Berk - Prof fen bilimleri -

Berk

Lider

 • Saatlik ücret ₺400
 • Cevaplama süresi 7h
 • Öğrenci sayısı 50+
Ders talep et

ODTÜ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU HONOR STUDENT ( Bölüm 3.sü - CGPA:3.31 ) Profesyonel Özel Ders Öğretmeni (FULL TIME) FEN BİLGİSİ, MATEMATİK, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ TYT AYT SAT IB AP ACT IMAT YÖS...

  • Öğretmenin evinde
  • Öğrencinin evinde
  • webcam

Lider

En iyi öğretmenlerimizin sembolleri arasında! Kaliteli profil, iyi bir diploma, cevap garantisi. Berk ilk fen bilimleri dersinizi özenle hazırlayacak.

Dersle ilgili bilgiler

********* ODTÜ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU ( Bölüm 3.sü - CGPA:3.31 ) ***********

********* Profesyonel Özel Ders Öğretmeni (FULL TIME) ************

********* Turkish or English lessons are optional. Please contact me to get more information. **********

********* Tüm Dünya'ya online olarak ders verme imkanım bulunmaktadır. Lütfen Detaylı Bilgi İçin Bana Ulaşınız. **********

********* VERDİĞİM HİZMETLER *********

SINAVLARA HAZIRLIK:

TYT, AYT, LGS, YÖS
( Yerli üniversite ve liseye geçiş sınavları )

IB Chemistry HL/SL, IB Physics HL/SL, AP CHEMISTRY, AP PHYSICS SAT, A-LEVEL, ACT, IMAT
( ABD - AVRUPA ve diğer ülkelerin üniversitelerinde (Harvard-Oxford-Cambridge-MIT vb.) geçerli giriş sınav ve sertifika programları )

ORTA OKUL:
Fen Bilgisi, Matematik

LİSE:
Fizik, Kimya, Biyoloji

ÜNİVERSİTE:
Genel Kimya, Organik Kimya, Analitik Kimya, İnorganik Kimya.

CALIFORNIA BERKELEY UNIVERSITY, TORONTO UNIVERSITY, ODTÜ, BOĞAZİÇİ gibi üniversitelerden;
ROBERT KOLEJİ, BLIS, TED ANKARA, BİLKENT LİSESİ, ANKARA FEN gibi seçkin okullardan öğrencilerim aktif olarak bulunmaktadır. Ve hepsi yüksek başarı göstermektedir.

********* Öğretmenlikte en önemli iki şey yetenek ve tecrübedir. Ben öğretmek için doğdumu üniversiteye başlayınca keşfettim. ve o tarihten beri tecrübeme tecrübe katarak bugünlere geldim ve karşınızdayım. Sadece öğretmek mi işim hayır; aynı zamanda yol göstermek. Öğrencim ile hayatının sonuna kadar kopmayacak bir bağ oluşturuyor ve her zaman ona bir abi olarak yol gösteriyorum. Öyle ki hala mesleğe ilk başladığım zamanlardan öğrencilerim ile iletişim halindeyim. Özel Derste 8. yılıma girmiş bulunmaktayım. Ağırlıklı olarak öğrencilerimi TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlamakla beraber, ara sınıflara da her seviyede fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi ve matematik dersleri veriyorum. Fizik, Kimya ve matematik ezber değil mantık dersleridir. Size formül ezberletmeyeceğim. Size her soruda ki bilgiyi anlamayı, kullanmayı ve yorumlamayı öğreteceğim. Fen Bilgisi, ve Biyoloji derslerinde ise mümkün mertebe görsel ögelerin de yardımıyla müfredatı ezberletmeden, bilgiyi öğretip; karşılıklı soru cevap ve soru çözümü şeklinde ders veriyorum. Ek olarak derslerin yanında öğrencilerime hızlı soru çözme tekniklerini öğretiyorum ve sınav süresinin %60 %90 gibi bir süre aralığında sınavlarını bitirmelerine yardımcı oluyorum. Hız olmadan bilgi ne yazık ki yetersiz kalmaktadır. Tek ihtiyacınız olan iyi bir öğretmen ve düzenli ders çalışma-soru çözme alışkanlığı. İkisini de size ben sağlıyorum. ********


YKS'YE Mİ HAZIRLANIYORSUN?

