Anasayfa
Ders ver
 
 • (2 üye yorumu)
E
Ekin
« Yağız tanıdığım en disiplinli, en yenilikçi ve en yetenekli... Devamını oku »
E
Ekin
« Yağız tanıdığım en disiplinli, en yenilikçi ve en yetenekli müzisyendir. Yıllar önce benim müziğe başlamama vesile olmuştur. İnsanlardaki potansiyeli görmekte ve onu gerek motivasyonel konuşmalarıyla gerek verdiği derslerle biçimlendirip mucizeler yaratmakta üstüne yoktur. İlerde Yağız ismini tüm dünyanın duyacağından hiç şüphem yok. Tüm kalbimle söyleyebilirim ki kendisini tanımak bile bir gururdur. »
₺70/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı öğretmen profili
Cevaplama süresi 11saat
Yağız tarafından verilen dersler
 • Bireysel
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
 • Kendi evinizde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Solfej
 • Elektronik gitar
 • Jazz gitarı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun gitar dersi

Ders işleme yöntemi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum. Böylece öğrenciler bu kendilerine ait metot ile istedikleri müzikleri kendi seviyelerine uygun olarak çalışabilir ve öğrenmesi gereken teknikleri de birer birer öğrenmiş olurlar.

Eğitim

8 yıldır müzikle profesyonel olarak ilgileniyorum. Gitar Piyano Şan Armoni gibi konularda çalışmalarımı sürdürürken halen Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Kompozisyon Ve Müzik Teorisi bölümü öğrencisiyim. Agora Gençlik Senfoni Orkestrası'nın kurucu şefliğini yapmaktayım. Asıl mesleğim olan film müzikleri sektöründe projeler üretiyor ve çalışmalar yapıyorum. Son yaptığım proje Cannes Film Festivalinde official selection olmuştur. Avusturya'ya giderek "University of Music and Performing Arts Vienna" bünyesinde bir ekiple kendi eserlerimi ile bir çalıştay gerçekleştirdim.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺10
Webcam dersleri ücretleri : ₺40/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺50
Yağız tarafından verilen dersler
Bireysel
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
Kendi evinizde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Solfej
 • Elektronik gitar
 • Jazz gitarı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yağız: CV

Müzik eğitimine gitar ile başladı. Caz gitar üzerinde Onur Aymergen’le çalıştı. Aynı yıl Alegria Çoksesli Korosu Trt Çoksesli Gençlik Korosu ve T.C. Kültür Bakanlığı Çoksesli Gençlik Korosu’na girdi. Bu koro topluluklarıyla yurt içi ve yurt dışında çeşitli konserler verdikten sonra eğitimini bestecilik üzerine yoğunlaştırdı. Kompozisyon çalışmalarına Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi Argun Defne ile başladıktan sonra 2016 yılında Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Müzik Teorisi Bölümü'ne girerek, lisans eğitimine başladı ve aynı sırada Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nin düzenlediği kompozisyon seminerlerine düzenli olarak katıldı. Kompozisyon ve şeflik çalışmalarını halen Orhun Orhon ve İbrahim Yazıcı ile sürdürmektedir.

2017’de Picta Yapım ile anlaşarak "Frozen" adlı müzikal oyununun orkestrasını yönetti. "Light Me Up" adlı piyano eserinin ilk seslendirilişi Emre Şen tarafından yapıldı. Yine Emre Şen’in yazıp yönettiği İngiliz yapımı "Meeting" adlı filmin de müziklerini besteledi. Aynı yıl projelendirdiği Türkiye’de Müzik Mesleği ve Bestecilik adı altında orta öğretim kurumlarında seminerler verdi. Deneysel film projelerinden biri olan "Juncture" adlı Yiğit Karaca'nın yönettiği kısa film Cannes Film Festivali'nde “official selection” olarak seçildi. Ayrıca bağımsız yapımcılar tarafından yayınlanan “Rebirth” ve “Cavemen Tales” oyunlarının müziklerini besteledi. Üzerinde çalıştığı eserleri Viyana Müzik ve Sahne Sanatları Üniversitesi öğrencileriyle bir çalıştay gerçekleştirerek seslendirme fırsatı buldu. 2019 yılında Efe Tuncay'ın kurduğu Cinemographic adlı şirkette film müziği bestecisi olarak çalışmaya başladı. Daha sonra İngiltere, Amerika, Hollanda ve Avustralya gibi ülkelerdeki bağımsız film yapımcılarıyla çalışarak uzun ve kısa metraj filmlerin müziklerini yaptı.

