Anasayfa
Ders ver
Korel - Prof gitar -
 
 • Lider
 • (20 üye yorumu)
A
Ahmet
« Mükemmel! Korel hoca çok karmaşık konuları çok basite indirgeyerek ve... Devamını oku »
A
Ahmet
« Mükemmel! Korel hoca çok karmaşık konuları çok basite indirgeyerek ve pratik açıdan çok kullanışlı bir şekilde anlatıyor. Ders alacak herkese tavsiye ederim. »
₺120/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Korel tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Elektro gitar
 • Bas gitar
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

[ONLINE] veya Stüdyo Ortamında Profesyonel Bas Gitar ve/veya Teori Dersi İstanbul/Beyoğlu (+ENGLISH)

Ders işleme yöntemi

13 senedir Bas Gitar çalıyorum. Korona virüsten çok daha öncesinden, hatta superprof sayesinde de tanıştığım, Ankara, Antalya, Almanya, ABD, KKTC, Hollanda, İrlanda, Belçika, Kayseri, Adana, Tekirdağ ve İzmir'de ikamet eden öğrencilerimle online olarak da çalıştık ve hala çalışıyoruz. Stüdyo'ya gelen İstanbul'daki öğrencilerim ile de derslerimizi online ortama taşıdık. Böylece İstanbul dahil 5 Ülke ve 10 Şehirden insanla ders yapmış ve yapıyor bulunmaktayım.

Önemli Not: Online dersler en iyi ses kalitesi ile gerçekleşir. Bas gitarı ve beni en iyi duyabileceğiniz şekilde kurulum yapıldı. Ses veya video örneği için yazabilirsiniz.


Dersler siz odaklı olacağı için en azından tanışmak için iletişimde olmamızı tavsiye etsem de, derslerimizin dışındaki zamanda da gelişiminize odaklanacağımı bilmeniz önemli. Bas Gitar için teknik, teorik ve pratik bilginin yanı sıra iyi derecede müzik teorisi öğrenecek, nota okuyabilip-yazabilecek, Gitar ve Klavye hakkında fikir sahibi olacak ve bilgisayarda kayıt yapabiliyor olacaksınız. Çalıştığımız süre boyunca bir eğitiminizi akademi ve üniversitedeki notların yanında, güncel döküman ve e-dökümanlarla besleyeceğim.

Dersler size göre şekillenir fakat, Bas Gitar'ın temelleri, teorisi, bas teknikleri(slap, tapping, 3 ve 4 parmak çalım vb.), diziler ve arpejler, popüler riffler, walking bass, stil, doğaçlama, kulak, nota okuma vb. konularda detaylı bir şekilde çalışabiliriz

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Korel ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Merhabalar, Taksim Asmalımescit’te stüdyo ortamında Bas Gitar/Armoni/Ses Teknolojileri ve Müzik Prodüksiyon Programları(Logic Pro ve Pro Tools) dersleri veriyorum. Programım ve çalıştığım arkadaşlarıma da daha fazla odaklanmak için sadece sınırlı sayıda katılımcıyla çalışabileceğim. Diğer şehirlerdeki arkadaşlar için Online ders de verebilmekteyim.(Online dersler için kısa deneme imkanı) Başlangıç-Orta-İleri seviye bütün arkadaşlarımı bekliyorum


