Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (57 üye yorumu)
G
Gamze
« Mükemmel! Sait hocam SAP 2000 program konusunda bana oldukça yardımcı oldu.... Devamını oku »
G
Gamze
« Mükemmel! Sait hocam SAP 2000 program konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Programda karşılaştığımız problemleri neden sonuç ilişkisi içerisinde inceleyerek çözümler üretmesi sayesinde verimli dersler geçirdik. Özverisi ve sabrından dolayı hocamıza teşekkür ederim. »
₺100/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 4saat
Sait tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İnşaat mühendisliği
 • Statik
 • Mukavemet
 • SAP
 • Betonarme
Seviyeler
 • Yetişkinler için dersler
 • Lisans
 • Ön lisans
 • Diğerleri

İTÜ mezunu,Yüksek İnşaat Mühendisi,Betonarme 1, 2 ve Bitirme projesi (Sınav Hazırlığı,Ödev), SAP2000,ETABS,SAFE Eğitimi (birieysel ve grup olarak), Statik,Mukavemet,Yapı Statiği,Dinamik,BA Temeller d

Ders işleme yöntemi

Eğitim dijitalleşiyor, saatlerce yol gidip, zamanınızı zorlayıp üzerine oldukça fazla ücret vermek yerine saat-başı fiyatlarla istediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz kadar istediğiniz konuyu öğrenebilirsiniz.

Geleneksel eğitim ve öğretimde (ki hemen hemen birçok okulda hala devam etmektedir) üniversite hocaları işin teorisini anlatırlar ve daha sonra derslerde ve bitirme projelerinde el hesapları isteyerek öğrencileri mezun ediyorlar.

Çağımızda neredeyse bütün statik büro ve firmaları artık el hesaplarını sadece kontrol amaçlı kullanıyorlar ve bütün mühendislerden teori bilgilerini bilgisayar ortamına dökmelerini istiyorlar. Ne yazık ki okul müfredatı çoğu zaman yazılım konularından yoksundur veya sadece tanıtım amaçlıdır.

Piyasadaki kitaplar ise sadece başlangıç seviyesi bilgilerini içermektedir ve açık söylemek gerekirse nedenini söylemeden ekranda açılan kutuları doldurmayı öğretmektedirler ki bu bilgilere dayanarak gerçek bir projeyi modellemek asla mümkün değildir.

Diğer yandan yeni mezun olan öğrencilerin iş başvurularında istenilen program bilgileri genellikle yeterli değildir. Bütün bunları göz önünde bulundurarak gerçek bir yapıyı modelleyip tasarlamanız için en güvenilir yöntem bilgisine ve tecrübesine güvendiğiniz birisiyle kendinizi kısa sürede oldukça verimli şekilde geliştirmenizdir.

CSi SAP2000, ETABS ve SAFE programlarının eğitimini istediğiniz seviyede tek bir ŞART ile %100 GARANTİ vererek taahhüt etmekteyim ve TEK ŞARTIM bütün dersleri aksatmadan devam etmeniz ve verilen ödevleri yapmanızdır.

Eğitim programının son aşamalarında artık gerçek bir yapıyı nasıl ele alacağınızı, nasıl matematik modeli oluşturacağımızı, nasıl modeli gireceğinizi ve nasıl yapılan modeli kontrol edeceğinizi öğrenmiş olacaksınız. İleri seviye eğitimlerimizde ise çeşitli şartnameleri kullanarak tasarımın nasıl yapılacağı hakkında ve özel yapıların modellenmesi konusunda eğitim verilecektir.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Sait ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

2007 yılında inşaat mühendisliği bölümünden kendi ülkemde mezun olduktan hemen sonra (BİRİNCİLİK DERECESİ, ORTALAMA 3.42) yaklaşık 4 SENE BETONARME, STATİK, MUKAVEMET VE YAPI STATİĞİ gibi dersleri özel olarak mühendislik öğrencilerine eğitiyordum.

Daha sonra betonarme köprü şantiyesinde çalışmaya başladım. Yabancı uyruklu öğrenci olarak 2011 yılında, Türkiye ye gelerek, YAPI MÜHENDİSLİĞİ ÜZERİNE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİME İTÜ'de devam ettim.

