Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (28 üye yorumu)
H
Hakan
« Mükemmel! Son derece etkin ve teşvik edici bir yöntemle öğreten Ferhat... Devamını oku »
H
Hakan
« Mükemmel! Son derece etkin ve teşvik edici bir yöntemle öğreten Ferhat Hoca'ya teşekkürler »
₺35/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Ferhat tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğretmen evinde
 • Öğrenci evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Kürtçe
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Kürt Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Kürt dilini, kürt edebiyatını , kürt tarihini, sanatını öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenlere ders verilir. Haydi gelin ve ilk dersimize başlayalım.

Ders işleme yöntemi

Derslerimi temel kürtçe bilgilerle başlayıp gramer, edebiyat, kültür , tarih alanında da derslerle de ek takviye yapıyorum. Temelden kürtçe eğitimi öncelikli konum. Fakat dil konusunda bilgisi olan arkadaşlara 2. ve 3. seviyede de ders anlatıyorum. Yani kısacası dili öğrenmek isteyenleri eli boş gitmeyecekleri bir yer.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Ferhat ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Kürt Dili ve Edebiyatı lisans bölümünden mezunum . Bu alanda her türlü eğitimi aldım ve bu konuda da gerekli bilgiye sahibim. Edebiyat tarih kültür vb her konuda yetkin bir eğitim aldım ve bunu sizlerle de profesyonel anlamda herşeyi katacağımı söylemek isterim. Benden ders alıp kürtçeyi kendi dilleri gibi konuşan öğrencilerim oldu. Haydi sizde gelin ve bu dili anadiliniz gibi konuşun.
I am a graduate of Kurdish Language and Literature. I teach and give online lessons for those who want to learn about Kurdish literature, history and art. Follow me and let us get started with our first Kurdish lesson.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺35/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺165
10 saatlik ders ücreti : ₺330
Ferhat tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğretmen evinde
Öğrenci evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Kürtçe
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

28 üye yorumu : Ferhat
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
H
Hakan

Mükemmel! Son derece etkin ve teşvik edici bir yöntemle öğreten Ferhat Hoca'ya teşekkürler

Ferhat cevap verdi

Ilk dersimizi yaptık . Çok keyifli bir başlangıç oldu. Derslerimizi bu şekil geçerse kısa zamanda büyük ilerleme olacağını düşünüyorum

S
Serdar

Mükemmel! Ferhad hocanın kendine ait ders anlatış tarzı var, Alanında yetkin, öğrenciler ile samimi bir şekilde dili öğretiyor, Bu konuda başarılı bir birikimi var

Ferhat cevap verdi

Iyi ve zevkli bir şekilde geçti .

B
Burak

Mükemmel! Ezberden kurtulup, yaşayarak bir dili öğrenmek, Kürtçe diline ve kültürüne vakıf olmak istiyorsanız mutlaka Ferhat Hocayı seçin. Ferhat hoca bile birlikte etkili, hızlı ve pratik bir şekilde Kürtçe öğrenebilirsiniz.

Ferhat cevap verdi

Derslerimiz başlangıç olarak güzel ilerliyor. Öğrencinin gırtlak yapısı dile uygun olduğu için ilk etapta ilerlememiş gayet iyi. Kısa zamanda uzun bir yol katedecegimizi düşünüyorum.

D
Deniz

Mükemmel! Ferhat Hoca her şeyden önce bilgisi, birikimiyle çok iyi. Sadece dil üzerine değil, kültür ve edebiyat üzerine de ciddi birikime sahip. Ayrıca içten ve samimi bir ders anlatımı var. Bu da öğrenmeyi çok kolaylaştırıyor. Eğer Kürtçe öğrenmek gibi bir isteği olan varsa burası doğru adres.

Ferhat cevap verdi

Derslerimiz başlangıç olarak keyifli ve doyurucu geçiyor . Öğrenci dersi anlamada ve kavramada iyi. Başırılı olacağını düşünüyorum.

G
Gülnihal

Mükemmel! Ferhat hoca öğrencisini analiz edebilme açısından çok kabiliyetli, destanlar okuyarak dilin hem teknik, gramer kısımları hem de edebi yanını öğrenirken şarkı ve film önerileri ile daha çok renklendiriyoruz. Yeri geliyor yarış düzenleyerek daha çok öğrenmeye motive ediyor. Ferhat hoca öğrencisinin çabasını her daim takdir eder, öğrenci çabalamayı bırakmadığı sürece her zaman yanındadır. Ancak bir yazı tahtası olmaması dile sıfırdan başlayanlar için kelimelerin yazılışını görememek açısından biraz daha zorlayıcı ve ara sıra bağlantı sıkıntıları olsa da, Ferhat hoca telafisini yapmadan bırakmıyor. Umarım o eksiklikler de bir an önce giderilir.

