Anasayfa
Ders ver
Burak - Prof gitar -
 
 • Super Öğretmen
 • (14 üye yorumu)
F
Fatmagül
« Mükemmel! Ders işlerken seviyenize uygun şekilde anlatıyor ve... Devamını oku »
F
Fatmagül
« Mükemmel! Ders işlerken seviyenize uygun şekilde anlatıyor ve anladığınızdan emin olana dek çaba gösteriyor. Gitar öğrenme serüvenim konusunda çok heyecanlıyım çünkü iyi bir eğitmenle çalıştığımı daha ilk dersten hissettim. Yetkinliğinin yanında her zaman güleryüzlü ve anlayışlı biri. İyi bir insanla yolunuzun kesişmiş olduğunu anlayabiliyorsunuz. Her şey için teşekkür ederim kendisine. »
₺60/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Burak tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Konservatuvar/Gitar Anadal Öğrencisinden Klasik Gitar - Pop Gitar Bireysel ve Grup (Online veya Yüz Yüze) Dersleri

Ders işleme yöntemi

Öğrencimin isteklerini ve hedefini öğrendikten sonra, tecrübe sahibi olduğum formasyon eğitimi ve kendi tecrübelerime dayanarak harmanlarım. Öğrencilerimle birer dost gibi olurum, tabi disiplini de elden bırakmam. Derslerim eğlenceli ve sohbet ile karışık olur. Öğrencinin hangi adımları uygulayarak kendini daha ileriye taşıyabileceğini anlatır ve buna göre plan program hazırlarım.

Super Öğretmen

Burak en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Konservatuvar 4. sınıf öğrencisiyim. 8 yıldır gitar çalıyorum ve 7 yıldır eğitmenlik yapıyorum. Yüzlerce her yaştan ve her meslekten kursiyerim oldu. Resmi kurumlarda öğretmenlik yaptım. Gençlik merkezlerinde, halk eğitim merkezlerinde, özel sanat kurslarında gitar eğitmeni; özel bir ortaokulda müzik öğretmeni olarak çalıştım. Pedagojik Formasyon Sertifikasına sahibim.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺60/saat

Detaylar

Kursiyer Evi tercih eden öğrencilerimden uzaklık mesafesine göre yol ücreti eklenir.

Burak tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Gitar
 • Klasik gitar
 • Akustik gitar
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Burak: CV

2013-2014 Dönemi - Pamukova Ertaylan İlkokulu'nda Gitar Eğitmenliği
2013-2016 Dönemleri arası - Özel Pamukova Lizor Sanat merkezi Gitar Eğitmenliği
2015-2019 Dönemleri arası - Serdivan Halk Eğitim Merkezi'nde Gitar Eğitmenliği
2018-2019 Dönemleri arası - Kocaali Samek Eğitim Kursu'nda Gitar Eğitmenliği
2017-2018 Dönemi - Hendek Kız KYK'da Gitar Eğitmenliği
2017-2018 Dönemi - Hendek Erkek KYK'da Gitar Eğitmenliği
2017-2018 Dönemi - Hendek Samek Kursunda Gitar Eğitmenliği
2018-2019 Dönemleri Arası - Özel Mefküre Okulları'nda Gitar Eğitmenliği
Ayrıca aktif olarak özel kurumlarda gitar eğitmenliği yapmaktayım. Pamukova Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum. Düzce Üniversitesi Pedagojik Formasyon Sertifika Programı'ndan 31.12.2020 tarihinde sertifikamı aldım. Müzik Eğitimime güveniyorum.

14 üye yorumu : Burak
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
F
Fatmagül

Mükemmel! Ders işlerken seviyenize uygun şekilde anlatıyor ve anladığınızdan emin olana dek çaba gösteriyor. Gitar öğrenme serüvenim konusunda çok heyecanlıyım çünkü iyi bir eğitmenle çalıştığımı daha ilk dersten hissettim. Yetkinliğinin yanında her zaman güleryüzlü ve anlayışlı biri. İyi bir insanla yolunuzun kesişmiş olduğunu anlayabiliyorsunuz.
Her şey için teşekkür ederim kendisine.

Burak cevap verdi

Disiplinli ve çalışkan bir öğrenci

13 referans

T
Talha

yaklaşık 1 senemi Burak hocadan ders alarak gecirdim. Şunu söyleyebilirim kendisi her yönden kesinlikle guvenilebilecek bir eğitmen. Yanında gergin kalmanız imkansız, çoğu zaman arkadaşınızdan ders aliyormussunuz gibi hissediyorsunuz. Ama tabi disiplini hicbir zaman kenara bırakmıyor. Samimi bi tavir takinirken ayni zamanda her iki tarafin da sorumluluklarini göz ardi etmeyen bi eğitmen.

K
Kağan

yaklaşık bir yıldır kendisinden ders alıyorum ve bir hoca değil arkadaş gibi samimiyetiyle dersini anlatıyor. ders saatleri inanılmaz zevkli geçiyor. Bir arkadaşımın da tavsiyesi...

