Anasayfa
Ders ver
Begüm Naz - Prof piyano -
 
 • Super Öğretmen
 • (18 üye yorumu)
B
Berkan
« Mükemmel! Ders hizli ve akici geciyor Bir kisa sure cok sey oreniyorsun Ve... Devamını oku »
B
Berkan
« Mükemmel! Ders hizli ve akici geciyor Bir kisa sure cok sey oreniyorsun Ve ders sonrasi faydali odevler veriyor »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Begüm Naz tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Klavye
Seviyeler
 • Diğer
 • Konservatuvar ön lisans
 • Konservatuvar doktora
 • Diğer seviye
 • Güzel sanatlar lisesi
 • Başlangıç
 • Orta
 • İleri
 • Uzman
 • Çocuk

Müzik Öğretmeninden, Size Özel Metotlarla Hazırlanmış Profesyonel Piyano Eğitimine Hazır Mısınız?

Ders işleme yöntemi

Derslerimi bu dönemde ağırlıklı olarak online şekilde işliyorum.Kocaeli çevresindeki derslerimi yüz yüzede gerçekleştirebiliyorum.
Bir ders saati içerisinde gam yapmaya, solfej okumaya ve olabildiğince etüt çalışmaya özen gösteririm. Genellikle tek kaynak üzerinden gitmeyi sevmiyorum, derste birkaç kaynak ve aynı zamanda Pdf notlar kullanırım. Derslerimde öğrencimden ilk olarak saygı ve bununla birlikte verilen esere disiplinli bir şekilde çalışmasını beklerim.
Benim için önemli olan bir parçayı çalarken piyanistin karşı tarafa ne hissettirdiğidir, öğrencinin çalınan parçanın dönemini, bestecinin o parçayı neden, ne için yazdığını bilerek piyano çalmasını amaçlarım.
Derslerimde müzik, besteci ve film analizleri yapmayı severim. Genellikle öğrencilerim film tavsiyelerini çok seviyor ve onları piyanoya çalışma konusunda isteklendirdiğini söylüyorlar.
Mümkün oldukça ders içinde çalıştığımız eseri ilk olarak ben çalarım ve daha sonrasında öğrencimin parçanın analizini ve deşifresini yapmasını sağlarım. Benim için önemli olan öğrencinin birkaç ay sonra kendi kendine bir parçayı deşifre edebilecek seviyeye gelmesidir.

Super Öğretmen

Begüm Naz en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü 2019 mezunuyum. Üniversite sürecinde özel dersler vererek kendimi geliştirdim.
Mezuniyet sonunda devlet okullarında ve Özel Sanat Merkezlerinde çalıştım.
Öğrencilerimin çoğu sıfırdan başlayarak iyi ilerlemeler kaydetti. Piyanoyu seven ve gerçekten çalmayı çok isteyen öğrencileri bekliyorum. Teşekkürler :)

Ücretler

Online dersleri ücretleri : ₺100/saat

Detaylar

4 Ders: 400

Begüm Naz tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Klavye
Seviyeler
 • Diğer
 • Konservatuvar ön lisans
 • Konservatuvar doktora
 • Diğer seviye
 • Güzel sanatlar lisesi
 • Başlangıç
 • Orta
 • İleri
 • Uzman
 • Çocuk

Begüm Naz: CV

2009-2010 Gençlik Merkezi Gitar Kursu
2012 Belediye Konservatuvarı (Gitar bölümü)
2015-2019 Kocaeli Üniversitesi Müzik Bölümü - Piyano Bireysel Enstrüman
Piyano Sınıf Konseri 2019
Türkiye'de Müzik Terapi Uygulamalarının İncelenmesi Tezi 2019
2019- 2021 Ay Sanat Merkezi Piyano Öğretmeni
2015'den beri Özel Piyano Dersleri

18 üye yorumu : Begüm Naz
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
B
Berkan

Mükemmel! Ders hizli ve akici geciyor
Bir kisa sure cok sey oreniyorsun
Ve ders sonrasi faydali odevler veriyor

Begüm Naz cevap verdi

Derste çok enerjik çabuk kapan bir öğrenci Berkan, kısa sürede iyi gelişmeler yakalayacağımızdan eminim.