2013 Yılında Modern Müzik Akademisinde Bas Gitar sertifika bölümünden mezun olduktan sonra 2014 Yılında Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümüne tam burslu olarak kabul edildim. 2018 Yılında İtalya/Napoli’de ağırlıklı olarak analog ekipman barındıran bir stüdyoda(Kokoro Recording) kayıt,mix yaparak ve Bas Gitar çalarak çalıştım. Oradayken ülkenin en önemli Mastering Mühendislerinden, aynı zamanda akademi eğitmeni Davide Barbarulo ile de çalışma şansı buldum. Şu anda stüdyo-sahne müzisyenliği ve eğitmenliğin yanı sıra, İstanbul’da bünyesinde bulunduğum Stüdyoda çalışmalarıma devam ediyorum. Napoli ve İstanbul’daki projelerle beraber resmî olarak yayınlanmış 100’ün üzerinde çalışmaya Bas Gitar çalarak, 250’nin üzerinde çalışmaya Kayıt Mühendisliği/Asistanlığı, Mix gibi aşamalarda katkıda bulundum.Dersler siz odaklı olacağı için en azından tanışmak için iletişimde olmamızı tavsiye etsem de, derslerimizin dışındaki zamanda da gelişiminize odaklanacağımı bilmeniz önemli. Bas Gitar için teknik, teorik ve pratik bilginin yanı sıra iyi derecede müzik teorisi öğrenecek, nota okuyabilip-yazabilecek, Gitar ve Klavye hakkında fikir sahibi olacak ve bilgisayarda kayıt yapabiliyor olacaksınız. Çalıştığımız süre boyunca bir eğitiminizi akademi ve üniversitedeki notların yanında, güncel döküman ve e-dökümanlarla besleyeceğim.Üniversitede ve Akademide aldığım, isteğiniz dahilinde sizle de paylaşacağım bilgileri olan bazı dersler,(İleri Armoni-Tonal,Modal,Post-Tonal-Orkestrasyon, Aranjman, Şarkı Yazımı, Caz Kompozisyon, Mix, Surround Mix, Mastering, Music Business, Jingle Writing, Ses Fiziği)

Üniversitelerin yetenek sınavlarına yönelik özel olarak hazırlık da yapabiliriz.

Ders günü/günleri, saatleri ve varsa lütfen çekinmeden sorularınız için,

(gizli bilgi)5 nolu numaramdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarım için,
instagram.com/korelmemilimusic
Gelişiminize katkıda bulunmak ve tanık olmak üzere..

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺120/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺600
10 saatlik ders ücreti : ₺1200

Detaylar

Ders ücreti saatlik değil, ders başı ücretidir. Çoğu zaman 1 saatten daha fazla çalışıyoruz. Daha fazla detay için lütfen çekinmeden iletişime geçiniz. Fiyatlar superprof üyelerine özeldir. İletişime geçtiğimizde superproftan gördüğünüzü belirtiniz.

Korel tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Elektro gitar
 • Bas gitar
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

20 üye yorumu : Korel
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
A
Ahmet

Mükemmel! Korel hoca çok karmaşık konuları çok basite indirgeyerek ve pratik açıdan çok kullanışlı bir şekilde anlatıyor. Ders alacak herkese tavsiye ederim.

T
Tuna

Mükemmel! Öğrenciye yönelik çalışma yöntemleri var ve dersler son derece keyifli geçti. Daha da devam etmeyi palnlıyorum.

E
Emrah

Mükemmel! Korel Hoca ders isleyis sekli olsun konulara hazirladigi materyaller olsun gercekten cok faydali bir ogrenme sureci sagliyor. Dersleri bir saat ile sinirlamamasi, her turlu soruya ders disinda da cevap vermesi ile ogrenme surecini cok daha hizlandiriyor. Bas gitari sifirdan ya da biraz daha advanced hala getirmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

S
Sezai

Mükemmel! Cok iyi bir profesyonel egitimci. Tavsiye ederim.

E
Emel

Mükemmel! Korel is an excellent teacher and a genius about mixing and mastering, with a ton of resources to share. He's very passionate about the topic, really explains things and answers questions well, gives lots of useful examples, and is very responsive to feedback. Highly recommend!

Korel cevap verdi

All the lessons have been very nice since we met. I also learn a lot from her. Greetings and thank you for the comment

15 referans

S
Sibel

Korel hocayı bu siteden keşfettim ve yaklaşık 7-8 aydır ders yapıyoruz. Samimi ve çok iyi bir eğitmen. İyi bir teori bilgisine sahip ayrıca çalışmalar ile ilgili çekinmeden her şeyi sorabiliyorum. Pandemi olması nedeniyle online ders yapıyoruz. En iyi yönlerinden biri de konu bitene kadar dersleri işliyoruz ve oldukça verimli geçiyor. Korel Hocayı keşfettiğim için çok memnunum ve Tavsiye ediyorum.

S
Sumia

Korel hocayi Superprof sitesinden buldum, pandemi doneminde oldugumuz icin dersleri online olarak gerceklestirdik. Yaptigimiz derslerde projelerim uzerinden ilerleyerek kendisinden kayit ve mixing uzerine bilgiler aldim. Korel hoca verdigi bilgilerin yani sira, motive etmesiyle de muzik yapabilecegime dair inancimi artirdi. Samimiyeti, alcakgonullulugu ve her zaman yardim etmeye acik olmasi iyi bir ogretmen olmasinin yaninda iyi bir insan oldugunu da gosteriyor.