A
Ali

Öğretme konusundaki başarısının bu işi severek yaptığından kaynaklandığını düşünüyoruz. Bizim kendisine olan sevgimiz ise ahlakı, hürmeti ve saygısından olduğu kesin. :)

M
Mustafa

Hocam gerçekten çok iyisiniz kısa bir sürede sizden çok şey öğrendim umarım uzun süre daha birlikte çalışırız sizden öğreneceğim daha çok şey var herkese de tavsiye ederim.

R
Rumeysa Gül

Burak hoca pandemi döneminde kurtarıcımız oldu diyebilirim. Oğlum Emrecan’ın evde boş vakit geçirmemesi için anlaşmıştık. Ancak sadece gitar dersi vermekle kalmayıp cana yakınlığı ile oğluma bir abi oldu. İki aylık süreçte oğlumun müziğe olan ilgisi arttı. Tanıştığımıza gerçekten memnun kaldığım bir öğretmen oldu

M
Mahmut

Gitar öğrenimini en temelden sağlam
adımlarla atmış işini severek ve isteyerek yapan öğrencileri ile iletişimi güzel olan iyi bir eğitimci olmasından dolayı herkese tavsiye edeceğim bir kişi.
Kendisini ilkokul 3.sınıftan beri süregelen arkadaşlığımız sayesinde çok iyi tanımaktayım her zaman ve her konuda referans olacağım bir insan.
Şimdiden Burak hocanın öğrencilerini tebrik eder başarılar dilerim.

T
Tahsin

Uzun zamandır eğitim alıyorum, yaptıkları yapacaklarınında kanıtı niteliğinde konservatuarı 1. Olarak kazanmış. Profesyonel ileri seviye konuları bile kursiyer seviyesinde işleyebiliyor.

S
Sevtap

Konservatuar bölümüne derece ile giren bir öğretmenden ders almak isterseniz kendisi ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Çok ilgili, hoşgörülü ve özenli bir öğretmen. Burak hocadan ders alıyorum ve tavsiye ediyorum, diğer eğitmen deneyimlerimdeki gibi ilgisiz değil. Mutlaka deneyimlemelisiniz. Herşey için teşekkürler hocam, inşallah iyi bir derece ile kazanacağız sınavı.

C
Cansu

Kendisinin 2 yıldır öğrencisiyim disiplinli saygılı ve alanında başarılı bir eğitmen.
Derlser sıkıcı değil aksine eğlenceli geçiyor bu şekilde daha verimli oluyor iyiki tanıyıp ders almaya başlamışım.

M
Melih

Kendisi daha önce gitar dersi almış olmama ve birçok kişi gibi sıkılıp hiçbir şey öğremmeden kenara atmış olmama rağmen bana gitarı sevdirdi ve sayesinde iki yıldır gitar çalabiliyorum. öğrenme hevesini kaybettirmeden öğreten gördüğüm tek müzik hocası.

Burak ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
Burak — Müziğe ve müzik aletlerine duyduğum ilgi, ilkokul yıllarımdaki müzik derslerinde başarılı olmam ile başladı. Her öğrencinin bir kere eline aldığı blok flüt ile enstrümanlara olan ilgimi keşfetmiş oldum. Lise yıllarımda ise gitara merak sardım. Hobi olarak başladığım gitar serüvenime birçok sahne gitaristi ve profesyonel gitar eğitmeni yetiştirerek devam etmekteyim.
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
Burak — Az bilinen hafif tempolu türkçe şarkılar, günlerimde bana en çok eşlik eden türdür. Aynı zamanda Anadolu Rock tarzını da seviyorum.
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
Burak — Zihinsel engeli olan ilk öğrencimde, dersimin her dakikasını planlamak zorunda kalıyordum. Alışkın olduğum eğitim metotları işe yaramıyordu. Büyük bir araştırma ile özel teknikler edindim. Sonu öğrencimin ailesi ile taşınmaları ile biten 2 aylık ders serüveni, benim için en zor; ama en faydalı tecrübeydi.
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
Burak — Her bireyin kişisel yetenekleri birbirinden farklıdır. Ben üflemeli çalgıları çok zor buluyorum. 2 elimi ayrı şekilde kullanabilirim ama aynı anda diyafram kontrolünü uygulayamıyorum.
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
Burak — Başarının anahtarı kesinlikle çok çalışmaktır. Çok çalışan başarır, başaran keyif alır. Bu güzel döngü artarak devam eder.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekanda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
Burak — Muhteşem ses aralığı ve nağmeleri ile Haktan; İnanılmaz duygu aktarımı ile Serhan Yasdıman; İnanılmaz gitar hakimiyeti ile İlter Kurcala hocalarımız ile birlikte müzik yapmayı çok isterim.
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir ananızı anlatın!
Burak — Konservatuvar sınavına girerken, "Dikte" sınavından ağlamaklı çıktım. Çünkü hazırlanırken dijital piyanolar ile hazırlandık. Sınav esnasındaki piyanolar ise Akustik piyanolardı. Ses çok yabancı gelmişti ve ben çok panikleyip hepsini sildim ve en son tekrarda duyduğum her şeyi yazdım. Neyse ki hepsini doğru yapmışım...
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
Burak — Öğrenmek isteyenin hevesini hiçbir zaman kırmadan, onu motive ederek ve cesaretlendirecek şekilde ders işlemek benim küçük sırrım olabilir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde gitar dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için klasik gitar dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! akustik gitar dersleri