2013 yılında Berlin Teknik Üniversitesinde ERASMUS öğrencisi olarak bulundum ve 2014 de mezun oldum (YEDİNCİLİK DERECESİ 83 KİŞİ ARASINDA, ORTALAMA 3.44). 2015 yılından itibaren çeşitli betonarme, ahşap, yığma vb. projelerde statik tasarımcı olarak aktif görev almaktayım.

Bu süreçte neredeyse bütün projelerimde SAP2000, ETABS ve SAFE programlarını kullandım. Yerli ve yabancı (TS5000, TDY2007, TBDY2018, ACI, ASCE, FEMA, Eurocode vb.) şartnamelere hâkimiyetim oldukça iyidir. Mevcut binaların doğrusal olmayan analizleri üzerine kendimi sürekli geliştirmekteyim ve çeşitli güçlendirme yöntemleri üzerinde belirli seviyede yetkinliğe sahibim.

Yüksek lisans tezimi İTÜ'de "BETONARME BİNALARIN LİFLİ POLİMERLER İLE GÜÇLENDİRME ÜZERİNE" Prof.Dr. Alper İLKİ hocamız danışmanlığında yaptığım için FRP hesapları konusunda da belirli seviyede yetkinliğe sahibim.

Ayrıca son olarak belirtmek isterim ki 2015 YILINDA İTÜ’DE DEPREM FAKÜLTESİNDE 2.YÜKSEK LİSANSIMA Afet ve Acil Durum Yönetimi programında başladım ve 2017 yılında 3.35 ortalama ile mezun oldum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺500
10 saatlik ders ücreti : ₺950

Detaylar

Bütün ödevlerinin yapımına özen gösteren, çalışkan ve ilgili öğrencilere ilaveten fiyat indirimi veya sabit fiyata karşı daha fazla eğitim saati uygulanabilir.

Tek program yerine 2 veya 3 program eğitimi satın alındığı zaman çok cazip indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Ders almadan önce "Değerlendirme" sırasında önce öğretmen statüsü (yeni/süper/star ve lider başlıklarına) ve yapılan yorumlara (site içinden ve site dışından yapılanlara) dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca öğretmenin site tarafından "Rozetli" olması eğitim paketleri için kalite ve güven açısından size fikir verecektir.

Sait tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İnşaat mühendisliği
 • Statik
 • Mukavemet
 • SAP
 • Betonarme
Seviyeler
 • Yetişkinler için dersler
 • Lisans
 • Ön lisans
 • Diğerleri

57 üye yorumu : Sait
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
G
Gamze

Mükemmel! Sait hocam SAP 2000 program konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Programda karşılaştığımız problemleri neden sonuç ilişkisi içerisinde inceleyerek çözümler üretmesi sayesinde verimli dersler geçirdik. Özverisi ve sabrından dolayı hocamıza teşekkür ederim.

B
Berk

Mükemmel! Sait Bey cok sicak kanli. Tanistigimiza memnun oldum.

Sait cevap verdi

Berk Bey yorumunuz için teşekkür ederim.

Ş
Şeyma

Mükemmel! Sait hoca ile bu platformda tanıştık daha sonrasında kendisine inşaat mühendisliğine dair hani ders ile alakalı soru yöneltsem hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadı. Şüphesiz her konuda yardım alabilirsiniz.

Sait cevap verdi

Madem soruları cevapsız bırakmıyoruz şimdi de yorumunuzu yorumsuz bırakmayalım. Evet, Şeyma Hanım ile çeşitli derslerde birlikte çalıştık bir kaç defa. Umarım ileride Betonarme derler ve SAP2000/ETABS eğitimlerimize de katılır kendilerini daha da geliştirirler... Başarılar

K
Kaya

Mükemmel! Sait Bey gerçekten de hem mesleki olarak hem de insan olarak çok kaliteli birisi. Nezaketle yardımcı oldu ve özellikle Sap 2000 konusunda oldukça faydalı bir çalışma yaptık. Gerek iletişimi gerekse özverisi ile tanıdığım en iyi hoca diyebilirim. Kendisine de buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Sait cevap verdi

Kayahan Bey şimdiye kadar öğrencilerimin içinde en Kibarlı öğrencim olabilirler, çok saygılı ve emeğe değer veren biridirler. Sap2000 ile ilgili 2 farklı projesinde yoğun çalışarak çok olumlu sonuçlar elde ettik. İleride arkadaşları ile birlikte SAP2000 Toplu Kursu almayı planlıyoruz. Kendisine başarılar dilerim...