2 üye yorumu sur Yağız
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

2 referans

E
Ekin

Yağız tanıdığım en disiplinli, en yenilikçi ve en yetenekli müzisyendir. Yıllar önce benim müziğe başlamama vesile olmuştur. İnsanlardaki potansiyeli görmekte ve onu gerek motivasyonel konuşmalarıyla gerek verdiği derslerle biçimlendirip mucizeler yaratmakta üstüne yoktur. İlerde Yağız ismini tüm dünyanın duyacağından hiç şüphem yok. Tüm kalbimle söyleyebilirim ki kendisini tanımak bile bir gururdur.

E
Emre

Yağız, hedeflerini genç yaşta keşfedip sahiplenen, bu hedefleri, kazandığı çeşitli müzik ödülleri, vermiş olduğu seminerler, görev aldığı kısa ve uzun metraj filmler ile Agora Gençlik ve Senfoni Orkestrası'nın kurucu şefliğiyle taçlandırmış ve birçok başarıya imzasını atmıştır. Hem müzik üretme hem de enstrüman çalma becerisi anlamında teknik ve pratik açıdan ciddi bir donanıma sahip olan Yağız, bu yolda profesyonel destek almak isteyen herkesin tanışması ve tanıması gereken önemli bir kişidir.

Benzer öğretmenler

des gitar dersleri yakınlarda ? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz Superprof size yardım etmek için des klasik gitar dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! des akustik gitar derslerides solfej dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı : yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Notayı direk TRT eğitimi olan bir hocadan öğrenmek ister miydiniz? Eren Deniz Aydın'ı deneyin o halde :)
₺75
Eren Deniz
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Notanın aslında bir çeşit matematik olduğu söylenebilir.Ben de işin içine biraz matematik,biraz oyun katarak...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Ankara'da (Çankaya) gitar (armoni) öğrenmeye meraklı her yaştan kişiye gitar dersleri veriyorum.
₺75
Emre
İlk ders ücretsiz!

Kendi izlediğim,deneye yanıla içinden geçtiğim kendime has yöntemlerim olmakla birlikte öğrencinin beklentilerine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Başkent Üniversitesi Popüler Müzik Şarkıcılığı bölümü mezunu ve Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesi öğretmen adayından Solfej, Ritim, Dikte, Müziğe başlangıç, İşitme dersleri...
₺100
Ilgın İrem
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Benim alanım müzik olduğundan dolayı öğrencilerimi sıkmadan, dersi biraz daha eğlenceli hale getirmeye çalışarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencisinden Ankara'da Ney ve Türk Müziği Solfeji eğitimi
₺40
Osman
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizi meşk yöntemi ile işleriz, eğer yeni başlıyorsanız ilk olarak nota öğrenmeniz gerekiyor aynı zamanda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Gitar çalmayı çok istiyorum diyorsan, uygun fiyatlı bire bir klasik ve elektro gitar dersleri
₺50
Eren Gökhan
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi pratik, eğlenceli ve en verimli şekilde işlerim. Haftada 2 saatlik eğitim aldığınızda ve gerekli azmi...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara'da Ukulele/Gitar Dersi Her Seviyeye Uygun Ders Verilir Tarz/Tür Karşılıklı Konuşulup Belirlenebilir
₺50
Burak
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri isterseniz benim evimde isterseniz öğrencinin evinde yapıyoruz Öğrencinin gitarı/ukulelesi yoksa çalmak...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğrenci evinde Kendi evinizde Webcam üzerinden
1 saat ₺70 ₺80 ₺40
5 saat ₺50 ₺100 ₺200
Ders talep et