S
Seda

Mükemmel! Isini ciddiyetle ve severek yapan cok yetkin ve sabirli bir ogretmen. Muzigi sevdigi kadar, ogretmekten de keyif aliyor.

Begüm Naz cevap verdi

Yaş sadece bizim için bir rakam örneği sevgili Seda’dan günlük yaşam temposuna ve tatlı kızına rağmen benimle yapmış olduğu derslerden aşırı zevk aldım, ilerleyiş sürecimiz yavaş olsada bitirilen etüt ve mini parçalar için teşekkürler. Durmak yok :)

16 referans

E
Efe

Dersler çok zevkli geçiyor, yapamadığım yerleri tekrar beraber bakarak çözümlüyoruz. Sıkıcı bir anlatım olmadığı için dersten keyif alıyorsunuz.

R
Rukiye

Dersi sadece notalarda bırakmayıp daha geniş perspektiften bir eğitim

A
Aslı

Öğrencilerine olan ilgi ve sevgisi mesleğine de yansıyor. Günümüz koşullarında uzaktan eğitimi dahi işlevsel bir şekilde yerine getirebilmesi çok önemli ve bunu başarıyla yapıyor. Çağına ayak uyduran öğretmenler iyi ki var. Mutlaka kendisinden ders almalısınız.

G
Gülkız

Okulundaki hocalar yüzünden piyanodan ve solfej derslerinden soğuduğum ve bu yüzden kursa da gitmedim solfej ve piyanoyu tamamen bıraktım sonra Begüm hocayla tanıştıktan ve derslerine gittikten düzenli olarak piyano ve solfej çalışıyorum bana tekrardan sevdirdi teşekkür ederim Begüm hocam iyi varsınız

N
Neslihan

Kendisi şirin mi şirin, pozitif ve enerji dolu bir müzik öğretmenidir.Alanında çok başarılıdır. Ders alan kişiler asla pişman olmayacaktır ve size büyük katkılar sağlayacaktır.

A
Aybüke

Begüm öğretmenimizin ilgisi , alakası sayesinde Çok güzel ilerleme kaydettik bu senede devam edeceğiz insallah çok memnunuz

Z
Zelal

Çok iyi bir öğretmen, derslerinde asla sıkılmıyorum, eğlenceli ve akıcı geçiyor. Onun sayesinde müzikle ilgili bir sürü şey öğrendim, keşfettim. Bir öğretmende olması gereken her şey onda var. İyi ki var ️

B
Büşra

Sadece Enstrüman ve notalar bilgisi değil Okulda öğrenmiş olduğu teknik bilgileri de ogrencilerine aktaran , tam donanımlı öğrenciler yetiştiren çabalamayi seven iyi niyetli yardımsever bir öğretmen, başarılarının artarak çoğalmasını diliyorum sevgiler

A
Anıl

Kesinlikle müziğe aşık bir öğretmen. Bunun yanında incecik tavrıyla ve yumuşacık sesiyle sevdirdi oğluma piyanoyu. Pedagojik yaklaşımıyla da güven veriyor bize. İyi ki karşılaştık Begüm Öğretmenim...

E
Elif

Kızım Begüm Naz hanımdan 3 senedir piyano dersi alıyor.Bu süreçte çocuğum piyanoda büyük gelişme gösterdi.Bu gelişmede Begüm hanımın sevecen,pozitif tutumu ve kızımla kurduğu diyaloğun büyük etkisi var.Kendisine ve bilgisine güvenim tamdır.Emeği ve ilgisi için teşekkür ederiz.