G
Gülhan

Mükemmel! Sait Hocamla bu platformda tanıştık. Mimarlık bölümü öğrencisi olarak inşaat bölümü derslerinde zorlanmama rağmen verdiği destek, takip, anlayış ve sabırla kısa sürede ve kolaylıkla üstesinden geldim. Teşekkür ediyorum.

Sait cevap verdi

Gülhan Hanım'ın mimarlık fakültesinde betonarme dersini veren hocası inşaat mühendisi olduğu için doğal olarak bu derste daha fazla emek vermeleri gerekirdi, birlikte yoğun derslerimizin sonucu olumlu olmasına sevindim, kendisine buradan tekrar başarılar dilerim...

C
Cagan

Mükemmel! Sait Hocayla bu platform üstünden tanıştık, Ödevim noktasında çok sıkışmıştım sağolsun çok ilgili ve sürekli bilgilendirerek bana destek oldu.Hiç düşünmeden destek isteyebilirsiniz elinden geldiğinin fazlasını yapacağına emin olabilirsiniz.

Sait cevap verdi

Çağan Bey'in Dinamik dersi ile ilgili bir kaç saat yoğun çalışarak yardımcı olmaya çalıştım. Kendisine tekrar başarılar dilerim ve yorum için teşekkür ederim...

B
Berkay

Mükemmel! Düzenli takip iyi ve yoğun bir çalışma sonucu sınavımdan çok iyi bir not aldım gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim

Sait cevap verdi

Berkay Bey ile Betonarme dersi için birlikte yoğun çalıştık, iyi sonuç alıp memnun kalmaları beni de memnun etti, kendisine başarılar dilerim.

Ş
Şeyhmus

Mükemmel! Sait hoca ile ilk defa burda tanıştım online ders konusunda tereddütlerim vardı. Sağolsun kendisi çok ilgili ve işinde başarılı biri. Betonarme-2 dersinde beraber çalıştık. Kendisine ilgisi için teşekkür ederim

Sait cevap verdi

Şeyhmus Bey'e yaptığı yorum için teşekkür ederim. Kendisi ile Betonarme 2 dersi çerçevesinde sınav öncesi yoğun çalışmamız oldu. Çalışmalarımızın devamını ve kendisine başarılar dilerim.

D
Dilan

Mükemmel! Sait hoca çok bilgili ve öğretici bir hoca. Derslerimiz çok verimli geçiyor. Sap2000 derslerine başladık. Ezbere program öğretmek yerine mantıgıyla çok kalıcı olarak öğretiyor. Herkese tavsiye ediyorum... :)

Sait cevap verdi

Dilan Hanım SAP2000 programı ve proje ofislerinde statik proje yapımı konusunda çok meraklı birisidir. Dersleri çok ciddi şekilde takip ediyorlar ve verdiğim ödevler üzerinde devamlı çalışıyorlar. Eğitim setimizin sonunda modelleme, kontrol ve mühendislik bakışı açısından kendilerini baya geliştirecekleri kesindir. Vurguladıkları gibi bu eğitim içeriğinde kitaplarda ve videolarda anlatılmayan işin mantığını öğrenmeye ve pratik yaklaşımları benimsemeye gayret gösteriyorlar. Kendisine buradan da teşekkür eder ve başarılar dilerim.