Hem eğlenceli vakit geçirmek hemde çocukların ilerleyen yaşamında etkisi olacak şekilde elinde bir altın bileziği bulundurmasını sağlamayı müzik ile temenni ediyorum.
₺60
Ahmet Hakan
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genellikle kendi metodlarım ile birlikte geleneksele de bağlı kalacak şekilde işlemeyi tercih ediyorum. Ne...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Serdivan
Matematik öğrencisinden 15yıldır müzikle uğraşan öğrenciden basit ve keyifli bir ders için bekliyorum
₺55
Oguz
İlk ders ücretsiz!

Ders işeyişimiz teorik ve uygulamalı olmaktadır. Öğrenciyi sıkmadan keyif alacağı şekilde öğrenme şevkini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Serdivan
Klarnet ve gitar dersinde Beni diğer herkesden ayıran özellik instagram tuncayoget girip bakabilirsiniz
₺75
Tuncay
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi zevkli eğlenceli ve istekli işlerim zaten görünce alıcaksınız. . . . . . .

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Serdivan
Universite ogrencisinden gitar calmaya yeni baslayanlar için uygun fiyatlı gitar dersleri verilir.
₺50
Hüseyin Arda
İlk ders ücretsiz!

Oncelikle ders almak isteyen kisinin istekli olmasi gerekiyor aksi taktirde ben hic bir sey katamam. Derslerimi parmak...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunuyum, her düzeyde eğitimlerimiz mevcuttur.Derslerimi ERSOY SANAT ta vermekteyim, bireysel yada grup dersi olmak üzere ücretler değişmektedir. Birebir de
₺50
Mehmet akif
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle kişinin talebi doğrultusunda ne tür bir eğitim almak istediğini netleştiririz. Konservatuvara hazırlık...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gitar ve Piyano Eğitmeninden Sakarya ve İstanbulda Özel Ders Kendi Eviniz de veya Derslikte.
₺75
Erdinç
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Temel Müzik Eğitimi Temel Ritim Bilgisi Müzik Bilgisinin Enstrüman Üzerinden Pratik Edilmesi. Öğrencinin Müzik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Artciband solo gitaristi. 10 yıldır klasik, 8 yıldır bas gitar, 7 yıldır elektro gitar yine 7 yıldır akustik gitar, 5 yıldır da ukulele çalıyorum çalıyorum. Rock, blues, pop üzerine dersler
₺60
Alperen
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencimin beklentileri üzerine, bir gitar metodu ile veya parçalar üzerinden işlerim. Teorik bilgiler,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Adapazarı
Devlet konservatuvari mezunu öğrenciden sakarya da klasik ve popüler gitar eğitimi verilecektir
₺75
Ali Can
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz nota eğitimi, armoni eğitimi, klasik müzik üzerinden eğitimlerimi veriyorum. Dersler de paparo ve arenas...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Adapazarı
Elektro Ve Klasik Gitar Dersleri ( Teknik Teori Egzersiz Armoni Etüd Çalışmaları )
₺75
Serdar
İlk ders ücretsiz!

10 sene yi aşkın süredir elektro ve klasik (Pop) gitar çalıyorum bu süre zarfında aktif olarak sahneler aldım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
SERDİVAN
Ozan ile SERDİVAN içi tüm semtlerde uygun fiyata Gitar özel dersi
₺50
Ozan
İlk ders ücretsiz!

Uzun sure boyunca farkli muzik dukkanlarinda ders verdim artik bireysel ders vermek istiyorum.Kocaeli Universiyesi Guzel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Adapazarı
Klasik akustik gitar dersi. Temel şeylerle birlikte. En basit şeylerle güzel bir eğitim
₺50
Furkan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Bire bir temel şeylerle başlayıp gittikçe komplike hale gelen. Açıkçası 10 yıl da çalsan 50 yıl da çalsan insan...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Teknik resim öğretmeniyim hem yeni arkadaşlar edinmek hemde güzel işler yapmak istediğim için ders vermek istiyorum.
₺30
Adem oğuzhan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlk ders gitar tutuşu ve gitarı tanımak ile başlayacağız daha sonra sizin sevdiğiniz müzik türüne göre rtim ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺60 ₺60 ₺60
Ders talep et