Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • (6 üye yorumu)
Ali haydar
« Yakın dostumdur. Kendisinin ders işleyişine ve derse... Devamını oku »
Ali haydar
« Yakın dostumdur. Kendisinin ders işleyişine ve derse hazırlanışına çok kez şahit oldum. İşini özen ve ciddiyetle yapan saygıdeğer bir öğretmen. Öğrencilerine oldukça düşkün her daim iletişimini sürdürmekte. İş kolik demek yanlış olmaz :) Bulabileceğiniz en nitelikli eğitimcilerdendir diye düşünüyorum. »
₺30/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 9saat
Inci tarafından verilen dersler
 • Bireysel
Ders verme şekilleri
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
 • Okula uyum
 • Eğitim danışmanlığı
 • Zihin haritası güçlendirme
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Ön lisans
 • Lisans
 • Okul öncesi

Hacettepe Fizik Öğretmenliği lisans eğitimi, sertifikalı eğitim koçundan eğitim danışmanlığı ve öğrenci psikoloji destek-motivasyon

Ders işleme yöntemi

İstenilen konunun anlatımı, ödevlere yardımcı olma ve ardından rehberlik. Deneme sınavları analizi, öğrenciyi tanıyarak ders programı oluşturma, her türlü destek sağlama şeklinde geçecektir. Fizik başta olmak üzere sayısal derslere yardımcı olma. Öğrenme tekniklerini aşılama. Yönlendirme ve deneme çözümü. Öğrencilere deneme yaptırarak eksik konularını gözlemleme. YETENEK VE EĞİLİMLERİNİ KEŞFEDİP BUNA YÖNELİK DANIŞMANLIK VE AKADEMİK KARİYERİ YÖNETME ÜZERİNE GERÇEKLEŞİR.

Eğitim

Hacettepe Fizik Öğretmenliği bölümü eğitimi aldım. Fizik dersleri veriyorum. Aynı zamanda eğitim koçuyum. Öğrencilerime okulla ilgili uyum süreci, özellikle lisedeki öğrencilere YKS sınavına hazırlanırken ders programı oluşturma, ders ödev takibi, ödevlere yardımcı olma, sınav psikolojisi için destek ve motivasyon, sayısal derslere rehberlik.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺30/saat

Detaylar

saat uzayabilir.

Inci tarafından verilen dersler
Bireysel
Ders verme şekilleri
webcam
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
 • Okula uyum
 • Eğitim danışmanlığı
 • Zihin haritası güçlendirme
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Ön lisans
 • Lisans
 • Okul öncesi

6 üye yorumu : Inci
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

6 referans

Ali haydar

Yakın dostumdur. Kendisinin ders işleyişine ve derse hazırlanışına çok kez şahit oldum. İşini özen ve ciddiyetle yapan saygıdeğer bir öğretmen. Öğrencilerine oldukça düşkün her daim iletişimini sürdürmekte. İş kolik demek yanlış olmaz :) Bulabileceğiniz en nitelikli eğitimcilerdendir diye düşünüyorum.

İ
İrem

Bilgi ve ilgi seviyesi çok yüksek, candan, bir tane hoca. Fiziği sevdirme iddiasını her zaman gerçekleştirmiştir. Kıymeti bilinmesi gereken çok değerli bir hocam. Fiziği öğrenmeye ve öğretmeye aşık tek bir hoca tanıdım. Kesinlikle öneriyorum. Nefret ettiğim dersi en sevdiğim ders haline nasıl getirebildi halen düşünürüm. Bana çok destek oldu. Yürekten eğitimci!

S
Sercan

Hocam sizden allah razı olsun, hakkınızı ödeyemeyiz. Sayenizde 2020 YKS sınavına çok hazır hissediyorum. Son denemelerimde fizikte hiç hatam yok sizin sayenizde oldu. Sırf fizik değil fen matematik derslerinde çok yardımcı oldunuz. Samimiyetiniz sıcaklığınızla çok keyifli bir dönem geçirdik. Stres yönetimim konusunda çok büyük yardımınız dokundu hala daha öyle. Çok teşekkür ediyorum. İnşallah yolunuz bahtınız hep açık olur hocam.

Gülce

inci hocamı fizik derslerinden tanıyorum, çok azimli idealist ve tatlı bir öğretmendir. sabırla kişilere yardımcı olur çeşitli anlatım teknikleri dener ve konunun özümsenmesi için çabalar, başarılı da olur. fiziği sevebilmek için, bilgileri taze bir öğretmenden faydalanmak için, çekinmeden soru sorabilmek için inci hocamı üyelere tavsiye ediyorum.