Ben hiçbir şey bilmiyorum, hiçbir şey anlamıyorum mu diyorsunuz? Temelim var ama istediğim başarıya ulaşamıyorum mu diyorsunuz? Benimle hayal ettiğiniz başarıya ulaşacaksınız. Üniversite sınavında tam potansiyelinize ulaşma garantisi veriyorum. Tek ihtiyacınız olan iyi bir hoca ve sistemli çalışma. Bu ikisiyle hayalinizdeki üniversiteyi sizde kazanabilirsiniz. Referanslarım bunun bir kanıtı.

LGS'YE Mİ HAZIRLANIYORSUN?

LGS Fen Bilgisi ve matematik dersleri ile yeni ezberden uzak yorum sorularını kapsayan müfredata benimle hazırlanın. Hayata yeni adım atan öğrencilerimize sadece başarıyı değil, düzenli ders çalışma alışkanlığı ve Fen Bilimlerine karşı sempati kazandıracağımı iddia ediyorum. Veliler, çocuğumuz Fen sevmiyor, yapamıyor mu diyorsunuz? 2 saat dersin sonunda Fen Bilimlerinin aslında ne kadar eğlenceli ve hayatın içinden olduğunu benimle keşfedecekler. Başarı zaten kaçınılmaz olacak.

GÖZÜN AVRUPA VE AMERİKA'NIN SEÇKİN ÜNİVERSİTE VE LİSELERİNDE Mİ?

Seviyenize göre Gerek 100% ingilizce ders işleyebileceğimiz gibi, gerekirse Türkçe konu anlatımı ve İngilizce terminoloji olarak da ders işleyebilmekteyiz. Bugüne kadar 3 SAT öğrencimin 2 si Kimyadan full çekti. Aktif olarak 3 adet IB CHEM ve 1 adet IB PHY öğrencim bulunmaktadır. BLIS'ten (Bilkent Laboratory & International School) de 1 adet 7. sınıf öğrencim bulunmaktadır. Doğru bir öğretmenle aslında bu müfredatların ne kadar ezberden uzak, anlaşılması ne kadar kolay siz de fark edeceksiniz. Başarı peşimizden gelecek.

ARA SINIFLAR:

Derste hocayı anlamıyor musunuz? Sınavlardan istediğiniz notları alamıyor musunuz? Ne yaparsanız yapın düzenli ders çalışamıyor musunuz? Hiç merak etmeyin sadece bir kaç saatte sizi sınava hazır hale getireceğim. 30'lardan 90'lara çıkan notlarınızı görünce kendinizle gurur duyacaksınız.

ÜNİVERSİTE KİMYA SINAVLARINDA BİR TÜRLÜ BB ÜSTÜ NOT ALAMAYANLAR:

Kimya zor mu geliyor? "Genel Kimya 1, Genel Kimya 2, Organik Intro, Organik 1, Organik 2, Analitik Kimya, İnorganik 1, İnorganik 2, Polimer Kimyası" derslerinin sınıfın en yüksek notlarıyla "AA" veren bir arkadaşınız olarak yardıma hazırım.

ODTÜ KİMYA MEZUNU ile
-Yerli ve Yurtdışı sınavlarına - okul sınavlarına hazırlanmak,
-Düzenli tekrar ve ders çalışma alışkanlığı kazanmak,
-Soru çözümünde hız kazanmak, hatta bazı soru tiplerini saniyeler içinde çözmek,
-Her anlamda sizi yönlendirecek, koçluk yapacak bir abi; arkadaş olacak olan benimle çalışmak ve hayal ettiğiniz başarıya ulaşmak istiyorsanız lütfen bana ulaşın.

