Anasayfa
Ders ver
BENAN - Prof yağ yakma -
 
 • Super Öğretmen
 • (7 üye yorumu)
O
Ozgul
« Mükemmel! Benan öğretmen tek kelime ile sabrı öğretme isteği ile fark... Devamını oku »
O
Ozgul
« Mükemmel! Benan öğretmen tek kelime ile sabrı öğretme isteği ile fark yaratıyor Herşey için çok teşekkürler onunla jimlastik çok keyifli️ »
₺60/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
BENAN tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Yağ yakma
 • Formda kalma
 • Esneme
 • Jimnastik
 • Hafif gym
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Hacettepe Üni̇versi̇tesi̇ mezunu, li̇sansli eski̇ ri̇tmi̇k ci̇mnasti̇kçi̇ ve beden eğitimi öğretmeninden 3-18 yaş arası çocuklara, genel cimnastik ve ritmik cimnastik dersleri

Ders işleme yöntemi

-Cimnastik derslerini 3-18 yaş arası çocuklara veriyorum. Özellikle küçük yaş grubunda öncelikle temel hareket becerilerini(sıçrama, denge, esneklik vb) öğretip sonrasında cimnastik hareketlerine geçiyorum. Yeterli bir beceriye ulaştıktan sonra alet tekniği de çalışabiliyorum.( ip, top, çember, kurdele vb)

Super Öğretmen

BENAN en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

-2000 2010 yılları arasında lisanslı olarak ODTÜ Spor Kulübü'nde ritmik cimnastik yaptım.
-Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunuyum.
-10 senedir 3-18 yaş arası çocuklara ritmik cimnastik, genel cimnastik ve temel hareket becerileri dersleri veriyorum.
-Aktif olarak 5 yıldır Beden Eğitimi öğretmenliği de yapmaktayım.
-Genç ve yetişkinlere pilates ve stretching dersleri vermekteyim.
-Pandemi sürecinden dolayı dersleri online yapabiliriz.
-Kurdele, top, çember, labut ve ip alet teknikleri de öğretmekteyim.
-Beni instagram sayfamdan da takip edebilirsiniz. Minik öğrencilerimle yaptığım online ders videolarını öne çıkanlarımda görebilirsiniz. Profil adı: Benanogretmen

(gizli bilgi)

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺60/saat

Detaylar

-Online ders süresi 30-35 dakikadır.
-Yüz yüze ders vereceğim kişinin belirlediği yere ve uzaklığa göre ücret değişiklik gösterir.

BENAN tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Yağ yakma
 • Formda kalma
 • Esneme
 • Jimnastik
 • Hafif gym
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

7 üye yorumu : BENAN
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
O
Ozgul

Mükemmel! Benan öğretmen tek kelime ile sabrı öğretme isteği ile fark yaratıyor Herşey için çok teşekkürler onunla jimlastik çok keyifli️

S
Selin

Mükemmel! Kızım Alin 6.5 yaşında. Benan öğretmen ile dersleri harika gidiyor. Benan öğretmen özellikle bu dönemde zoom üzerinden öğrenciyi ekran başında eğlendirerek jimnastiği sevdirmeyi çok iyi başarıyor. Kızım bayıldı, en çok da mikrofonunun açık olmasına:). İnteraktif, öğretici ve anlatımı çok basit. Keyifle öğretiyor.
Çok teşekkür ederiz Benan öğretmenimiz:)
Sevgiler

E
Emel

Mükemmel! Benan öğretmen bir ayı aşkın bir süredir kızıma jimnastik dersleri veriyor. Kendisi çok ilgili, sabırlı ve disiplinli. Kızım bir ay içinde gözle görülür bir şekilde esneklik kazandı. Benan öğretmen, pandemi döneminde hareketsiz kalan kızımın yeniden hareket etmesini sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