S
Sibel

İnci Hoca gerçekten alanında başarılı, Fizik konusunda üst düzey bilgiye sahip ve bunu çok iyi aktaran, sevgi dolu bir hoca. Eşi benzeri yoktur bana göre. Hayatımda aldığım en doğru karardı ondan özel ders almak. Bunu gönül rahatlığıyla söylüyorum çünkü kişiye hedef belirlemede yardımcı olma ve hedefine ulaştırma bakımından daha iyisini tanımadım, tanıyacağımı da çok zannetmem. En iyi en tatlı hocaa

B
Buse

İnci Hocam, diğer tanıdığım ve tanıyabileceğim bütün fizik hocalarından farklı, yaratıcı ders işleyişiyle gerçekten hiç sıkılmadan ve sorgulatarak öğretiyor. Fiziği o kadar iyi tanıttı öğretti ki, fizik benim için araç olmaktan çıktı amaç oldu. İki senedir çok büyük hevesle çalıştım ve gerçekten sonucunu aldım. Bu da İnci Hoca sayesindedir. Kendime inanmamı sağladı. Ufkunuzu açıyor. Güler yüzlü, çook tatlı bir insan, hiçbir sorun yaşamadık şimdiye kadar. Hep destek olur, her türlü konuda danışabilirsiniz. Rehberlik de yapıyor ve bunun için bir ücret almıyor ve emin olun bu şekilde bir ders bulamazsınız. Rehberlik hocalarından iyi yapıyor rehberliği de. İki yıl ders aldım, hayatımdaki dönüm noktasıydı sizi tanımak İnci Hocam, en iyi yerleri hak ediyorsunuz kariyerinizde. FIZIĞI BU KADAR SEVECEĞIMI HIÇ TAHMIN ETMEZDIM. Gördüğüm en iyi hoca, her şey gönlünce olsun :)

Benzer öğretmenler

Çevrenizde okul derslerine destek dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için okula uyum dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! eğitim danışmanlığı derslerizihin haritası güçlendirme dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Ankara
Uzman Rehber Öğretmenden eğitim danışmanlığı, koçluk. Önemli olan nasıl çalışacağını öğrenmek.
₺100
Havvanur
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciye hazır planlar verip "hadi bunları yap" demeyen ve bunu söyleyenlere şiddetle karşı çıkan bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise 1.sınıf seviyesinde derslere ve ödevlere yardım ve destek
₺40
Zeynep
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesinde her derse ve ödeve, lise 1. sınıf seviyesinde matematik dersi ve dil bilgisi konusuna...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Çocukları çok severim ve onlarla vahit geçirmeyi severim. Çocuklara okul derslerinde yardım ediyorum.
₺40
Dilara
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kendi evimde, öğrencinin evinde ya da online olarak verebilirim. Çocukların derslerinde eğlenmelerini ve bu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
Hacettepe üniversitesi matematik bölümü öğrencisinden lgs ye hazırlık,ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin derslerine yardımcı olma,sınavlara hazırlanma gibi konularda ders verme
₺70
Merve
İlk ders ücretsiz!

İLK ÖNCE ÖĞRENCİNİN HANGİ KONULARDA EKSİK OLDUĞUNA BAKARAK O KONU ÜZERİNDE AYRINTILI BİR DERS ANLATIMI YAPTIKTAN...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
Özel okul öğretmeninden ilkokul öğrencilerine ilkokul müfredatına uygun bütün derslerden özel ders imkanı
₺120
Didem
İlk ders ücretsiz!

Derslerde öncelikle konu eksiğine ve öğrencinin bireysel öğrenme şekline bakarım, derslerde pratiğe çok önem...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
İnşaat mühendisliği 3.Sınıf öğrencisi olarak ilkokul ve lise düzeyinde matematik derslerinde yardım ediyorum.
₺50
Eylül
İlk ders ücretsiz!

Dersleri işlerken konunun gidişatına göre anlatarak müfredata uygun ilerlerim. Ödev verdiğimde takibini yaparım....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
Hacettepe Üniversitesi iktisat öğrencisinden tyt-ayt sınavına hazırlık lise ortaokul okula destek MATEMATİK GEOMETRİ DİL ANLATIM özel ders verilir
₺65
Seçil
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

DERSLERİMDE ÖĞRENCİNİN DURUMUNU GÖZLEMLEYİP ONA GÖRE KAYNAK GETİRİRİM. ÖĞRENCİNİN TEMELİNE İNEREK NERDE...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
Matematik özel ders Private math cources Educated from METU. Working as a math teacher at Cambridge assessment international education.
₺70
Derya
İlk ders ücretsiz!

bireysel farklılıkları gözeten öğretim teknikleri kavram yanılgılarına yönelik teknikler öğrencinin farklı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺30
Ders talep et