***** Tecrübelerime dayanarak verimli olması açısından ortaokul ve lise seviyesine maks. 2 kişilik; üniversite seviyesine maks. 4 kişilik grup dersi veriyorum. Lütfen daha fazla sayı için grup dersi talep etmeyiniz.******

***** 7/24 whatsapp üzerinden danışmanlık, motivasyon ve soru çözümü hizmeti veriyorum. *****

*******ÜCRETLENDİRME********

ORTA OKUL - LİSE - ÜNİVERSİTE DERSLERİ (Ara Sınıflar) 400 TL (60 dk)

TYT-AYT-YÖS-LGS (Yerli Sınavlara hazırlık) 400 TL (60 dk)

IB Chemistry HL/SL, IB Physics HL/SL, SAT, A-LEVEL, ACT (Yurtdışı Sınav ve programlarına hazırlık) 500 TL (60 dk)


******** Lütfen indirim talep etmeyiniz. Teşekkürler :) ********
******** Dershaneler lütfen iş teklif etmeyiniz. Teşekkürler :) ********
Referanslar
Sayamayacağım kadar çok referans verebilirim.
-Dilerseniz Transcript atabilirim.
-2019 LGS öğrencim İLKER sınavda full çekerek 500 tam puan aldı. TÜRKİYE 1. OLUP (NESİBE AYDIN ve BİLFEN'den 100% Burs kazanıp) Ankara Fen Lisesi'ne gitmeyi tercih etti.
-Yıllardır sayamadığım kadar çok öğrencim TYT, AYT, YGS ve LYS'de benimle Fizik ve Kimyayı full çekti.
-YKS öğrencim Mehmet Meslek lisesinden çıkıp hayatında hiç fizik, kimya, biyoloji dersi görmeyip, 10 ayda benimle Hacettepe Endüstri Mühendisliği kazandı.
- SAT öğrencim benimle kimya'dan 800/800 tam puan aldı.
-Bu seneki iki LGS öğrencimde Fen Bilgisini full çekti.
-Şu an 10. sınıfta olan 9. sınıf "Nesibe Aydın Lisesi" öğrencim Arda'nın fizik, kimya, biyoloji ilk sınavları 30-50 arasıyken, benimle 3 dersinde 2. sınavlarından 90 üstü not aldı.
-Derse oturmaktan nefret eden öğrencim Aşkın artık her akşam düzenli tekrar ve soru çözümü yapıyor. Ailesi okuldaki tüm hocalarından Aşkın'a noldu bir anda sınıfın en başarılısı oldu diye telefonlar aldı.
-ODTÜ gıda mühendisliğinden öğrencim L***** 2 senedir Organik Kimya dersini verememişti ama benimle BA getirdi.

alanlar

 • Fen bilimleri
 • Kimya
 • Fizik
 • +2

  Organik kimya

  Fizik-Kimya

diller

 • İngilizce
 • Türkçe

seviyeler

 • Tüm seviyeler

Berk ile ilgili bilgiler

********* ODTÜ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU ( Bölüm 3.sü - CGPA:3.31 ) ***********

********* Profesyonel Özel Ders Öğretmeni (FULL TIME) ************

********* Turkish or English lessons are optional. Please contact me to get more information. **********

********* Tüm Dünya'ya online olarak ders verme imkanım bulunmaktadır. Lütfen Detaylı Bilgi İçin Bana Ulaşınız. **********

********* VERDİĞİM HİZMETLER *********

SINAVLARA HAZIRLIK:

TYT, AYT, LGS, YÖS
( Yerli üniversite ve liseye geçiş sınavları )

IB Chemistry HL/SL, IB Physics HL/SL, SAT, A-LEVEL, ACT, AP, IMAT
( ABD - AVRUPA ve diğer ülkelerin üniversitelerinde (Harvard-Oxford-Cambridge-MIT vb.) geçerli giriş sınav ve sertifika programları )

ORTA OKUL:
Fen Bilgisi, Matematik

LİSE:
Fizik, Kimya, Biyoloji

ÜNİVERSİTE:
Genel Kimya, Organik Kimya, Analitik Kimya, İnorganik Kimya.

CALIFORNIA BERKELEY, ODTÜ, BOĞAZİÇİ gibi üniversitelerden;
BLIS, TED ANKARA, BİLKENT LİSESİ, ANKARA FEN gibi seçkin okullardan öğrencilerim aktif olarak bulunmaktadır. Ve hepsi yüksek başarı göstermektedir.