F
Faruk

Mükemmel! ETABS programını baştan sona öğreniyorum. Sait hocadan, benim istediğim "Betonarme Bitirme Projesi" sürecimde yardım etmesiydi ama bana çok daha fazlasını kattı ve katıyor, üstelik proje konusunu okulda Sait hocanın anlattığı kadar kapsamlı ve bir proje ofisinin kalitesi düzeyinde görmedim. Eğitim düzenli ve yoğun olarak devam ediyor. Diğer yandan projenin modellemesiyle birlikte sürekli iş hayatına dair püf noktalara değiniyor ve tecrübelerini paylaşıyor Sait Bey. Bu noktaları kitaplarda ve YouTube videolarında göremezsiniz. Okulda öğrendiklerimden fazlasını öğreniyorum diyebilirim kesinlikle. Ücret konusunda ise hep öğrenciden yana indirimler oluyor örneğin toplam fiyatı daha da düşürmek veya anlaştığımız fiyatı sabit tutarak daha fazla saat eğitim alarak. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Sait cevap verdi

Faruk Bey ile ETABS programını bitirme projesi üzerinden adım adım öğrenerek ilerlememize karar verdik. Söyledikleri gibi Kaset döşeme sistemini daha önce okul müfredatında görmedikleri için ilk önce bu konuları birlikte çalıştık, daha sonra proje odaklı ilerlemekteyiz. Statik bürolarında bu konular nasıl ele alındığı, hangi varsayımlar yapıldığını ve uygulamada nasıl olduğunu çalışıyoruz. Kendileri de bu konuda çok istekli oldukları için dersler çok verimli geçmektedir. Faruk Bey’e başarılar dilerim ve güzel yorumu için teşekkür ederim.

35 referans

B
Berkay

Sait bey mesleki tecrübesi çok gelişmiş bir öğretmen beraber çalıştığımız süre içerisinde derslerime ve ödevlerime çok ilgi gösterdi planladığı süre içerisinde bütün derslerimi tamamladık kendisine içiniz rahat bir şekilde güvenebilirsiniz

M
Mohamed

He is very good and professional ,
Also he is very organised i had hard project on sap2000 with hand calculations and he did it very well with the time
I recommend anyone have anything in sap2000 to understand it and get good results with trustable hocam
Best regards

O
Omar

Mr sait helped me alot in my design project on sap2000 wood and masonry building . He understands every detail of the project. My project was really hard and I didn’t expect that i will be able to find a professor which explaines everything and did everything 100% . Mr said understands very well masonry building and wood building he is one of the engineer that i faced in my life . He is very respectful .
Very friendly . He very kind .
He is so organized engineer . He made my project look easy buy managing every details . Im so glad that i worked with him . You can trust Mr sait beyond everything. He cares about your work and every detail more than I really did . I’m really so lucky that i worked with you . And inshallah will be working with you in the future.

O
Omar

I have worked with Mr Dr Sait . He is one of the best professors that I faced during my studying of engineering. He help me alot In Sap2000 . He is very good in sap2000 analysis .
En. Sait help me in doing timber building which is one of the hardest graduation project and it was so detailed. The project was really easy and Dr sait almost explained everything related to the design . He explained even the mistakes and corrected them and then he explained everything even I understood the project more than I excepted. I felt really so lucky to work with Mr sait and i will always be glad to work with him again . He is amazing.

Z
Zeynep

Gerek bilgisi gerek ilgisi tüm sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz bir hoca. İlgi alaka ve yardımınız için çok teşekkür ederim hocam

S
Salih

Okul bitirme tezinde proje konusunda yardim aldik Sap2000 programi hakkinda egitim verdi cok memnunuz

S
Selim

Merhabalar superprofda daha oncede ders almıştım en iyisi sait hoca oldu cok bilgili insaat mühendisliği konusunda gayet tecrubeli bir insan

F
Ferit

Sait hocadan sap2000 programiyla alakali ders aldim cok sey kattı bana program konusunda cok iyi

G
Göksu

Çok açıklayıcı ve ögretici yaklasımı var Sap2000 dersi için tekrardan teşekkür ederim hocam

M
Mehmet

Sait bey projemiz hakkında bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

