Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (13 üye yorumu)
M
Meliha
« Mükemmel! Webcam olduğu halde çok iyi sonuçlar çıkaran iyi bir hoca.... Devamını oku »
M
Meliha
« Mükemmel! Webcam olduğu halde çok iyi sonuçlar çıkaran iyi bir hoca. Düşünmeden tavsiye ederim. »
₺45/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Burak tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğretmen evinde
 • Öğrenci evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Rock gitarı
 • Ukulele
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Online Ukulele/Gitar Dersi Her Seviyeye Uygun Ders Verilir Kısa Süre İçin Kampanya

Ders işleme yöntemi

Dersleri virüs süreci boyunca online yapıyoruz
Öğrencinin gitarı/ukulelesi yoksa çalmak istediği tarza göre gitar seçimi yapmasına ve enstrümanın bakımına yardımcı oluyorum
Dersler genelde 1 saat sürüyor ama süre takıntısı olan biri değilim önemli olan dersin verimli şekilde işlenmesi ve sonraki derse pratiğinin yapılmasıdır.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Burak ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

10 yıldır gitarla uğraşıyorum 6 yıldır eğitim veriyorum
Daha önce birçok eğitim merkezinde her yaştan öğrenciye ders verdim
Sahne ve cover/düzenleme alanlarında da tecrübem var yani hem teoride hem pratikte karşınıza çıkacaklara ilişkin bir ders olacaktır
Günümüz teknolojisiyle bilgisayar ve telefon uygulamalarıyla gitar eğitimi nasıl desteklenebilir göreceğiniz bir ders

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺45/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺200
10 saatlik ders ücreti : ₺400
Burak tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğretmen evinde
Öğrenci evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Rock gitarı
 • Ukulele
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

13 üye yorumu : Burak
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Meliha

Mükemmel! Webcam olduğu halde çok iyi sonuçlar çıkaran iyi bir hoca. Düşünmeden tavsiye ederim.

Y
Yusuf

Mükemmel! tavsiye edilir bir öğretmen

U
Umut

Mükemmel! * yasindaki oglum Burak'tan gitar dersi aliyor. Burak cana yakin ve rahat iletisim kurabiliyor. Dersin suresini ve konulari sikici olmayacak sekilde ayarlayabiliyor.

Y
Yağız Efe

Mükemmel! Burak Hoca'nın ders anlatımı verdiği pratikler çok iyi ayrıca derslerinde sadece ders yapmıyorsunuz sohbet ediyor, merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz kesinlikle zaman takıntısı yok süre onun için hiç önemli değil. Kesinlikle tavsiye ederim...

F
Fatma

Mükemmel! Burak hocam sayesinde 10 yaşındaki oğlum ukulele çalmayı çok sevdi ve müziğe olan ilgisi arttı. Öğrencisiyle ilişkisi çok samimidir ve alanında çok başarılıdır.

D
Deniz

Mükemmel! Kendisi ile her ne kadar bir saat ders yapabilme imkanım olsa da gerek bilgi ve tecrübesi gerekse de sabrı ve nezaketi ile çekinmeden ders alabileceğiniz biridir.

L
Leyla

Mükemmel! Burak'la 10 yaşındaki oğlum ukulele çalmak isteyince tanıştık.Dersleri çok eğlenceli ve verimli geçti.Öğrencisini hiç sıkmayan çok iyi bir öğretmen,hem hızlı öğretiyor hem de dersler çok zevkli geçiyor.

U
Utku

Mükemmel! Burak abi her şeyden önce çok iyi bir insan aynı zamanda çok da iyi bir öğretmen. Gitar dersi almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

A
Aylin

Mükemmel! Burak Hoca’dan ukulele dersleri alıyorum. Güler yüzünün hoş sohbetinin yanında çok bilgili ve ilgili her sorumu saçma sapan ve alakasız da olsa cevaplıyor, anlatımı çok iyi akılda kalıcı. Her tür gitarı çalıyor olması süper bir şey. Bir sonraki derslerimizi iple çekiyorum. Ankara’da ukulele eğitimi veren oldukça az, özellikle Bahçeli ve Emek’te. Dersleri kendi evimde yapıyor olmamız da benim için gerçekten çok büyük bir avantaj. İşten çıktıktan sonra evimde dersler kahve muhabbet eşliğinde çok keyifli geçiyor. Burak Hoca’yı Superprof sayesinde bulduğum için çok şanslıyım. Kesinlikle ders alınmasını tavsiye ediyorum.

4 referans

B
Burcu

Burak hocamın dersleri gayet keyifli ve verimli geçiyor. Derste öğrencisinin öğrenmesine gerçekten özen gösteriyor ve dikkat ediyor. Aldığım derslerden çok memnunum bana çok şey kattı. Gerçekten işinde çok başarılı bir hoca.