Ferhat cevap verdi

Dersimiz başlangıç itibariyle güzel geçiyor. Öğrenci dil üzerine bilgisi var ve bundan dolayıda hızlı bir şekilde öğreniyor . Kısa sürede güzel şeyler ogrenecegine inanıyorum

Z
Zelal

Mükemmel! Ferhat hoca gerçekten ders anlatım tarzı ile beni kürtçeye sevdirdi . Ondan ders aldığım için çok mutluyum ve inşallah onun sayesinde kürtçeyi tam olarak konuşacağım. Ferhat hocayı herkese tavsiye ediyorum

Ferhat cevap verdi

Ders zevkli ve verimli geciyor

22 referans

R
Ramazan

Ferhat hoca kendi alanı olan Kürt Dili ve Edebiyatında kendisini geliştirmiş deneyimli bir hocamızdır. Başarıların devamını diliyorum.

F
Ferhat

Ferhat hoca kürtçe alanında kendini yetiştirmiş ve konuda gerekli eğitimi veren bir eğitimcidir.

A
Azad

Ferhat hocadan şuan aktif bir şekilde ders almaktayım. Gerçekten hayatımda ilk defa bir dersi bu kadar hevesli bir şekilde bekliyorum. Dersimiz çok zevkli ve verimli gidiyor. Kısa zamanda bu kadar dil üzerine ilerlediğime hala inanamıyorum. Herseyi Ferhat hocaya borçluyum...

G
Gülsün

Çok değerli ferhat hocam sizden aldığım dersi hicbiryerde böyle güzel böyle etkili almadım katkılarınızdan dolayı sizlere minnettarım ben eğitim gördüm diyebiliyorsam sizin sayenizdedir şükranlarımı sunuyorum, sizden ders görecekler çok şanslılar şüphesiz, tekrardan teşekkür ederim

G
Güzel

Evet sayın ferhat hocam sizden aldığım dersler ömür boyu benim işime yarayacağınıdan hiç şüpheniz olmasın ve diğer insanlarada yardımcı olacağınızdan şüphem yok

C
Cio

Ferhat hoca gayet güzel diksiyonu ile sade kürtçesiyle işinde belli bi seviyeye ulaşmış işini severek yapan bizlere katkı sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya calisan bi beyefendi karsindakine karşı birşeyler aktarma becerisine sahip biri onun için ferhat hoca bizim için bi firsattir

M
Melek

Ferhat hocam ile internetten tanışıyoruz kendisi dersine çok önem veren ögrencilerine elinden geldiginin en iyisini yapmaya çalışan hocamdır. Ben kendim İstanbul'da doğup büyümüş birisi olarak Türkçe'den başka dil bilmezdim ama Ferhat hoca ile tanışana kadar. Şimdi bana öğrettiği Kürtçe dilinin yüzde doksanını konuşabiliyorum. İstanbul'da bir arkadasimla kurtceyi rahatça konuşunca çok şaşırmıştı nerden ogrendin diye bana vay be demişti ne kadar hızlı ogrenmissin diye kendisini Kürtçeyi öğrenmeye baslamayi isteyen birisine kesinlikle tavsiye ediyorum net söylüyorum ki çok rahat ogrenirsiniz..

M
Mesut

I am writing in Dublin, the capital of Ireland,and ı am very proficient in the Kurdish language. So much Ferhat teacher...

M
Mehmetşirin

Kürtçenin en kolay şekilde öğrenmenin yolu Ferhat hoca aracılığıyla öğrenilir

M
Muzaffer

Ferhat hoca ,Kürt'çe dile ve gramere çok hakim , bilgili ve en önemlisi akıcı ders anlatması , kendisine tekrar teşekkür ederim , sayesinde dil üzerine kısa bir sürede epey yol aldım , bundan dolayı çok mutluyum

Ferhat ile röportaj

SORU 01 | 07
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Ferhat — Bu dili doğup büyüdüğüm yerden dolayı zaten biliyordum. Fakat üniversitede aldığım eğitimden dolayı akademik bir şekilde de ögrendim.
SORU 02 | 07
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Ferhat — Bana göre bu dilin yaşamasını sağlayan ve kültürünü temsil eden birçok kişi var fakat bir tane söylemem gerektiğinden dolayı Celadet Elî Bedirxan demek istiyorum .
SORU 03 | 07
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Ferhat — Hetta kurdî nebe , doza kurdan nayê ajotin.
SORU 04 | 07
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Ferhat — Açıkçası bu dilin öğrenilmesinde akademik veya mesleki acıdan herhangi bir fayda yoktur. Fakat "dil bir halkın varlık sebebidir" sözünden yola çıkarak kişisel anlamda bu dili öğrenmede büyük bir önemi vardır.
SORU 05 | 07
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Ferhat — Eğitimimi Kürt Dili ve Edebiyatı lisans bölümünden bitirdim. Bu bölüm üzerinden de yüksek lisansımı da yaptım.
SORU 06 | 07
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Ferhat — Açıkçası uzun seyahatleri pek fazla yapamadım . Fakat seyahatlerde en sevdiğim şey gece yapılan seyahatlerdir.
SORU 07 | 07
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Ferhat — Açık söylemek gerekirse süperprof'ta yeniyim . Fakat çok kısa süre zarfında cok öğrenciye ulaştım . Süperprof sayesinde hem maddi hemde manevi acıdan kendimi ilerlettim. Buradan Süperprof sitesini kuran ve bu site sayesinde öğrencilere ulaşmamızı sağlayan herkese tesekkurlerimi sunuyorum . Saygılarımla .