BENAN cevap verdi

Defne'yle dersimiz çok keyifli geçti. 6 aylık cimnastik geçmişinde öğrendiği hareketlerin bazılarını hatırladık. Esnekliğine baktık. Önümüzdeki derslerde neler yapabileceğimizi ve dersin genel olarak nasıl devam edeceğini konuştuk. Bundan sonraki derslerimizin de keyifli ve yararlı geçeceğine inanıyorum. Görüşürüz Defne :)

4 referans

I
Irem

Benan hocayi 10 yildir taniyorum. Kendisi inanilmaz cana yakin ve bir o kadar da disiplinli. Gectigimiz karantina surecinde bir arkadasimla beraber kendisinden online pilates dersi aldik ve cok memnun kaldik. Normalde evde spor yapmak icin kendimi motive etmekte zorlaniyorum. Ancak Benan hoca sporu keyifli hale getirdi ve cok guzel sonuclar aldik. Bu yuzden kendisine emekleri icin tesekkur ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

K
Kübra

Çocuklarla arası çok iyi. Geçtiğimiz aylarda yeğenim için ders almıştık. İlgili bir öğretmen. Yeğenimin de deyimiyle mükemmel bir dersti hocam

T
Tuğçe

Merhaba, karantina döneminde Benan Hocadan ders aldım. Kendisi işinde çok disiplinli ve profesyonel. Karantina döneminde o kadar yemek ve tatlı yememe rağmen sayesinde kilo almadım. Çok memnumum herkese tavsiye ederim. Derslerde enerjisi çok yüksek olduğu için size meditasyon gibi geliyor

S
Seda

Disiplinli başarılı güvenilir yaklaşık 10yıldır tanıyorum dinamik enerjik öğrencileri ile iletişimi herzaman cok pozotif ve yuksek