********* Öğretmenlikte en önemli iki şey yetenek ve tecrübedir. Ben öğretmek için doğdumu üniversiteye başlayınca keşfettim. ve o tarihten beri tecrübeme tecrübe katarak bugünlere geldim ve karşınızdayım. Sadece öğretmek mi işim hayır; aynı zamanda yol göstermek. Öğrencim ile hayatının sonuna kadar kopmayacak bir bağ oluşturuyor ve her zaman ona bir abi olarak yol gösteriyorum. Öyle ki hala mesleğe ilk başladığım zamanlardan öğrencilerim ile iletişim halindeyim. Özel Derste 8. yılıma girmiş bulunmaktayım. Ağırlıklı olarak öğrencilerimi TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlamakla beraber, ara sınıflara da her seviyede fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi ve matematik dersleri veriyorum. Fizik, Kimya ve matematik ezber değil mantık dersleridir. Size formül ezberletmeyeceğim. Size her soruda ki bilgiyi anlamayı, kullanmayı ve yorumlamayı öğreteceğim. Fen Bilgisi, ve Biyoloji derslerinde ise mümkün mertebe görsel ögelerin de yardımıyla müfredatı ezberletmeden, bilgiyi öğretip; karşılıklı soru cevap ve soru çözümü şeklinde ders veriyorum. Ek olarak derslerin yanında öğrencilerime hızlı soru çözme tekniklerini öğretiyorum ve sınav süresinin %60 %90 gibi bir süre aralığında sınavlarını bitirmelerine yardımcı oluyorum. Hız olmadan bilgi ne yazık ki yetersiz kalmaktadır. Tek ihtiyacınız olan iyi bir öğretmen ve düzenli ders çalışma-soru çözme alışkanlığı. İkisini de size ben sağlıyorum. ********

********* VERDİĞİM HİZMETLER *********

SINAVLARA HAZIRLIK:

TYT, AYT, LGS, YÖS
( Yerli üniversite ve liseye geçiş sınavları )

IB Chemistry HL/SL, IB Physics HL/SL, SAT, A-LEVEL, ACT
( ABD - AVRUPA ve diğer ülkelerin üniversitelerinde (Harvard-Oxford-Cambridge-MIT vb.) geçerli giriş sınav ve sertifika programları )

ORTA OKUL:
Fen Bilgisi, Matematik

LİSE:
Fizik, Kimya, Biyoloji

ÜNİVERSİTE:
Genel Kimya, Organik Kimya, Analitik Kimya, İnorganik Kimya.

Bunun yanında BLIS, TED ANKARA gibi seçkin okulların ingilizce müfredatına hakim ve aktif olarak bu okullardan öğrenciler ile çalışmaktayım.


YKS'YE Mİ HAZIRLANIYORSUN?

Ben hiçbir şey bilmiyorum, hiçbir şey anlamıyorum mu diyorsunuz? Temelim var ama istediğim başarıya ulaşamıyorum mu diyorsunuz? Benimle hayal ettiğiniz başarıya ulaşacaksınız. Üniversite sınavında tam potansiyelinize ulaşma garantisi veriyorum. Tek ihtiyacınız olan iyi bir hoca ve sistemli çalışma. Bu ikisiyle hayalinizdeki üniversiteyi sizde kazanabilirsiniz. Referanslarım bunun bir kanıtı.

LGS'YE Mİ HAZIRLANIYORSUN?

LGS Fen Bilgisi ve matematik dersleri ile yeni ezberden uzak yorum sorularını kapsayan müfredata benimle hazırlanın. Hayata yeni adım atan öğrencilerimize sadece başarıyı değil, düzenli ders çalışma alışkanlığı ve Fen Bilimlerine karşı sempati kazandıracağımı iddia ediyorum. Veliler, çocuğumuz Fen sevmiyor, yapamıyor mu diyorsunuz? 2 saat dersin sonunda Fen Bilimlerinin aslında ne kadar eğlenceli ve hayatın içinden olduğunu benimle keşfedecekler. Başarı zaten kaçınılmaz olacak.

GÖZÜN AVRUPA VE AMERİKA'NIN SEÇKİN ÜNİVERSİTE VE LİSELERİNDE Mİ?