H
Hatice

Burak hoca gitar çalmayı kolay öğreten, buluşmalara zamanında gelen bu konuda oldukça deneyimli bir hocadır. Hem çok güzel bir hobi olarak hem de profesyonel anlamda keyif alacağınız bir deneyim olacağını düşünüyorum herkes için. Her yaş ile iletişimi kuvvetli neşeli bir hocadır.

Y
Yağmur

Bir arkadaşımın önerisiyle ders aldım Burak hocadan. Ve onunla tanıştığım için de aldığım dersten de çok memnunum. İşini severek yaptığı için bünün yansımasını tabiki derste de görüyorsunuz. Sade açık ve verimli anlatış biçimiyle derste tutmayı çok iyi beceriyor. hızlı bir şekilde yapabileceklerimi görmemi sağladı. Burak hocadan aldığım eğitimle şuan iyi seviyede gitar çalıyorum. İnsanlarla iletişimi çok iyi. İyi ki tanıdım.

K
Kazım

Tanırım burak arkadaşı. Severim de. Ondan aldığım eğitim ile şu an bir mekânda canlı müzik yapabiliyorum. Referansı da borç bilirim...

Burak ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
Burak — Müziğe kendimi bildim bileli ilgi duyuyorum. Gitar ile lisedeyken ilgilenmeye başladım. Daha sonraki yıllarda imkan buldukça ukulele, mandolin gibi diğer telli enstrümanlarla da ilgilendim. Hala da her gördüğüm enstrümana ilgiyle yaklaşırım.
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
Burak — Türk Sanat Müziği-Flamenco-Metal
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
Burak — 9 yaşındaki bir öğrencimle ukulele çalışıyorduk. Kendisi yaşıtlarının aksine pop-rap vs dinlemeyi hiç sevmez, sadece Barış Manço'yu çok sever ve hep onun şarkılarını çalmak isterdi. İşin ilginç yanı sadece en çok bilinen şarkılarını değil, çok meşhur olmamış hatta kimsenin bilmediği şarkılarını çok severdi. Barış Manço gibi anlamlı söz yazan kimse yoktur, onun gibi müthiş bir besteci yok gibisinden sözlerle gerçek anlamda büyümüş de küçülmüştü kendisi. Onunla ders hiç zor değildi ama en ilginç ders anımdı.
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
Burak — Benim için bu enstrüman gitardır çünkü karmaşıklık müziği güzel yapan noktadır. Gitarda her gün yeni bir şey keşfedebiliyorum ve bunun sonu yok bence. Her enstrümanist için bunun böyle olduğunu düşünüyorum. Bizi müziğe bağlayan şey de sürekli bu karmaşada bir şeyler yakalamaktır.
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
Burak — Çalışmalara tamamen özgür bir zihinle yaklaşmaktır. ''Nota öğrenmek zor mu?'', ''Yeteneğim yok galiba'', gibi önyargı ve kendini kısıtlayıcı düşüncelerden sıyrılıp bunun her insanın öğrenebileceği bir yabancı dil(müzik dili) olduğunu bilerek yaklaşırsa insan çok kolay üstesinden geliyor.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekanda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
Burak — Paco De Lucia-Jimi Hendrix-Zeki Müren
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir ananızı anlatın!
Burak — Grup dersi olarak gitar dersi aldığım bir yerde ilk derste hocamız temel egzersizleri gösteriyordu. Sınıftakilerden biri seslenip ''Hocam olmuyo galiba'' dedi, başta hocanın gösterdiği hareketi yapamıyor gibiyken yavaş yavaş hızlanıp bir anda arka arkaya çok güzel melodiler çalmaya başladı. Sonra hocayla aralarında gülüşüp bize söylediler meğer o arkadaş usta bir gitaristmiş bize şaka yapıyormuş.
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
Burak — ''Öğretmek'' işinin sorumluluğu ile hareket etmek. Öğrenecek olan insana tepeden kibirli bir yerden bakmak yerine empati ile yanında olmak.
Herkesin müzik zevkinin farklı olduğunu bilerek, kendi düşüncelerimi dayatmak yerine öğrencinin istediğini yapmasına aracı olabilmek.
Öğretmen olmanın öğrenmeyi bırakmamak olduğunu bilerek sürekli kendini geliştirmek.
Müzik hayatımızı güzelleştirir. Herkesin kendi müziği zihninde çalar durur, bunu dile dökebilmelerine aracı olabilirsem ne mutlu bana!