Begüm Naz ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
Begüm Naz — 12 yaşında ilk gitarımı aldım ve Belediye Konservatuvarına başladım zamanla ilgim Piyanoya kaydı. Piyano eğitimimi üniversitede ilerlettim. Piyanoya ve gitara ek olarak ukulele eğitimlerine katıldım ve sertifaka aldım. Üniversite 1. sınıftan beri ders vermekteyim. Şuan 25 yaşındayım müzik iyi ki hayatıma girmiş.
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
Begüm Naz — Müzikolojinin bana en güzel katkılarından biri bütün müzik türleriyle ilgili çalışmış olmam. Hiç sıkılmadan Caz dinleyebilirim. Hiç sıkılmadan Klasik Müzik dinleyebilirim. Örnek olarak, Billie Holiday, Ella Fitzgerald,Chopin, Debussy benim favorilerim.
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
Begüm Naz — En zor dersim lösemi hastası olan bir öğrencimle olmuştu. Öğretmenken karşınızdaki öğrencinin saçları, gözleri, boyu umrunuzda olmaz sadece kalbi ve müziğe olan isteği ön plana çıkar. Öğrencimle o kadar çalışmayı istemiştim ki ama içimde de eğer onu incitirsem diye korkularım oluşmuştu. Özel öğrenci kelimesini kabul etmiyorum. Her çocuk özeldir bu yüzden o gün aslında normal olan şeyi yaptım bir çocukla ders yapmak. Onun gözlerindeki ışığı hala unutamıyorum. Hep müzikle kalsın. Hep zevk alsın ve çalsın.
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
Begüm Naz — Karmaşık değil ama zor olan kesinlikle yaylı enstrümanlar çünkü perdesiz oldukları için kulaktan bir mil. bile yanlış bastığınızda sizi rahatsız ediyor. Gerçekten çok çaba ve disiplin gerektiren bir alan.
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
Begüm Naz — Başarının anahtarı kesinlikle İnanç. Eğer inanç olmazsa gerçekten ne kadar disiplinli çalışırsak çalışalım ne kadar saat piyanonun başında olursak olalım yarım kalıyor, eğer bir hayalimiz yoksa bizi müziğe bağlayan inançlarımız yoksa, hiçbir şeyin önemi yok benim için. İnanmak, hayal etmek, müziği yaratmak.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekanda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
Begüm Naz — Bunu ne kadar çok isterim!!! :) Gerçekten Billie Holiday ile caz söylemek, Chopin ile etüt çalmak, Debussy ile izlenimci etkili müzik icra etmek kim istemez ki.. Aynı zamanda popüler müzikte Tom Odell kesinlikle onunla müzik yapmayı da çok isterim.
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir ananızı anlatın!
Begüm Naz — Bölüme seçilme anımı anlatmak isterim, Müzik bölümleri yetenek sınavıyla alıyor ve sınavın 2. kısmında bir mülakat gerçekleştiriliyor. Gerçekten benim için çok korkulu bir gündü diyebilirim. Karşınızda 6-7 tane uzman öğretmen oturuyor ve size müzik hakkında sorular soruyor. Neden müzik bölümü? Hangi enstrümanı istiyorsun? İlgi alanların vs vs. yaklaşık 25 dk. süren mülakatımda bana en son şöyle bir soru yöneltmişlerdi; müziğe inancın başarma isteğin gözle görülüyor peki ya ailen? Ailen müzik okumanı istiyor mu? evet aslında Türkiye'de bu gerçekten bu sorun var aileler müzik bölümlerine karşı yada tiyatro yada dans hep önyargılılar ve ben o gün o soruyla karşılaştığımda sadece şu cevabı verebilmiştim. Henüz haberleri yok :) Müzik bölümü okumak benim kararımdı henüz 19 yaşındaydım üniversite sınavına girdiğimde. Ailem tabiki benim yanımda oldu, fakat Türkiye'de bunu yapamayan çok kişi var kendi istedikleri bölümleri okuyamayan yada kendi hayallerinin peşinden koşamayan. Bu insanlara ulaşmak istiyorum işte bu yüzden belkide öğretmenliği tercih ettim. Daha çok kişiye ulaşıp onları hayalleri konusunda desteklemek için, hayallerine sarılmaları için.
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
Begüm Naz — Bu soruya verebileceğim tek cevap gerçekten, daha fazla öğrenciye ulaşma isteğim. Bir kişinin hayatına Bach'ı katmak bir kişiyi müzikal filmlerle etkilemek yada sadece DO notasını öğretmek.. sadece bir şey bile bir hayatı değiştirebilir. Bu yüzden buradayım.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde piyano dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için klavye dersleri seçenekleri sunabilir.

