Anasayfa
Ders ver
 
 • (2 üye yorumu)
E
Ekin
« Yağız tanıdığım en disiplinli, en yenilikçi ve en yetenekli... Devamını oku »
E
Ekin
« Yağız tanıdığım en disiplinli, en yenilikçi ve en yetenekli müzisyendir. Yıllar önce benim müziğe başlamama vesile olmuştur. İnsanlardaki potansiyeli görmekte ve onu gerek motivasyonel konuşmalarıyla gerek verdiği derslerle biçimlendirip mucizeler yaratmakta üstüne yoktur. İlerde Yağız ismini tüm dünyanın duyacağından hiç şüphem yok. Tüm kalbimle söyleyebilirim ki kendisini tanımak bile bir gururdur. »
₺70/saat
Bu öğretmenin programı maalesef dolu
Onaylı öğretmen profili
Cevaplama süresi 9saat
Yağız tarafından verilen dersler
 • Bireysel
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
 • Kendi evinizde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Solfej
 • Elektronik gitar
 • Jazz gitarı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun gitar dersi

Ders işleme yöntemi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum. Böylece öğrenciler bu kendilerine ait metot ile istedikleri müzikleri kendi seviyelerine uygun olarak çalışabilir ve öğrenmesi gereken teknikleri de birer birer öğrenmiş olurlar.

Eğitim

8 yıldır müzikle profesyonel olarak ilgileniyorum. Gitar Piyano Şan Armoni gibi konularda çalışmalarımı sürdürürken halen Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Kompozisyon Ve Müzik Teorisi bölümü öğrencisiyim. Agora Gençlik Senfoni Orkestrası'nın kurucu şefliğini yapmaktayım. Asıl mesleğim olan film müzikleri sektöründe projeler üretiyor ve çalışmalar yapıyorum. Son yaptığım proje Cannes Film Festivalinde official selection olmuştur. Avusturya'ya giderek "University of Music and Performing Arts Vienna" bünyesinde bir ekiple kendi eserlerimi ile bir çalıştay gerçekleştirdim.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺10
Webcam dersleri ücretleri : ₺40/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺50
Yağız tarafından verilen dersler
Bireysel
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
Kendi evinizde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
 • Solfej
 • Elektronik gitar
 • Jazz gitarı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yağız: CV

Müzik eğitimine gitar ile başladı. Caz gitar üzerinde Onur Aymergen’le çalıştı. Aynı yıl Alegria Çoksesli Korosu Trt Çoksesli Gençlik Korosu ve T.C. Kültür Bakanlığı Çoksesli Gençlik Korosu’na girdi. Bu koro topluluklarıyla yurt içi ve yurt dışında çeşitli konserler verdikten sonra eğitimini bestecilik üzerine yoğunlaştırdı. Kompozisyon çalışmalarına Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi Argun Defne ile başladıktan sonra 2016 yılında Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Müzik Teorisi Bölümü'ne girerek, lisans eğitimine başladı ve aynı sırada Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nin düzenlediği kompozisyon seminerlerine düzenli olarak katıldı. Kompozisyon ve şeflik çalışmalarını halen Orhun Orhon ve İbrahim Yazıcı ile sürdürmektedir.

2017’de Picta Yapım ile anlaşarak "Frozen" adlı müzikal oyununun orkestrasını yönetti. "Light Me Up" adlı piyano eserinin ilk seslendirilişi Emre Şen tarafından yapıldı. Yine Emre Şen’in yazıp yönettiği İngiliz yapımı "Meeting" adlı filmin de müziklerini besteledi. Aynı yıl projelendirdiği Türkiye’de Müzik Mesleği ve Bestecilik adı altında orta öğretim kurumlarında seminerler verdi. Deneysel film projelerinden biri olan "Juncture" adlı Yiğit Karaca'nın yönettiği kısa film Cannes Film Festivali'nde “official selection” olarak seçildi. Ayrıca bağımsız yapımcılar tarafından yayınlanan “Rebirth” ve “Cavemen Tales” oyunlarının müziklerini besteledi. Üzerinde çalıştığı eserleri Viyana Müzik ve Sahne Sanatları Üniversitesi öğrencileriyle bir çalıştay gerçekleştirerek seslendirme fırsatı buldu. 2019 yılında Efe Tuncay'ın kurduğu Cinemographic adlı şirkette film müziği bestecisi olarak çalışmaya başladı. Daha sonra İngiltere, Amerika, Hollanda ve Avustralya gibi ülkelerdeki bağımsız film yapımcılarıyla çalışarak uzun ve kısa metraj filmlerin müziklerini yaptı.