Benzer öğretmenler

Çevrenizde gitar dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için klasik gitar dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! akustik gitar derslerirock gitarı dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Akademisyenden Özel Klasik, Akustik ve Elektro Gitar Dersleri + Konservatuvar Sınavlarına Hazırlık Dersleri
₺150
Mert
İlk ders ücretsiz!

İsteğe ve öğrencinin eğilimine göre klasik, akustik, elektro gitar; piyano ve sonrasında klavye konusununda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Gitar, klarnet ve ukulele dersleri verebilirim itü tmdk mevzunuyum güzel ve keyifli öğrenim için ️
₺100
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Müzikal algının açık olduğu yöntemlerde ders işlemeyi seviyorum. Her kişinin farklı bir algısı vardır...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisinden gitar, solfej ve konservatuvara hazırlık dersleri.
₺125
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Gitar dersinde ilk dersimizi gitarı tanıyarak geçiriyoruz. Tarihinden, yapısından, tellerinden vs. bahsediyorum....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
İstanbul içinde ukulele dersi verilir. Kişiye özel repertuar oluşturulup şarkı üzerinden çalışılabilir.
₺70
Melis
İlk ders ücretsiz!

Bir saat çalışma yapılır. Öncelikle belli başlı akorlar ve tablar öğretilir. Genel bilgiler verilir. Şarkı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
İstanbul teknik üniversitesi türk musikisi devlet konservatuarı müzik teknolojileri bölümü müzisyen sanatçı
₺75
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerim İle dersteki ve ders dışı evdeki çalışmalarına göre Öğrencilerimin potansiyeline göre derslerim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul Teknik Öğrencisi Müzik Teknolojileri öğrencisinden İstanbul'da birebir veya online gitar dersleri
₺70
Koray
İlk ders ücretsiz!

Her dersi öğrencinin amacı ve beklentisi doğrultusunda yapması gereken çalışmaları belirleyerek başlarım. Yeni...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Beşiktaş
14 senedir çalmakta olup, çeşitli grup ve etkinliklerde yer aldım başlangıç ,orta ve ileri seviye için beşiktaşta klasik veya elektro gitar dersi.
₺60
Meriç
İlk ders ücretsiz!

Dersler başlangıç, orta ve ileri seviye için ayrılmış olup hepsinde farklı şekilde ilerleme...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Halk eğitim sertifikasına sahibim gitar öğrenmeye hevesli arkadaşlarla eğlenceli dersler yapmak isterim.
₺50
Erinç
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi beşiktaşta kendi evimde veriyorum zaman ve saat sıkıntım olmuyor bu yüzden, önceliğim iyi anlaşmak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
Ukulele çalmayı öğrenmek için doğru adres :) 7 yıllık geçmiş ve 5 yıllık deneyim ile kaliteli bir eğitim fırsatı
₺100
Ülkü Nur
İlk ders ücretsiz!

derslerimde öncelikle enstrüman çalan herkesin bilmesi gereken temel müzik eğitimini veririm diğer müzik aletleri ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Yeni başlayanlara, kısa sürede şarkı çalabilmek isteyenlere hızlı ilerleme garantili gitar dersleri
₺65
Altan Baran
İlk ders ücretsiz!

Benden gitar dersi alanların gelmek istedikleri noktaya en kısa sürede gelmesine odaklanıyorum. Derslerde verdiğim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuar öğrencisinden birebir; klasik akustik elektro gitar dersi verilir.
₺120
Mücahit
İlk ders ücretsiz!

Ortalama dersleri 1 ya da 2 saat işliyorum. İstediğiniz tarza yönelik metotlar uyguluyorum. Hangi alan da ilerlemek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Piyasa'dan çok daha uyguna, 3 ayda öğretme garantili, özel veya grup gitar dersi
₺70
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Dersleri genel olarak "şarkı çalmak" üzerine değil, "gitar çalmak" üzerine kurarım. Eğer derste şarkı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Klasik Gitar Anabilim Dalı Bölümü Mezunu, Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetlemesi YüksekLisans öğrencisinden Klasik Gitar,Ukulele Eğitimi verilir.
₺150
Yaren
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi çocuklarla renkli bir şekilde işlerim. Sürekli enstruman üzerinden değilde genel kültürde oluşturmak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Merhaba ekonomi ve finans öğrencisiyim 12 yaşından beri gitarla beraberim bize katılmak istersen seni bekliyoruz
₺75
Berna
İlk ders ücretsiz!

Dersleri en yavaştan alarak ve sindirerek ve emin adımlarla ilerlemek tercihim olduğu için genellikle tek derste bir iki...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺45 ₺45 ₺45
5 saat ₺200 ₺200 ₺225
10 saat ₺400 ₺400 ₺450
Ders talep et