Benzer öğretmenler

Çevrenizde kürtçe dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Kürt Dili ve Edebiyatı lisans mezunu öğrencisinden etkili ve planlı öğrenme teknikleriyle konuşma,yazma,okuma ve gramer dersleri, isteğe yönelik Kürt tarihi ve sosyolojisi hakında dersler verilir.
₺20
Bünyamin
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim öğrenme düzeyine bağlı farklı plan ve programlarla öğrencilere uygulanacak. Bireysellik ön planda olacak,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Mamoste weysî'den kurmancî dersleri Ji mamoste Weysî dersên kurmancî.. Dünyanın en kadim dillerinden olan Kürtçeyi öğrenmeye hazır mısın?
₺60
Veysi
İlk ders ücretsiz!

Her öğrencinin öğrenme biçimi birbirinden farklıdır. Bu nedenle öğrenciye göre farklı teknikler denerim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muş Merkez
Kürtçe dilini mi öğrenmek istiyorsun Tam adresindesin Hadi gelin ve ilk dersimize başlayalım
₺25
Rehmî
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlk etapta öğrencinin düzeyine göre dersimin planlamasını yaparım Düzey belirledikten sonra hem pratik hem teorik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeninden özel konuşma ve yazma kürtçe dersleri.
₺25
Ferhat
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genel olarak pratik ve teoriyi birleştirerek yapmayı düşünüyorum. Gündelik konuşmada zorlanmadan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kürdoloji Yüksek Lisans mezunundan Kürtçe (Kurmancî) Her seviyede gramer, imla, okuma, yazma dersleri verilir. Ayrıca lisans, yüksek lisans, doktora ödev, proje ve tezleri için bireysel ders ve danışm
₺60
Mehmet
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Önce öğrenci ile işin ciddiyeti, seviye tespiti ve pratik yapılarak ilk ücretsiz ders verilmiş olur. Öğrencinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kürt Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Her düzeye uygun Kürtçe dersleri veriyorum. İlgi alanınıza uygun, özgün çalışmalar yürüteceğiz. Gramer ve akıcı Kürtçe konuşma konusunda yetkinlik kazanacaksın
₺20
Cesim
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Seviyeye göre, yaratıcı ve verimli yöntemlerle dersleri işliyorum. Akılda kalıcı yöntemlerle, karşılaştırmalı,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şanlıurfa
Klasik Kürt Edebiyatından, Mutasavvıf Molla Ahmed Cezerî'nin Divanı'nı (Dîwana Mele Ehmedê Cizîrî) Felsefî Tarihî ve Edebî yönden, orjinal dili Kürtçe ve Türkçe ile bir bütünlük halinde tahlil okumala
₺50
Nur Su Nesahat
İlk ders ücretsiz!

Yüz yüze ve ya uzaktan eğitim ile talebenin şartları ve gereksinimleri çerçevesinde, insanlığa faydalı olma...

Webcam dersleri Onaylı profil
Hilvan
Kürt dili ve edebiyatı mezunundan kürtçe ders verilir. Kürtçe öğretmek için buradayım.
₺100
Vildan
İlk ders ücretsiz!

Teknolojiden yararlanmakla berebar karşılıklı bilgi alısverişinde bulunmayı tercih ediyorum. Aktif konuşma, bol bol...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Ardahan Merkez
Çeviri alanında ve kürtçe öğrenmede yardımcı olamak isterim çeviride kolaylık ve kürtçe öğrenmek
₺90
Mihriban
İlk ders ücretsiz!

Dersleri konu daha sonra test şeklinde veya uygulama şeklinde işlerim böyle daha yararlı olacağını dusunuyorum...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Dil alanında özel kurslarda eğitim veren birisinden Kürtçe dil alanında her türlü destek alınır.
₺50
İdris
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi online ve yüzyüze işler ders almak isteyenlere çeviri, okuma, yazma ve konuşma konularında her türlü...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Nilüfer
Bi Kurdî biaxive, binivîse, ziman hebûna te ye. ( Kürtçe konuş, Kürtçe yaz, anadil senin varlığındır.)
₺50
Burak
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İşim gereği webcam ya da telefon aracılığıyla derslerimi veriyorum. Ayrıca belli bir seviyeden sonra sadece Kürtçe...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺35 ₺35 ₺35
5 saat ₺165 ₺165 ₺175
10 saat ₺330 ₺330 ₺350
Ders talep et