BENAN ile röportaj

SORU 01 | 08
Kaç yaşında spor yapmaya başladınız? Bize bu dönemden bahsedin.
BENAN — İlkokul 2. sınıfta yani 8 yaşındayken Beden Eğitimi öğretmenim Şeyda Coşkun beni keşfetti ve bir ritmik cimnastik kulübüne gönderdi. Profesyonel sporculuk hayatımda böylece başlamış oldu.
SORU 02 | 08
Favori sporlarınız, iyi derecede yaptığınız sporlar veya keşfetmek istediğiniz sporlar?
BENAN — Genel ve ritmik cimnastik konusunda profesyonelim. Pilatesin içine 7 yıl önce girdim ve hem kendim yapmayı hem de yaptırmayı çok seviyorum. Üniversitede okuduğum bölüm gereği, tüm branşların temelini öğrendim. Bu nedenle o dönem hepsini keşfetmiş olmak benim için şans :)
SORU 03 | 08
Günlük spor hayatımıza neler katacağınızı öyle bir anlatın ki şortlarımızı giyip dışarı çıkalım!
BENAN — Günlük sporun esas temeli: sağlık. İnsanlar gün içinde yapılan sporu yorucu olarak görseler de sporu hayatlarının içinde tutan insanların aslında ne kadar enerji dolu olduklarını bilseler eminim sporu en kısa sürede alışkanlık haline getirirler. Çok değil sadece 15-20 dakikalık egzersiz bile inanın kendinizi iyi hissetmenize yeter. Çünkü hem günün dertlerinden uzaklaştırıyor(bir de müzik eşliğinde olursa şahane) hem de vücudunuz, bünyeniz için yararlı bir şey yapmış oluyorsunuz. Ayrıca hem kendimde hem de ders verdiklerimde gördüğüm bir şeyi paylaşmak istiyorum. Örneğin o günü karın egzersizlerine ayırdık. Çalışma sonrasında "Hocam karnım ağrıyor. Çalıştığını, hareketlenmeler olduğunu hissedebiliyorum." sözü emin olun kendiniz için bir şey yapmış olmanızın mutluluğunu size verecek. :)
SORU 04 | 08
Size ilham veren spor maceranız? Nasıl olduğunu anlatın.
BENAN — Cimnastiğe başladığım dönem büyük ablaları izleyip "Ben de sizin gibi olmak istiyorum." diyordum ve antrenmanlarda yaşımın küçük olmasına rağmen onların hareketlerini yapmaya çalışıyordum. Yaptım da :) 2.si, ritmik cimnastikte kullanılan aletler yaşa göre ayrılır. Minikler kategorisindeyken kurdele aletinde yarışmak yoktu. İzlemesi o kadar keyifliydi ki gençler kategorisine gelene kadar kurdele aletinde yarışmanın hayalini kurdum ve düştüğüm anlarda bile bu istek beni motive etti.
SORU 05 | 08
Sporcu olarak en büyük başarınızı anlatın!
BENAN — Karabük'te yapılan Türkiye Şampiyonası'nda ve Bolu'da yapılan Okullararası Türkiye Şampiyonası'nda 2. oldum. Ayrıca Ankara ili Okullararası Yarışması'nda Ankara 1.si oldum.
SORU 06 | 08
Ünlü bir sporcuyla jogging yapma şamsınız olsaydı, kimi tercih ederdiniz? Ona hangi soruları sorardınız?
BENAN — Alina Kabaeva. Eski ritmik cimnastik dünya, avrupa ve olimpiyat şampiyonu. Ona soracağım ilk soru, yarışma sırasında nasıl bu kadar keyifli olabildiği. Çünkü hiçbir zaman stresini yarışma anına yansıtmadı, hep keyif aldı. 2.si sorum, antrenör olduğunda, antrenörünündeki ve sporculuğundaki eksikliklerin hangilerine dikkat ederek yeni sporcular yetiştirdi?
SORU 07 | 08
Öğrencinin azimli ve formda kalmasını sağlamak için neler yapardınız?
BENAN — Genelde öğrencilerimle birlikte ben de hareketleri yapıyorum. Hareket sırasındaki ağrılar, kasılmaları birlikte yaşıyoruz. Gün içinde kendi isteklerine göre "karnını içine çek" ya da "dik dur" gibi mesajlar atabiliyorum. Hem cimnastikçi miniklerimle hem de yetişkin derslerimde keyifli olduğum için, öğrencilerim bu enerjinin onlara da geçtiğini söylüyor :)
SORU 08 | 08
Sizi süper sportif ve SuperÖğretmen yapan özelliğiniz nedir?
BENAN — Öncelikle beden eğitimi öğretmenliği ve spor eğitmenliğini Türkiye'nin en iyi okulunda, Hacettepe Üniversitesi'nde öğrendim. 10 yıllık profesyonel sporcu geçmişimin olması, sporcu psikolojisini empati kurarak anlamama yardım ediyor. 20 yıldır sporun içinde olmak inanın bir artı ve bunları insanlara aktarıp onların hayatında fiziksel veya psikolojik olumlu bir değişim yaratmak işimin en sevdiğim yanı :)

Benzer öğretmenler

Çevrenizde yağ yakma dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için formda kalma dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! esneme derslerijimnastik dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Muay Thai ve Kickboks Şampiyonundan , bire bir özel ders, sporcu performans gelişimi, fitness’ta uzmanlık
₺50
Ahmet tunç
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeye dayalı ve Sporun bilimsel kısmını ele alarak , anatomi , fizyoloji , egzersiz fizyolojisi , antrenman bilgisi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bireysel antrenör eşliğinde bireysel veya gruplara yönelik fonksiyonel antrenman uygulamaları ile yağ yakımının sağlanması; kondisyon, kas gelişimi, kuvvet ve çabukluk becerilerinde gelişim hedeflenir
₺100
Ilkay
İlk ders ücretsiz!