Seviyenize göre Gerek 100% ingilizce ders işleyebileceğimiz gibi, gerekirse Türkçe konu anlatımı ve İngilizce terminoloji olarak da ders işleyebilmekteyiz. Bugüne kadar 3 SAT öğrencimin 2 si Kimyadan full çekti. Aktif olarak 3 adet IB CHEM ve 1 adet IB PHY öğrencim bulunmaktadır. BLIS'ten (Bilkent Laboratory & International School) de 1 adet 7. sınıf öğrencim bulunmaktadır. Doğru bir öğretmenle aslında bu müfredatların ne kadar ezberden uzak, anlaşılması ne kadar kolay siz de fark edeceksiniz. Başarı peşimizden gelecek.

ARA SINIFLAR:

Derste hocayı anlamıyor musunuz? Sınavlardan istediğiniz notları alamıyor musunuz? Ne yaparsanız yapın düzenli ders çalışamıyor musunuz? Hiç merak etmeyin sadece bir kaç saatte sizi sınava hazır hale getireceğim. 30'lardan 90'lara çıkan notlarınızı görünce kendinizle gurur duyacaksınız.

ÜNİVERSİTE KİMYA SINAVLARINDA BİR TÜRLÜ BB ÜSTÜ NOT ALAMAYANLAR:

Kimya zor mu geliyor? "Genel Kimya 1, Genel Kimya 2, Organik Intro, Organik 1, Organik 2, Analitik Kimya, İnorganik 1, İnorganik 2, Polimer Kimyası" derslerinin sınıfın en yüksek notlarıyla "AA" veren bir arkadaşınız olarak yardıma hazırım.

ODTÜ KİMYA MEZUNU ile
-Yerli ve Yurtdışı sınavlarına - okul sınavlarına hazırlanmak,
-Düzenli tekrar ve ders çalışma alışkanlığı kazanmak,
-Soru çözümünde hız kazanmak, hatta bazı soru tiplerini saniyeler içinde çözmek,
-Her anlamda sizi yönlendirecek, koçluk yapacak bir abi; arkadaş olacak olan benimle çalışmak ve hayal ettiğiniz başarıya ulaşmak istiyorsanız lütfen bana ulaşın.

***** Tecrübelerime dayanarak verimli olması açısından ortaokul ve lise seviyesine maks. 2 kişilik; üniversite seviyesine maks. 4 kişilik grup dersi veriyorum. Lütfen daha fazla sayı için grup dersi talep etmeyiniz.******

***** 7/24 whatsapp üzerinden danışmanlık, motivasyon ve soru çözümü hizmeti veriyorum. *****

*******ÜCRETLENDİRME********

ORTA OKUL - LİSE - ÜNİVERSİTE DERSLERİ (Ara Sınıflar) 150 TL (60 dk)

TYT-AYT-YÖS-LGS (Yerli Sınavlara hazırlık) 175 TL (60 dk)

IB Chemistry HL/SL, IB Physics HL/SL, SAT, A-LEVEL, ACT (Yurtdışı Sınav ve programlarına hazırlık) 250 TL (60 dk)


******** Lütfen indirim talep etmeyiniz. Teşekkürler :) ********
******** Dershaneler lütfen iş teklif etmeyiniz. Teşekkürler :) ********
Referanslar
Sayamayacağım kadar çok referans verebilirim.
-Dilerseniz Transcript atabilirim.
-2019 LGS öğrencim İLKER sınavda full çekerek 500 tam puan aldı. TÜRKİYE 1. OLUP (NESİBE AYDIN ve BİLFEN'den 100% Burs kazanıp) Ankara Fen Lisesi'ne gitmeyi tercih etti.
-Yıllardır sayamadığım kadar çok öğrencim TYT, AYT, YGS ve LYS'de benimle Fizik ve Kimyayı full çekti.
-YKS öğrencim Mehmet Meslek lisesinden çıkıp hayatında hiç fizik, kimya, biyoloji dersi görmeyip, 10 ayda benimle Hacettepe Endüstri Mühendisliği kazandı.
- SAT öğrencim benimle kimya'dan 800/800 tam puan aldı.
-Bu seneki iki LGS öğrencimde Fen Bilgisini full çekti.
-Şu an 10. sınıfta olan 9. sınıf "Nesibe Aydın Lisesi" öğrencim Arda'nın fizik, kimya, biyoloji ilk sınavları 30-50 arasıyken, benimle 3 dersinde 2. sınavlarından 90 üstü not aldı.
-Derse oturmaktan nefret eden öğrencim Aşkın artık her akşam düzenli tekrar ve soru çözümü yapıyor. Ailesi okuldaki tüm hocalarından Aşkın'a noldu bir anda sınıfın en başarılısı oldu diye telefonlar aldı.
-ODTÜ gıda mühendisliğinden öğrencim L***** 2 senedir Organik Kimya dersini verememişti ama benimle BA getirdi.

