerisine göre...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Profesyonel stüdyo ortaminda ya da online elektro gi̇tar ,klasi̇k gi̇tar müzi̇k prodüksi̇yon dersleri̇
₺100
Yusuf Emre
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim teorik ve pratik bilgileri harmanlayarak veriyorum. Başlangıç için gerekli teknik ve teorik yeterlilikten...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
İstanbul teknik üniversitesi konservatuar öğrencisinden UD dersi. Kendinizi geliştirmek ve teorik bilginize katkıda bulunmak istiyorsanız beni tercih edebilirsiniz.
₺120
Tarık
İlk ders ücretsiz!

Dersin başlangıç kısmını metod üzerinden teorik bilgiler çerçevesinde işliyoruz.Kalan kısmını ise uygulamalı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldız Teknik Üniveristesi-Kompozisyon öğrencisi...İTÜ müzik akademisi gitar bölümü mezunu, Mimar Sinan GSF Devlet Konservatuvarı kompozisyon ve orkestra şefliği eğitimi aldi. Teknik ve müzikal anlamd
₺100
Davut
İlk ders ücretsiz!

Ders işleyişi öğrencinin pisikolojik durumu ve yaşı doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Derslerimde en...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺120 Müsait değil ₺100
5 saat ₺500 Müsait değil ₺500
10 saat ₺1000 Müsait değil ₺1000
Ders talep et