Sait ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Sait — Üniversitedeyken 2005-2007 yıllarında öğrenci arkadaşlarıma ders veriyordum, 2007-2009 arasında özel dershanede tek kişilik ve grup halinde tam zamanlı ders vermekteydim. Superprof ile çalışmaya başlamadan evvel de yüksek lisans sürecinde yazılım eğitimlerine başladım, şuan ise superprof ile 3.döneme girmiş bulunuyorum.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Sait — Ben orta okuldayken inşaat mühendisi olacağım diye karar verdiğim için hep bu alanı sevdim ve seviyorum. İnşaat mühendisliğinin yapı tasarım derslerini el hesaplar ve bilgisayar kullanarak eğitmeyi seviyorum ve her çözüm sonrası kendimi daha çok bilgili ve tecrübeli hissediyorum ve bu benim ilgimi artırıyor, diğer yandan öğrencilerim istedikleri sonuca ulaştıkça daha da mutlu oluyorum.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Sait — Lisans öğrencisiyken “Yapı Statiği” dersinin hocası, ülkemizin en iyi okulundan derece ile mezun olduğu için bu dersi bize çok üst düzeyde anlatıyordu. Bir kez kendisine “En iyi hoca kimdir nasıldır” diye sorduğumda: “En iyi hoca size dersi herhangi bir yöntem ile sevdiren hocadır” cevabını verdi. Yapı statiği dersi yapı mühendisliğinin en temel derslerinden biri olduğu için bu dersi çok iyi anlamaya çalıştım ve hala kendimi geliştiriyorum. Bence yazılımları başarılı ve etkin kullanmanın sırrı ise bu dersi statik ve mukavemet dersleri ile birlikte çok iyi anlamaktır. Farklı öğrencilere farklı üniversitelerde eğitim vermek bu dersin çeşitli ders notları ve farklı konular ile tanışmak baya eğlenceli ve bilgi vericidir.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Sait — Bir kere bir matematikçi hocamdan bunu duydum: “Matematiği öğrenmek mi istiyorsun, kalemi eline alıp soru çözeceksin, bunun başka yolu yok”. Bu sözden esinlenerek, bence iyi bir uzman olmak için, uzmanlık alanını doğru seçtikten sonra farklı kaynakları kullanarak günü günden kendimize bir şeyler katmamız lazım ve bu işi yaparak öğrenmeye çok önem vermemiz gerekiyor. Ezberci eğitimden kaçınmak lazım ve daima mesleki bilgi ve deneyimine güvendiğimiz kıdemli mühendislerden öğrenmeye açık olmamız lazım. Usta çıraklık ilişkisi bu alanda çok önemlidir.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Sait — Geçen dönem bir öğrencime verilen bir yapı statiği ödevi sırasında dersi başlatmadan önce soruyu incelemeye koyuldum. Hoca tek çerçeve üzerine bildiğimiz neredeyse bütün püf noktalarını isteyerek çok zor bir ödev hazırlamıştı. İlk başta 4-5 saatlik bir el çözümü gerektiği tahminim ne yazık ki doğru çıkmadı. Sabah 11 civarında çözüme başladım ve ertesi gün sabah 9 larda (bütün geceyi uyumadan) defalarca ard ardına çözüm denklemleri birbirleriyle tutarlı olmadığını görünce neredeyse vazgeçiyordum (kuvvet yöntemi ile çerçeve analizi yapanlar ne demek istediğimi iyi bilirler). Yapıyı sap2000 programında (15 dakika içinde) daha önce çözüp el hesabımı sürekli onunla kontrol ediyordum. Son dakika da tam vazgeçmek üzereydim ki kıyaslama sonucunda denklemlerin birinde eksi işaretini artı olarak girdiğimi fark ettim (geceyi uyumayınca ufak hatalar kaçınılmaz olacağı kesin) ve düzeltince çözüme ulaştım. Öğrencime konuyu anlatınca “Hocam ben sizden önce 2 farklı hocaya gittim hiçbiri baya uğraştıklarına rağmen çözümü yapamadılar” diye cevap aldım. Bu olay bana hala ne kadar yapı statiği dersini sevdiğimi tekrar hatırlattı. Çözüm heyecanı tamamen başka bir duygudur, bir kere tadını alınca artık bırakamıyor insan…
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Sait — Yine bir hocamın dediğine gibi “Eğer aldığımız dersi iyi bir hoca anlatıyorsa o derste güçlü oluyoruz, eğer (herhangi bir nedenle) kötü bir hocaya denk gelirsek o derste zayıf oluyoruz hatta dersten nefret bile ediyoruz”. Üniversiteyken bazen çok önem verdiğim dersleri (gün ve saat uyuşmazlığı nedeniyle) istediğim hocalardan alamıyordum, bu zaafı kapatmak için dersi geçtiğime rağmen yaz okulunda iyi bir hoca bulup izin alarak derslerine katılıyordum. Böylelikle okul sonunda (kaba bir hesapla) 35 krediye yakın dersi almak zorunda olmadığıma rağmen dinleyici olarak (sadece kendimi geliştirmek adına) katıldığımı tespit ettim. İyi hocaya denk gelmek zordur, işi şansa bırakmadan şansımızı kendimiz yaratmalıyız.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Sait — Ben karikatürleri çok sevdiğim için zaman buldukça (günlük olarak birkaç dakika olsa bile) farklı karikatürcülerin eserlerini izlerim. Kişisel sosyal medya araçları ile bu eserleri zaman zaman paylaşırım, umarım yakın gelecekte kendim karikatür çizmeyi de öğrenirim, kim bilir belki Superprof’ta ders veren bir hoca bulurum 😊
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Sait — İlk başlarda yardımcı olmak adına arkadaşlarıma ders veriyordum daha sonra anlatma yeteneğimin olduğunu fark edince ve insanlardan açık açık memnuniyetlerini duyunca hep öğretmen olmak istedim. Ayrıca bence kötü öğrenci yoktur genelde kötü Öğretmen vardır ve ne yazık ki bir sürü işini sevmeyen ve iyi bir şekilde yapmayan/yapamayan öğretmen gördüm. Bunları gördükçe ve düşündükçe daha da iyi bir hoca olmaya hevesim arttı. Elimden gelen her şeyi iyi bir öğretmen olmak için yapıyorum ve tecrübelerimden ders çıkarak kendimi geliştirmekteyim.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇nşaat mühendisliği dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için statik dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! mukavemet dersleriSAP dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