Ücretler

paketler

 • 5 saat: ₺2000
 • 10 saat: ₺4000

webcam

 • ₺400/saat

Detaylar

ÜCRETİM SABİTTİR. BİLGİ, YETENEK ve TECRÜBE UCUZ DEĞİLDİR.

Berk hakkında daha fazla bilgi edin

 • 01

  Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?

  Aslen ODTÜ Kimya mezunu bir kimyagerim ancak; çocukluğumdan beri Fen bilimlerine yani biyoloji, fizik ve kimyaya ilgim var. Lise yıllarında bu ilgim iyice depreştiği için çocukluğumdan beri hedefim kimyager olmaktı ve bu hayalimi gerçekleştirdim. Öğretmenlik ile tanışmam lise biyoloji ve kimya öğretmenlerimin desteği ile oldu aslında; Lise öğretmenim beni arkadaşlarıma ders anlatırken dinlemiş ve çok beğenmiş önümüzdeki derste bana tüm sınıfa ders anlattırdı ve herkes çok beğendini, çok iyi anladıklarını söyledi... Öğretmenlik sevgim de o gün başladı; bunun üzerine kimya öğretmenimde bana sınıftaki arkadaşlarıma laboratuvarda deney yaptırarak kimya ve öğretmenlik sevgimi iyice depreştirdi. Profesyonel anlamda ilk dersimi ise ODTÜ Hazırlık senemde YKS Fizik vererek başladım ve 8 yıldır profesyonel olarak her seviyede fizik kimya biyoloji derslerime devam ediyorum.

 • 02

  Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!

  Ders anlatmayı, birilerine bir şeyler öğretmeyi ve tabi ki birilerinden bir şeyler öğrenmeyi çok seviyorum. Ağırlıklı olarak sınav dönemi öğrencileri ile çalışmaktayım ve tecrübelerimi onlara aktarmak onların hayatlarına dokunmak beni çok mutlu ediyor. Yıllar önce ders verip üniversiteye gönderdiğim öğrencilerim ile hala görüşüyorum ve bu durum beni çok mutlu ediyor. Sağ olsunlar 24 Kasım'da mesajlarını telefonlarını eksik etmiyorlar.

 • 03

  Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!

  Benim en büyük ilham kaynağım hep lise öğretmenlerim oldu, çok şanslı bir öğrenciydim çok iyi ve çok anlayışlı öğretmenlerim oldu lisede onlar bu yeteneğimi keşfetmemi sağladı. Öyle ki bölümümü derece ile bitirip başarılı bir kimyager olmama rağmen öğretmenliği seçmemde onların payı çok çok büyük.

 • 04

  Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?

  1.si kesinlikle yetenek: öğretmenlikte en önemli şey kesinlikle yetenek; herkes çalışkan olabilir, herkes başarılı olabilir, herkes emek verdikçe kendini geliştirebilir, ama herkes öğretmen olamaz; olmamalı da. Önce bu işin yetenek istediği gerçeğini kabul etmek lazım. Her öğrenci özeldir. Her öğrenci farklı metotlar ile dersi anlar, farklı metotlar ile derse motive olur. Bu sebeple öğretmenlikte en önemli şey öğrenciyi anlamaktır; öğrenciyi tanıdıkça ona özel bir anlatım tekniği geliştirmek ve ona özel motivasyon sağlamak biz özel ders öğretmenlerini sınıf öğretmenlerinden ayıran en büyük özelliktir. 2. gereken en önemli özellik ise işini sevmektir. Sevmeyen birinin yapabileceği bir meslek asla değildir özel ders öğretmenliği ve son olarak tabii ki tecrübe biz öğretmenleri her geçen gün daha iyiye taşıyan vazgeçilmez bir etken onu da göz ardı etmemeliyiz.

