Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • (9 üye yorumu)
H
Hilal
« Rümaysa benim değimimle rüm ile geçen sene Kitap Bankosu adında... Devamını oku »
H
Hilal
« Rümaysa benim değimimle rüm ile geçen sene Kitap Bankosu adında bir topluluk vesilesi ile tanıştık. O gün bu gündür kendisinden kopamıyorum. Başta sevecen ve tatlı bir karaktere sahip olması onu bu meslek seçiminde en doğru yönlendiren sadece birkaç basit özellik desem yeridir. Avm de kitap ayracı etkinliğine katıldığımızda her çocukla özel olarak her birine ayrı ayrı ilgi ve şefkat göstermesi beni en çok etkileyendi sanırım. Böylesi güzel bir insanın dersine girmeyi çok isterim. Rümeysa derste sadece bir öğretmen değil aynı zamanda onlarla çocuk olup düşüncelerine en yakından ve doğru yaklaşabilecek kişidir. »
₺65/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil
Cevaplama süresi 10saat
Rümeysa tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Fen bilimleri
 • Kimya
 • Fen ve teknoloji
 • Fizik-Kimya
 • Diğer bilimler
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Kimya öğretmenliği öğrencisinden lise düzeyinde kimya,ilkokul ve ortaokul düzeyine uygun matematik,fen dersleri verilir.

Ders işleme yöntemi

Öğrencilerimle iletişim kurarak onların kendilerini en çok eksik gördükleri yerlerden,vb. konularla konuşarak derse giriş yapmayı tercih ederim. Anlamadıkları konulara dair farklı yöntemler deneyerek yerine göre metot değişikliği yaparım. Genel olarak günlük hayatla ilişkilendirerek başladığım konu özetlerinden sonra vereceğim sorular üzerinde birlikte düşünmeye dayalı dersi devam ettiririm.

Eğitim

Gazi üniversitesi 3. sınıf kimya öğretmenliği öğrencisiyim.Daha önce ilkokul ve ortaokul düzeyinde öğrencilerle aktif olarak ilgilendim.Hala devam ettiğim öğrencilerim var. Lise düzeyinde de en az diğer kısımlar kadar tecrübem bulunmakta. Liseden ders verdiğim öğrencilerimden birisi Ankara üniversitesini kazandı. Öğrencilerle iletişim kurmakta ve onların seviyesine inmekte eğlenceli yollar bulabilen birisiyim.

Ücretler

1 saatlik ders ücreti : ₺65/saat

Detaylar

Ücretlendirme öğrenciye göre veya mesafeye bağlı olarak nadiren de olsa değişebilmektedir.

Rümeysa tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Fen bilimleri
 • Kimya
 • Fen ve teknoloji
 • Fizik-Kimya
 • Diğer bilimler
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

9 üye yorumu : Rümeysa
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

9 referans

H
Hilal

Rümaysa benim değimimle rüm ile geçen sene Kitap Bankosu adında bir topluluk vesilesi ile tanıştık. O gün bu gündür kendisinden kopamıyorum. Başta sevecen ve tatlı bir karaktere sahip olması onu bu meslek seçiminde en doğru yönlendiren sadece birkaç basit özellik desem yeridir. Avm de kitap ayracı etkinliğine katıldığımızda her çocukla özel olarak her birine ayrı ayrı ilgi ve şefkat göstermesi beni en çok etkileyendi sanırım. Böylesi güzel bir insanın dersine girmeyi çok isterim. Rümeysa derste sadece bir öğretmen değil aynı zamanda onlarla çocuk olup düşüncelerine en yakından ve doğru yaklaşabilecek kişidir.

Ayşenur

Rümeysa’yı bir sosyal sorumluluk projesi sayesinde tanıdım. Bu projedeyken gösterdiği performans, çocuklarla yakından ilgisi sevgisi onun farkını ortaya koydu. Her zaman pozitif ve Güleryüzlü bir yapısı var. Rümeysa iyi bir öğretmende bulunması gereken en önemli özellik var : Anlattığı konuyu hayata dair örnekler vererek yapıyor. Sadece ders anlatım geçim değilde gerçekten öğrenmeleri için elinden geleni yapar. Koca bir yüreğe sahip bu nedenle öğrencileriyle daha etkili bir iletişim kurmasını sağlıyor. Tek ders anlatarak öğrencilerine faydalı olmuyor bunun yanında sınıfta kendini göstermeye fırsat bulamamış çocuklarla bire bir iletişim kurarak onları kazanması çok iyi biliyor. Öğretmenlik onun gözünde sadece bir iş olanağı değil bir hayat felsefesidir. Birilerine bir şey öğrettikçe varolduğunu düşünen bir yapısı vardır. O yüzden Rümeysa iyi bir öğretmendir.