İnşaat Mühendisliği deslerinin ödev ve projelerine yardımcı oluyoruz. Bütün dersler için sorabilirsiniz
₺200
İrfan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Pandemi başlangıcından itibaren öğrenciler için sınavların kaygısını yok ettik. Yardım istediğiniz herhangi bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Makina mühendisliği derslerinin ödev ve projelerine yardımcı oluyoruz. Bütün dersleri sorabilirsiniz ..
₺200
İrfan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Pandemi başlangıcından itibaren öğrenciler için sınavların kaygısını yok ettik. Yardım istediğiniz herhangi bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden lisans seviyesinde mühendislik alan dersleri
₺150
Çağdaş
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kişiye özel olarak onun ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlarım. Pandemi sürecinde online olarak da...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mimarlık öğrencisiyim inşaat mühendisliği alanındaki teknik çizim plan çözümleme veya mimaride yapısal tasarım detayları gibi derslerde yardımcı olabilirim
₺75
Sefa
 • (10 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

ilk ders neler istediğinizi konuşup neler yapabileceğimizi planlayarak başlıyoruz ve kısa bi giriş yaptıktan sonra...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
MERKEZ (ANADOLU YAKASI)
Aytunç ile MERKEZ (ANADOLU YAKASI) içi tüm semtlerde uygun fiyata SAP özel dersi
₺50
Aytunç
İlk ders ücretsiz!

