Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Lider
 • (23 üye yorumu)
M
Merve
« Mükemmel! Çok zeki ve bilgili birisi her şey için teşekkürler »
₺270/saat
Bu öğretmenin programı maalesef dolu
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Can tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Fizik
 • Cebir
 • Calculus
Seviyeler
 • Lise
 • Ön lisans
 • Lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri

Odtü fizik ve matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisinden üniversite calculus ve fizik dersleri; linear algebra, modern fizik, kuantum fiziği, Advenced Calculus

Ders işleme yöntemi

Öncelikli olarak öğrenciden ders notlarını ve hocasının verdiği diğer bütün dökümanları isterim. Bu dökümanları doğrultusunda ders notları üstünden ders anlatırım. Anlatırken extra örnekler, açıklamalar, kanıtlar ve videolar kullanarak konudaki anlaşılmayan ya da anlatırken havada kalan konuların oturmasını sağlarım. Varsa çıkmış sorulardan ve ders kitabından sınavlar hazırlayıp gönderirim yapılamayan soruları da derste çözerim.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Can ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Odtü fizik ve matematik çift anadal 3. Sınıf öğrencisiyim 4.0 ortalama ile. Üniversite sınavında mat-fen2 alanında türkiye 626.yım. Lisede iken özel ders vermeye başladım. 2 senedir düzenli özel ders veriyorum. Üniversite 1. Sınıf fiziği calculus linear cebir, differential, advenced calculus, modern fizik ve kuantum dersi Türkçe ya da İngilizce olarak verebilirim.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺270/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺1300
10 saatlik ders ücreti : ₺2550

Detaylar

Ücreti her dersten önce peşin olarak alıyorum.

Can tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Fizik
 • Cebir
 • Calculus
Seviyeler
 • Lise
 • Ön lisans
 • Lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri

23 üye yorumu : Can
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Merve

Mükemmel! Çok zeki ve bilgili birisi her şey için teşekkürler

Y
Yasin

Mükemmel! Güvenilir ve bilgili bi arkadaş kısa sürede çok yardımcı oldu teşekkürler

S
Sena

Mükemmel! Kibar ve bilgili biri. Güzel ödevlerle yetkinliği arttırıcı yönde eğitimi var.

D
Dayk

Mükemmel! Gerçekten süper bir öğretmen. Fizik alanında çok başarılı. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

B
Burak Tugay

Mükemmel! Fizik-2 konusunda gerçekte çok bilgiliydi ve çok yardımcı oldu. Okul notlarına öncelikle kendisi çalışıp iyice kavradıktan sonra detaylı ve anlaşılır şekilde anlattı. Gözünüzü kırpmadan tercih edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim.

I
Idil

Mükemmel! Bir çok fizik hocasıyla görüşmeme rağmen kimse Can Hoca kadar planlı-programlı ve güven veren bir yaklaşımda bulunmamıştı 4.ye aldığım üniversite fizik-2 dersini çok iyi bir notla (BA) geçmemde emekleri sonsuzdur sayesinde ortalamamı yükselterek mezun oluyorum.
Üniversite hocamın ders notlarından ve kaynaklarından ilerlediğinden oldukça paralel bir işleyiş oldu. Keşke daha önceden Can Hocadan ders alsaymışım dedirtti. Herkese tavsiye ederim. Tekrardan çok teşekkürler Can Hocam.

E
Emre Can

Mükemmel! Tavsiye ederim. Başarılı ve güvenilir bir arkadaş.

V
Vedat

Mükemmel! Calculus 2 dersi almaya başladım. Ders tahmin ettiğimden çok daha iyi geçti, kafama takılan yerleri anlamama yardımcı oldu. Konulara çok hakim, ders almaya devam edeceğim

Can cevap verdi

Umut vaat ediyor

G
Gökhan

Mükemmel! Kesinlikle çok başarılı bir eğitmen, ders alacaklar bir saniye bile düşünmeden başvurabilir. Bana gerçek anlamda büyük yardımları dokundu. Teşekkür ederim.

Can cevap verdi

Düzenli çalışmaya devam etmeli, umut vaat ediyor.

14 referans

G
Göktuğ

Yüksek bir derece ile kazandığı ODTÜ Fizik haricinde Fiziği sanki yaşıyor gibi anlatıyor. İşini severek yapıyor. Daha iyisini görmedim.