 • 05

  Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?

  Çok fazla anım var aslında ama temelde şöyle özetleyebilirim; kendimi en mutlu hissettiğim yer okulda laboratuvar oluyordu; kimyasallar ile uğraşmak, deney yapmak, bir kimyager olarak yeni moleküller sentezlemek inanılmaz bir duygu; belki de insanoğlunun sahip olabileceği en muhteşem yeteneklerden biridir. Kimyagerlik gözle görülemeyen molekülleri reaksiyona sokmak ve yeni maddeler üretmek tabiri caiz ise insana "ben bunu başardım, ben yeni bir şey ürettim" duygusunu hissetmek beni en mutlu eden şey oldu bugüne kadar; ama aklımda hep uzay da vardı. Belki fiziğe olan ilgim de bu sayede kimya bilgim ile gelişti.

 • 06

  Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...

  ODTÜ her anlamda mükemmel bir eğitim yuvası; hocalarımız hep bizi en iyi şekilde eğitmek için uğraştılar; bazen ciddi kavgalar yaşadık ama anlıyoruz ki biz kimyagerlerin hata yapma lüksü olmadığı için bizi bu kadar zorladılar. Nasıl bir doktor hata yaparsa hastanın hayatı tehlikeye girer. Bir kimyager hata yaparsa onlarca kişinin hayatı tehlikeye girer. İşte bu özveri ile yetiştirildik. Şimdi ben bu özveriyi öğrencilerime aşılıyorum sadece ders anlamında değil hayatları boyunca işlerini en layıkıyla yerine getirmelerini sağlamam bu sebepten tabii ki bu özveri en başta derslerine sınavlarına çok büyük oranda katkı sağlıyor. Bunun dışında beni okul yıllarında zorlayan herhangi bir şey olmadı çok muhteşem bir üniversite ve lise hayatı yaşadığıma inanıyorum

 • 07

  Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).

  Çok basit hobilerim var spor yapmayı çok seven bir insanım, bir şehre gittiğimde saatlerce yürümeyi, bisiklet sürmeyi, bu şekilde şehri gezmeyi çok seviyorum. Bunun dışında mutfağa çok büyük bir ilgim var; kimyagerlik ve yemek yapmayı çok bağdaştırıyorum açıkçası. Belki ilgim de bu sebepten gelmiştir. Son olarak da bilimsel gelişmeleri takip etmek beni çok heyecanlandırıyor. Gerek akademik makaleler olsun gerek youtube'da bilimsel sayfalar olsun takip edip her gün yeni bir şeyler öğrenmek çok hoşuma gidiyor.

 • 08

  Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?

  Beni süper öğretmen yapan tek bir şey var dersem; o da sevgi. Çok samimi söylüyorum; her insan sevdiği işi yapmalı. Ben aileme, arkadaşlarıma, hocalarıma kulağımı tıkayıp kimyagerliği değil öğretmenliği seçtiysem. Sebebi sevgidir. Ben işimi çok seviyorum. Çok iyi de yaptığıma inanıyorum. Öğrencilerim, velilerim bunu bana hep sözleri ve davranışları ile belli ediyorlar. E öğrencilerimde benimle başarıyı yakaladığına göre. Ben kendime süper öğretmen derim.

Fen bilimleri öğretmeninizi bulun,
21406 öğretmen müsait

 • DOKTORALI•26 YILLIK FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ•35bin Saat DERS DENEYİMİ • TYT&AYT•LİSE Destek• Üniversite&Akademik︎• Ödev&Master/Doktora • Kariyerinde YAŞAMIN BOYU Seninleyim•

  Dr Physicist

  5 (89 yorum)
  • 200 ₺/saat
 • İletişimi güçlü, TED koleji ve kurumsal dershane tecrübesi olan ,eğitim koçu kimya öğretmeni.

  Şenay

  5 (37 yorum)
  • 200 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Bu sistemde Türkiye 3.sü olduğum için kazanmanın süreçlerini iyi biliyorum, başarı tesadüf değildir birlikte başarabiliriz hatta dereceye oynayabiliriz...