Muhammet

Eveeeet Rümeysa'yı anlatmaya gerek yok hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Kendisi,kişiliği gibi işinde de gerçekten çok iyi. Çocuklar tarafından çok beğenildigi, sevildiği de bariz ortada. Bu öğretmenlikte bence en ön planda olması gereken bişey diye düşünüyorum"sevgi, saygı" Rümeysa bunları tam olarak hak eden bir insan bir öğretmen. Diyecek fazla biseyin olmadığı görüyorum ben.

Bugra

Rümeysa Hocam Türkiye’nin en iyi Eğitim fakültesine sahip Gazi Üniversitesinde öğrenim görmektedir. Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak aktif faaliyet göstermektedir. Kitap Bankosu, ODED, Damla projelerinde önemli faaliyetlere katılmış ve hepsinde çok faydalı olmuştur. Gelecek adına elini taşın altına koyan nadide öğretmen adaylarındandır. Okulunda ve bölümünde başarı derecesi yüksektir. Bu saydıklarım hakkında en ufak bi fikri olan kişiler bu kalifiyede öğretmenlerimize değer vereceklerdir.

Humero

Rümeysa hoca her daim rengarenk kimyasal maddelerle ilginç deneyler ile karşımıza çıkan, sadece kimyasal bağları ile değil sağlam ve güçlü arkadaşlık bağları ile insani değerleri de ön planda olan tanıdığım güzel insanlardan birisidir.Kendisi sadece alanı ile ilgili değil sosyal sorumluluk projeleri ile de öğretmenlik mesleğinde emin adımlarla ilerlemektedir.Bu gibi sosyal ve bilimsel yönünü geliştirmeye açık bir insan olduğunu düşünerek tavsiye etmekteyim.

Kübra

Öğrencilerin seviyesine nasıl ineceğini,dersi nasıl anlatacağını iyi bilen birisi. Bu konuda ona güvenebilirsiniz

Z
Zeynep

Çoçukluktan beri bildiğim deli dolu öğretmeyi seven ve bunu en eğlenceli şekilde aktarabilen öğretmenimizdendir. Öğretmenliğin kutsallığına ınanan ve bunu en iyi şekilde elinden gelenin en iyisine yapacağına ınancım güvenım tamdır ve her zaman kefilimdir. Çocukları seven ve onlar için elinden her şey gelen becerekli kendini bu yonde geliştiren öğretmendir. Öğretmenler yeni nesil sizin eserinizin karsılık bulmus halidir. Meslektaşım olmasından dolayı gurur duyuyorum.

S
Sezer

Kendisi işini son derece iyi yapan, donanımlı, güler yüzlü bir öğretmen. Okulumda ki bir öğrenci topluluğu sayesinde tanışmıştık. Çocuklara olan yakınlığını ve ilgililiği çok güzeldi. Kendisindem daha önce kardeşime ders vermesini istemiştim çok faydalı dersler olmuştu çok memnun olmuştuk.

B
Büşra

Gülen ve sevecen yaklaşımı ile öğrencileri kendine bağlayacağına inanıyorum ve bu sayede öğrenciler dersi daha ilgili dinleyeceğini düşünüyorum

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için fen bilimleri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! kimya derslerifen ve teknoloji dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Gölbaşı
Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Bilgilerim taze. 5-6-7-8. Sınıf öğrencilerine matematik dersi verilir.
₺45
Haşim Can
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi belirli plan ve program üzerine işlerim. Derse başlamadan önce önceden hazırladığım püf noktaları...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gölbaşı
Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyinde matematik dersi(özellikle konu anlatımı ve soru çözümü yaptırabilirim)
₺40
MELİSA
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Okula gidiyorsanız anlaşılan konunun üzerinden biraz geçerim anlaşılmamışsa sıfırdan anlatırım ama benim için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gölbaşı
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisinden Üniversite adaylarına kimya dersleri Ankara Gölbaşında aile bütçelerine uygun özel ders imkanı
₺50
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi not üstünde işlemeyi tercih ediyorum ders öncesinden hazırladığım notlarla öğrenciyle interaktif bi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gazi Üniversitesi Mimarlık öğrencisinden Ankara'da ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve fen bilimleri dersleri veriyorum
₺40
Gözde
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Anlatacağın dersi bölümlere ayırarak anlatıyorum . Anlattığım bölüm bittikten sonra öğrenciye ders hakkında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Fen lisesi mezunu diyetisyenlik öğrencisinden uygun fiyata özel ders ve grup dersi
₺50
Sudenur
İlk ders ücretsiz!

derslerimi öğrencinin eksikliklerini belirleyerek işlerim öğrencilerin en kolay öğrenme şekillerini belirlerim ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gölbaşı
Hacettepe üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümünden; ilkokul, ortaokul öğrencileri için matematik özel dersi.
₺40
Tuğba
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle karşılıklı soru cevap ile öğrencimin konu hakkındaki bilgi seviyesine bakmaya çalışırım. Ayrıca...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺65 Müsait değil
Ders talep et