SAP, merkezi Walldorf Almanya'da bulunan, Avrupa'nin en büyük yazilim sirketidir. SAP, 1972 yilinda bes eskiIBM...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bayrampaşa
İTÜ Makina Mühendisliği mezunundan özel mühendislik dersleri (mukavemet, makina elemanları, statik, mekanik)
₺70
İzzet Can
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Pandemi sebebiyle zoom üzerinden ders vermekteyim. Derse başlamadan önce öğrenciyle temasa geçip konu eksikliklerini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Pendik
University of Genoa enerji mühendisliği öğrencisinden mühendisler ve lise düzeyinde sınava hazırlananlar için elektrik dersleri
₺110
HAZAL
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi şu şekilde işlerim: ilk derste öğrencinin seviyesini anlarım ve ona göre öğrenciye bir yol haritası...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
ODTÜ İnşaat mühendisliği mezunundan tüm inşaat mühendisliği derslerinden özel ders ( betonarme, çelik, zemin, temel , sonlu elemanlar)
₺120
Adem
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Her seviye için gerektiği şekilde dersleri sürdürmeye çalışıyorum, derslerin birbiriyle bağlantılı olması...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Keçiören
ODTÜ inşaat mühendisliği mezunundan zemin, su, statik, mukavemet, malzeme ve çelik konularında özel ders
₺100
Ramazan
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Gerekli problem ve örnekler üzerinden ilerleyerek konuları anlatıyorum, ardından ekstra soru çözerek konuyu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Bahçelievler
Uzman Mühendis'den Üniversitelerin mühendislik bölüm öğrencilerine uygun ücretlerde özel destek dersleri verilmektedir.
₺75
Sinan
İlk ders ücretsiz!

Derslerin işleyişi kısa bir konu anlatımı sonrası bol bol pratik örnek soruların çözümü ile devam etmektedir....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Ümraniye
YIldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisiyim ders verebilir veya ödev ve sınava girebilirim
₺100
Ahmet Selim
İlk ders ücretsiz!

Dersleri her öğrencinin eğitim gördüğü okullar veya eğitim sistemlerine göre gayet açık anlaşılır ve düzgün...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Menemen
Ege Üniversitesinde Makine Mühendisliği öğrencisiyim, mühendislik matematiği, lise matematiği, diferansiyel denklemler, mukavemet, dinamik derslerinde yardımcı olabilirim.
₺90
Fatih Alperen
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Konu tekrarı yapıldıktan sonra benim seçtiğim sorularla konuyu pekleştirir, sizin yapamadığınız sorularla konuyu...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Akdeniz
Inşaat mühendisliği lisans mezunuyum ve statik ve mukavemet sorularını çözmeyi severim .
₺75
Enver
İlk ders ücretsiz!

Ders anlatım şeklim soru çözümü üzerinedir . Olabildiğince farklı sorular çözmeye çalışıyorum . Soruları...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Dudullu Osb
Bölüm bi̇ri̇nci̇li̇ği̇ - 2 sene yurtdişi tecrübeli̇ i̇nşaat mühendi̇si̇nden di̇zayn programlari ve dersleri̇
₺130
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Önceliğini sizin belirlediğiniz inşaat mühendisliği derslerinde, projecilik bilgimi ve şantiye deneyimlerimi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yakutiye
İnşaat mühendisliği üzerine statik, betonarme, zemin, teknik resim, karayolları, Matematik gibi derslerde ve revit, AUTOCAD PROGRAMLARI, ödev, Projelerde yardımcı olabilirim
₺80
Fatmanur
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

-Genellikle soru üzerinden konuyu anlatırım. -Anlatacağım dersin hocasının üzerinde durduğu noktaları dikkate...

Webcam dersleri Onaylı profil
Sarıyer
Koç Üniversite çift anadal öğrencisinden Makine Mühendisliği dersleri, ödev yardımı, 3d modelleme
₺60
Emre
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Özel ders şeklinde değil de soru çözümü, ödev yardımı şeklinde ilerliyorum

Webcam dersleri Onaylı profil
Kadıköy
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisinden Çelik Yapılar ve Betonarme 2 Dersleri . (Sınavlara girmem için iletişime geçmeyiniz.)
₺80
Bartu
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öğrenilmek isteyen konuya göre öğrenci belirler ardından kısa bir konu tanıtımından sonra sayısal...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺100
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺500
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺1000
Ders talep et