N
Nemrut

Harika bir performans. Elinden gelenin en iyisini yapıyor. Her türlü problemi çözmeme yardımcı oluyor. Kesinlikle hak ettiğinden daha az ücret taleb ediyor. Herkese öneriyorum.

B
Berslan

Can hoca sayesinde bir çok dersimi başarı ile verdim.Hem çok anlaşılır anlatması seviyeye inebilmesi ve her konuda yardımcı olması nedeniyle üst sınıf derslerinde de Can hocayla çalışmak istiyorum.

M
Mehmet Ömer

Can yakın arkadaşlarımdandır, kendisi fizik ve matematik alanında yetkin olmakla beraber ODTÜ fizik bölümünün 1.cisidir. Fizikte mekanik, manyetizma ve modern fizik gibi konulara son derece hakimdir. Can işin mantığını öğretirir, bir probleme farklı bakış açılarından bakmayı öğretip problemelere farklı çözümler üretir. Öğrendiği şeyleri paylaşmayı seven bir arkadaşımdır. Can sadece fizik dersleri almayıp aynı zamanda elektrik devre tasarım derslerini almıştır. Kendisiyle bu konularda tartıştığımız ya da bilgi paylaştığımız anlar olmuştur. Can 'nın Superprof'un diğer üyerlinden ayıran en önemli özelliği farklı açılardan problemlere pratik çözümler geliştirmektir. Aynı zamanda bölümünde top öğrenci olması fizik konularına ne kadar hakim olduğunun bir göstergesidir

T
Tolga

Can'ı liseden beri tanıyorum. Kendisi akademik anlamda tanıdığım en donanımlı, entelektüel; öğrenme, öğretme ve iletişim konularında başarılı insanlardan birisidir. Geleceğin parmakla gösterilen başarılı akademisyenlerinden birisi olacağını şimdiden ispatlamış, başarılı çalışmalara imza atmış ve atmaya devam etmektedir. Profesyonel hayatın dışında sosyal hayatında da iyi bir dost, iyi bir sohbet arkadaşı ve başarılı bir satranç oyuncusudur. Kendisinden ders almak bir ayrıcalık olacaktır :)

B
Büşra

Can ile lisede tanıştık. Lisedeyken yapamadigim sorularımı Can'a sorardım gayet açıklayici ve guzel anlatirdi. İyi bir insan olmasinin yani sira zekasiyla beni hep şasirtır. Ozellikle universite sinavina hazirlanma surecimde ve tip fakultesini kazanmamda etkisi çok. Burdan tekrar tesekkur ediyorum kendisine.

U
Utku

Kendisinin fiziğe ve matematiğe olan ilgisi oldukça yüksek ve bu konularda çok başarılı. Dersleriniz konusunda size oldukça yardımcı olacağından eminim.

Y
Yiğit Efe

Arkadaşımı aynı üniversiteden tanıyorum ve kendisi çok cana yakın ve yardımsever bir insandır.
Konuyu kendisi ilk baş tamamiyle kavrayarak size gelir ve çok güzel, detaylı bir şekilde anlatır.
Hazırlık ve 1. sınıfta neredeyse tüm derslerimiz aynıydı ve kendisinin bana yardımı çok dokundu. Çok iyi bir öğretmen, kısa zamanda bile çok iyi anlatır.
Kendisi detaylı bir şekilde, konuları kavratarak anlatır.

B
Burkay Eren

Can benim liseden samimi bir arkadaşım ve kesinlikle insan ilişkileri kadar derslerde de kendisini kanıtlamış birisi. Derslere gerekli hassasiyetini göstereceğini biliyorum, konular konusunda eksiği olmadığını düşünüyorum. Zekasıyla beni her zaman etkilemiş ülke genelindeki sayili seçilmiş kişilerden olduğunu düşündürmüştür.Lisedeki son senemizde ve üniversite sınavına çalışma surecimizde geçirdiğimiz zamanları düşündükçe kendisine büyük minnet ve teşekkür borcum olduğunu ve tıp fakültesi kazanmam sürecinde büyük yardımlarını hissettiğimi söylemeliyim.