K
Kadir

Merhaba, ben Hollanda'da yüksek lisans yapıyorum. Müzik prodüksiyon alanında kendimi geliştirmek için Korel Hoca
'dan 8 ders aldım. Korel Bey'in dersleri anlatırken istekli olması ve dersleri benim isteğim doğrultusunda şekillendirmesi çok faydalı oldu. Ayrıca dersi 1 saatte tamamlamak yerine konu bitene kadar devam etmeside memnuniyet verici. Online dersler Zoom üzerinden yapıldı ve iletişimde herhangi bir sıkıntı olmadı. Gönül rahatlığıyla Korel Hoca'dan ders alabilirsiniz.

S
Serdar

Merhaba,

Daha önce birçok kez farklı bir enstrüman veya farklı konularda özel ders almış biri olarak, Korel Hoca klasik eğitim düzeninin aksine kendine özgü doğallığı ve samimiyeti ile farklı bir düzende eğitimlerini veriyor, bu şekilde bir konu üstünde tıkanıp kalmak yerine, bir çok koldan ilerleyerek, doğru zamanlarda geriye dönüp, konuların daha iyi oturmasını sağlıyor, ders içinde veya dışında eğitim materyalleri sağlamakla kalmayıp bu materyallere eklemeler yaparak onları çok daha efektif hale getiriyor. Kendisi ders dışında da sizleri heveslendirmeye ve pratik yapmaya devam etmeniz için destek veriyor. Maddiyattan çok gelişiminize, öğrenmenize odaklanıyor, adeta bir kardeşiniz/ağabeyiniz gibi yanınızda oluyor. Korel Hoca’yla yollarımın kesişmesine çok memnunum, ders almaya hala devam ediyorum almaya da devam edeceğim.

H
Harun

Merhaba,

Korel hoca ile yaklaşık 1 yıl önce tanıştık. Ben Ankara'da ikamet ettiğim için dersleri online gerçekleştirdik. Korel hoca ile tanıştığımda konu hakkında hiç bir fikrim yoktu. Amacım kendi bestelerimi kaydetmekti. Ses kayıt teknolojileri, mix/mastering konusunda bana inanılmaz yardımcı oldu. İlerleyemediğim her noktada deneyimlerini beninle paylaştı. Kendisiyle tanıştığım ve çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum.

D
Denizcan

Korel hocayla Ableton, mix/mastering ve ses teknolojisiyle derslerimiz devam ediyor. Müzikte çok bilgili. Bunun yanında işleyiş ve yol haritası konusunda sürekli geribildirim alıyor size göre sekillendiriyor. Ders süresini cok verimli kullanmasını biliyor. Eger aynı konuyu cok iyi anlatan bir yazı veya video varsa onu size yolluyor ve ders icinde süre verimini maximuma çıkarıyor. 5 6 derste beni teknik açıdan çok iyi bir noktaya getirdi. Saygılar sevgiler.

E
Engin Deniz

Çok samimi ve caliskan bir öğretmen. Sadece gitar değil muzik teorisinde de bir çok şey öğrendim, kesinlikle tavsiye ederim.

E
Erdem

Mükemmel bir öğretmen. Yaklaşık 3 ay ders aldım. Aldığım süre kadarıyla şunu rahatça söyleyebilirim; öncelikle öğrencinin anlayacağı dili kestirip hem daha yakın bir dille öğretiyor, anlayana kadar anlatmaya devam ediyor; hem de konu üzerinde pratikler yaptırıyor. Ayrıca çok da anlayışlı bir insan kendisi :)

O
Osman

Daha sadece 2 ders aldım online olarak. İzmir'de yaşıyorum. Ve bilirsiniz yeni bir enstrüman öğrenmeye başlamak işin en zorudur, karanlık bir tünelde gibi hissedersiniz. Ama Korel hoca şuan o tüneli benim için aydınlattı, ucunu ve nereye çıktığını gösterdi. İnanın bu paha biçilemez bir şey. Derslerde kesinlikle ezber yok, her şey mantık ve his üzerine kurulu. Tam sıkılıyorum galiba derken yeni bir kitapla veya egzersizle gelip motivasyon takviyesi yapıyor. Bu da bir aceminin en çok ihtiyacı olan şey. Kaçırmayın derim.