  Muhammed Rıza

  5 (16 yorum)
  • 200 ₺/saat
  • 30dk ücretsiz
 • Odtü Fizik Öğrencisi, Fizik, Fizik Olimpiyat, Matematik, Calculus, Diferansiyel Denklemler, Lineer Cebir, Olasılık,Klasik Mekanik,Kuantum Fizik

  Selim

  Ankara

  5 (11 yorum)
  • 250 ₺/saat
 • Merhaba ben Ömer, ODTÜ Endüstri Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. TYT'de Türkiye 766.sı oldum. Gerek ODTÜ'de aldığım fizik eğitimiyle gerek yks çalışmalarımla fizik konusunda size yardımcı olabilirim

  Ömer buğra

  5 (9 yorum)
  • 100 ₺/saat
 • ODTÜ makine mühendisliği öğrencisinden, ortaokul, lise öğrencileri ve YKS için matematik ve fen dersleri verilir.

  Neriman

  Ankara

  5 (9 yorum)
  • 100 ₺/saat
  • 45dk ücretsiz
 • ODTÜ Matematik öğrencisinden Lise-Ortaokul Matematik ve Geometri dersi; Soru çözümü, kritik sorular ve konu analizleri.

  Ismet

  Ankara

  5 (8 yorum)
  • 120 ₺/saat
  • 30dk ücretsiz
 • Mühendislik öğrencisinden, 6 yıl deneyimli matematik hocası. Tüm sınavlar (TYT-AYT-ALES-KPSS-DGS) ara sınıflar ve LGS için tüm sayısal dersler.

  Mücahit Hüseyin

  Ankara

  5 (8 yorum)
  • 200 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • YKS 653'sü Hacettepe Tıp Öğrencisinden Her Yaştan Öğrenciye Fizik Dersleri (Dershane ve Özel Ders Tecrübeli)

  Egemen

  5 (7 yorum)
  • 89 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi mezunu, Ankara Eczacılık Fakültesi öğrencisinden Lise ve İlkokul seviyesinde Matematik, Kimya, Türkçe/Edebiyat dersleri

  Deniz

  5 (4 yorum)
  • 60 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.Sayısal derslerde üniversite sınavına yönelik ders veriyorum ve dileyene öğrenci koçluğu yapıyorum. Aynı zamanda algoritma ve programlama ders

  Muhammed İkbal

  5 (4 yorum)
  • 250 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Fen Lisesi mezunu, Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi Fakültesi öğrencisinden Matematik Geometri özel ders

  Tuğba

  5 (4 yorum)
  • 100 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • ODTÜ Fizik öğrencisinden lise için Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji; ortaokul için Fen Bilimleri ve Matematik dersleri

  Ata Mert

  5 (2 yorum)
  • 80 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Endüstri mühendisliği öğrencisinden ankarada ilkokul ortaokul lise seviyesinde matematik ve fen dersleri

  Damlanaz

  Çankaya

  5 (2 yorum)
  • 50 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Hacettepe Üniversitesi Psikojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencisinden Ankara'da ilkokul düzeyinde matematik ve fen bilimleri, lise düzeyinde kimya, biyoloji, tarih vr coğrafya dersleri

  Mustafa

  5 (1 yorum)
  • 150 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Hacettepe Üniversitesi yeni mezunundan ortaokul ve lise düzeyinde matematik ve fen dersleri

  Şeyma nur

  • 80 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Kimya bölümü öğrencisinden; ortaokul- lise düzeyinde fen ve teknoloji ve kimya dersi

  Naz Sıla

  Çankaya

  • 65 ₺/saat
  • 45dk ücretsiz
 • YKS öğrencisi olarak ortaokul düzeyinde eğitim vermek istiyorum saati 50 lira gruplarda kişi başı 50 lira

  Ulaş

  Çankaya

  • 50 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Kimya bölümü son sınıf öğrencisiyim.Ankarada lise ve üniversite kimya derslerinde size yardımcı olmayı çok isterim:)

  Şefika

  Çankaya

  • 85 ₺/saat
  • 1sa ücretsiz
 • Tüm öğretmenleri gör