A
Arda Barış

Kendisini üniversite hazırlıktan beri tanırım. Beraber pek çok derse birlikte çalıştık ve vizelerimde kendisinin çok yardımı dokundu. Ders anlatışını bizzat deneyimlemiş biri olarak bu konuda kesinlikle yetenekli olduğunu söyleyebilirim. Bölüme birinci girmesi ve 4 ortalama serisine devam etmesi de cabası. Fizik ve matematik gibi derslerdeki bilgisi konusunda şüpheniz olmasın. Anlayışlı ve yetkin bir öğretmen arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Can ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Can — Ortaokulda ve lisede arkadaşlarıma takıldığı yerleri anlatarak başladım. Buna ek olarak da lisede matematik ve kimya özel dersi verdim. Üniversiteye geçtiğimde önce lise sonra da gördüğüm üniversite derslerini( calculus, mechanics, magnetizma vb.) öğretmeye başladım. Ondan beri de özel ders vermeye devam ediyorum.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Can — Fiziği öğrenmesini de öğretmesini de seviyorum. Soruları değişkenler cinsinden çözmeyi, ve bu şekilde anlatmayı seviyorum. Sonucu anlamak açısından daha faydalı buluyorum. Küsüratlı sayılarla çalışmayı pek sevmiyorum, 6,945 gibi.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Can — Matematik ve fizik öğretmenlerimin çoğunu çok sevdim. Arkadaşlarımın arasında kötü öğretmenlere denk gelip bu derslerden soğuyanlar oldu. Fiziği ve matematiği sevdirerek öğretmek istiyorum. Dünyayı daha güzel bir yer yapmak için bilginin paylaşılması gerektiğine inanıyorum. Buna ek olarak da fiziği çok seviyorum, herkese de fiziğin güzelliklerini göstermek istiyorum.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Can — Öğretmek için sabır ve özveri gerekli. Fizik içinse derin anlama, kavrama. En basitten başlayarak parçaları yerine koyarak adım adım öğrenmek ve öğretmek gerekli.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Can — Lise hayatım boyunca fizik istediğimi söyleyince mühendis ol, doktor ol, fiziğe gidince pişman olacaksın dediler ama fizik istiyordum. Evrenin bu gizemli dili beni hep cezbetti. Ama yine de ya haklılarsa diye bir korku vardı içimde. Üniversite 1 sınıfa geldim, fizik dersleri başladı ve yanılmışlardı. Hep istediğim buydu.
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Can — Tabii ki her zaman bazı zorluklara denk geliyoruz. Çok kötü bir ders anlatımı( diğer bir değişle eksik ve özensiz) ya da adaletsiz notlandırma. Malesef herkese hayatının bir yerinde başına geldiği gibi bana da geldi. Çok zor sınavlar, bunu da nasıl yapabiliriim ki diye kara kara düşündüğüm zamanlar... Ama yılmadım inandığım prensiplerden vazgeçmedim. Başarılı olana kadar uğraşmaya devam ettim. Şimdi tüm o zor günler, anlatabileceğim birer anı oldu.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Can — Yürüyüşü, yüzmeyi, klasik gitar çalmayı seviyorum. Satranç hayatımın önemli bir parçası, 15-16 yıldır oynuyorum, yıllarca profesyonel oyunculuk yaptım, arkadaşlarıma tavsiye ettim veya onlara satrancı kendim öğrettim.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Can — Ben bilime ve öğretmeye inanıyorum. Gerçekten öğrenmek isteyen herkesten gurur duyuyorum. Öğrenmek zorlu bir süreç ama bence bu hayattaki en güzel hazine öğrenmek. Öğrenmeye olan sevgimi herkesle paylaşmak istiyorum. Bence beni superöğretmen yapan öğrenmeye ve öğretmeye olan sevgim.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için fizik dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! cebir derslericalculus dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