K
KENAN

Selam Korel bey bende sizi superprof net sitenisnden tanıdım size tanımak gerçekten çok hoş sizden çok şey öğrendim mütevaziliğiniz insan sevginiz yardımseverliğiniz ne desem tamamlayamam iyiki varsınız ömrünüz sevdikleriniz ile sağlıklı mutlu geçsin tekrar çok çok teşekkürler bu arada öğrencileriniz sizden çok şey öğreneceklerinden eminim

Korel ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
Korel — Müziğe doğduğum zamandan itibaren anne ve babamın iyi birer müzik dinleyicisi olmalarının da büyük etkisiyle ilgi duyuyorum. Çaldığım müzik aletine "Hair" müzikalinin etkisiyle, çalmaya başladığım 2008 Yılı itibariyle de ilgi duyuyorum.
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
Korel — Günümüzde özellikle "stream/streaming" platformlarının da etkisiyle çoğu dinleyici artık her türden müziği hiçbir zaman olmadığı kadar hızlı dinleyebilmekte. Şüphesiz ki hiçbir müzik türü aslında tek bir kategori altında sınıflandırılamaz. Bütün türler birbirinden beslenir. Bünyemin ve ruhumun isteği doğrultusunda sanırım her müzik türünü sıkılmadan dinleyebilirim.
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
Korel — Dersler detaylıca planlanmasına rağmen güzel spontanelikler de barındırıyor. Birçok ve çeşitli meslek gruplarından öğrencilerimden ben de çok fazla şey öğrendim. Şanslıyım ki zor geçen bir dersim olmadı ama sanırım derste limonun yatay değil de dikey kesilmesinin suyunun sıkılmasını kolaylaştıracağını konuşmuş olmak bile ilginç bir anı olabilir : )
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
Korel — Bütün müzik aletlerinin avantajları-dezavantajları, kolaylıkları ve zorlukları vardır. Ama bana göre keman kulağa çok yakın tutularak çalınması, görece daha tiz bir aralıkta olması, perdesiz ve görece küçük bir klavyeye sahip olması nedeniyle bana "handikaplı" gelir.
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
Korel — Başarının amacı hakkında düşünmek, çalışmak ve en önemlisi sevmek. Sevmek istikrarı, motivasyonu, çalışmayı ve dolayısıyla başarıyı getirir.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekanda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
Korel — Sarp Maden, Volkan Öktem, Janek Gwizdala.
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir ananızı anlatın!
Korel — Hem alanım, hem eğitimim kategorisi içerisinde düşünebileceğim, sanırım benim için en unutulmaz anım İtalya'da, Napoli şehrinde "Kokoro Recording" bünyesinde çalışmış olduğum süre diyebilirim.
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
Korel — Sanırım bu bir sır değil. Beni "SuperÖğretmen" yapan farklı meslek gruplarından öğrencilerim, tanışmamıza vesile olan süper ama süper Superprof sitesi ve her seferinde rastgele ama mükemmel insanlarla tanışmamdaki büyük şansım.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde gitar dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için klasik gitar dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! akustik gitar derslerielektro gitar dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Beyoğlu
Gitar Dersi Özel Ve Birebir (Klasik, Akustik ve Elektro) MSGSÜ IV.Sınıf Öğrencisinden
₺100
Sami Süleyman
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Tabii ki ilk önce keyif almak ve eğlenmek ama bu eğlenceyi ve keyifi daha derinden hissetmek için ciddi bir çalışma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul içi gitar - Akustik Gitar - Bas Gitar - Elektro Gitar dersi (Profesyonel Bas Gitaristten)
₺80
Doruk
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi önce tutuş ve teknik ile başlatıp daha sonra parmak egzersizleri sağ el sol el tekniği, boş tel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Tamamen müzik tabanlı elektro ve bass gitar dersleri. Dersleri İngilizce veya Türkçe yapma fırsatı.
₺80
Ozan Can
İlk ders ücretsiz!