2 üye yorumu sur Yağız
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

2 referans

E
Ekin

Yağız tanıdığım en disiplinli, en yenilikçi ve en yetenekli müzisyendir. Yıllar önce benim müziğe başlamama vesile olmuştur. İnsanlardaki potansiyeli görmekte ve onu gerek motivasyonel konuşmalarıyla gerek verdiği derslerle biçimlendirip mucizeler yaratmakta üstüne yoktur. İlerde Yağız ismini tüm dünyanın duyacağından hiç şüphem yok. Tüm kalbimle söyleyebilirim ki kendisini tanımak bile bir gururdur.

E
Emre

Yağız, hedeflerini genç yaşta keşfedip sahiplenen, bu hedefleri, kazandığı çeşitli müzik ödülleri, vermiş olduğu seminerler, görev aldığı kısa ve uzun metraj filmler ile Agora Gençlik ve Senfoni Orkestrası'nın kurucu şefliğiyle taçlandırmış ve birçok başarıya imzasını atmıştır. Hem müzik üretme hem de enstrüman çalma becerisi anlamında teknik ve pratik açıdan ciddi bir donanıma sahip olan Yağız, bu yolda profesyonel destek almak isteyen herkesin tanışması ve tanıması gereken önemli bir kişidir.

Benzer öğretmenler

des gitar dersleri yakınlarda ? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz Superprof size yardım etmek için des klasik gitar dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! des akustik gitar derslerides solfej dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı : yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Makina Mühendisinden başlangıç ve orta seviyede Klasik ve akustik gitar dersleri . .
₺50
Sezer
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi haftada min. 2 saat şeklinde öğrencinin isteğine göre işlerim. Kromatik gam egzersizleri üzerine...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
2 senedir profesyonel olarak gitar çalıyorum. Her yaştan insana gitar dersi verebilirim. Ayriyeten derslerimle beraber genel bir müzik bilgisine sahip olucaksınız.
₺50
Umut Eren
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Gitarın teorisinden çok, ilk olarak genel müzik terimleri, müzik teorileri ve gamlara yoğunlaşırım. Ne kadar iyi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Çankaya
Ankara'da başlangıç - orta seviyede klasik, akustik, elektro ve bas gitar özel dersi
₺60
Mert
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerde genellikle teori ve pratik bir arada ilerlemeye çalışırım. Gösterdiğim her teknik ve alıştırmayı hem...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Notayı direk TRT eğitimi olan bir hocadan öğrenmek ister miydiniz? Eren Deniz Aydın'ı deneyin o halde :)
₺75
Eren Deniz
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Notanın aslında bir çeşit matematik olduğu söylenebilir.Ben de işin içine biraz matematik,biraz oyun katarak...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Başlangıç düzeyinde eğlenceli gitar eğitimi. Öğrenciyi sıkıcı rutinlerden kurtarmayı hedefliyorum. Gerekli temel müzik bilgilerini de vererek notalı / notasız gitar bilgisi.
₺20
Mehmet Ali
İlk ders ücretsiz!

Gitarı eğlenerek öğrenmek isteyen öğrenciler için ... Öğrencinin kendi sevdiği şarkılar ile...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Ankara'da (Çankaya) gitar (armoni) öğrenmeye meraklı her yaştan kişiye gitar dersleri veriyorum.
₺75
Emre
İlk ders ücretsiz!

Kendi izlediğim,deneye yanıla içinden geçtiğim kendime has yöntemlerim olmakla birlikte öğrencinin beklentilerine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çankaya
Hacettepe Kompozisyon Bölümü mezunuyum. Yıllardır gitar, piyano, solfej, okullara hazırlık, besteleme gibi çeşitli alanlarda, gerek konservatuvar ya da özel kurumlarda, gerek birebir olarak dersler ve
₺100
Yavuz
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin seviyesini tespit edip, nasıl bir seviyeye ulaşmak istediği yönünde bir belirleme yaptıktan sonra, yine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara'da her yaş grubuna özel veya grup halinde gitar (klasik- akustik-elektro-bas) dersi verilir!
₺50
Kamil Buğra
İlk ders ücretsiz!

Dersi verilen çalışmayı dinleme, hata varsa düzeltme ve eğer yoksa yeni bir çalışmaya geçerek birlikte...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Başkent Üniversitesi Popüler Müzik Şarkıcılığı bölümü mezunu ve Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesi öğretmen adayından Solfej, Ritim, Dikte, Müziğe başlangıç, İşitme dersleri...
₺100
Ilgın İrem
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Benim alanım müzik olduğundan dolayı öğrencilerimi sıkmadan, dersi biraz daha eğlenceli hale getirmeye çalışarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğrenci evinde Kendi evinizde Webcam üzerinden
1 saat ₺70 ₺80 ₺40
5 saat ₺50 ₺100 ₺200
Bu öğretmenin programı maalesef dolu