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğrencisiyim 6 yıldır Piyano çalıyorum özel ders almak isteyen varsa Piyano ve Solfej dersleri için yardımcı olurum.
₺75
Cihat
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere nota ve solfej eğitimiyle başlıyorum piyanodan profesyonel parmak egzersizleri ile pekiştiriyorum nota okuma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
İzmit
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Müzik Bölümü Öğrencisiyim Öğrenciye Göre Program Düzenliyorum..
₺80
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

Ders saatinde sıkıcı olmayı sevmem. Verdiğim Ev ödevlerine çalışarak gelinmesini beklerim. Sabır ederseniz eğer...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Volkan ile İzmit içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺100
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Müzik ogretmeni (yüksek lisans )

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İzmit
Güzel sanaltlar lisesi mezunundan :piyano ve güzel sanatlar lisesine giriş için hazırlık dersleri
₺50
Sude
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kendi evimde ve ya ögrencimin piyanosu varsa onda veririm ögrencimin seviyesine göre derse başlarım etüd...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İZMİT
Sercan ile İZMİT içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Sercan
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi ögrencisinden Piyano egitimi

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İZMİT
Tahsin ile İZMİT içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Tahsin
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli güzel sanatlar fakültesi müzik bölümü son sinif ögrencisiyim. Ögretmenlik yapiyorum. Verimli ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Dicle ile MERKEZ içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Dicle
İlk ders ücretsiz!

2019 Kocaeli Üniversitesi Anestezi ve Reanimasyon bölümü mezunuyum. Üniversite boyunca piyano egitimi aldim.Suanda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Burçin ile MERKEZ içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Burçin
İlk ders ücretsiz!

10 YILLIK MÜZIK YASAMIMDA  BIRÇOK MÜZIK SEVERIPIYANO ÇALMA BECERISIYLE BULUSTURDUM.AMACIM KENDINI MÜZIKLE IFADE ETMEK...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kayseri/ Talas 'da Konservatuar Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Bireysel Piyano Dersi Verilir : Başlangıç ve Orta Seviye Dersleri.
₺100
Kübra
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Enstrüman eğitimi bireysel olmalıdır. Her birey algı ve yeterliliğine göre diğer bireylerden farklıdır....

Yüz yüze dersler Onaylı profil
SERDİVAN
Sonat Burak ile SERDİVAN içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺50
Sonat Burak
İlk ders ücretsiz!

Istanbul dogumlu olup,2005 TRT Erzurum Radyosunda Müzige basladim.2011.yilinda Nigde Güzel Sanatlar lisesini kazandim .Bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Piyano Sanatçısı Konservatuvar Hocasından Her Yaş ve Her Seviye İçin Çevrimiçi Piyano Dersleri (ABRSM, RCM Sınavlarına Hazırlık)
₺200
Timur
 • (21 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kullandığım yöntemler her öğrencinin yaşına ve amacına uygun olarak değişiklik göstermekte, çünkü amacım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çok Uygun Fiyata Piyano ve Müzik Teorisi Özel Dersleri ( Başlangıç Seviyesi )
₺50
Eren
 • (26 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öğrencilerin öğrenirken keyif alabilecekleri şekilde kurgulamaktayım. Temel müzik teorisi eğitimini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Her yaş ve her seviye için, çevrimiçi bireysel piyano ve solfej dersleri
₺125
Gizem
 • (17 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin yaşını, bulunduğu seviyeyi ve amaçlarını göz önünde bulundurarak bir çalışma planı oluştururum....

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Kayseri
Müzikolog'dan Bireysel Dersler; Çok Kısa Sürede Notalı Bir Şekilde PİYANO Çalabilirsiniz :) Her Yaşa Uygun Müfredat İle Kolay Öğrenim.
₺120
Mehmet Serdar GARAN
 • (30 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Disiplin ve zamanında çalışma ile başarı mutlaka gelir. Bir Eğitmen Olarak öğrencilerimin başarılı olması...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 ₺100 ₺100
Ders talep et