Gitardan önce müzik altyapısını ve mantığını kavramamız gerekiyor. Sonrasında enstrümanda hakimiyet ve genel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konservatuar Gitar bolumunden mezun deneyimli, bilgi sahibi eğitimde vizyona önem veren öğretmen arayisiniz varsa doğru adres burası !
₺150
Emre
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencinin ne yapmak istediğini tespit ederim. Emin değilse de bana verdiği ipucundan ben bulur ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
20 Yıllık deneyimli eğitmenden evinizde veya Kadıköy'de stüdyo ortamında keyifle, hızlıca, doğrusuyla gitar öğrenin.
₺160
Can
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubuna için yazılmış, kendini ispatlamış metotlar ile arzulanan müzik tarzında çalışmalarımızı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Bayrampaşa
İstanbul üniversitesindeyim 10 senedir bu işin içindeyim uygun fiyata ders veriyorum iyi günler
₺90
Mete
İlk ders ücretsiz!

derslerimi öğrencinin isteklerine ve yeteneğine öğrenme hızına göre işlerim ona yardımcı olacak her şekilde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencisinden; klasik, elektro ve bas gitar olarak teori ve pratik dersleri
₺60
Sarp
İlk ders ücretsiz!

Gitar üzerinden müzik teorileri ve pratik dersleri veriyorum.

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Online Gitar/Ukulele Dersi Her Seviyeye Uygun Yüksek Görüntü ve Ses Kalitesiyle Yüzyüze Kalitesinde Online Enstrüman Dersi
₺60
Burak
 • (15 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri virüs süreci boyunca online yapıyoruz Öğrencinin gitarı/ukulelesi yoksa çalmak istediği tarza göre gitar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
İstanbul
Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Klasik Gitar Anabilim Dalı Bölümü Mezunu, Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetlemesi YüksekLisans öğrencisinden Klasik Gitar,Ukulele Eğitimi verilir.
₺180
Yaren
 • (15 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi çocuklarla renkli bir şekilde işlerim. Sürekli enstruman üzerinden değilde genel kültürde oluşturmak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Profesyonel İspanyol Müzisyen. Gitar derslerini İngilizce, İspanyolca veya Almanca verebilirim. Online veya Istanbul'da.
₺150
Pablo
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel müzisyen ve öğretmenim. İspanyolum ve ağustostan beri İstanbul'da yaşıyorum. Kendimi öğrencinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Herkese Merhaba. Yaklaşık on iki yıldır gitar çalıyorum ve bu on iki yılın altı yılı profesyonel bir şekilde eğitim alarak geçti bunun yanı sıra Pilli Bebek grubunun gitar teknisyenliğini yapıyorum.
₺100
Baran
 • (10 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders içeriğim; - Sağ ve sol el kombinasyonu sağlama. - Çalım ve pena teknikleri - Power Chords kalıpları - Elektro...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
LCM Grade 8 sertifikalı gitaristten başlangıç, orta ve ileri seviye elektro gitar dersleri
₺85
Kaan
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Müzik Teorisi, Kompozisyon, Klasik gitar ve Elektro gitar alanlarında dersler veriyorum. Klasik müzik, Jazz, Blues, Rock,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü Yüksek Lisanslı eğitmenden özel dersler
₺100
Arin
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersin ilk kuralı sevmektir dersi sevmek için eğlenmek şart :) daha sonra kişinin seviyesine ve anlama becerisine göre...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Profesyonel stüdyo ortaminda ya da online elektro gi̇tar ,klasi̇k gi̇tar müzi̇k prodüksi̇yon dersleri̇
₺100
Yusuf Emre
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim teorik ve pratik bilgileri harmanlayarak veriyorum. Başlangıç için gerekli teknik ve teorik yeterlilikten...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Nota ve gitar eğitimi derslerimiz devam etmektedir. Piyasanın altındaki bir ücrete ders vermekteyim.
₺50
Mehmet Ömer
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle kursiyerin altyapısına göre ve isteklerine göre şekillenmektedir. Eğer bir müzik geçmişi varsa...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldız Teknik Üniveristesi-Kompozisyon öğrencisi...İTÜ müzik akademisi gitar bölümü mezunu, Mimar Sinan GSF Devlet Konservatuvarı kompozisyon ve orkestra şefliği eğitimi aldi. Teknik ve müzikal anlamd
₺100
Davut
İlk ders ücretsiz!

Ders işleyişi öğrencinin pisikolojik durumu ve yaşı doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Derslerimde en...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺120 Müsait değil ₺120
5 saat ₺600 Müsait değil ₺600
10 saat ₺1200 Müsait değil ₺1200
Ders talep et