Kişinin yaş,cinsiyet,spor geçmişi,sağlık ve fiziksel yeterlilik durumu vb. konuları göz önünde bulundurarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Birçok spor salonunda çalıştım pilates,spinning belgelediğim branşlarım fitness,power plate,zumba da yaptırdım online olarak da işe yarayacağından emini
₺60
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Derslerde öncelik olan birebir diyalog kurmaktır öğrenci ne istiyo sonra neyi ne kadar yapmış ve amacı nedir.Bunları...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Odtü Kürek Takımı sporcusundan etkili spor teknikleri,bilgileri,spora devamlılık ve formda kalma yolları
₺50
CAVİT CAN
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Bireysel ağırlıklı program hazırlarım.Karşımdakinin özelliklerine yönelik dinamik ve kişinin potansiyeli...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisinden antrenman, yağ yakma, fitness ve kas gelişimi adına her şey.. HAYATINA HAREKET KAT!
₺65
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

HEDEF, PLAN VE DİSİPLİN... Hayatımızın olmazsa olmazları spor yaparkende yanımızda olmalı. Öncelikle yapmak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Sende 1 ayda yağ yakmak,sıkılaşmak istemezmisin )) Hadi durma hemen başlayalım geç değil ))
₺50
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Önce fizik yapısını kontrol ediyoruz genel bir trannig yöntemi ile sizi deniyorum daha sonra hedefiniz ne ise onun...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörü'nden bilimsel ve kişiye özel egzersiz programları ile yüzyüze veya uzaktan eğitim.
₺50
İbrahim
 • (30 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Alanında yetenekli ve tecrübeli antrenör eşliğinde her yaş grubuna yönelik olarak, kişiye özel egzersiz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gazi̇ beden eği̇ti̇mi̇ mezunundan özel ve grup dersleri̇ ki̇şi̇ye özel antrenman planlamasi
₺90
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Üyelerimin uygun olduğu vakitlerde ders veriyorum zamanlama isteğe bağlıdır. Birçok salonda çalıştım ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Başlangıç- orta ve ileri seviye Pilates ve fonksiyonel antrenman dersleri grup veya özel ders
₺75
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öncelikle kişinin ihtiyacı doğrultusunda yaparım. Egzersiz yaptırmak sadece zayıflamak için değil daha...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Hem Ankara da olanlara hem de online pilates ve fonksiyonel egzersiz dersleri
₺100
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi birincisi kişiyi gördükten ve konuştuktan sonra onunda isteklerine göre bir planlama yaparım. Hedefleri...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Personal Trainer olarak hizmet vermekteyim. 40 kadar öğrenciyle çalıştım Öğrencilerimin ihtiyacı olan çalışma programi diyet programi takibi birlikte ilerleyip güzel kesin sonuçlar için bana ulasabili
₺120
Ozan
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim kişinin vücut yapısı ve ihtiyacına gore belirleyip ona uygun beslenme programı hazirlayip birlikte yol...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Hacettepe Üniversitesi / Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Cimnastik antrenörüyüm.
₺75
ONUR
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öğrencinin durumuna göre planlarım ve karar alırım. Öğrencinin gelişim düzeyini ve yaşını kriter...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Sporu yapmak ve yaptırmaktan çok keyif alıyorum. Bu işi zorunluluktan ziyade eğlendiğim bir aktivite olarak görüyor ve insanların da görmesini sağlıyorum.
₺50
Barış
 • (21 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders için öncelikli amacım öğrenci ile doğru iletişimi kurmaktan gelir. Bunu sağladıktan sonra yapacağımız...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Belgeler ; National Council of Strength and Fitness (PERSONAL TRAİNER) EREPS LEVEL 4 1.KADEME WELLNESS T.F.F. UEFA B K.S.H. Functional Training K.S.H. Personal Training
₺100
Burak
İlk ders ücretsiz!

Uzmanlıklar ; Kas Gelişimi ( HYPERTROPHY) Zayıflama-Yağ Yakımı (Fat Loss) Postür Düzeltici Egzersiz Fonksiyonel ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Ankara Üniversitesi S.K. Yüzme Türkiye 3.cüsü, A.Ü. Spor Bilimleri son sınıf öğrencisinden profesyonel kara antrenmanı desteği almak ve sizi hızlıca hedeflediğiniz seviyeye ulaştırmasını ister misiniz
₺80
Ahmet Anil
 • (16 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Kara Antrenman Programı, tamamen öğrencimin hedeflediği fizik göz önünde bulundurularak oluşturulan,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺60
Ders talep et