ODTÜ Fizik Bölümü Mezunu, Yüksek Lisans Öğrencisi, Pedagojik Formasyonunu Tamamlamış, 8 yıl Tecrübeli Öğretmenden Fizik ve Matematik Dersleri
₺90
İsmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciyle birlikte sunuş yöntemiyle konu işlendikten sonra birlikte konunun pekiştirilmesini sağlayan sorular...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Odtü makina mühendisliği öğrencisinden her seviye için fizik ve matematik özel dersi
₺50
Ozgur
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencimin seviyesini analiz ettikten sonra gerekli konuyu seviyeye uygun bir şekilde anlatırım. Daha sonra...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
ODTÜ inşaat mezunundan statik, mukavemet, betonarme, çelik ve diğer inşaat derslerinde yardım
₺100
Adem
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi konu ezberinden çok konunun arkaplanında neler olup bittiğini öğrenciye benimsetmek hedefiyle ilerliyorum....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
ODTÜ Mezunu İlköğretim Matematik Öğretmeninden Öğrenci Merkezli Özel Ders (7 Yıllık Tecrübe)
₺80
Haydar
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ezbere dayalı bir öğretim yerine öğrenci odaklı, onların daha çok aktif olduğu ve anlayamadıkları kısımları...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Odtü fizik bölümü son sınıf öğrencisiyim yıllardır ozel ders veriyorum.bir cok velim referansimdir.
₺60
Nurşah
İlk ders ücretsiz!

Yuzyuze bireysel ders vermeyi tercih ediyorum.konu anlatimi bolca soru çözme seklinde geciyor derslerimiz. Ozellikle...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Calculus Matematik Devre Analizi Sinyal İşleme Haberlşeme dersleri verilir.
₺50
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Ders işlerken sessiz bir ortamda birebir dikkat dağıtan her şeyden uzak kalem kağıt kullanarak bol örnek çözerek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Keçiören
YKS sayısal Türkiye 361.si, Tam Burslu Bilkent Elektirk Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden Ortaokul-Lise- Üniversitesi seviyesindeki öğrencilere Matematik-Fen-İngilizce dersleri. 3 Yıllık Tecrübe!
₺100
Osman
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ben günde yüzlerce soru çözüp saatlerce ders çalışmanın gerçek başarıyı getirmediğini, tam aksine öğrenciyi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Türkiye İlk 50 Dereceli Burslu Bilkent Matematik Mezunu Matematik ve Geometri Öğretmeninden Özel Ders
₺120
Mustafa
 • (20 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarı mutlaka gelir. Öğrencimin başarılı olması için en üst seviyede...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
6 senelik tecrübe ile ODTÜ Kimya bölümü son sınıf öğrencisinden her seviyede fizik-kimya-biyoloji-fen bilgisi dersi.
₺150
Berk
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Önce bilgiyi ezberden en ufak şekilde öğretir sonra öğrenciye pratik yaptırarak akılda kalıcılığı en üst...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Keçiören
25 yıllık özel okul ve dersane tecrubesiyle geometriyi sevdirecekve ogretebilecek bir öğretmen istermisinizİste o kişi benim
₺120
Remziye
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersin anlatimini ögrencinin ders durumuna göre belirlerim .Zayif ogrenciler icin daha detaylı anlatim ve soru cözümu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara
Odtü fen bilgisi öğretmenliği öğrencisinden Ankarara'da ilkokul ortaokul ve lise derslerine yardımcı birebir özel ders
₺45
Aslıhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerde önce konu anlatımı çok uzun tutmam fazla soru çözmeye çalışırım ve öğrencinin en iyi şekilde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara
Özel okul ve dersane tecrübesine sahip matematik öğretmeninden ortaokul ve lise öğrencileri için dersler
₺150
Erkan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlerken önce karşımdaki öğrenci ya da öğrencilerin seviyesini anlamaya çalışırım. Sonrasında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara
GATA da Ergoterapi 3.sınıf öğrencisinden matematik ve türkçeden (ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde)ve biyolojiden özel ders
₺50
Gülcan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Sabırla ve öğrenciye uygulatarak geçerim temel hedefim konuyu ve mantığı öğrenciye kavratmaktır. Önce konuyu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara
Özel Eğitimci Psikologdan İlkokul ve Ortaokul Seviyesinde Matematik Dersleri ve Eğitim Danışmanlığı
₺75
Taha
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesinde matematik dersleri veriyorum. Dersleri tek seferde en az iki saat olarak işliyorum. Temel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara
Hacettepe Matematik 4. sınıf öğrencisinden ilk-orta okul , lise LGS ve YKS özel dersleri .Online veya yüz yüze eğitim imkanı .
₺75
Merve
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim ve lise düzeyinde verdiğim derslere öncelikle öğrencinin eksiklerini tespit edip temelden başlayarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺270
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺1350
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺2700
Bu öğretmenin programı maalesef dolu